Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 18, 2024, 03:24:35

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 85
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 55
Ukupno: 55
Prijatelji
Stranice: [1] 2   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Poginuli Stevan Zecevic,Zorica Lazic i Elmir Kuduzovic  (Pročitano 8912 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
G@rf!3ld
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2072


Voleo bih jutra kada bi počinjala kasnije..


Pogledaj profil
« poslato: Decembar 29, 2007, 11:49:03 »

Malo prije sam cuo na radiju da su tri bivsa ucesnika Velikog Brata poginuli.Stevan Zecevic,Zorica Lazic i Elmir Kuduzovic.Navodono su sletili s autom u rijeku negdje u okolini Sabca...tako sam cuo


Molio bih sve koji znaju nesto vise o ovome da napisu ovdje
Sačuvana



~Stvarnost je stanje prouzrokovano nedostatkom alkohola.


"Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome..."
Maharishi Mahesh Yogi   Smiley Smiley
lejenica
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3280


Ministar za kulturu


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #1 poslato: Decembar 29, 2007, 11:50:44 »

i ja sad čuh ali ne i detalje..
Katasrofa!
Sačuvana

lejenica
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3280


Ministar za kulturu


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #2 poslato: Decembar 29, 2007, 11:51:42 »

POGINULO TROJE BIVŠIH UČESNIKA SERIJALA 'VELIKOG BRATA' 
DRUŠTVO - HRONIKA - Subota, Decembar 29, 2007 09:49 
 
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se noćas dogodila na putu Obrenovac-Šabac, kod mesta Ušće nedaleko od termoelektrane 'Nikola Tesla', poginuli su Stevan Zečevic Zeka, Zorica Lazić i Elmir Kuduzović, bivši učesnici serijala 'Velikog brata'.

Prema informacijama agencije Beta u trenutku nesreće u kolima je bio još jedan mladić koji je preživeo nakon što je crveni 'sitroen C4' kojim je, prema nepotvrđenim informacijama, upravljao Kuduzović sleteo sa puta zbog neprilagodene brzine i završio u reci Vukodraž koja se uliva u Savu.
 
Sačuvana

honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #3 poslato: Decembar 29, 2007, 12:03:43 »

Beograd -- U saobraćajnoj nesreći koja se noćas dogodila na putu Obrenovac-Šabac poginuli Stevan Zečević, Zorica Lazić i Elmir Kuduzović.

Nesreća se dogodila na šabačkom putu u naselju Ušće, kada je automobil kojim je upravljao Elmir Kuduzović zbog neprilagođene brzine izleteo iz jedne krivine, prevrnuo se na krov i sleteo u rečicu Vukodraž, nekoliko kilometara od termoelektrane "Nikole Tesla".

Vladimir Sarić, četvrta osoba koja se nalazila u automobilu i sedela na suvozačevom mestu, uspeo je da se izvuče iz automobila i zatraži pomoć od čuvara voćnjaka Nikole Negran, jedinog očevica te tragedije.

"Izašao sam na kapiju, kad čujem neko viče u pomoć, pošao sam tamo da vidim. Prišao mi je momak, rekao je da pomognem, ima troje u vodi. Dovedem čoveka u portirnicu, dam mu ćebe, onda smo zvali miliciju", rekao je Negran za B92.

Sudeći po tragovima kočenja, a kako je za B92 potvrdila obrenovačka saobraćajna policija, Kuduzović je u krivini na kojoj je bilo dosta leda, umesto da uspori, dodao gas i tako u potpunosti izgubio kontrolu na automobilom sitroen C4.

Ispred sitroena, u drugom vozilu putovale su takođe bivše ukućanke "Velikog brata" - Tanja Obradović i Jelena Žeželj. Tek kada su prešle most, primetile su da nešto nije u redu i vratile se nazad.

Prema nepotvrđenim informacijama, automobil u kome su poginuli ukućani VB-a je iz Beograda vozio Vladimir Sarić, a u Obrenovcu je za upravljač seo Kuduzović.

Kako B92 nezvanično saznaje, ukućani Velikog brata kretali su se šabačkim putem brzinom većom od 120 km/h. Za sada još uvek niko iz saobraćajne policije nije mogao da potvrdi da li je vozač bio u alkoholisanom stanju.

Stevan Zečević (rođen 1983, živeo u Novom Sadu), Zorica Lazić (1983, Zemun) i Elmir Kuduzović (1981, Tuzla) su učestvovali u ovogodišnjem izdanju TV reality show programa "Veliki brat", koji se emituje na televiziji B92
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #4 poslato: Decembar 29, 2007, 12:05:25 »

Ovo je strasno... koliko ce jos madih ljudi poginuti u saobracaju dok se ne dozovu pameti...
Svarno tragedija... tako mladi ljudi... a nisu jedini... koliko ih samo svakodnevno gine... Strasno...
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #5 poslato: Decembar 29, 2007, 12:22:41 »

U jebote... Pa to je na 15 km od mene... Tu je krivina i most verovatno nije video a sinoc je bas poledilo... Ih jebote bas mi je zao... Troje mladih ljudi...
Sačuvana

lambi
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4



Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Decembar 29, 2007, 13:02:23 »

jebote...cccc.....svi mladi...
Sačuvana

Misli glavom,slusaj SRCE !!!
Милан Бандић
Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Decembar 29, 2007, 15:10:53 »

Tragedija. Šta reći drugo. Saučešće porodicama.  Cry
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
^Candy Man^
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2075


I <3 Kovach family... :)


Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Decembar 29, 2007, 15:20:59 »

Stevan Zečević Zeka, Zorica Lazić i Elmir Kuduzović, bivši učesnici serijala „Velikog brata“, prema nezvaničnim informacijama poginuli su oko ponoći u teškoj saobraćajnoj nesreći na putu Obrenovac - Šabac, kod mesta Ušće nedaleko od termoelektrane „Nikola Tesla“.

U kolima je sa njima bio još jedan mladić koji je preživeo nakon što je crveni „sitroen C4“ kojim je, prema nepotvrđenim informacija, upravljao Elmir sleteo sa puta zbog neprilagođene brzine i završio u reci Vukodraž koja se uliva u Savu.
- U pomoć! Ljudi se dave u kolima, vikao je mladić koji je trčao prema meni - priča za „Blic“ Nikola Negran, portir firme „AD Voćnjak“ koja se nalazi u blizini mesta nesreće.

- Dao sam mu ćebe i telefon koji je tražio da bi pozvao neku Tanju. On joj je rekao da se vrate - priča Negran.

Bivši ukućani serijala „Veliki brat“ krenuli su sinoć u Loznicu gde su trebali da se nađu na žurci. U Loznici ih je čekao bivši ukućanin, Užičanin Danilo Tomić, dok su u drugim kolima bili, takođe, bivši ukućani Jelena Žeželj, Tanja Obradović i Tanjina sestra Ivana. Po Elmira, Stevana i Zoricu došao je mladić koji je trebao da ih odveze u Loznicu. Neposredno pre nesreće Elmir se zamenio s vozačem koji je prešao na suvozačko mesto. Kako smo sinoć nezvanično saznali, vozilo je zbog neprilagođene brzine izletelo iz jedne krivine i sletelo u reku Vukodraž kod naselja Ušće, nekoliko kilometara posle termoelektrane „Nikole Tesla“.

Nekoliko kilometara pre mesta nesreće, vozilo kojim je upravljao Elmir preteklo je „golf“ u kojem su se nalazile Jelena i Tanja koja ih je zvala pet minuta pre nesreće da im kaže da uspore.

Nekoliko minuta potom, zbog neprilagođene brzine „sitroen“ je izleteo iz krivine, prevrnuo se na krov i završio u reci. Tokom prevrtanja, suvozač je ispao iz autmobila. Nakon desetak pređenih kilometara vozač „golfa“ ih je pozvao da vide gde se nalaze, ali kako oni nisu bili dostupni, odmah je krenuo nazad. Kod naselja Ušće zatekao je stravičan prizor. Vozilo u kome su bili njihovi prijatelji bilo je u reci. Videli su crveni „sitroen“ u kanalu i preživelog mladića na obali. Oni su odmah pozvali Hitnu pomoć, koja je na mesto nesreće došla posle 15 minuta. Suvozača, čije identitet nije bio poznat do zaključenja ovog broja, ekipa Hitne pomoći odmah je odvezla u beogradski urgentni centar. Za to vreme vatrogasci i policajci počeli su da vade vozilo iz kanala, za šta im je trebalo dva sata.

- Ne znam šta se dešava... izvlače ih iz vode - kroz suze i grcaje je pokušavala da izgovori Jelena Žeželj.

Kada je videla šta se desilo, Tanja je pokušala da skoči u ledenu vodu kako bi im pomogla, ali su je prisutni sprečili. Vidno potreseni Danilo, Tanja i Jelena suod tuge pali u nesvest, a Hitna pomoć je brzo stigla i dala im lekove za smirenje.

- Tri lica su poginula, a jedno je preživelo. To je sve što mogu trenutno da vam kažem - rekao nam je jedan od policajaca sa uviđaja koji je počeo odmah nakon što je „sitroen“ izvađen iz reke.

Kako saznajemo, čelni ljudi „Emotiona“, verovatno će prekinuti emitovanje „Velikog brata“.


Prekida se šou, nagrada svim finalistima

S obzirom na tragične okolnosti, produkcijska kuća Emotion i B92 su odlučili da završe ovogodišnji serijal VB. "Takođe, mislimo da je pravedno da jednog od ukućana posle gotovo stotinu dana ipak proglasimo pobednikom na osnovu glasova gledalaca", stoji u zajedničkom saopštenju.

"Emotion i B92 izražavaju najdublje saučešće porodicama nastradalih. Novac prikupljen tokom ovonedeljnog glasanja namenjen je kampanji za poboljšanje bezbednosti u saobraćaju".

Večerašnja emisija u 21 h biće posvećena uspomeni na Zoricu, Stevana i Elmira.

Produkcija Emotion i B92 zajednički su doneli odluku koja se nameće kao najpravednija u ovom trenutku - da svi ukućani koji su došli do samog kraja serijala i koji ovog trenutka borave u Kući, podele novčanu nagradu namenjenu pobedniku.

Stevan Zečević Zeka
Rođen je 25.09.1983. u Novom Sadu gde je završio srednju Tehničku školu. Bio je student Više škole za trenere i menadžere, a radio je kao konobar na brodovima za krstarenje. Na zvaničnom sajtu Velikog Brata zabeležen je Zekin moto: “Najbolje stvari u životu su besplatne. Život treba živeti”.

Zorica Lazić
Rođena je 21.04.1983. godine u Prizrenu. Živela je u Zemunu. Završila je srednju Medicinsku školu, a radila je agent prodaje u marketinškoj agenciji. Iz kuće Velikog Brata je izbačena glasovima publike 24. novembra. Pre ulaska u Kuću izjavila je: “Zvezda je rođena! Veliki Brate  dolazim”.

Elmir Kuduzović
Rođen je 03.09.1981. godine u Tuzli, gde je završio gimnaziju. Bio je student Menadžmenta, a pored toga je radio u jednoj privatnoj televiziji. Pred početak Velikog Brata izjavio je da je on “uistinu čovek koji će do samog kraja gledaoce držati hipnotisane pred ekranima”. Kuću je napustio 3. novembra.


Sa bgd cafea
Sačuvana

Moj je zivot Svicarska,skoro pa savrsen k'o blistavi brilijant,vjestom rukom izbrusen...
Hocu ja jedan ovakav...
^Candy Man^
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2075


I <3 Kovach family... :)


Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Decembar 29, 2007, 15:24:32 »

http://www.youtube.com/watch?v=NLPWcQYCMW0
da pogledate clip...
Saucesce porodicama...
Sačuvana

Moj je zivot Svicarska,skoro pa savrsen k'o blistavi brilijant,vjestom rukom izbrusen...
Hocu ja jedan ovakav...
Милан Бандић
Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: Decembar 29, 2007, 16:04:35 »


S obzirom na tragične okolnosti, produkcijska kuća Emotion i B92 su odlučili da završe ovogodišnji serijal VB.
"Emotion i B92 izražavaju najdublje saučešće porodicama nastradalih. Novac prikupljen tokom ovonedeljnog glasanja namenjen je kampanji za poboljšanje bezbednosti u saobraćaju", stoji u zajedničkom saopštenju Emotiona i B92.
Večerašnja emisija u 21 h biće posvećena uspomeni na Zoricu, Stevana i Elmira.
Produkcija Emotion i B92 zajednički su doneli odluku koja se nameće kao najpravednija u ovom trenutku - navodi B92 - da svi ukućani koji su došli do samog kraja serijala i koji ovog trenutka borave u Kući, podele novčanu nagradu namenjenu pobedniku.
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #11 poslato: Decembar 29, 2007, 18:05:22 »

stvarno je strašno to što se dogodilo......ne znam šta da kažem. Sad i sasvim je u redu to što su odlučili da prekinu emitovanje...............
Sačuvana



...life is what you make of it...
lejenica
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3280


Ministar za kulturu


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #12 poslato: Decembar 29, 2007, 19:26:54 »

Meni ih je stvarno žao, tako mladi..
užas!
Sačuvana

Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #13 poslato: Decembar 29, 2007, 22:58:54 »

Ne znam ko su, ali mi je žao...
Poginuti u saobraćajnoj nesreći...hmm...
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
~Avax~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3763



Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Decembar 30, 2007, 00:28:31 »

hm,informaciju videh jos u petak na hattrick-u na konferenciji(neki decko ostavio komentar),jadnog coveka ISPROZIVALI sto siri lazi,a posle mu se svi izvinjavali,inace ja uopste pojma nisam imao ko su ti ljudi dok neko ne rece da je u pitanju VB...hmmmm,kad sad bolje razmislim,znam ko su,pre par meseci sam video slike,ono "da izbacite tog i tog..."zaista uzas kakva je ova 2007,puno mladih zivota je odnela,JADNA I BEDNA 2007-a(ne '87)...neka im je laka crna zemlja i nek pocivaju u miru,sta da kazem drugo Sad
Sačuvana

Stranice: [1] 2   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM