Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 20, 2024, 14:15:49

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 137
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 106
Ukupno: 106
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Ženu izujedala dva rotvajlera  (Pročitano 1444 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Милан Бандић
Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« poslato: Januar 13, 2009, 11:08:52 »

Pedesetogodišnju J.K. i njenog supruga Ž.K. izujedala su tri komšijska rotvajlera kada su izašali iz svoje kuće u Pirotu. Žena je zbog više ujeda po telu na lečenju na Ortopedskom odeljenju piriotske Bolnice, a njen suprug je nakon saniranja povreda pušten na kućno lečenje, potvrdio je za ‘’Blic’’ glavni policijski inspektor i komandir Policijske ispostave u Pirotu Dragan Đorđević.

J.K., koju smo zatekli u bolničkoj postelji, još je u šoku i s mukom priča o tome šta joj se desilo.
- Ujutru sam ispratila mlađu ćerku u Zimsku školu sportova i u prolazu sam vlasnika pasa i mog komšiju opomenula da je kapiju vezao nekom žicom koja je pukla. Rekao mi je rekao da ne brinem i da će on to da reguliše. Napomenula sam mu da moja jedanaestogodišnja ćerka uskoro treba da dođe kući. Krenula sam sa suprugom na posao, ali žica nije bila vezana. Vratila sam se da je namestim i u tom trenutku tri odrasla rotvajlera i jedan mali skočili su na mene. Da suprug nije bio sa mnom, ne znam šta bi se desilo. Kad me je najveći pas ujeo, suprug me uhvatio ispod mišice. Onesvestila sam se i on me je držao da me psi ne zakolju. Osvestila sam se samo od bola kad mi je ženka otkinula deo mesa sa noge. Posle toga se više ničega ne sećam. Nadam se da će ove moje rane da zarastu, ali kad zatvorim oči, a teško uspevam u tome, vidim moje dete koje je prošlo pre mene i vidim moju bratanicu koju je najveći pas ujeo prošle godine. Još tada smo rekli da ih nećemo tužiti jer smo komšije. Vlasnik pasa i ja smo odrasli zajedno. On priznaje da nije trebalo da bude tako. Dolazio je sa suprugom i rekao je da sebi ne može da oprosti što ih nije vezao – priča napadnuta žena.
Ortoped dr Milan Stojanović kaže da je J. K. primio sa povredama obe natkolenice, potkolonenica i podlaktice.
- Sve te povrede su nastale ujedom pasa. Najteže su na desnoj nadkolenici i tu ima dve povrede - jedna je dužine dvadesetak centimetara, širine sedam, a dubine oko tricentimetra. Na spoljašnoj strani desne natkolenice nalazi se rana dužine oko desetak centimetra. Inače, na potkolenici sa leve strane ima ujed, odnosno otisak i ranu od zuba sa ogrebotinama i hematomom. I u predelu levog kolena se nalazi otisak zuba i na levoj butini se nalazi hematom i otisak zuba. Na desnom stopalu, takođe, ima razdernu ranu takođe od zuba- kaže dr Stojanović.
On naglašava da pacijentkinja ima obimne povrede, ali da nisu opasne po život.
- Bez obzira što su psi od poznatog vlasnika nismo mogli da dobijemo podatak da su redovno vakscinisani i onda smo joj dali vakcinu protiv besnila - kaže Stojanović.

Prijava protiv vlasnika

Protiv vlasnika pasa Dragana Ćirića Policija je podnela krivičnu prijavu zbog izazivanja opšte opasnosti i prekršajnu prijavu po zakonu o javnom redu i miru. Dragan Ćirić kaže da ne može da shvati kako se to desilo.
- Majstor kad je pravio ogradu visine 2,2 metra napravio je propust na ulazu i to je vezao sa žicom troduplo. Nije mi jasno kako su mogle da se te žice pokidaju i da psi izađu. Žao mi je što se to desilo. Spreman sam sve da podnesem, bilo kakve troškove i odštetu. Idem svaki dan kod komšinice u posetu. Odmalena se poznajemo i družimo i spreman sam da dam i kožu za plastičnu operaciju. Sve što treba ću pomoći. U suštini psi nisu opasni, to su kerovi čuvari. Imaju štene, i verovatno su bili agresivni zbog toga - kaže Dragan.
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Januar 13, 2009, 14:40:50 »

Smiley zar nije bilo danas nijedne lijepe vijesti Sad
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
Милан Бандић
Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Januar 13, 2009, 14:41:58 »

Tražim, rode, tražim ... Wink
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Januar 13, 2009, 16:17:37 »

 Smiley a dokle li si stiga...
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM