Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 17, 2024, 01:15:23

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 68
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 79
Ukupno: 79
Prijatelji
Stranice: 1 2 [3] 4 5   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Muškarci vole neosvojive?  (Pročitano 23641 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
serdar vukoje
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 199


NAORUZAJMO SE I BJEZMO


Pogledaj profil
« Odgovor #30 poslato: Februar 27, 2007, 15:19:57 »

Da su stvarno neosvojive, niko to ne bi ni probao, pa ne bi mogao ni da zavoli.
Sačuvana

There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't
pedjaking
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 91


OSTVARI SVOJ CILJ ILI UMRI POKUSAVAJUCI!!!!


Pogledaj profil
« Odgovor #31 poslato: Maj 04, 2007, 12:57:07 »

JEDNOM PRILKOM SAM VOZIO NAJBOLJEG DRUGA I NJEGOVU DEVOJKU DO GRADA I NAISLI SNO NA JEDNU DRUGARICU IZ OSNOVNE SKOLE JA SAM NAGLO ZAKOCIO I ORTAK JE IZASAO I POCEO DA SE GRLI SA DRUGARICOM KOJU NISMO VIDELI 3-4 GODINE!!! KAD JE TO NJEGOVA DEVOJKA VIDELA POCELA JE JOS U KOLIMA DA VRISTI SAVA SRECA DA JE MUZIKA BILA GLASNA PA SE NAPOLJU NIJE CULO, ODMA ME JE PITALA KO JE TO KO MU JE TO, KO E TA KUCKA!!(TAD SAM TEO DA JOJ ZAVRNEM SAMAR ALI SAM SE SUZDRZAO TA DRUGARICA MI JE POMAGALA NA SVIM KONTROLNIM, I DA NIJE BILO NJE JA BI JOS BIO U SRADNJOJ!!!) .... POSLE SAM JA IZASAO I POZDRAVIO SE SA DRUGARICOM!!!

JEBES TAKVU DEVOJKU PORED KOJE NEMOZSE DA SE POZDRAVIS SA DRUGARICM
Sačuvana

AKO IMAS ONO STO JE POTREBNO...
MOZES DOBITI SVE!!!!

OSTVARI SVOJ CILJ,
ILI UMRI POKUSAVAJUCI!!!!

NEMOJ DA OSTANES U KUTIJI....
POKIDAJ JE!!!!!

DO KRAJA!!!!!
boba 139
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


Pogledaj profil
« Odgovor #32 poslato: Maj 04, 2007, 23:04:04 »

kakve sad to veze ima sa vojnom muzikom???ko je sad tu neosvojiv,ti,drug,ona ili ta ortakinja???ja ovde nista ne razumem!!!:) salim se....ma sta znam....koliko ljudi toliko cudi...neko ce kada ga odbijes odmah nastaviti dalje...neko ce da juri za tobom i dalje...mozda i neki moji prijatelji zzbzzzbzz,al dobro,desi se pogrEsi covek...ja licno mrzim kad frajer igra kako ja sviram,to mi je NEOPROSTIVO!!!!!!pih!!!a devojke...pa sta ces...izgleda da smo takve....Smiley to je verovatno u prirodi cica-maca...mi se kao nesto femkamo,onda vi kao nesto se trudite,onda dobijete sta ste hteli,i eto,svi srecni!:)
Sačuvana
mrsho
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


Pogledaj profil
« Odgovor #33 poslato: Maj 10, 2007, 09:06:05 »

!@
Sačuvana
ChEtNiK
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2808


Guns don't kill people. - I kill people


Pogledaj profil
« Odgovor #34 poslato: Maj 24, 2007, 21:24:52 »

Česte su, među ženama, priče o tome šta muškarci vole ili ne vole. Teško da ima žene koja još kao devojčica nije od majke čula "ne radi to-i-to, postaćeš takva-i-takva, pa se nećeš dopadati muškarcima" (umesto "to-i-to" i "takva-i-takva" ubacite majčinske primere po izboru). Jedna od najčešćih priča, bilo da vam ih je ispričala majka, bilo da vam ih je, kasnije, ispričao neko drugi, jeste da žena nipošto ne sme da odmah i jednostavno kaže "da" kada joj muškarac priđe (ne mislimo na pitanje: "Hoćeš li se udati za mene?", koje bi došlo od čoveka koga prvi put vidite u životu, već pre na nešto tipa: "Hajde da izađemo na kafu i malo bolje se upoznamo"). Muškarci su po prirodi lovci, neosvojiva žena je ono što je za njih izazov, a žena koja odmah pristane na bilo šta nije im zanimljiva i nema šanse da se oko nje potrude - iskoristiće je kao jednovečernju zabavu. Sad, koliko je ta priča tačna?

Ukoliko je muškarac šarmer, neko ko je bio s mnogo žena i kome žene veoma retko kažu "ne", on će biti zaintrigiran onom koja ga odbije. Vašem egu može prijati da za vama juri muškarac za kojim juri gomila žena, a one su mu sve dosadne, ali možete li i voleti takvog čoveka, čoveka koji žene posmatra kao lovinu, kao nekakve trofeje? Možete li se u njegovom zagrljaju osećati bezbedno, možete li da zamislite da zasnujete porodicu s takvim čovekom? Ili s njim možete da zamislite samo igru lovca i neosvojive lovine? Nije sasvim isključena mogućnost da se takav muškarac baš s vama skrasi, ali je znatno verovatnije da ćete mu nakon nekog vremena dosaditi i vi.

Veliki broj muškaraca, međutim, ne voli baš mnogo ovakve igre. Bivali su već odbijeni i to im se nije dopadalo. Umorni su od žena koje su poput neosvojivih ledenih tvrđava. Led je hladan i ne uzvraća zagrljaj, a pokušaji da se otopi mogu da budu zamorni, pa i jalovi. Zato će veliki broj muškaraca, umoran od osvajanja neosvojivog, bez volje da igra igru koja im je dosadila, odabrati neku toplu, milu ženu koja s njima neće igrati tu vrstu igara. Nije da će im takva žena reći "da" na baš sve što požele, ne ako se i njoj ne dopada njihov predlog, ali će s njom znati da su voljeni i s njom će želeti da žive kao s osobom, umesto kao s trofejem koji su osvojili.



Sa*ki kad ti pochnesh temu, pochnesh je za sve pare.
« Poslednja izmena: Maj 24, 2007, 21:36:38 ChEtNiK » Sačuvana

__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
ChEtNiK
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2808


Guns don't kill people. - I kill people


Pogledaj profil
« Odgovor #35 poslato: Maj 24, 2007, 21:28:10 »



samo su jako retke devojke koje bi se potrudile da pridju nekom "nezainteresovanom" muskarcu.
covek prosecnog izlgleda koji ne izaziva veliku paznju svojim nastupom a slucajno ima neke druge kvalitete ima jako male sanse da mu devojka priddje, cak da zatrazi upaljac...

KVALITET - mislish pare
Sačuvana

__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
ChEtNiK
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2808


Guns don't kill people. - I kill people


Pogledaj profil
« Odgovor #36 poslato: Maj 24, 2007, 21:32:13 »


Te druge kvalitete, kao sto i sam kazes cine coveka, i valjda hoces nekoga zbog toga a ne zbog izgleda da upoznas...
Sta ce mi izgled kad on ne moze da me zasmeje, da mi ulepsa dan itd... Grin

Ja cu prvo devojku da pogledam dal' ima pivsko stomache i bradavicu na nosu, pa cu tek posle da vidim dal' je glupa
Sačuvana

__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
ChEtNiK
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2808


Guns don't kill people. - I kill people


Pogledaj profil
« Odgovor #37 poslato: Maj 24, 2007, 21:34:54 »

pahomije?

ALO BRE SHIPTARI NIJEDNI STA PRICHATE??!!!! KOGA VI PROZIVATE IZRODI NENORMALNI??!!!!
Sačuvana

__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
lepa_jeca
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18



Pogledaj profil
« Odgovor #38 poslato: Maj 27, 2007, 16:05:03 »

pa neki muskarci vole neosvojive devojke ali i mi devojke cesto zelimo ono sto ne mozemo da dobijemo!
Sačuvana
daxi
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 724


U raju je do jaja, ali u paklu je ekipa!


Pogledaj profil
« Odgovor #39 poslato: Maj 28, 2007, 15:53:30 »

Ma svi uvek hoce ono sto nemaju, tako da ako ti se svidja neki frajer i on te kulira ti bas hoces da budes sa njim a pored njega moze da te juri jos milion papucara ti ces samo ovog da gledas. cudne smo mi devojke
Sačuvana
Maja84
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 386



Pogledaj profil
« Odgovor #40 poslato: Maj 29, 2007, 00:13:19 »

Tacno je da svi hoce ono sto nije na dohvat ruke!
Nikad se nisam smuvala sa muskarcem koji je mene prvi primetio ili mi prisao, a da se ja pre toga nisam zainteresovala za njega. Prosto volim da budem ja ta koja primeti decka, tako da ako mi decko tek tako pridje sigurno nema sanse da ne znam kako izgleda. Ne  znam da vam kazem zasto je tako....prosto je tako....
Sačuvana
daxi
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 724


U raju je do jaja, ali u paklu je ekipa!


Pogledaj profil
« Odgovor #41 poslato: Maj 29, 2007, 00:32:11 »

muskarci vole neosvojive jer fuksice svako moze da ima,a neosvojive........... tesko Cheesy
Sačuvana
imbica34
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


Pogledaj profil
« Odgovor #42 poslato: Maj 30, 2007, 19:49:29 »

Nisam muskarac pa da mogu sa sigurnoscu reci, ali cini mi se da najvise vole one koje se na prvi pogled cine lake za osvojiti a vec drugi pogled govori sasvim suprotno. Imam takvu drugaricu i stvarno je vole! Al' muskarci to ipak najbolje znaju...
Sačuvana
natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #43 poslato: Maj 30, 2007, 19:50:09 »

njih vole oni sa paramaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
Gaglica
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 209



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #44 poslato: Maj 31, 2007, 15:16:30 »

lake te propustaju sve, neosvojive- nikoga, a dje su onda polu-propusne iliti selektivno propustljive iliti permeabilne Cheesy Cheesy
Sačuvana

Dođi da ti nježno grickam vratić...

http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=93597
Stranice: 1 2 [3] 4 5   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM