Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 20, 2024, 09:17:45

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 133
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 131
Ukupno: 131
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: DOKLE VIŠE???  (Pročitano 1079 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Милан Бандић
Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« poslato: Jun 01, 2008, 14:26:27 »

Nišlija Bojan D. (30), Ivan M. (45) iz sela Donja Studena i Zvonko M. (46) iz Gadžinog Hana poginuli su preksinoć oko 22 sata kod niškog naselja Brzi Brod na putu Niš - Niška Banja. Dok su ispred diskonta „N & L“ unosili u automobil gajbe sa pićem, na njih je naleteo kamion marke „fap“ koji je vozio Zoran T. (43) iz Prve Kutine kod Gadžinog Hana.

Kamion je onda udario u parkirani automobil "nisan" i lakše povredio putnice Ljubinku N. (54) i Vesnu M. (45) iz Niša.
Niška saobraćajna policija je saopštila da je uzrok ove tragedije neprilagođena brzina kretanja kamiona, kao i da je vozač Zoran T. vozio u pijanom stanju. Istražni sudija Opštinskog suda u Nišu Nebojša Živić je vozaču kamiona odredio pritvor do 30 dana.
- Bojan i ja smo vlasnici diskonta pića. U petak smo betonirali ispred ulaza u prodavnicu. Znam da je Ivan, gazda restorana na Bojaninim vodama, zvao telefonom da pita da li može da dođe po piće jer se redovno snabdevao u našem diskontu. Rekli smo mu da dođe uveče. Ja nisam bila u radnji, ali su mi komšije rekle da je gazda s jednim konobarom došao džipom po piće. Moj Bojan je s njima unosio piće kad je taj pijani vozač naleteo na njih. Sva trojica su leđima bili okrenuti i nisu ni videli taj kamion. Kažu da je vozač toliko bio pijan da nije mogao da izađe iz kamiona i da se teturao. Šta je moj Bojan skrivio da ovako pogine? - kroz suze priča Bojanova supruga Sanja Dimitrijević u njihovoj porodičnoj kući u Brzom Brodu.
Bojan je iza sebe ostavio dva sina, sedmogodišnjeg Nemanju i četvorogodišnjeg Luku.
U porodičnoj kući Dimitrijevića bol i neverica da se Bojanu dogodila ovakva tragedija. Bojanovi otac Vlada i majka Kaja, skrhani tragedijom, još ne mogu da poveruju da je njihov sin poginuo.
- Poslednji put sam telefonom čula Bojana oko devet uveče. Čekala sam Nemanju sa treninga, pa sam svratila kod prijateljice. Tada me je pozvao telefonom prijatelj da me pita kako je Bojan. Odmah zatim me je pozvao svekar iz sela. Tada mi je bilo jasno da se nešto strašno dogodilo. Ostavila sam sina kod prijateljice i potrčala ka diskontu. Uz put sam srela mladiće iz kraja koji su samo ćutali kad sam ih pitala šta se desilo. Ispred diskonta su bila dva tela. Teško povređenog Zvonka su prevezli u bolnicu, ali je preminuo na operacionom stolu. Kažu da mu je noga bila otkinuta. Ta dva tela su bila gotovo unakažena, ali sam prepoznala mog Bojana. Policija je rekla da sačekam jer nije imao dokumenta, ali sam videla Bojanovu crnu majicu. Znala sam da je to moj muž - kaže Sanja.
Bojan Dimitrijević će danas u podne biti sahranjen na groblju u Brzom Brodu.
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM