Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 20, 2024, 07:35:17

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 133
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 120
Ukupno: 120
Prijatelji
Stranice: 1 [2] 3   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Musko - ženski odnosi!  (Pročitano 10094 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
milan990
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 334


Pogledaj profil
« Odgovor #15 poslato: Maj 28, 2007, 22:40:04 »

zasto tako mislis? jesi li imala lose licno iskustvo?
Sačuvana
daxi
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 724


U raju je do jaja, ali u paklu je ekipa!


Pogledaj profil
« Odgovor #16 poslato: Maj 29, 2007, 11:41:28 »

moze se reci
Sačuvana
mbuljevi
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14



Pogledaj profil
« Odgovor #17 poslato: Maj 29, 2007, 15:38:10 »

Musko- zenski odnosi...hm.. ja osobno apsolutno podrzavam musko- zenska prijateljstva i to iz vrlo jednostavnog razloga a to je da ista imam vec dugi niz godina sa nekoliko deckiju s kojima sam odrasla i znamo se gotovo 25 godina. Isli smo skupa u vrtic, srednju a potom su se oni zaposlili a ja krenula na fax, ne bih rekla da smo sad ona ko braca i sestra ali u svakom slucaju niti jeda zenska osoba mi nije nikada bila tako bliska kao ti moji prijatelji. U svakome slucaju uvijek su mi vise odgovarala muska drustva nego zenska mozda zato sto sam odrasla s deckima i ko klinka sam umjesto igranja s barbikama uvijek radije igrala nogomet i tako to. Ma nemam pojma al s deckima je pun k.. lakse neg o s curama koje su u vecini slucajeva iskompleksirane, ljubomorne, posesivne... Wink
Sačuvana

" u svakom zitu ima kukolja"
milan990
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 334


Pogledaj profil
« Odgovor #18 poslato: Maj 29, 2007, 21:26:24 »

moze se reci
hoces li to da podelish sa nama?
Sačuvana
forester
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3


Pogledaj profil
« Odgovor #19 poslato: Maj 31, 2007, 16:13:22 »

 Wink Cheesy Grin >:(Muško,Žensko) Aj, zdrao Ja mislim da su ipak muškarci u pravu što se tiče žena, a žene što se tiče ljubavi!
Sačuvana
daxi
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 724


U raju je do jaja, ali u paklu je ekipa!


Pogledaj profil
« Odgovor #20 poslato: Maj 31, 2007, 22:24:46 »

moze se reci
hoces li to da podelish sa nama?
mozda ako me izvedes na domine
Sačuvana
Maja84
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 386



Pogledaj profil
« Odgovor #21 poslato: Jun 03, 2007, 19:21:01 »

Skoro 10 god imam najboljeg druga, kad pre prolete to vreme....tako da verujem u to drugarstvo, jedino se desavalo ranije da smo to nase drugarstvo tesko obnjasnjavali mojim momcima, a i njegovim devojkama, jer su bili strasno sumnjicavi i ljubomorni!! Bez razloga, naravno!
Sačuvana
merryy
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1


Pogledaj profil
« Odgovor #22 poslato: Jun 04, 2007, 18:18:37 »

Mislim da nije moguce prijateljstvo izmedju muskarca i zene,u rijetkim slucajevima takvo prijateljstvo opstaje...
Sačuvana
yu-generation-89
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1390



Pogledaj profil
« Odgovor #23 poslato: Jun 04, 2007, 21:47:00 »

Da, ipak se ne udas za druga, nego za decka, ako je ozbiljna veza. Ako moram da izaberem ili decka ili druga, ja bih se odlucila za decka, ako je stvarno veza ok i ako je zajednicki zivot u pitanju. Drustvo kao drustvo..., ali nista to ne ostaje. Jedan ide na jednu stranu, drugi na drugu.
Dve moje drugarice su se vec odlucile za veridbu i naravno ostavile drustvo i najboljih prijatelja.
Tako je to....
Sačuvana

silverster
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


Look at me, I'm like an angel...


Pogledaj profil
« Odgovor #24 poslato: Jun 04, 2007, 22:46:57 »

Muskarac i zena nece sigurno biti drugovi ako mogu biti nesto vise..
Hocu reci, ako postoji i minimalna simpatija jednog prema drugom, tesko je tu traziti pravo prijateljstvo.
Ipak, ne kazem da nije moguce, ali u 90% slucajeva ne uspeva to ostati na nekom konstantnom drugarstvu.
Ili predje u nesto vise ili se drugarstvo malo pocne raspadati.

I jos nesto: ako se dvoje druze, pa se tu posle izvesnog vremena pojavi nesto vise od drugarske ljubavi, mislite da vredi kvariti drugarstvo?
Mnogi su me pitali tako nesto, a ja mislim da ako mi je neko dobar kao drug, bice jos bolji decko.. Smiley
Sta vi mislite o tome?
Sačuvana

Od zivota ne ocekuj vise nego sto moze da ti pruzi,
to je jedini nacin da ne budes nesrecan Smiley
LiDiJa83
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 229



Pogledaj profil
« Odgovor #25 poslato: Jun 05, 2007, 20:30:21 »

Mnogi su me pitali tako nesto, a ja mislim da ako mi je neko dobar kao drug, bice jos bolji decko.. Smiley
Pa ako si spremna da rizikujesh drugarstvo, samo napred. Ja mog najboljeg druga ne bih menjala ni za shta na svetu... bio je, josh uvek je i ostace moj najbolji drug... Ne kazem da to mozda ne bi funkcionisalo perfektno u nekoj vezi, al ipak... Ja nisam za takve rizike. Shta posle? Raskinemo i onda ? Mozemo i dalje da se pretvaramo da smo super drugovi, al chemu to zavaravanje... Mozemo ostati veliki prijatelji, al drugarstvo i sve one sitne gluposti koje se vezuju za jedno drugarstvo, to otpada... Masa neprijatnih situacija... Eto shta dobijash posle toga... Ipak je bolje imati ga kao druga, kao nekoga ko ce uvek biti uz tebe, kao osobu koja te poshtuje i podrzava, savetuje i grdi.... Nego sve to izgubiti i svesti sve na ono dobro poznato "E, otkud ti? Pa eto bash sam mislio ovih dana da te pozovem da se vidimo, da se isprichamo... Kako dechko? Aha... Dobro, aj zovem  te chim ugrabim malo vremena, pa da se vidimo..>" I tako svaki put kad se sretnete... Batali to... Drug je drug i ostaje drug. Dechko je dechko, moze posle toga ostati prijatelj... Al nikad drug... 
Sačuvana
silverster
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


Look at me, I'm like an angel...


Pogledaj profil
« Odgovor #26 poslato: Jun 05, 2007, 22:39:36 »

Izini, ali mislim da si malo preskocila onaj deo gde sam napisala:..pa se tu posle izvesnog vremena pojavi nesto vise od drugarske ljubavi..
Mislim da bez obzira na to da li cete biti zajedno, vas odnos ce se malo promeniti..
Jer ako se jedno drugom svidja, nebitno ko kome, to ne moze ostati na istom. Veruj mi znam! Imala sam extra druga dve godine, e a onda je on pozeleo da budemo nesto vise, iako sam mu ja stalno pricala da mi je kao brat, ali nije pomoglo. I danas smo ok, ali nije to vise to, bez obzira sto nisam bila sa njim.
Prema tome, ako se pojavi nesto vise od drugarstva, kako god, odnos se menja!
Tako da, kako god gubis.
I onda, ako se i on tebi svidja, ne treba propustiti priliku Smiley
A uvek se manje kajemo zbog necega sto smo uradili nego zbog necega sto nismo..


Sačuvana

Od zivota ne ocekuj vise nego sto moze da ti pruzi,
to je jedini nacin da ne budes nesrecan Smiley
daxi
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 724


U raju je do jaja, ali u paklu je ekipa!


Pogledaj profil
« Odgovor #27 poslato: Jun 06, 2007, 23:36:06 »

ja sam se skoro posvadjala sa najboljim drugom oko neke potpuno glupe stvari, i sada znam da se ne lozim na njega, iako sam bila u dilemi, ali sam shvatila da je on retard i da devojke sa muskarcima mogu biti samo drugovi, jer se sve ostalo lose zavrsi... i sada vidim dosta stvari, koje dok smo bili extra ortaci uopste nisam videla Undecided Undecided
Sačuvana
Maja84
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 386



Pogledaj profil
« Odgovor #28 poslato: Jul 03, 2007, 19:47:04 »

Ja stvarno ne znam sta ima da se bira izmedju decka i druga, drug je drug i tako treba da ostane. Ako u nekoga od starta nisi zajubljen  nije mi jasno kako posle kao postanes, to nije prava ljubav!
Ljubavi ili odmah ima ili nema!
Ja imam najboljeg druga 10 god, i moj decko ima najbolju drugaricu od osnovne koja se skoro udala, nikad to nismo pogresno shvatali. Nas dvoje smo zajedno preko 5 god i nikad nismo bili ljubomorni zbog druga/drugarice.
I moj drug ima devojku i bicemo kumovi jedno drugom na vencanju. Stvarno ne znam zasto ljudi moraju da mesaju drugarstvo sa ljubavi!
Sačuvana
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #29 poslato: April 27, 2008, 22:13:53 »

uff,mene to jako nervira,sa kojim god se dečkom sprijateljim,onako baš,da ne mislim ništa snjim,kao druga ga gledam,on se zaljubi u mene!i ja onda prosto ne znam kako da se ponašam,i na kraju skroz prekinemo kontakt,a gledala sam ga maltene kao najboljeg druga....... Undecided
ja nemam ni jednog druga koji baš ni u jednom trenutku nije pomislio da nešto može biti među nama,i jako mi je krivo zbog toga.... Sad
Sačuvana



...life is what you make of it...
Stranice: 1 [2] 3   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM