Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 20, 2024, 15:19:26

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 137
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 125
Ukupno: 125
Prijatelji
Stranice: [1] 2   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: PRESUDA NA STRASHNOM SUDU  (Pročitano 9536 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
ChEtNiK
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2808


Guns don't kill people. - I kill people


Pogledaj profil
« poslato: Maj 23, 2007, 19:58:44 »

Dobishe po 40 godina ljudi koji su 10 godina prolivali krv za Srbiju.
Shta reci. Osudishe mi rodju na 40 dina nizashta. Da li neko ima komentar.
Sačuvana

__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
spartacus
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2677


djole je moj drug! XD


Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Maj 24, 2007, 01:55:58 »

za ono sto su uradili...i to je malo!
Sačuvana

djtufna
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1116



Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Maj 24, 2007, 02:06:45 »

Neka su ga osudili niko nema pravo da oduzme drugoj osobi zivot ko god ta osoba bila... Htela bih samo da napomenem da kada tvrdim ovo ne mislim na rat to je nesto sasvim drugo...
Sačuvana

Spider pig, spider pig does whatever a spider pig  does. Can it swing from a web? No he can't he's a pig LOOK OUT HERE COMES THE SPIDER PIG!!!!
pecinac
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 54



Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Maj 24, 2007, 11:32:12 »

Bog pita sta je tu sve u igri. Na sudjenju nista nisu dokazali, samo su imali pricu koja povezuje sadasnje osudjenike sa zlocinom. A konkretni dokaz - nigde. Ja ipak mislim da je vrlo moguce da oni to i nisu uradili. Al nadam se da ce vreme da pokaze.
Sačuvana
natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Maj 24, 2007, 11:33:59 »

jabih sve te kretene koji su losi potrpala u bajbok pa zdravo
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
ChEtNiK
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2808


Guns don't kill people. - I kill people


Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Maj 24, 2007, 11:37:12 »

Neka su ga osudili niko nema pravo da oduzme drugoj osobi zivot ko god ta osoba bila... Htela bih samo da napomenem da kada tvrdim ovo ne mislim na rat to je nesto sasvim drugo...

Nemozhesh da kazhesh "ma koja osoba to bila" kada je ta osoba iz Nemachke pozivala na bombardovanje Srbije. Ta osoba chije ime necu ni spominjati se 20 godina shkolovala u Nemachkoj i posle radila u njihivu korist u nashoj zemlji. Ja bi im dao po 40 miliona evra i orden belog orla sa machevima prvog reda. Ja zhivim na 200 metara od Shilerove ulice i tu se znalo kad i ko dolazi. Jednom je Cheda Narkomanovic mogao da me pregazi kolima. Ne on nego njegov vozach, ali svejedno. I i "ta osoba" je bila tamo, lichno sam video, tako niko da mi ne govori o njemu poshto vec sve znam.
Sačuvana

__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
ChEtNiK
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2808


Guns don't kill people. - I kill people


Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Maj 24, 2007, 11:43:52 »

Bog pita sta je tu sve u igri. Na sudjenju nista nisu dokazali, samo su imali pricu koja povezuje sadasnje osudjenike sa zlocinom. A konkretni dokaz - nigde. Ja ipak mislim da je vrlo moguce da oni to i nisu uradili. Al nadam se da ce vreme da pokaze.

Samo da vas podsetim da je prvi fotorobot bio: plav chovek sa duzhom kosom i naocharima (pravi nemac), a uhapsishe celavog Zvekija zmiju, koji usput ima tuberkulozu i problem sa ochima, koji snajp nije koristio u zhivotu, specijalistu za blisku borbu i borbu prsa u prsa.


E moj rodjo pao si bez veze
Samo reci srushicemo ceze

Sačuvana

__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
spartacus
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2677


djole je moj drug! XD


Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Maj 24, 2007, 22:49:03 »

ja ako se ofarbam u plavo,imam duzu kosu i nosim naocare,onada sam nemac?
Sačuvana

djtufna
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1116



Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Maj 25, 2007, 09:50:19 »

Ja nikad nisam rekla da sam bila za djindjica nisam i nikada ni ne bih bila, bas zbog toga sto znam sta je bilo sa silerovom i za to u nemackoj, ali mislim da nisu trebali da ga ubiju a i to su uradili u totalno pogresan trenutak...
Sačuvana

Spider pig, spider pig does whatever a spider pig  does. Can it swing from a web? No he can't he's a pig LOOK OUT HERE COMES THE SPIDER PIG!!!!
kewra
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3


Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Maj 30, 2007, 17:49:18 »

Dobro je sto su ih osudili ali treba im i prepoloviti kazne ukoliko otkriju ko im je naredio da urade to sto su uradili. Ipak su oni vojnici bez mozga cini mi se koji su uvek radili ono sto im je neko naredjivao setite se ibarske i budve!!! Lako je povezati isti ljudi isti vojnici a mozda i isti NALOGODAVCI...
Stvarno sam u dilemi kako su mogli sve to da urade svojevoljno a uvek su meta bili politicki neistomisljenici sa vladajucim razimom!!! Huh? Huh? Huh?
Sačuvana
pecinac
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 54



Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: Maj 30, 2007, 21:16:56 »

Dobro je sto su ih osudili ali treba im i prepoloviti kazne ukoliko otkriju ko im je naredio da urade to sto su uradili. Ipak su oni vojnici bez mozga cini mi se koji su uvek radili ono sto im je neko naredjivao setite se ibarske i budve!!! Lako je povezati isti ljudi isti vojnici a mozda i isti NALOGODAVCI...
Stvarno sam u dilemi kako su mogli sve to da urade svojevoljno a uvek su meta bili politicki neistomisljenici sa vladajucim razimom!!! Huh? Huh? Huh?

Đinđić je tad bio u vladajućem režimu, ibarsku je odradio DB, tako su rekli, a u Budvi čini mi se plaćenici (nisam siguran), e jedino mi je krivo što baš ta Budva nije bio uspešno odrađen zadatak, pa da na ibarsku ne ginu nevini. A za Vuka nebi bila velika šteta da je nastradao.

I tako, dok su se političari pre kosova zajebavali po Srbiji, JSO je tad bila raspoređena po stranim državama kao plaćenici, imali su status u svetu srpske legije stranaca! A na Kosmetu su angažovani zbog velike neozbiljnosti mnogih ratnih profitera, koji su došli da brane Kosmet, samo da bi se nakrali što više, pričam o policiji iz Srbije koja je išla na Kosmet 1998, jer Srbija tada nije bila zvanično u ratu, pa samim tim vojska nije smela da deluje.
Sačuvana
natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #11 poslato: Maj 30, 2007, 22:27:57 »

treba streljati sve njih
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
spartacus
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2677


djole je moj drug! XD


Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: Maj 30, 2007, 23:02:26 »

treba streljati sve njih
ne daj Boze da tebi u ruke padne neko vatreno (a ni hladno) oruzje... Smiley
Sačuvana

7
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 256



Pogledaj profil
« Odgovor #13 poslato: Maj 30, 2007, 23:42:47 »

vidim da niko ne spominje amerikance a ako se bar malo zamislimo videcemo da su oni turili nos u skoro svaku zemlju ako ne i u svaku, svagde se pojave kao "andjeli" da mire ljude a u stvari oni ih svadjaju da bi oni sami mogi posle da vladaju. Kome bi najvise odgovaralo da se Kosopvo odvoji od Srbije pa amerima! Oni osudjuju nase ljude a to sto je bus pravio sranja na sve strane sveta to nikom nista pobio je ko zna koliko ljudi a nece ni dana provesti u zatvoru!!!!!!
mislim da ni sad nasi politicari nemogu da se dogovore ko ce da vlada zato sto nekome ne odgovaraju jedni zato sto nece da igraju kako oni sviraju!
A sto se tice rata izmedju Srba i hrvata to ako nemate bar malo iskustvo nemojte ni da komentarisete!!
Sačuvana

10000 ludi klipova za Downloads > ovde
Probajte!!!
Necete se pokajati!!!
http://rs.travian.com/?uc=rs3_5654
Vredi pokusati, potrazite igraca  buuuu  i dobicete pomoc!!!
ChEtNiK
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2808


Guns don't kill people. - I kill people


Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Maj 31, 2007, 15:47:53 »

vidim da niko ne spominje amerikance a ako se bar malo zamislimo videcemo da su oni turili nos u skoro svaku zemlju ako ne i u svaku, svagde se pojave kao "andjeli" da mire ljude a u stvari oni ih svadjaju da bi oni sami mogi posle da vladaju. Kome bi najvise odgovaralo da se Kosopvo odvoji od Srbije pa amerima! Oni osudjuju nase ljude a to sto je bus pravio sranja na sve strane sveta to nikom nista pobio je ko zna koliko ljudi a nece ni dana provesti u zatvoru!!!!!!
mislim da ni sad nasi politicari nemogu da se dogovore ko ce da vlada zato sto nekome ne odgovaraju jedni zato sto nece da igraju kako oni sviraju!
A sto se tice rata izmedju Srba i hrvata to ako nemate bar malo iskustvo nemojte ni da komentarisete!!

Prichash istinu.
Amerima treba nezavisno kosovo zbog baze Bonesteal kod Uroshevca. Mi bi ih oterali g*vnjivim motkama, a albanci im lizhu boolju
Sačuvana

__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
Stranice: [1] 2   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM