Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 02, 2024, 08:35:49

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 510
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 466
Ukupno: 466
Prijatelji
Stranice: [1] 2 3 ... 7   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: MARIJA SERIFOVIC  (Pročitano 24223 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« poslato: Maj 13, 2007, 10:49:19 »

LJUDI,POBEDILI SMO. Smiley
Marija je dokazala da Srbija to moze i zna.Najbolji smo.Srbija je zakon.Pesma je hit.Marija je najbolja.Iskreno i zasluzila je pobedu jer zena jako lepo peva, ima dobre pesme i naravno ne pravi se da je nesh sto nije.
Srbiji ovo jako puno znaci jer po prvi put nastupamo samostalno i dokazali smo da mi to umemo, a drugo sto je pesma bila zaista najbolja.Marija najbolja si, uz tebe smo.Srce si.Volimo te.
A ko misli drugacija nek zapusi usi.Molitva je najbolja.Za sve one koji vole Mariju:IDITE NA www.marijaserifovic.net tamo cete pronaci sve verzije ove pesme.Imate na srpskom,ruskom,engleskom,finskom i razne miksove.
Maro najbolja si.Forumovci pozy od Naty'90
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Maj 13, 2007, 11:21:15 »

Ljudi bre gde ste devojka se izborila za nas i to puno znaci a vi spavate.Alo bre pa ce da pisete ili necete.MarijA JE SRCULENCE SA PRELEPIM GLASOM A KO NE VERUJE
« Poslednja izmena: Maj 13, 2007, 21:14:04 Stef@n » Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
yu-generation-89
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1390



Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Maj 13, 2007, 11:32:50 »

Pogledaj u rubriki "evrosong 07" smo joj odmah posle pobede cestitali Smiley
Sačuvana

Maja84
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 386



Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Maj 13, 2007, 15:48:28 »

Marija najboljasi! Nisam ni sumnjala u tebe! Zasluzena ubedljiva pobeda!
Sačuvana
natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Maj 13, 2007, 17:48:26 »

e MAJA84 procitala sam tvoju poruku za velikog brata, i potpuno se slazem sa tobom.Mislim da su svi jako losi a posebno me nervira Pedja the boy i ona Marta Keler.Ima gomila matoraca koji cak i nisu toliko poznati.Moglo je to i bolje, zar ne
A sto se tice nase KRALJICE, celog dana slusam njenu pesmu na finskom i extra je.
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
igor1983
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Maj 13, 2007, 18:44:51 »

Mariju za premiera
Sačuvana
Marinche
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8


Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Maj 13, 2007, 19:06:36 »

E stvarno je najbolja... Ucinila nam je sto niko nikad nije uspeo i hvaaaalaaaa joj!!!
Sačuvana
Gaglica
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 209



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #7 poslato: Maj 13, 2007, 20:28:43 »

http://www.vukajlija.com/marija+serifovic

njoj svaka cast, ali je ne slusam. Ne slusam tu vrstu muzike
Sačuvana

Dođi da ti nježno grickam vratić...

http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=93597
natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Maj 13, 2007, 22:19:49 »

Posto ja Mariju naprosto obozavam odgovaracu svima koji posalju poruku.Pa yu geny super si i hvala na obavestenju.
Maja84 imas poruku posle tvoje.Igore imas moju podrsku.Muzika je vlada i vlada je muzika. MARIJA JE ZAKON.Marinche citas misli celoj Srbiji.Gaglice you are lost.Nema tu slusam ne slusam MARIJU SVI SLUSAJU. Kiss
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
King87
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2


Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Maj 14, 2007, 17:46:50 »

Najbolja je...znaci....nisam mogao da verujem....uh....bio sam u Kragijevcu tada i ludilooooOOoOoooOoOOoooOOOOoOOoo!!!
Ponos...
Ljudi, ona je toliko sad ucinila za nasu zemlju da to nije normalno...sledece godine, bicemo centar Evrope....milioni ce da gledaju SRBIJU i BEOGRAD, najzad u pozitivnom smislu!!!!!
Carica je...

Jos ja ima hostel u Bg-u pa ce doci brdo turista Smiley haha Smiley

zzop svima!!!
Sačuvana
natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: Maj 14, 2007, 18:32:08 »

Potpuno se slazem sa tobom,Marija is the best.Ja bas juce kad sam gledala njen dolazak nazalost nisam bila u BG, osecala sam se nekako extra.Marija hvala ti, carica si stvarno.Ej king kako se zoves
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
damixy
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1


Pogledaj profil
« Odgovor #11 poslato: Maj 14, 2007, 21:10:52 »

cao...sta radite ljudi?iz crne gore sam..ali sam svim srcem navijala za mariju..jer djevojka fenomenalno pjeva..za razliku od feddija koji jos kaze da evrovizija nije regularna,pa sta ces covjek tako lijeci svoj kompleks..iako nisam bila u bg-u vec pored malog ekrana,odnosno kuci bilo mi je prelijepo i najezim se kada cujem molitvu.molitva na tako veliki dan,12-ti maj.pomogao joj je...
Sačuvana
natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: Maj 14, 2007, 22:40:38 »

E damixy, ovo je stvarno veliko iznenadjenje bar za mene neznam za ostale forumovce.Hvala ti stvarno, drago mi je da neko iz crne gore navija za srbiju.Nisam cula vasu pesmu pa nemogu da tvrdim, evo bas sad pokusavam da je skinem pa cu ti se javiti.Drago mi je sto si novi clan KOVACHA i da si bas ovde poslala prvu poruku.I kako je inace u crnoj gori.Ako zelis mozes nastaviti da pises o Mariji Pozdrav i u Marijino ime.Ljudi samo da vam kazem da je drugarica moje sestre zna pa cu je verovatno upoznati i traziti njen autogramPozdrav za sve koji vole i slusaju Mariju.Najbolji ste i jos jednom hvala.
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
arijanna
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


Pogledaj profil
« Odgovor #13 poslato: Maj 15, 2007, 00:30:51 »

Svaka cast Mariji,iako sam iz Banjaluke i mi smo imali svoju predstavnicu,ja sam navijala za Mariju SERBIA,svaka cast,kakav glas djevojka ima Smiley
Sačuvana
natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Maj 15, 2007, 13:44:32 »

Arijanna hvala ti. ; :)Ljudi pisite mozda i nasa Marija pogleda ove porukice Wink i bude jako srecna Cheesy
Ako postoji neko ko ne voli Mariju verujte da cete Cry
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
Stranice: [1] 2 3 ... 7   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM