Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 18, 2024, 19:43:57

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 105
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 74
Ukupno: 74
Prijatelji
Stranice: [1] 2 3   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Denziteti  (Pročitano 20411 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
G@rf!3ld
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2072


Voleo bih jutra kada bi počinjala kasnije..


Pogledaj profil
« poslato: Jun 16, 2009, 16:16:24 »

Denziteti

 

Vec odavno me progoni jedna uzrecica koja karakterizira današnje stanje svijesti vecine populacije na Zemlji. To je ona dobra stara: "Majmun radi ono što majmun vidi."

Kako je to u stvari istina, govori i to da vecina ljudi vjeruje, razmišlja i radi ono što je - vidljivo. Dakle, mnoge "nevidljive" stvari ih uopce ne zanimaju, niti su ih svjesni, a kamoli da se žele pozabaviti njima. Mnogi ce i reci da nešto ne postoji - jer se to ne može vidjeti !!! Ljudi percipiraju stvari onakvima kakve ih oni vide VLASTITIM ocima i kako se to slaže sa njihovim razmišljanjima i shvacanjima. Dobro, danas je i vecina svijesna da i postoje stvari koje su nevidljive za naše oci, ali ih možemo detektirati samo raznim tehnickim napravama. Npr. radio-valovi su nevidljivi za naše oci i uopce ih ne možemo percipirati bez upotrebe radio-prijemnika. Da bi saznali što nam jedan takav val donosi, moramo izabrati odgovarajucu frekvenciju na radio-prijemniku da bi se "sinhronizirali" s njegovom frekvencijom, te uz malo elektronike, poslušali, odnosno pretvorili ga u nama cujni dio spektra. Znaci, otkrili smo nešto što prije nismo mogli uopce percipirati dok nam netko nije rekao da to postoji ili sami istraživali i tražili po eteru ( prostoru u kojem se valovi šire ).

Sada bih htio samo napomenuti da postoje jako puno valova razlicitih frekvencija, pa svi oni postoje u eteru istovremeno, a izabiramo samo jedan trenutno koji želimo slušati ili kojim se želimo koristiti. Jako slicno je i s valovima svjetlosti. Svaka boja ima razlicitu frekvenciju, a postoje i podrucja koja ne vidimo ( i ne cujemo kod zvucnih valova ) pa ih ne možemo primjetiti prirodnim putem. Dakle, vjerojatno ( i sigurno ) postoje neke frekvencije koje cak i ne možemo izmjeriti današnjom tehnologijom. Što se sve tu nalazi? Koje energije? Tko zna... možda i neka živa bica, odnosno entiteti za koje nismo ni svjesni da postoje...

Hajdemo sad navesti osnovne principe našeg univerzuma gdje živimo, da bi shvatili kako to sve uopce funkcionira.

Sav materijalan i etericki svijet ( univerzum u cjelosti, odnosno ono što postoji, što jest ), sastoji se od 7 raznih nivoa postojanja, odnosno svjesnosti.

1. Denzitet - pocetna faza kreacije. Jako gust i materijalan. Tu se najdulje uce lekcije koje se trebaju proci da bi se savladao taj stupanj. Njega obicno cine: voda, vatra, zrak i zemlja. Tu je citava lepeza raznih minerala i kristala, te mješavine svih tih "materijala". Dakako, i oni su na odreden nacin živi, samo ih mi takve ne možemo percipirati jer živimo prekratko da bi to uopce primjetili. Svaki denzitet ima svoje odredene zakone, pa tako i ovaj najjednostavniji, odnosno najnesvesniji.

2. Denzitet - na ovaj nivo svjesnosti spadaju biljke i životinje. One imaju grupnu svijest, odnosno svaka jedinka unutar jedne vrste doprinosi zajednickim iskustvima i zajednickoj svijesti. Naravno, i u ovom denzitetu postoje odredena pravila koja su, naravno, drugacija od onih iz prvog denziteta. Clanovi 2. denziteta crpe energiju ( hrane se ) onima iz prvoga. Takoder mogu posjecivati prvi denzitet ( biti u njemu ), ali su oni bica 2. denziteta koji prebivaju u onom prvom. Npr. ribe žive u vodi i one su 2. denzitet, ali pošto su u vodi, podvrgavaju se pravilima vode prvog denziteta. Voda tada možda nije svjesna ribe u njoj, ali je riba svjesna vode u kojoj živi.

3. Denzitet - ovaj nam je jako poznat jer mi ( ljudi ) živimo u njemu. Naveo sam ljudi u zagradi jer postoje i druga bica na 3. denzitetu, ali ne moraju biti na našoj Zemlji, vec naseljavaju neke druge planete u univerzumu. Ovdje cu se sada ograniciti samo na našu Zemlju jer ce nam to biti tako najjasnije. Mi ljudi živimo istovremeno u prvom i drugom denzitetu, crpimo energiju iz doljnja dva. Pijemo vodu, koristimo vatru, zemlju, udišemo zrak. Jedemo biljke i životinje jer se tako hranimo odnosno uzimamo energiju iz nižih denziteta. Mi imamo odredenu svijest ( otprilike samo pola ljudske populacije ima individualnu svijest, a ostala polovica grupnu - organski portali ), tako smo trenutno jako izmješani, ali to tu sada nije toliko bitno. Cinimo to što cinimo, tu smo gdje jesmo, ali neki žele napredovati u viši denzitet i podici svoju svijest na viši nivo. Sada i lako uocavamo da se oni iz viših denziteta "hrane", odnosno na neki nacin uzimaju ili koriste energiju koju nalaze u nižim denzitetima. Sad dolazi onaj šok: pa ako vodu piju npr. biljke, mi jedemo biljke... pa tko "jede" nas? Da li smo mi na "vrhu" hranidbenog lanca? Pa hranidbeni lanac nema vrh, vec sve ide u ciklusima... Dakle, tko bi mogao biti naš predator? Možda nas nitko trenutno ne "jede", ali definitivno nešto ili netko ( to je u suštini stvari isto ) izvlaci neke energije iz nas i tako je koristi za svoje svrhe... Jel netko vidio neko uspravno bice, nalik na krokodila ili "zmaja"Huh? Ili nekog manjeg sivog s vecim ocima? Možda i nije... ali vidio... cekajte ! Pa majmun samo radi što majmun vidi !!! Možda se i ne mogu "vidjeti" našim osjetilima ili tehnologijom?!? Eh, sad nastaju i drugi problemi...

4. Denzitet - evo, baš se ovdje nalaze ovi što sam malo prije spomenuo. Stanovnici 4. denziteta se koriste svim zakonima 4. denziteta, a mogu se "kretati" bez problema našim 3. denzitetom. Mi smo kao voda koju pije npr. krava, ili krava koju uzgajaju ljudi... ili ljudi koje koriste bica iz 4. denziteta za razne svrhe koje još nismo niti svjesni - pa naravno - mi smo još u 3. denzitetu svjesnosti. Sad tu moram napomenuti da bica mogu imati 2 polariteta opredjeljenosti. OPS kao opredjeljeni prema sebi i OPD opredjeljeni prema drugima. Na prva 3 denziteta sve je vecinom OPS. U 4. denzitetu postoje oba polariteta. OPS manipulira, izvlaci, isisava energije iz nižih i istih denziteta, a OPD daje, pomaže drugima u napretku i ne miješa se u slobodnu volju entiteta. Dakle, prvi usisava energiju, drugi ju ekspandira ( širi ). U 4. denzitetu, moguce je biti u materijalnom ( fizickom ) obliku, ili po potrebi i u eterickom ( energetskom ) obliku. Glavna odlika ovog denziteta je promjenjivost fizickog izgleda. Tamo 1 metar nije isto kao i 1 metar u našem 3. denzitetu. Tamo se može vidjeti tok svih energija, pravi izgled našeg univerzuma - zvijezde i planete su "portali" izmedu raznih denziteta ( ne dimenzije mješati s ovim ). Tamo napokon uvidimo da linearno vrijeme ne postovji, vec se sve odvija u nekim vecim ili manjim ciklusima i možemo "uskociti" u bilo koje selektirano "vrijeme" kroz "vremenski prozor". Ako vam se sad vrti vec u glavi, pitajte nekog kvantnog fizicara što sve misli o ovome... Mnogi su vec svjesni 4. denziteta kao 5. dimenzije ( Einstein još... ), a kakve sve pokuse u vezi toga rade danas... da ne raspravljamo sada. U ovom ne toliko "gustom" denzitetu cinimo velike promjene. Da bi napredovali dalje, izgleda da moramo proci sve lekcije oba polariteta i samo kao OPD na kraju moci ici dalje...

5. Denzitet - duše koje trenutno ne okupiraju tijela, neutralni denzitet, kontemplacijska zona gdje idemo kad izademo iz fizickog tijela ( umremo u 3. ili 4. denzitetu ) i tu sagledavamo sve lekcije koje smo naucili. Tada biramo tijelo u koje cemo se reinkarnirati da bi ucili dalje. Izgleda da ne možemo izabrati viši denzitet sve dok nismo naucili sve iz nižega. Tu su iskljucivo svjesne energije, duše.

6. Denzitet - Sjedinjene misaone forme. U njemu su iskljucivo svjesne energije pretežno OPD polariteta, a OPS postoji samo kao misaona forma radi balansa. Neke nama mogu izgledati npr. kao svjetlost. O mogucnostima svijesti ovdje ne možemo ni zamišljati trenutno. Vjerojatno je još veca razlika medu nama nego razlika jednog kamena i nas trenutno. Mi i kamenje se razlikujemo u 2 denziteta, a ovdje je razlika 3 denziteta... No jednom cemo i tamo doci... Mogu poprimiti i fizicki izgled kad posjecuju niže denzitete. OPS iz ovog denziteta ne može otimati pojedince ili kršiti pravilo o slobodnoj volji kao njihovi sa denziteta 1 - 4.

7. Denzitet - SVE što jest, odnosno Primarna Kreacija. Neko ga zovu Bog ili tako nešto, ali mi svi smo dijelovi 7. denziteta. Cinimo ga kao djelici ukupne kreacije. Zato kad govorimo o Stvoritelju nekome... mislim da je to odgovor. Dakle SVE... ukupno... ma teško je to sad i zamisliti uopce. Tu ide energija duše koja je kompletirala svoj cjelokupni ciklus i naucila sve moguce lekcije koje postoje...

Kada se svi sjedinimo sacinjavamo 7. denzitet koji se vjerojatno opet manifestira kao prvi preko nekog vjerojatno prirodnog zakona univerzuma. I tako je sve u svemiru ciklus.

Napomena: denziteti 1 - 3 koegzistiraju zajedno u jednom te istom realitetu. 4. denzitet je viša vibracijska frekvencija od 3., pa zbog toga postoji u drugacijem realitetu ili dimenziji. Trenutno se približavamo valu koji nas dijeli od 4. denziteta tako da se u trenutku prolaza vala stapaju realiteti i dimenzije dva razlicita denziteta. Kao rezultat približavanja vala, mnogi ljudi ( i ostali ) ce osjetiti pojave tzv. "bleedthrough"-a, "otvora" medu denzitetima i realitetima, tako da ce se ponekad realiteti preklapati sve dok se finalno stapanje uslijed prolaska vala ne desi. Mnogi su to vec poceli osjecati, a bilo je i slucajeva kada su neki entiteti "slucajno" prošli kroz vremensko/prostorne prozore i tako se našli u našem 3. denzitetu. Neki su i umrli ( ljudi našli su razne cudne stvorove koji su se jako brzo raspadali i nisu licili ni na jednu životinju ). Ponekad se dese neke stvari koje nemaju nikakve logike gledajuci na naše poglede vremena i prostora, te nemaju nikakve podloge koju bi današnja fizika 3. denziteta mogla objasniti. Fizika u 4. denzitetu je sasvim drugacija. No, necemo sada o tome...

Tekst je preuzet sa http://www.val.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=60:denziteti-nivoi-svijesti&catid=13:clanci&Itemid=91


Mene zanima kakvo je vase misljenje o ovoj temi...da li je rijec o obicnoj fantastici ili ima tu neke logike...i kakva su vasa razmisljanja oko spekulacija za 2012. i navodni prelazak u 4. denzitet  Grin

meni je ovo bas zanimljiva tema...i narucito me zanima Zenovo misljenje  Grin
« Poslednja izmena: Jun 17, 2009, 01:33:37 G@rf!3ld » Sačuvana



~Stvarnost je stanje prouzrokovano nedostatkom alkohola.


"Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome..."
Maharishi Mahesh Yogi   Smiley Smiley
G@rf!3ld
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2072


Voleo bih jutra kada bi počinjala kasnije..


Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Jun 16, 2009, 16:21:23 »

i evo jos jedan vrlo zanimljiv link...da ne kopiram dzabe

http://www.val.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=62:transformacija-4-denzitet&catid=13:clanci&Itemid=91
Sačuvana



~Stvarnost je stanje prouzrokovano nedostatkom alkohola.


"Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome..."
Maharishi Mahesh Yogi   Smiley Smiley
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #2 poslato: Jun 17, 2009, 00:47:14 »

Evo da ti se javim po ovom vema vaznom pitanju-temi. Naime, odavno sam hteo da je postavim, ali sam razmisljao kako da sve ovo priblizim ljudima koji o tome cuju prvi put. Ja vec vise godina znam za ove transformacije koje ce nastupiti, odnosno koje su vec pocele i privatno sam, na svoj nacin objasnjavao ove stvari clanovima naseg foruma. Mnogi su od njih poceli da primecuju 'promene' oko sebe, i unutar sebe.
Najpre sam saznao od svog Ucitelja, koji je najavljivao dolazak Sat Yuge, odnosno Doba Prosvetljenja, odnosno "Nebo Na Zemlji", i koji se povukao iz ove ravni postojanja tek kada je bio siguran da je taj dolazak utemeljen i da se nikako nece pretvoriti u globalnu destrukciju.
Sa tim verovanjem i prakticnim dokazima koji su svakoga dana bili prisutni, kao i sa onim suprotnim vestima, koje opet na svoj nacin, i same pokazuju neminovne promene, svakoga dana sam sve uvereniji u to.
Istina, ne znam bas tacno kako ce to "izgledati". A to je i normalno, jer se sa nasim duhovnim i svesnim napretkom menja i 'scenario' buducnosti. Ona jeste neminovna, ali se detalji i finese dramaticno razlikuju, u zavisnosti od nivoa Svesti Covecanstva i postignutog duhovnog napretka.

Jedno je nesumljivo: Materijalna ravan u koju je zapao Svesni Duh Coveka, najnize je stanje u kome se on mogao naci. Od ovog stanja, samo mozemo ici u nesto vise i bolje. Mnogi ozbiljni duhovnici govore da je ova nasa realnost, i ovaj deo Kosmosa, ustvari - Pakao, ili nesto najslicnije tome.
Njega karakterisu najnizi osecaji koje ljudsko bice moze da oseti, mrznja, bes, agresivnost, neznanje, neistinitost, ljubomora... kao i najveci 'gresi' koje je covek mogao pociniti.
Tome moramo dodati i institucionalizovano krsenje svih Prirodnih Zakona, kroz Ustave, zakone, ali i njihovo nepostovanje, kradje, prisile od strane sila reda i zakona, vojski, policija, politickih stranaka i politicara, preko onih koji su novac postavili za vrhovno bozanstvo, i sa time u skladu ne prezaju ni od cega, od otimanja, prisile na rad, stvaranja potrosacke svesti i potrebe za stimulansima hemijske i psihicke prirode, do ubistava, degeneracije dnk biljaka i ljudi putem hrane... Lista je preduga da bi se o tome pisalo.
Glavno je da takvo vreme mora otici u zaborav, u proslost iz koje se nikada nece vratiti.
Treba da dodje vreme Pravde, i Punog Potencijala Ljudske SVesti, koja je do sada, osim kod pojedinaca, bila gotovo uspavana. Zna se da covek koristi 2 do 5% od punih 100% svoje svesti, i svi Zakoni i Ustavi, pravila i sve ostalo, pisani su sa tim defektnim opsegom ljudske svesti, pa nije ni cudo da ovako zivimo i da se desava sve ovo sto se desava, a sto ponekad izlazi i iz domena nocnih mora.
Da ne 'kukam' vise, samo bih rekao da dolazece vreme, iz korena menja nasu realnost. Menja sve stvari koje su nam do sada izgledale nepromenljive: novac, banke, finansijski i industrijski potencijali, sistemi vlasti, sistemi obrazovanja, lecenja, pa cak i ishrana. A da ne pricam o duhovnim i religioznim sistemima.
Da se to dramaticno menja, dokaz je i finansijski krah koje su dozivele mnoge zemlje, pa i citava planeta u globalu. Posledice ce biti jos i vece, jer to je upravo samo pocetak rastakanja ovakve realnosti.

Sad, da ne bi plasili ljude, treba samo reci da je pravi trenutak da se dobro 'uzmu u pamet', da se iskreno okrenu sebi i svojim unutrasnjim uspavanim potencijalima, i da prekinu da 'otimaju' i uzimaju, a vise da 'daju'. To je jedna od najbitnih osobina Vise SVesti, bas kako si to objasnio u terminima 4.densiteta.

Mnogi drevni narodi su to predvideli, Maje, Asteci, Vedske civilizacije, a u moderno vreme i visas energetska bica koja nam se obracaju putem razlicitih ljudi koji su medijumi za ova 'obracanja' u kojima saznajemo i to kako nas oni 'vide' i sta nam predvidjaju. To je naravno njihovo vidjenje, i ta vidjenja se razlikuju, ali je sustina u svima ista: Promenimo se i postanimo ono sto nam je dato da budemo - duhovna i spiritualna bica Visoke Svesti, nalik Stvaraocu, budimo primer za postovanje i poznavanje Zakona Prirode, Kosmosa i Citave Kreacije, i pomazimo onima 'ispod nas' da postanu slicni nama, bas kao sto i Visa Bica, i Inteligencije pomazu nas razvoj.

Densiteti veoma slice ucenju o Sedam Nivoa Svesti, koji su dati u Vedama, tj. Vedanti. Posebno je slicno objasnjenje 6. i 7. nivoa svesti - densitet. U 6. se vidi najfiniji 'sok' od koga je nastala citava materija i sve postojece, poznati su svi procesi u prirodi i covek je na nivou kreatora, sto se tice stvaranja i razumevanja procesa u prirodi. U sedmom stanju svesti se covek identifikuje sa predmetom posmatranja, odnosno on postaje Jedno sa Svime. U Vedskim terminima se to naziva: Rishi - mudrac ili onaj koji vidi, Devata - Bozansko, fluidno, sushtinsko, aktivno, ili delovanje sa nivoa Rishija, i Chandas ili materija odnosno objekat posmatranja. Time se citav Kosmos vidi u terminima Onoga koji Vidi (Rishi), procesa Vidjenja (Devata) i Chandas (objekat vidjenja), gde se opet da ponovim u 7. Stanju svesti Rishi, odnosno mi, identifikujemo i postajemo Jedno sa svime i svima u Kosmosu...

To je ono sto su svi sveci i mudraci koji su hodali ovom planetom vec ostvarili. Oni nisu cekali ovo vreme. Ali zato ce sada i ostale duse, po skracenom postupku biti u prilici da sve to uvide i ostvare se kao Visa Bica, sto mi u stvari i jesmo.

Uvek sam govorio i mislio da su: Ljudi ustvari Bogovi, koji su se malo zaigrali.. zaneli.. Eto, sad dolazi vreme otreznjenja i budjenja.

U ovom vremenu svako ko je odgovoran za sebe i svoju buducnost, svoje najblize i citavu rasu, treba da pocne da cisti svoje telo i duh. Da ga vise ne prlja, hranom, losim mislima, losim akcijama, da pocne da radi i za druge, da pomaze, da bude manje sebican, da vise deli ono sto ima. da pokusa da ostvari Nebo na Zemlji za sve ljude, bilo pomagajuci im, bilo svojim licnim primerom cistoce, vrednoce, istinoljubivosti, znanja, vrline i postenja.

U svakom slucaju, preporucujem svima da 'krenu' u to, kako god umeju i znaju... Sve sto sam do sada pisao na forumu, odrazavalo je ovu moju svesnost o nuznosti promene i transformacije svesti ljudi. Ja sam svoj put pronasao, i mogu ga podeliti i to cinim sa svima koji to zele, iako se i ja naravno jos razvijam i stosta se tu menja, ali sushtina ostaje ista: postovanje, moralnost, znanje, duhovnost, iskrenost, istina, ljubav.

Tema je ogromna, da bih se makar malo primakao nekom detaljnom objasnjenju svog vidjenja i gore napisanog, ali evo ovo je dovoljno za pocetak.

Stef, hvala na temi, cak i ako si me pretekao, i utoliko vise i bolje, jer vidim da nisam usamljen u razmisljanjima i 'brizi' o tome... angel
« Poslednja izmena: Jun 17, 2009, 00:50:41 ZenTale » Sačuvana

G@rf!3ld
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2072


Voleo bih jutra kada bi počinjala kasnije..


Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Jun 18, 2009, 22:22:46 »

e pa forumasi moji trebali bi svi da se ukljucite u ovu jako bitnu temu i iznesete bar svoje misljenje o svemu ovome...zasto ste tako pasivni i puno vise paznje posvecujete manje bitnim temama  Hmm...

Zen respekt
« Poslednja izmena: Jun 19, 2009, 00:39:10 G@rf!3ld » Sačuvana



~Stvarnost je stanje prouzrokovano nedostatkom alkohola.


"Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome..."
Maharishi Mahesh Yogi   Smiley Smiley
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Jun 18, 2009, 23:40:10 »

Smiley pa, G@rf!3ld , kako ćemo se uključit u temu kad ni ti sam nisi iznio svoje mišljenje glede nje. Za nas laike je ipak ovo pomalo teška tema da bismo mogli o njoj razgglabati, ali ajde - ja ću probat nešto.
Mene najviše intereseira ova 2012. godina. Ne znam koliko vi vjerujete u to, ali se meni čini da će ipak bit nešto od toga promatrajući današnji svijet sve mi nekako ukazuje da bi trebala bit neka drastična promjena. Jer, ne znam koliko vi mladi razmišljate o tome, ali meni se čini da se svijet i previše izopačio; nitko više ne misli na ljubav i prijateljstvo, svatko se zabavio samo o problemima umjesto da se zamisle zbog čega smo ovdje i da nije život tek puko stjecanje materijalnih stvari koje su nam danas puno važnije od duhovnog razvoja. I počevši od dječjih igara (da ih ne spominjem) pa do odraslog čovjeka - čini mi se da strašno malo ljubavi ima u nama... Mislim da bi se takvo stremljenje trebalo naglo prekinut kad znamo da laganim putem ne ide. Pa i sami opis prelaska u 4. denzitet nam nekako pojašnjava da će samo oni koji budu spremni preživjet, a i mala djeca koja lakše proživljavaju promjene.
 
Ako ste pribrani i koncentrirani, bit ćete u mogućnosti gledati sve to neko vrijeme, ali ne dugo. Kad se potpuno izgubi magnetsko polje Zemlje, vaše vidno polje i vid će polako nestajati i naći ćete se u crnom „mraku“, odnosno praznini. 3-D Zemlja će biti izgubljena za vas cjelokupno u svim pogledima i svrhama. Ono što se desi većini ljudi u tom vremenskom razdoblju je da zaspu i počinju sanjati. San obično traje 3 – 4 dana. Ako poželite, možete samo sjesti i opustiti se, ali ne zaboravite da sve što pomislite da će se desiti – desi se !!! Shvatite da ste doslovno prošli kroz jednu vrstu procesa „rađanja“ u 4. denzitet i da vas to ne zabrinjava puno. Proces je potpuno prirodan i „savršen“, ali strah je veliki problem za ljude u 3. denzitetu ( sadašnjem nivou ). To izgleda novim procesom, ali je on vrlo star. To ste već činili prije. U jednom trenutku za vrijeme procesa, možda ćete se sjetiti da ste to već činili i prije.
U Bibliji, Isus je rekao „dvoje od vas biće u krevetu, a jedno ću uzeti“. To govori o scenariju „mnogi su pozvani a samo pojedini izabrani“, što se često dešava, ali vi samo možete učiniti da pomognete nekome. Proći ćete kroz taj proces sami. Odredit će ga vaš karakter i tko u stvari jeste.

Ono što se obično dešava je da neki ljudi prođu kroz proces, a neki ne – a postoji i treća mogućnost – neki uđu u proces a ne izađu. Sami se izbace. Kad dostignete svijest 4. denziteta, mnogi ljudi neznaju da kreiraju cijeli svijet svake sekunde i da on nastaje njihovim mislima i osjećajima – odnosno svim njihovim djelovanjima! U 3. denzitetu je to isto istina, ali to se ne realizira jer imamo sva ta ograničenja nad nama samima da ništa ne možemo učiniti. Tamo je sve sadržano i trenutno. Ako ste tamo i niste u stvari pripremljeni za to, i počnete razmišljati negativno i osjećati strah, kreirat ćete scenarij koji će rezultirati da će vaše biće biti vraćeno u niži denzitet.

Istovremeno, oni koji prođu i sjede tamo i misle o ljubavi, istini, ljepoti, miru i harmoniji, to im se i dešava. Počinjete to sve manifestirati. Postajete stabilni u novom realitetu jer ono što osjećate i mislite – to je vaš karakter i ono što jeste. Oni koji su tamo i pokušavaju zaštititi druge, odnosno ne razmišljaju ubiti ili bilo što takvoga negativnog, nego samo razmišljaju pozitivno – to je i ono što im se manifestira, tj. događa, imaju zagarantiran uspjeh.


E sad je pitanje koliko vi vjerujete u to i kakvo je vaše mišljenje o tome?
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
G@rf!3ld
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2072


Voleo bih jutra kada bi počinjala kasnije..


Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Jun 23, 2009, 16:50:43 »

ono sto mene malo zabrinjava vezano za 2012 je cinjenica da se tad zavrsava ciklus od 3600 godina kada skupina velikog broja kometa zalazi u nas suncev sistem...uz te komete nailazi i veliki "Val" koji koriste bica iz visih denziteta kao prevozno sredstvo... i sve ovo je povezano sa tim prelaskom u 4 denzitet



Još nešto, taj “Veliki Talas”, graničnik realiteta, koji vam se rapidno približava biće preduhitren jednim drugim događajem koji se regularno dešava svakih 3600 godina, kroz milenijume – radi se o dolasku jedne skupine kometa. Mnogi iz vaše vladajuće klase znaju već dosta o ovom “objektu” koji je na putu prema vašoj planeti. To je u stvari grupa kometa različite veličine, ili bolje rečeno – asteroidi, koji spirografično orbitiraju oko vašeg Sunca. Zbog velike količine gasova, prašine i drugog materijala, kad se gleda golim okom ova skupina se čini kao jedno ogromno planetarno tijelo.

Ova grupa kometa je odgovorna za mnoge katastrofalne promjene u vašem Sunčevom sistemu, i na vašoj planeti. Prije 27 miliona godina, 14 asteroida iz ove grupe udarilo je u Zemlju i zbrisalo mnoge životinjske vrste sa lica zemlje.

To jato kometa uletjelo je u vaš Sunčev sistem i u vrijeme tzv. «raja na zemlji», poznatog i po poetskom imenu – Eden. To je bio i period poznatog Adamovog «grijeha». Ta priča o “grijehu” je u stvari simbolični izraz onoga što se tada dogodilo, tj. preuzimanje kontrole čovječanstva od strane reptoida, ili Lizard rase. Tada je cijela vaša planeta stvarno ličila na raj. To se desilo prije otprilike 309 880 godina, po vašem načinu mjerenja «vremena».

To jato kometa posljednji put je stiglo 1588g. pne i uz povremenu interakciju Zemlje i Venere činilo 2 vrlo bitna događaja od ukupno tri, koja su se događala u to vrijeme. Treća [/b]interakcija se odigrala u to vrijeme, ovaj put sa planetom Martek, koja je vama poznata kao Mars. Nju su orginalno nastanjivala bića koja su vama poznata kao «Bigfoot» ili «Sasquatch» (Jeti). Ono što je od njih ostalo, postalo je nešto kao «kučni ljubimci» reptoida, i ponekad su viđeni kako rade određene fizičke poslove, pogotovo u vrijeme pojačane UFO (NLO) aktivnosti, u određenim regionima.

U pet navrata reptoidi su dovodili na vašu planetu i bića koja su vaši preci zvali Nefilim. To su bića 3-ćeg denziteta, ponašaju se slično kao policija tj. vrlo su slični onome što se u Njemačkoj nekad nazivalo Gestapo. U stvari, i sam uticaj na Hitlera od strane reptoida, bila je glavna proba u pripremi za ovo što će sada da uslijedi. One kamene glave na Uskršnjim Ostrvima predstavljaju upravo entitete iz grupe Nefilim.

Reptoidi su čak pokušali da kreiraju jednu “Master” (gospodarsku) rasu nasilnom inseminacijom žena nefilimskom spermom. Ti divovi nisu mogli da se održe jedan duži period na Zemlji zbog posljedica gravitacije na njihova ogromna tijela. I ta grupa, Nefilim, trenutno je na putu ka vašoj planeti, i oni «putuju» na ovom talasu i mogli bi da izvrše invaziju vaše planete za nekoliko godina.

Jedna stalna bitka se vodi između OPD i OPS snaga, i očekuje se da će se ona sada još više intezivirati. To će se u drugim dimenzijama manifestovati u vidu geloških promjena ili promjenama klime; ta bitka se može preseliti i u 3-ći denzitet, u bilo koji čas.

Određeni elementi u vašim vladajućim krugovima dali su «sivima» i reptoidima zeleno svjetlo za masovno kidnapovanje ljudi i raznorazno eksperimentisanje na njima. To su učinili oni koji su svjesno izabrali OPS varijantu. Neki drugi iz vaših vladajućih krugova su otkrili ovu zavjeru širokih razmjera. Neki od njih su i pokušali da upozore javnost na razne načine. Drugi opet puštanjem glasina i dezinformacija pokušavaju da unesu što više konfuzije, tako da se istina zamaskira što je moguće više.

Znanje pruža zaštitu – ignorisanje i nemar dovode u opasnost

« Poslednja izmena: Jun 23, 2009, 18:15:02 G@rf!3ld » Sačuvana



~Stvarnost je stanje prouzrokovano nedostatkom alkohola.


"Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome..."
Maharishi Mahesh Yogi   Smiley Smiley
G@rf!3ld
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2072


Voleo bih jutra kada bi počinjala kasnije..


Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Jun 23, 2009, 16:57:49 »

Uvijek će te morati da se sjetite ovoga: Sve što postoji – to su samo lekcije. Ovaj univerzum je samo jedna velika beskrajna škola.

Nema ni jednog drugog razloga za bilo šta drugo – da postoji. Čak i «beživotna» materija učenjem sazna da je sve u stvari jedna velika iluzija. Svaka individua posjeduje cjelokupnu kreaciju (sve što jeste) unutar svoga uma. Vi i mi, i svi drugi, smo međusobno povezani našim zajedničkim posjedovanjem svega što postoji. Vi možete da kreirate alternativne univerzume, i prebivate u njima ako to želite. Svi ste vi duplikat univerzuma u kome boravite. Vaš um predstavlja Sve Što Jeste, cjelokupnu egzistenciju, cjelokupnu kreaciju…

Zanimljivo je vidjeti u koliko od svega ovoga možete sami da proniknete. Izazovi mogu da budu i zabavni.

Prelaz u 4-ti denzitet biće ekstatičan. Tamošnji ključni koncept je: “Varijabilnost Fizičkog Stanja.”

Bićete u stanju da mijenjate svoj fizički oblik u skladu sa vašim potrebama. Svi oni koji budu u procesu tranzicije, doživjeće podmlađenje svog tijela, kojeg će moći da dovedu čak i do stanja perfekcije. Prosječan životni vijek će biti oko 400 godina, i kad budete napuštali svoja tijela, činićete to dobrovoljno, i sa zadovoljstvom.

Što se tiče ostalog, pustićemo vas da to sami vidite.

Na kraju, još nešto: koncept “Crnih Rupa” je jedan veličanstven odraz “Orjentacije Prema Sebi”, što vodi prema krajnjem uništenju tj. kompletnoj anihilaciji.

Međutim, Orjentacija Prema Drugima proizvodi široku mrežu puteva gdje se čovjekovo suštinsko biće nadograđuje uz pomoć drugih, i obratno. Tu je rast, učenje i sinergizam. Pomažući drugima, čovjek preko njih samih pomaže na kraju krajeva - i samom sebi.
Sačuvana



~Stvarnost je stanje prouzrokovano nedostatkom alkohola.


"Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome..."
Maharishi Mahesh Yogi   Smiley Smiley
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Jun 23, 2009, 18:14:31 »

ono sto mene malo zabrinjava vezano za 2012 je cinjenica da se tad zavrsava ciklus od 3600 godina kada skupina velikog broja kometa zalazi u nas suncev sistem...uz te komete nailazi i veliki "Val" koji koriste bica iz visih denziteta kao prevozno sredstvo... i sve ovo je povezano sa tim  u 4 denzitet
Smiley a jel znaš da i pokus "Velikog praska" isto treba završit te godine?
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
G@rf!3ld
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2072


Voleo bih jutra kada bi počinjala kasnije..


Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Jun 23, 2009, 18:17:14 »

ne,jos nisam naisao na tu informaciju  Roll Eyes Grin

mada sam nesto citao i o tom Big Bangu...ali se sad stvarno ne mogu sjetiti jer sam to onako usput procitao
Sačuvana



~Stvarnost je stanje prouzrokovano nedostatkom alkohola.


"Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome..."
Maharishi Mahesh Yogi   Smiley Smiley
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Jun 23, 2009, 18:24:44 »

 Smiley ne mogu sad naći tekst di se spominje kraj eksperimenta, ali eo ti neki linkovi glede toga:
http://www.novi-marof.com/index.php?option=com_fireboard&Itemid=107&func=view&catid=8&id=9128
http://www.reklamacije.net/vijesti-sa-svih-strana/politika/cern-pocinje-pokus-velikog-praska.html

a eo ti i njihova stranica, ne znam jesam li odatle pratila par dana uživo šta se događa, ali nema više...
http://public.web.cern.ch/public/en/LHC/LHC-en.html
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
G@rf!3ld
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2072


Voleo bih jutra kada bi počinjala kasnije..


Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: Jun 23, 2009, 18:36:20 »

da da sad sam se sjetio...pratio sam nesto ovaj eksperiment na vijestima i ako se dobro sjecam nesto su jednom pokusali pa im nije uspjelo....ali ko zna cemu je taj multi milionski eksperiment namijenjen...mozda je to samo u medijima prikazano kao da zele otkriti nastanak svemira da bi nama zamazali oci a vjerovatno je namijenjeo necemu sasvim drugom o cemu mi obicni ljudi ne znamo nista  angel...kao recimo i americiki antiraketni stit i mnoge druge stvari
Sačuvana



~Stvarnost je stanje prouzrokovano nedostatkom alkohola.


"Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome..."
Maharishi Mahesh Yogi   Smiley Smiley
Њавица
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8925


Look at the stars...look how they shine for you. ♥


Pogledaj profil
« Odgovor #11 poslato: Jun 23, 2009, 19:19:09 »

ono sto mene malo zabrinjava vezano za 2012 je cinjenica da se tad zavrsava ciklus od 3600 godina kada skupina velikog broja kometa zalazi u nas suncev sistem...uz te komete nailazi i veliki "Val" koji koriste bica iz visih denziteta kao prevozno sredstvo... i sve ovo je povezano sa tim  u 4 denzitet
Smiley a jel znaš da i pokus "Velikog praska" isto treba završit te godine?

ajoj... sad sam se setila.. pre neki dan sam na "history" kanalu na tv-u gledala neku emisiju o Nostradamusu... E sad, on je napisao neku knjigu gde predvidja buducnost... e sad su nashli knjigu sa slikama, chiji su crtezi potpisani kao Nostradamusovi... I veoma su slichni knjizi prorochanstava... Da ne duzim, medju poslednjim crtezima pominje se "kraj sveta" ... Slike su poprilichno "shifrovane" , ako mogu tako da se izrazim... poslednja slika "prikazuje" neko poklapanje u sunchevom sistemu, i neka pomrachenja.... Uglavnom, izrachunato je da do toga dolazi na svakih 130000 godina (valjda, nisam bash zapamtila broj  angel ) i da je sledece poklapanje 2012...
-Takodje, kalendar Maja se zavrshava sa 2012. godinom... sluchajnost ili ne???
Sačuvana

G@rf!3ld
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2072


Voleo bih jutra kada bi počinjala kasnije..


Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: Jun 23, 2009, 19:38:42 »

a i ti si pocela da shvatas neke stvari  Grin...nece bas biti smaka svijeta nego prelazak na visi nivo svijesti...ulazak u 4 denzitet koji se po mnogo cemu razlikuje od naseg 3D svijeta koji se sad nalazi u 3. denzitetu...procitaj sve gore sto smo napisali i neke ce ti stvari biti jasnije  angel
« Poslednja izmena: Maj 11, 2014, 22:39:39 G@rf!3ld » Sačuvana



~Stvarnost je stanje prouzrokovano nedostatkom alkohola.


"Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome..."
Maharishi Mahesh Yogi   Smiley Smiley
Њавица
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8925


Look at the stars...look how they shine for you. ♥


Pogledaj profil
« Odgovor #13 poslato: Jun 23, 2009, 19:51:28 »

..prochitala sam i shvatila dosta toga  Wink ... ali vecini je to ipak "smak sveta"
Sačuvana

*AnCiCa*
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1301


jedina..malena...


Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Jun 23, 2009, 22:25:26 »

Mnogo me zainteresovala ova tema...moram da se uvalim kod Mici na net,da procitam sve..mnogo mi naporno sa mob.
A ovo za Nostradamusa sam i ja gledala pre neko vece i moram priznati da me malo navela na razmisljanje... :\
Sačuvana

... odupri se ludilu ...
Stranice: [1] 2 3   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM