Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 19, 2024, 01:41:10

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 90
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 107
Ukupno: 107
Prijatelji
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 8   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: ajde da pričamo o varanju...  (Pročitano 29072 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
tigrica
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10



Pogledaj profil
« Odgovor #15 poslato: Maj 18, 2007, 23:11:34 »

Nijedan nije pravi!
Sačuvana
tigrica
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10



Pogledaj profil
« Odgovor #16 poslato: Maj 18, 2007, 23:15:01 »

COVJEK ZIVI SA ILUZIJAMA JER SAMO ONE CINE JAD STVARNOG ZIVOTA PODNOSLJIVIM Embarrassed
Sačuvana
Gaglica
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 209



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #17 poslato: Maj 19, 2007, 00:06:27 »

E ako je varanje i kad mislis na neku drugu osobu, varala sam i ja njega, ali i on mene. To pouzdano znam, jer otvoreno pricamo o svemu. A ako nije, nijesam nikad ni varala ni bila prevarena.
Kad bih bila prevarena.. pod prevarom podrazumijevam i poljubac.. mislim sta on ima da ljubi neku drugu ?!..  Ne znam,ipak bih vise voljela  da mi on to kaze u lice nego da cujem to od nekog drugog.. to bi mi bilo gore od same prevare. A taj trip nosi kondom, ne nosi kondom me ne bi mnogo interesovao u toj situaciji
Sačuvana

Dođi da ti nježno grickam vratić...

http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=93597
jonika
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 101



Pogledaj profil
« Odgovor #18 poslato: Maj 21, 2007, 22:35:47 »

Do sada nikada nisam sreo devojku koja ne vara, niti koja me nije prevarila. Znao sam i znam da prastam ali uvek treba znati za granice. Nikad nisam prevario devojku, sto ne znaci da nisam mogao, zato sto nevolim prevaru. Zasto bih ja prevario nekog ako mi je do tog nekog stalo. Jednostavno ne vidim svrhu prevare. Budi covek i reci. Za mene se prevara ne podrazumeva ako se prizna unapred. Ljubav i sex su dve razlicite stvari. Huh? Huh? Huh?
Sačuvana

Covek ne umire onda kada prestane da dise, vec kad ne moze da zavoli vise!!!
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #19 poslato: Maj 21, 2007, 23:11:11 »

Do sada nikada nisam sreo devojku koja ne vara, niti koja me nije prevarila. Znao sam i znam da prastam ali uvek treba znati za granice. Nikad nisam prevario devojku, sto ne znaci da nisam mogao, zato sto nevolim prevaru. Zasto bih ja prevario nekog ako mi je do tog nekog stalo. Jednostavno ne vidim svrhu prevare. Budi covek i reci. Za mene se prevara ne podrazumeva ako se prizna unapred. Ljubav i sex su dve razlicite stvari. Huh? Huh? Huh?

Ne priznajem nikada...
Sačuvana

jonika
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 101



Pogledaj profil
« Odgovor #20 poslato: Maj 21, 2007, 23:30:28 »

velika greska ne priznati
Sačuvana

Covek ne umire onda kada prestane da dise, vec kad ne moze da zavoli vise!!!
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #21 poslato: Maj 21, 2007, 23:39:15 »

Jeste ogromna greska ne priznati, jer sve se na kraju sazna...uvek se zna ko je koga prevario...
Jesam varala ali kao sto neko rece iz inata..da mu vratim..on je mene pa ja njega...pa kad sam budala...
A pravi postoji...tamo negde...al' i mi smo slepi pa ne vidimo odmah sve sta treba...
I smatram da nije prevara ako se npr. mom decku neko fizicki svidi ono da mu je simpa, mislim onda bi on mene morao da ubije kad zabalavim na samu pojavu Keanu Reevsa...ali kada osoba pozeli da ima nesto vise sa nekim drugim....onda nema sta da se prica vise... Treba se truditi da decko/devojka ni ne pomisli da te prevari...truditi se da zadrzis paznju samo na sebe....sto nije nimalo lako...
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #22 poslato: Maj 22, 2007, 13:15:15 »

I dalje ne bih priznao nikada... "kome ti verujes, meni ili svojim ocima" haha...
Sačuvana

marinela0220
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3


Pogledaj profil
« Odgovor #23 poslato: Maj 23, 2007, 10:03:31 »

nikada nisam varala jednostavno to ne volim, a nisam saznala da sam ikada prevarena a kada bi saznala nebi oprostila jednostavno mislim da za prevaru nema opravdanja
Sačuvana
natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #24 poslato: Maj 23, 2007, 10:27:42 »

za mene je prevara neoprostiva, imala sam situaciju da pozovem decka i da se javi neka klinkica inace se predstavlja kao njegova sestra, a on i nema sestru.Pa sam zvala njegovog frenda da gapitam za tu klinku i on mi je rekao da je moj decko sa njom vec 3 meseca(a bili smo zajedno 2 godine)i da je ona 93 godiste za napomenu on je bio 81, strasno i naravno odmah sam raskinula jer mi takav kreten ne treba a i tada sam razgovarala sa njim i priznao je da i nije bas onakav kakvim se predstavljao
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
Gaglica
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 209



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #25 poslato: Maj 23, 2007, 18:16:00 »

Daj jbt taj momak je imao nesto previse godina.. 81 godiste.. to je 5 godina stariji od mene.. a 9 od tebe... auuuuu blagos blagos..izvini zbog indiskretnosti, ali me zivo interesuje kako je bilo izlaziti sa toliko starijim momkom? Moji su svi bili moje godiste ili godinu, dvije stariji ...
Sačuvana

Dođi da ti nježno grickam vratić...

http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=93597
natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #26 poslato: Maj 23, 2007, 18:28:49 »

to je bila cista greska u mom zivotu ali on i nije bio iz mog grada tako da smo se retko vidjali ali ja njega nikad nisam prevarila, ali pusti ti on je 81 a ona 93 kako to protumaciti, on je definitivno trazio devojku u pelenama zar ne.Pozdrav
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #27 poslato: Maj 23, 2007, 18:47:44 »

Sta cete grese ljudi... Cak i ja ponekad pogresim...
Sačuvana

treli
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15


Just keep on smiling!!!!!


Pogledaj profil
« Odgovor #28 poslato: Maj 26, 2007, 20:02:15 »

prevara....ako vam osoba sa kojom ste pruza sve sto vam je u vezi potrebno,ljubav,razumevanje,sex,....nece vam ni na kraj pumeti doci da bi mogli tako nesto uraditi...s druge strane,ako vam,i da niste svesni,bilo sta fali,trazicete to negde drugo
Sačuvana

osmeh leci sve....
Gaglica
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 209



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #29 poslato: Maj 27, 2007, 23:19:47 »

Natasa, ti si 91 godiste jel? Kad je izasao s tobom iako si toooliko mladja od njega zasto te cudi sto se smuvao s curicom koja je par godina mladja od tebe?

Izvini brate, ali sta ijedan normalan momak od 25-26 god ima da trazi s curicom od 13??? Pa i od 17! Daj jbt.. pedofili!  STRASHNO!!!!
Sačuvana

Dođi da ti nježno grickam vratić...

http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=93597
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 8   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM