Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 23, 2024, 04:56:57

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 143
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 155
Ukupno: 155
Prijatelji
Stranice: 1 [2] 3   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Mockonja, sretan rodjendan!!!!!  (Pročitano 8703 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #15 poslato: Mart 01, 2010, 23:37:00 »

 Smiley Sretan rochkasss, ne nađoh kamion, ali valjda ćeš se i ovime zadovoljit Wink

Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
Њавица
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8925


Look at the stars...look how they shine for you. ♥


Pogledaj profil
« Odgovor #16 poslato: Mart 01, 2010, 23:40:06 »

Srecaaaan roooodjeeendaaan, sve najleeeeeeeeeeeeepsheeeeeee  Smiley Kiss Kiss Kiss
Sačuvana

Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #17 poslato: Mart 02, 2010, 05:07:30 »

Hvala puno ljudi!!!!! Smiley
Sačuvana

Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #18 poslato: Mart 02, 2010, 05:07:59 »

Nisam cuo telefon Jelena bio sam komiran Smiley
Sačuvana

BOY NAMED SANDOZ
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 720



Pogledaj profil
« Odgovor #19 poslato: Mart 03, 2010, 17:11:50 »

Ja opet kasnim ali valjda mi se nece zameriti Smiley Srecan rodjendan

 happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday happy birthday
Sačuvana

Ja sam uvek u pravu. To realnost gresi Wink.

I want something good to die for,
to make it beautiful to live.
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #20 poslato: Mart 03, 2010, 17:40:30 »

ja ne kasnim, jer sam vec cestitala Tongue ali ajde i ovde da ostane zapamceno Tongue
Srecan rodjendan Moco Smiley Da ostanes tako debeo jos dugo dugo Tongue
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« Odgovor #21 poslato: Mart 03, 2010, 20:48:35 »

 moilui ha ha ha.... Studenjak s malim zakasnjenjem pridruzujem se cestitkama... happy birthday ziv mi bio veliki porastao... Band
Sačuvana

Big Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1271


Bog je milostiv i prašta. Ja ne...Ja nisam Bog...


Pogledaj profil
« Odgovor #22 poslato: Mart 07, 2010, 15:09:15 »

LJUBAVI MOJA NEPREZHALJENA, SRECAN TI RODJENDAN!!!

Zar se pisanje velikim slovima ne smatra vikanjem i dranjem,zar su dozvoljeni znakovi interpukcije.......zbog ovih stvari? Meni je  ღ honey_mici ღ natrljala nos  negde na početku moje registrcije,pa usput napisa da nivo mog vaspitanja ne zaslužuje da na drugi način razgovara samnom.Mašala.....kako se vreme,običaji a bogami i urednici menjaju......Da li da se radujem ili smejem zbog toga? bla bla
Sačuvana

Jedini normalan u svetu ludih,ili jedini lud u svetu normalnih...

honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #23 poslato: Mart 07, 2010, 15:23:34 »

Big_Moco, kao prvo, ti vrlo dobro znas zasto je tebi receno da se ne pise velikim slovima. I sta si ti sve pisao velikim slovima.
Drugo, ovo je cestitka za rodjendan, poznajuci Jelenu, i njenu "ljubav" prema Moci nema razloga zasto se ne bi razdrala. Drugo je citav post napisati velikim slovima, tj. citave postove ili citave teme. Ali jedna tema, koja je usput jos i cestitka, od srca, pa je i zato napisana velikim slovima, nije tolika greska. Pored toga, Jelena je na ovom forumu od samog osnivanja, sto bi reklo vec tri godine, i kao jedan od u neku ruku osnivaca foruma, dopusteno joj je da tu i tamo prekrsi koje pravilo. Zato molim te, nemoj sebe da pravdas tudjim temama. Pozdrav
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #24 poslato: Mart 08, 2010, 02:14:09 »

...A bilo bi lepše da si u ovoj temi poželeo rođendan našem Moci... umesto što se baviš nebitnim stvarima.
Sačuvana

Big Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1271


Bog je milostiv i prašta. Ja ne...Ja nisam Bog...


Pogledaj profil
« Odgovor #25 poslato: Mart 09, 2010, 15:23:13 »

Želim ja Moci srećan rođendan i dug život,naravno i srećnu i dugovečnu ljubav,ali ja sam naslove pisao velukim slovima (a ne cele tekstove) ,uz put stavljajući znakove interpukcije, ali ღ honey_mici ღ mi natrlja nos da to ne radim.Jelte bogati svojim znakovima interpukcije ističem i dajem poseban značaj temi,pa još pišem naslov velikim slovima (derem se,vičem ili možda serem takvim svojim ponašanjem).Pa ona ima malo više postova od mene-----401(Jelena) ako sam dobro izračunao na brzinu.....Ona može ja ne,valjda zbog tih 401 posta.Ima vaših članova na forumu gde sam ja urednik (serbianforum.org) pitajte ih kao Big Moca radi,a možete se i uveriti i sami......jednaki među jednakima.......kako reče vajna urednica ona ima pravo,može joj se ..... a tebe ko j..e (Big Moco).Hoće riba da trenira strogoću........Divim se kovach forumu a posebno njegovom uredničkom ili moderatorskom delu.Svaka čast.....šteta što ovde nisam urednik ili mod,možda bih naučio nešto više.....ovako žao mi je što ću na onaj svet otići u nedostatku znanja uređivaćke forme......

I umalo da ne zaboravim.....banujte me trajno,jer zgužvah karakter vaše dične Global Moderator-ke


I još jedna molbica pre bana.......nađite mi sve te postove koje ispisah velikim slovima,registrujte se na serbijan forum   i pošaljite mi ih na pp.Moj nick tamo je isti kao i ovde,onaj ko mi to pošalje biće nagrađen......Pozdrav svima a posebno Zen Talu.....
« Poslednja izmena: Mart 09, 2010, 17:40:08 Big Moca » Sačuvana

Jedini normalan u svetu ludih,ili jedini lud u svetu normalnih...

honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #26 poslato: Mart 09, 2010, 21:26:50 »

Ahahahhhahahhahahahha Cheesy Cheesy Cheesy

Kao prvo, ja te nikad nisam vredjala Wink
Kao drugo, nisam rekla da ona ima vise postova Wink vec da je mnogo, mnogo duze na forumu - od samog osnivanja Cheesy uostalom, pitaj admina Tongue
Kao trece, ne merem da idem na neki drugi forum Cheesy vec imam dva Cheesy
Kao cetvrto, uopste nisi razumeo moje reci Cheesy niti zasto sam rekla da ova tema MOZE Tongue velikim slovima - da uprostim - jer je cestitka, jer je od srca, jer je emotivna jer je RODJENDAN Cheesy
A drugo je ispamovati 50 tema i sve velikim slovima...

I opet, ne razumem zasto je tebe briga za druge? Tj. da li je Jeleni upuceno upozorenje ili ne ? Mozda i jeste, odakle ti to znas? Mi tvoje teme nismo sklonili... Samo sam te ZAMOLILA da obratis paznju i da to ne cinis vise... Cheesy

I nema potrebe da budes ironican i sarkastican.

Ovaj forum nikada nije bio napravljen da bi sto vise ljudi bilo na njemu, niti da se zaradjuje novac, pravi reklama ili sta ti ja znam... Ovaj forum je od srca, SVAKO ko ima dobro srce, dobru volju, dobre namere je dobrodosao na njemu. Ljudi na njemu su ljudi koji imaju srce, s toga i razumem Jelenu kad je napisala temu velikim slovima. Nama nije cilj da dovucemo ljude ovde ili da ih zadrzimo. Slobodna volja drzi ljude ovde Cheesy a mnogi su evo vec trecu godinu, i nikad im nista smetalo nije Cheesy cak i kad su bili upozoravani, a neki cak i banovani Cheesy

Ne ocekujem da ces razumeti. Kako god Wink

Sve u svemu, uzivaj ti Cheesy a ne brini o tome kakva sam ja urednica - prosto i jednostavno opet cu reci - MOZE mi se Cheesy Cheesy Cheesy
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #27 poslato: Mart 10, 2010, 02:59:19 »

Big Moco, ti imaš neki svoj lični problem koji mi ne možemo da rešimo. Imaš preveliki ego, i vređa te sve i svašta, a pri tome nemaš osećaj za finese. Pre nekog vremena si se uvredio što sam na temi koju si postavio, napisao: "Koga ovo zanima?" - jer znam puno ljudi a nikoga ko je to gledao. Za mene je to bilo malo besmisleno, ali u redu je, nije bila nikakva uvreda, ali ti si se strašno uvredio zbog toga, što više govori o tvom prejakom egu i nemanju "sluha".
A za reči "se.." se tvoj post briše.
A i ovaj će post da se briše, pošto ga pročitaš.
Što se foruma tiče, ima foruma i foruma, i svaki ima neka svoja pravila i zahteva da se razume. Od početka su tvoji postovi bili puki spamovi. Dobar broj ih je obrisan. To su bili linkovi prema nekim šaljivim iznenađenjima, neprimerenim slikama i onim u kojima su dominirale kobasice, pljeskavice, pečena prasad i ostale pečene životinje(valjda je to vrhunac tvog zadovoljstva, šta li - nisam provalio do sad...), i sličnom, da ne ulazim u dublje razmatranje.
Osnovne stvari o uređivanju i "ukrašavanju" postova si dobio od mene, koliko se ja sećam. Isto tako i objašnjenja o tome šta mi smatramo za ispravno a šta ne.
Tek posle toga si počeo da postavljaš neke korisne i kvalitetne stvari i hvala ti na tome.
Ali, ti takođe i ovde u ovoj temi dokazuješ svoj spamerski talenat, praveći offtopic, otvarajući diskusiju u Rođendanskoj temi. Ako je to na tvom forumu dozvoljeno ovde nije, ili uglavnom nije, pošto mi imamo sluha za "finese" koje "život znače", i imamo svoju logiku koju neki ne prepoznaju. Oni bez sluha odavno su otišli i hvala im što se ne vraćaju. Pozdrav Big Moco, vidimo se na nekom drugom forumu.
« Poslednja izmena: Mart 10, 2010, 03:12:51 ZenTale » Sačuvana

:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #28 poslato: Mart 01, 2011, 21:47:32 »

 Smiley Sretan rođendan, Moocooo!!!


 happy birthday

 Kolo Band Band Kolo
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
~Avax~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3763



Pogledaj profil
« Odgovor #29 poslato: Mart 02, 2011, 01:50:32 »

srecan rodjus indijancu,sve najbolje Band
Sačuvana

Stranice: 1 [2] 3   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM