Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 18, 2024, 11:10:02

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 85
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 85
Ukupno: 85
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Neispunjena obecanja  (Pročitano 2104 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Bajkoviti
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35



Pogledaj profil WWW
« poslato: Novembar 16, 2008, 22:32:44 »

Ljudi imaju obicaj da obecaju sve i svasta (izgleda naucili od politicara) i tvrdo stoje iza svoje reci i pricaju naveliko kako oni nisu poput ostalih i kada nesto obecaju to i ispune, ali kada dodje vreme da se ispuni obecanje, odjednom obole od zaista velike amnezije.
Kako postupate kada se nadjete u takvoj situaciji? Ne da vi date obecanje, nego kada vama daju obecanje i ne ispune ga, a nastave dalje kao da nista nije bilo...
Sačuvana

Pobednik traži način, gubitnik opravdanje!
www.besplatni-oglasnik.net
Crnokosa cg
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1514



Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Novembar 17, 2008, 10:55:02 »

Kada neko ne ispuni meni dato obecanje reagujem....hm...Pa zavisi ko je obecao,sta je razlog (ne)ispunjenja datog obecanja...ali...
U sustini reagujem jako jako lose tj. zustro  Grin  naravno, posvadjam se sa osobom zvanom "amnezija"...ako nesto ne mozes ili ne zelis da ispunis nemoj ni obecavati...ne volim kada me ljudi lazu...nikada necu obecati ako nisam 101% sigurna da mogu realizovati tj, ispuniti dato obecanje...i zato se jako uvrijedim kada mene neko tako "izradi"
Sačuvana

Smiley
Rocker :)
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 414



Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Novembar 18, 2008, 08:40:26 »

Kada neko ne ispuni meni dato obecanje reagujem....hm...Pa zavisi ko je obecao,sta je razlog (ne)ispunjenja datog obecanja...ali...
U sustini reagujem jako jako lose tj. zustro  Grin  naravno, posvadjam se sa osobom zvanom "amnezija"...ako nesto ne mozes ili ne zelis da ispunis nemoj ni obecavati...ne volim kada me ljudi lazu...nikada necu obecati ako nisam 101% sigurna da mogu realizovati tj, ispuniti dato obecanje...i zato se jako uvrijedim kada mene neko tako "izradi"

Potpisujem Kiss
Sačuvana

Rock N Roll
svetlost
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1380


Tragedija svake ljubavi je ravnodusnost...


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #3 poslato: Novembar 18, 2008, 14:58:48 »

Mislim da je jedna od stvari koje me najvise ljute ta kada ljudi lako daju svoju rec a skoro odmah zaborave sta su rekli...Naravno da me to povredjuje i ljuti...Sa takvom osobom je najbolje direktno razgovarati o tome, pokusati objasniti da takav postupak povredjuje i da se gubi poverenje...ako shvati, oprostim i opet rizikujem, ako se ponavlja...pa onda se neminovno stvara jaz izmedju nas...
Sačuvana

Ako si licem okrenut prema suncu sve će senke biti iza tebe.
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Novembar 18, 2008, 16:48:48 »

Smiley pa sad, ja nikad ništa ne obećavam, al eo sad ću dat obećanje da ću isti čas otić s ovog foruma jer se već po ure i više namjeravam odlipit..... i baš mi je ovo dobrodošlo!
... asti šta ću ga brzo ispunit... ljudi -  ADIO van.... eto me za po ure jopet

Ne znan, ali obećanja.... to mi dođe kao neka vrsta prinude, mislin da je meni dovoljna izrečena riječ i veoma rijetko koristim tu riječ -"obećanje"
A, naravno, strašno me ljuti kad se ne ispuni izrečeno iako san već navikla od muža kad reče "sutra"; koliko god je puta izreče ja mu opet povirujen iako znan da od toga neće bit ništa jerbo je sutra uvik sutra Wink
Wink Malo šale, ali kad ljudi i ne ispune obećanje mislin da su bili nešto spriječeni, ali me ljuti kad se to ne obrazloži jer za sva neispunjena obećanja postoji neki razlog: veći ili manji. Notorne lažljivce neću spominjat Wink
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
Big Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1271


Bog je milostiv i prašta. Ja ne...Ja nisam Bog...


Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Decembar 26, 2008, 14:29:52 »

Nikada ne obećavam ono što ne mogu da ispunim.
Sačuvana

Jedini normalan u svetu ludih,ili jedini lud u svetu normalnih...

Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM