Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 18, 2024, 09:29:49

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 85
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 96
Ukupno: 96
Prijatelji
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: O, rokeri, ima li vas?  (Pročitano 33105 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #75 poslato: Jun 22, 2009, 05:25:06 »

Samo napred mala rokerko! Rock Ja sviram svakojaku muziku, ali cak i neka druga muzika, u nasem izvodjenju, lici na rock! Band
Sto se tice toga da je rokera sve manje.. Pa moguce je, neznam.. Ali raspravljao sam se skoro i uspeo da objasnim drugarima da gitaru obavezno pocinje da svira neko ko voli rok muziku. Ne onaj koji voli narodnu, ili techno ili hip hop ili sta vec..
A onaj koji voli narodnu muziku pocinje da svira harmoniku, ili sinthy ili nesto slicno, retko gitaru. Neznam sta Vi mislite o tome? Roll Eyes
Sačuvana

Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #76 poslato: Jun 22, 2009, 15:53:37 »

Ma tacno u potpunosti Smiley Mada sam ja kao klinac svirao harmoniku Smiley
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #77 poslato: Jun 22, 2009, 19:34:36 »

Cekamo i ostale da se izjasne, ali drago mi je da se ti slazes, braco. I ja sam isto prvo poceo sa harmonikom, ako ti je za utehu... U kuci su bila dva instrumenta, oceva harmonika i sestrina gitara. Gitara je bila sakrivena od mene, a harmonika nije i normalno - uhvatio sam se prvo za ono sto je bilo dostupno, iako sam vise zeleo gitaru, koju sam samo par puta krisom video.. Ali kad je prosao taj period harmonike, ja sam poceo da ucim gitaru, onako po propisu, od pocetka, sa uciteljem mojim dragim i postovanim, i eto.. Proslo je puno godina. Band
Sačuvana

Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #78 poslato: Jun 23, 2009, 03:14:52 »

Ja moram da se slozim, slusam rock od poodavno, kao klinac se secam da sam gledao spotove Queen-a, Pink Floyda i ostalih ovamo i tamo bendova to mi je jos u secanju,  od 5 razreda intenzivno sam snimao kasete i ta ludila, tu je dosao i pop posle, nikad nisam voleo techno, trance i tako  tu elektroniku, secam se u da sam i tad kod brata prvi put cuo plocu pustenu na gramofon  Dire Straits i pesme "In the Gallery" i "Sultans of swing", zatim Eric Claptona, Hendrixa..... I dan danas svaki put kad odem kod brata teca mi uvek pusti na gramofon Dire Straits i Claptona, Hendrixa. U srednjoj skoli sam se zainteresovao za Jazz, igrao sam igru Mafia gde je preovladavala Jazz muzika, jednostavno mi se mnogo svidelo i od tad sam poceo i Jazz da slusam. Rock je rock jbg. volim gitaru zato sam je i kupio i poceo da ucim da je sviram, doduse malo kasno ali jbg Smiley
Sačuvana

*AnCiCa*
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1301


jedina..malena...


Pogledaj profil
« Odgovor #79 poslato: Jun 23, 2009, 18:16:18 »

Moco-nikad nije kasno da se nesto nauci..samo budi uporan..sve pohvale za tu odluku...
A ja sam kao mala (mada ni sad nisam nesto velika Smiley ) htela da naucim da sviram gitaru...ili da rasturam bubnjeve...al sam malo smotana,pa sam odustala Smiley
mislim da se vec zna sta slusam.. Smiley
Sačuvana

... odupri se ludilu ...
..MaLa RoKeRkA..
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

....


Pogledaj profil
« Odgovor #80 poslato: Jun 24, 2009, 19:03:12 »

ja sam odlucila da uzmem casove gitare..vec odavno zelim da naucim da sviram, ali mi se nikad nije pruzila prilika...saznala sam od drugarice za te casove..i..jedva cekam da pocnem!!! Smiley))
Sačuvana

..Nunca recuerdes olvidarme, nunca olvides recordarme..
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #81 poslato: Jun 24, 2009, 21:28:04 »

Eto, i rok se uci? Roll Eyes Pa da, cak i to.. Rock
Sačuvana

..MaLa RoKeRkA..
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

....


Pogledaj profil
« Odgovor #82 poslato: Jun 25, 2009, 00:54:23 »

Ne ucim rok, vec da sviram gitaru...Smiley a ne mozes nikako nauciti da budes roker, sa tim se rodis,ako imas tu cast da ti bog podari taj talenat naravno hahaha....
Sačuvana

..Nunca recuerdes olvidarme, nunca olvides recordarme..
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #83 poslato: Jun 25, 2009, 02:54:20 »

Pa naravno.. Ali sta ces svirati, koje pesme? Ne verujem da ces poceti sa narodnim pesmama.. Kolo Zato sam i rekao da gitaru pocinju da sviraju uglavnom rokeri, bluzeri i sl., ok i i oni koji slusaju pop u raznim varijantama.. Posto si ti dala sebi nick Mala rokerka, jasno je... Rock
Sačuvana

..MaLa RoKeRkA..
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

....


Pogledaj profil
« Odgovor #84 poslato: Jun 25, 2009, 11:49:16 »

Voljela bih da naucim don't cry od g'n'r i all apologies od nirvane, za pocetak Smiley .. a naravno da cu da sviram rok... Band
Sačuvana

..Nunca recuerdes olvidarme, nunca olvides recordarme..
B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« Odgovor #85 poslato: Jul 25, 2009, 16:15:44 »

Sta je to kasno ? Ja sam gitaru naucio u 1 srednje jos su mi govorili da imam kratke prste e bas zainat sam bio solo gitarista ,imali smo x zivih svirki,a onog jadnog Seada Lipovacu sam skidao za par minuta...lepo sam i pevao,doduse balade,lupao sam i bubnjeve doduse manje uspesno,zacudo ja roker mnogo bolje sam bubnjao narodnjake nego rok,jbg trocetvrtinski ritam mi je u venama,....kompjuter sam prvi put upoznao 2004 a vec 2005 ljudi koji rade s kompjuterima i po 10 godina zvali su me da sredim njihove brljotine jer sam ih uveliko prevazisao...nikad nije kasno ni za sta !
Sačuvana

B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« Odgovor #86 poslato: Jul 25, 2009, 16:26:45 »

Zen Tale,posto si Nislija,ne znam koliko imas godina,ali valjda si cuo za Mama Rok i Daltone,bilo je nesto i pre Galije i Kerbera...vecinu njih znam,cesto smo im bili predgrupa kad su svirali u Prokuplju,mom malom ali lepom gradu 25 km od Nisha,u kome sam proveo pola zivota ispred pozorista i najludjim zurkama na Pravnom faksu,to su bila vremena....
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #87 poslato: Jul 25, 2009, 16:30:20 »

Stvarno? Znam ih sve, naravno, sa nekima sam i svirao - sa Cigom, Kenedijem, Ristom sax, Kerberima, Čarltonom... Verovatno se i znamo Vodolijo.. Prijatelji
Malo sam mlađi, ali sam rano počeo...
Sačuvana

B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« Odgovor #88 poslato: Jul 26, 2009, 11:06:33 »

Zen Tale,svaka cast,saradjivao si s najacim Niskim imenima...Lutajuca srca necemo spominjati to su cak i za mene fosili...Pa ovako,moja teta je bila Dragana Stojanovic,urednik radio Nisha,stanovala je u orlovica pavla kod poste,znaci 100 m od pozorista,i stalno sam bio tamo u gostima,moj zet Slobodan-Boba Milosevic takodje se bavio muzikom a oni stari galijasi nisu mu izlazili iz kuce.Moja seka Alexandra Milosevic drzi skole engleskog po nishu ,,Speeak up''.Na mladjima svet ostaje,sad se moj sestric Ognjan bavi filskom muzikom,dobio je zlatnog lava u berlinu i bio u holivudu u naj studijima,ima 28,lepo svira klavir i gitaru a ima i svoj studio....mozda bar njega znas...moj mladji sestric Bogdan,ima 18,takodje ide tim stopama svira gitaru prilicno...oni su na Cairu pored pruge...ja sam nazalost imao neku havariju kicme pre 15 godina tako da nema vise svirke za mene,leva saka ne radi vise kako treba...eto toliko za sada...ne verujem da se znamo ipak smo ziveli u razlicitim vremenima...pozz i svako dobro ! Pogledaj kako to rade u Holivudu !
« Poslednja izmena: Jul 26, 2009, 11:13:59 vodolija63 » Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #89 poslato: Jul 27, 2009, 07:28:41 »

Trebao bih da znam neke tvoje rođake, ali nisam siguran, barem po imenu...
Žao mi je što ne možeš više da sviraš, ali... Roll Eyes Mnogi su ostavili muziku tj. muziciranje, a mogli su još da sviraju, tako da, nije previše strašno, možda bi je i ovako zamenio za nešto drugo...
Drago mi je za tvog sestrića - slika je impozantna! Trebalo bi da sam čuo za njega - ako je to taj momak... Drago mi je, što je neko odavde uspeo u tome, posebno što sam i ja želeo da završim SAE školu muzičke produkcije, ali mi je Engleska bila daleko, a nemački (Austrija) jezik nisam govorio i onda nisam ni mogao da odem, uz neke druge prepreke..

Ali da ne bi vodili chat na ovoj temi, nastavićemo na privatnim porukama - ima još šta da se ispričamo Vodolijo! Prijatelji Kolo
Sačuvana

Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM