Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 30, 2024, 20:48:55

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 71
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 110
Ukupno: 110
Prijatelji
Stranice: [1] 2   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: pomoć???????kako se nastaviti ponašati???????  (Pročitano 5915 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
mgazilj1
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


.....u mojim venama tvoja ljubav putuje......


Pogledaj profil
« poslato: Maj 22, 2008, 23:18:41 »

Dragi me je danas doveo do ruba suza..Navikla sam da radi prvu i drugu smjenu,promjenio je firmu i više nema određeno radno vrijeme...zbog toga ga nisam vidjela 3 dana,a navikla sam da je svaki dan moj i samo moj...
Ja nikada nikuda ne idem bez njega,nikuda ne želim otići bez njega i njegovog znanja...uvijek ga sa sobom povedem..Da bi danas on došao na 5 min,i rekao da ide na momačku..Zamalo mi je iz usta izletilo:"Idem i ja s tobom"...ali nisam htijela to reći....zaplakala sam samo i rekla mu da mi užasno nedostaje i da želim da vrijeme provede uz mene....Naljutio se na mene umijesto da se ja ljutim jer nije pravedan...
A baš kada sam mislila da je naša veza u normali,i da se odlično slažemo..on me iznevjeri i dokaže da jedva čeka da nekuda ode bez mene...nije mi ni za ovo kratko vrijeme rekao da me voli..niti da sam mu nedostajala i da je jedva čekao da me vidi...nije mi već tjedan možda i više ni u por.napisao da me voli....
Kako da si pomognem?
Kako da ne sumnjam?
Molim vas pomozite,budite uz mene....dajte mi savjete....
Ne želim da ga izgubim..možda kod mene nešto ne odgovara a ja nemogu dokućiti šta...možda sma ja u krivu..pliz!!!!!!!help!!!!!!!!
Sačuvana

Kad čovjek izgubi ono što je volio,živi da bi se sječao što je izgubio.Na tom životnom putu suza će koja da krene,al ostat će sječanje na nas prijatelje!!!!   (3.g-the best)
Maletzka x)
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 407



Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Maj 22, 2008, 23:37:00 »

Ma voli te garant, samo je preopterecen poslom, i trenutno mu to igra ulogu,  a rekla si da je promenio firmu, pa to znaci da se trudi da ga bolje prihvate i kao osobu i kao radnika.. ,mozda nema vremena da ti napise poruq ili nesto tako, a jos na kraju da ti napise da te voli, mozda je u zurbi, pa samo cisto da ne bude da ne odpisuje, zato odpise i brzooo nastavlja s poslom, a nema tolko vremena kolko imas ti dok ujutru uz kafu pises poruke.. i moras ga razumeti..
Sačuvana

Њавица
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8925


Look at the stars...look how they shine for you. ♥


Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Maj 22, 2008, 23:40:32 »

auu...ja bih pre svega ozbiljno porichala sa njim,i pitala bih ga shta se dogadja....  Wink
Sačuvana

~Avax~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3763



Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Maj 22, 2008, 23:47:24 »

mgazilj1,ej...sta ti je?zar decko ne moze da ode da se zeza sa ortacima,ortakinjama,kumovima?a da ti ne budes tu?zar mislis da si vezana za njega pupcanom vrpcom?pa da ste u braku,covek bi trebao da izadje sa prijateljima sam,bez zene...hm...sumnja,po mom misljenju,nije na mestu,jer ako imate poverenja jedno u drugo i nikad niko nikog nije izneverio,stvarno gresis ako sumnjas...dalje,njegova ljutnja je opravdana!!!kad je izasao zadnji put SAM da se provede?normalno je da svako zivo bice zeli da izadje bez partnera u provod,eto ukratko to sam hteo da ti kazem...a da,i sad videh,pa valjda bi trebala da ti je na 1.mestu PORODICA,ORTACI/ORTAKINjE,SKOLA,POPRAVKE OCENA nego decko?ako ti je decko na prvom mestu...na*ebala si,izvini

p.s.savet?PUSTI GA MALO DA UZIVA,NE SUMNjAJ,JER NEMA RAZLOGA i to je to,pozz i opusti se malo,ajd Kolo 
Sačuvana

~Avax~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3763



Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Maj 23, 2008, 00:02:31 »

znas kako onda,nisi ti trebala da se cimas previse oko njega,jer vidim da je tako bilo...i sada mozemo reci da je on u nekoj tako hm...uzvisenijoj poziciji,ajd,ma znas sta,ma koliko ti bila vezana za njega,bar PROBAJ da isqliras neko vreme,pusti njega da se malo zrtvuje,iscima i to,razumes?pa ces videti,ako pocne da te prvi zove da se vidite,da izadjete,nisi imala razloga za zabrinutost,a ako bude obrnuto,pa te ne bude nazvao u sled nedelju dana ili dve,onda hm...suoci se sa realnoscu,ne znam sta ti kazem,ali ovo je samo moje misljenje,ja bi opet voleo neko malo strucniji da ti pomogne,ja samo kazem kako bi ja postupio na tvom mestu...aj uzivaj M Kolo Kolo Kolo Kolo Kolo Kolo Kolo
Sačuvana

mgazilj1
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


.....u mojim venama tvoja ljubav putuje......


Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Maj 23, 2008, 11:28:12 »

SITUACIJA  RIJEŠENA...sinoć me zvrcno,pričali smo jedno sat vremena...a onda mi je od nikuda obečao da me večeras vodi na večeru...drago mi je što se pokazao..nadam se da nisam ispala budala...hvala na pomoći....kizzam vas sve!!!!!!!!!!!!
Sačuvana

Kad čovjek izgubi ono što je volio,živi da bi se sječao što je izgubio.Na tom životnom putu suza će koja da krene,al ostat će sječanje na nas prijatelje!!!!   (3.g-the best)
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Maj 23, 2008, 20:38:22 »

Netju da upotrebim tvoje rechi, jer tje mi onda Ivan soliti pamet, ali, postala si kratkovida, zavisna, i nesamostalna... Ne smesh da dozvolish da ZAVISISH od jednog mushkarca... NIKAD. Get a life, bre, ribo, nije on centar sveta, nije on savrshen, i ne mozhesh ochekivati da on svo svoje vreme posveti tebi... Mislish da je u braku jako lepo? E, razocharatju te, brak ume da bude divan, ima momenata u njemu zbog kojih vredi zhrtvovati sve ostalo, ali brak je vetjinu vremena jebeni usijani asfalt... Ima toliko stvari na koje se treba misliti, treba platiti rachune, nahraniti bar dvoje usta, opremiti stan prema svojim mogutjnostima, natji posao, zadrzhati jebeni posao, crnchiti od jutra do sutra, i ti ochekujesh da neko ima vremena za izlive nezhnosti prema tebi... Drugo, kad nekog gledash svaki dan ceo dan, to nije ni humano ni zdravo... Morash imati malo vremena i za sebe i za ostale ljude oko sebe... To ne znachi da se ne volite, vetj samo da jednostavno svako zheli svoju privatnost povremeno...
Shokirana sam time da jedna mlada devojka kao ti mozhe svoj zhivot da podredi jednom mushkarcu... Da je sam Bog, pa da razumem... Ali, razmisli o svojoj situaciji i o tome da li zhelish da stalno budesh podredjena nekome, i izgubish svoju samostalnost...
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #7 poslato: Maj 24, 2008, 04:32:32 »

Eto zasto ja kazem da je voznja kamiona zakon!!! Devojko pocni da vozis kamion i sve ce ti se samo kazti.... odnosno problemi ce se resiti....
Sačuvana

mgazilj1
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


.....u mojim venama tvoja ljubav putuje......


Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Maj 24, 2008, 10:53:31 »

Moca budem da upotrijebim tvoj trik..samo ja još nisam ni vozački ispit za auto sredila,a kamoli da kamion vozim...
Ma,nema veze...sjest u kamion ubaciti u brzinu,dodati gas i u provaliu...

TOLIKO O TOME KOLIKO JA SVOJ ŽIVOT CIJENIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sačuvana

Kad čovjek izgubi ono što je volio,živi da bi se sječao što je izgubio.Na tom životnom putu suza će koja da krene,al ostat će sječanje na nas prijatelje!!!!   (3.g-the best)
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Maj 24, 2008, 11:50:40 »

Alo, ALO!!!! Kakve su to samoubilachke sklonosti??? Ako vetj ne cenish svoj zhivot, onda napravi neshto od njega kako bi pochela da ga cenish... Nishta ne pada s neba... Gazish po sebi maksimalno, i to ti ne valja... Bila sam jednom davno i ja takva, kad sam bila u pubertetu, sad sam josh gora Tongue, ali, poenta priche je u tome da sam nauchila da prvo morash nauchiti da cenish sebe da bi cenila druge... Imash ozbiljan problem sa sopstvenom lichnoshtju... neki tje pomisliti da sam luda shto ovo radim na forumu, i samo tje chitati tvoje postove i uzdisati iz prikrajka, ali ja to netju da radim... Chupaj se iz te tvoje apatije, depresije i pichki maminih shto pre mozhesh!!!!!!
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #10 poslato: Maj 27, 2008, 08:55:26 »

Nisam odmah video tvoj poziv Marijana. Ali društvo se već pobrinulo za tebe.
Ali evo i mog doprinosa..
Mislim da ljubav ima svoje mesto u svakom čoveku. Ali ono nije podjednako veliko kod svakoga. Neki ljudi imaju potrebu i mesta u sebi za puno ljubavi, neki pak imaju vrlo malo. I zato se često desi da nama treba puno ljubavi, a našem partneru/ki puno manje... Nekada je uzrok velikoj potrebi za ljubavlju i njen manjak, u bliskoj ili daljoj prošlosti.. I to se neda tako brzo "popuniti". Ali naravno, ne treba odustajati. Rekao bih da partnera treba "naterati" da te više voli. Najpre pokazivati mu koliko ti je stalo do njega i do Vaše ljubavi, jer će se tako pojačavati njegova svest o tome da ljubav može da raste i uvećava se u samom čoveku, a istovremeno i biti prilično "nedostupna", i "plen" koji se teško lovi.. Jer iskreno, sve što nam je nedostupno, oko toga se više i trudimo... Nažalost, ali uglavnom je tako. Ova dva saveta su gotovo suprotni, ali i jedan i drugi šire opseg iskustava u svesti i sposobnost da se u skladu sa time i živi. Jednostavno, više iskustva, više bogatstva u čoveku...

A praktično, život ima plus i minus faze, i za svaku moraš biti spremna. Jer, svaka prolazi, na kraju krajeva i one se smenjuju. Kad ti ne ide, znači da će posle toga ići.. I tako stalno.. Treba biti pametan i strpljiv i sačekati svojih 5 minuta.. Takođe, moraš da razgovaraš sa njim. Manjak komunikacije je smrt za svaku vezu, ona vodi u otuđenje i ostalo.. Sreća je vezana, vrlo često za komunikaciju, razgovor, razmenu misli i dela između partnera. Jer postajete manje "stranci". Ne znači da ćete se razumeti uvek, ali ćete svakako biti bliže.
Razgovaraj sa njim. I budi strpljiva. Isplatiće ti se.

A sad povodom stavljanja sebe ispred partnera... Moram reći da je ego, uvek smrt za svaku vezu. Ljubav, ona prava, je isključivo davanje, nikada uzimanje. Nikada nametanje. Uvek bezuslovno. A to što ćemo pri tome izgubiti, samo je ono čega uvek imamo dovoljno, i što možemo pokloniti i dati. Dok god pristupamo "ziheraški" u ljubavi, tu će nje biti sve manje i manje, i na kraju će se osušiti u našem životu. Ona je nešto što se mora bezuslovno zalivati, i sasvim je suprotno od onoga što su te neki učili.. Istina je da ŠTO VIŠE DAJEŠ LJUBAVI, TO ĆE NJE BITI VIŠE OKO TEBE... Nema računice, nema poravnavanja i upoređenja. I slobodno od te osobe pravi svog idola. Hrabro. Jer ništa nećeš izgubiti. Ništa što je previše vredno. Samo oni koji nisu voleli, će te kritikovati što si pružala svoju ljubav, pa makar ona bila i neuzvraćena.. Ne postoji ništa u ovom kosmosu što se ne vraća. Sve se bukvalno vraća. Pre ili kasnije. Zato sama odredi šta će ti se vratiti..

Ako se on "udavi" od tolike ljubavi.. Pa curo, trebaš da razmišljaš o promeni.. Neko će biti sposoban da voli više.. Ali, iskreno, priroda uvek ublažava ekstreme. I zato ako volimo puno, često nam daje da kraj nas bude neko sasvim suprotan, čisto radi nekog balansa.. Nemoj se iznenaditi kad to primetiš. Na taj način ona mudro ograničava sve što je preterano, a time i postiže mogućnost da naučimo nešto sasvim drugačije od onoga što smo mi sami.. A to saznanje nas obogati, na ovaj ili onaj način.

I još nešto. Muškarac često svoju snagu pronalazi u svom poslu. Tu se on potvrđuje i jača svoju dominantnu i aktivnu prirodu. I što više postiže, sve je jači, i zadovoljniji samim tim. Kad to postigne, "onda ga i ima više za tebe". Problem je dok on to ne ostvari... Tu se zaista mogu desiti povlačenja iz svih drugih planova u kojima se traži njegova pažnja, vreme, energija i slično. I to se i tebi dešavalo ovih dana. Jer, ako postoji iskrena želja da se bude zajedno, onda će sve što se radi imati za cilj ojačanje Vaše veze. Čak i razdvajanje može biti podstrek za ojačanje veze. To ti je jasno. Malo se porazmisli, opusti, više poželi i nakon toga bude sve ok. Zar ne?

Hajde, Marijana, ti si uvek bila moj favorit u poznavanju muškaraca, nemoj me sada izneveriti!!!
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #11 poslato: Januar 13, 2010, 06:57:22 »

Marijane nema već dugo... Undecided Nedostaje mi... Cry Baš je fina curica angel
Sačuvana

BOY NAMED SANDOZ
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 720



Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: Januar 13, 2010, 13:47:19 »

Meni zao sto ova ivaccc vise nije na forumu. Koliko sam video iz ranijih postova ona i ja bi se svadjali do besvesti i nazad Grin.
Sačuvana

Ja sam uvek u pravu. To realnost gresi Wink.

I want something good to die for,
to make it beautiful to live.
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #13 poslato: Januar 13, 2010, 20:55:19 »

Pa naravno, ona je fina, ali eto... A nisi mislio da je baš zato nema? Tongue
Sačuvana

BOY NAMED SANDOZ
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 720



Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Januar 14, 2010, 12:25:17 »

Pa naravno, ona je fina, ali eto... A nisi mislio da je baš zato nema? Tongue
Mislis da je otisla da bi izbegla svadjanje sa mnom? Pa kako sad i za to ispadoh kriv? Ja je ni ne poznajem Tongue.
Sačuvana

Ja sam uvek u pravu. To realnost gresi Wink.

I want something good to die for,
to make it beautiful to live.
Stranice: [1] 2   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM