Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 17, 2024, 00:55:20

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 68
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 65
Ukupno: 65
Prijatelji
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 15   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Najbolji citat!!!!  (Pročitano 122303 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Sa*ki
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 294


"Ljubav, siromaštvo i kašalj se ne mogu sakriti"


Pogledaj profil
« Odgovor #15 poslato: Mart 02, 2007, 12:24:23 »

Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa s ludošću većine.
S. Beckett Grin
Sačuvana
gremlin
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 184


Čovjek je sretaniji kad moze da usreci i druge


Pogledaj profil
« Odgovor #16 poslato: Mart 07, 2007, 10:00:47 »

Ora et labora, dabit tibi Deus omnia bona (Moli se i radi, pa ce ti Bog dati sva dobra)
Le superflu,chose tres necessaire (suvišnost,veoma nužna stvar.  ili ti covek se ne moze zadovoljiti samo onim sto je neophodno za svakodnevni zivot)
Aquila non capit muscas (orao ne hvata muve ili ti-veliki covek se ne bavi sitnicama)
Brevis esse laboro,obscurus fio (trudim se da budem kratak,a postajem nerazumljiv)
Sačuvana
Psycho
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35



Pogledaj profil
« Odgovor #17 poslato: Mart 08, 2007, 23:44:58 »

DOLAZAK JEDNOG LUDOG CINI DA SE STOTINE PAMETNIH RAZBEZI.
Sačuvana
Mister No
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 84



Pogledaj profil
« Odgovor #18 poslato: Mart 12, 2007, 21:14:53 »

Posle jeb*nja nema kajanja
Sačuvana
serdar vukoje
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 199


NAORUZAJMO SE I BJEZMO


Pogledaj profil
« Odgovor #19 poslato: Mart 12, 2007, 21:20:05 »

ŽENE - NE MOŽEŠ SA NJIMA,  A NE MOŽEŠ NI SA NJIMA.
"Sledge Hammer"

Sačuvana

There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't
djakamaister
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


Revenge is mine and I shall return it!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #20 poslato: Mart 21, 2007, 22:06:19 »

Osveta je moja i ja ću je  vratiti! - Biblija
In vino veritas! - hehe moja omiljena Smiley
Sačuvana

Revenge is mine and I shall return it!!!
kovach
Administrator
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 721


└ kovach ┐


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #21 poslato: April 14, 2007, 02:26:49 »

Čovek bez žene je kao telo bez duše.
Sačuvana
sladja
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28



Pogledaj profil
« Odgovor #22 poslato: April 14, 2007, 02:30:32 »

Umri mlad i bices lep les.....
Sačuvana
*marina*
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 367


:) ;)


Pogledaj profil
« Odgovor #23 poslato: April 14, 2007, 10:24:09 »

"Neprijatelji, to su često samo naši prerušeni prijatelji od kojih nas deli samo kakav nesporazum ili predrasuda. Polovina vaših neprijatelja mrze vas samo zato sto misle da ih vi prezirete, i rade vam zlo iza ledja, misleći da biiste to njima i vi učinili čim biste mogli. Ali lažni prijatelj - to je najgori i najopasniji čovek u našoj okolini..."

"Ironija pogađa većma onoga čije je ona oružje nego i samu žrtvu. Iza gorkih reči, ostaju gorka usta....Ko se dotakne prljavog predmeta, uprlja svoje telo, a ko se dotakne prljavog čoveka, uprlja svoju dušu... Više nam u životu škode rđavi jezici, nego rđava srca. Nijedan čovek nije u stanju da učini oniliko zla koliko jedan zao jezik: jer ružne reči ostanu i kada se ogovarač zaboravi..."

"Najbedniji je čovek koji živi u mržnjama na druge ljude, taj se najpre poseče noževima koje je sam izoštrio."

"Srećom, ljubav je jedini slučaj u kom se u nesreću srlja svojevoljno" Smiley

"Ima među ženama više heroja nego što ih ima među ljudima, ali su ljudi celu istoriju prigrabili za sebe, i za priče o sebi. Međutim, mi smo heroji u bojnoj vatri, a one u hladnoj svakidašnjici; mi smo hrabri pred smrću, a one pred životom; mi pred drugim čovekom, a one pred celom sudbinom."

                                                                                       "Blago cara Radovana", Jovan Dučić
Sačuvana

"...i ne znam kako razum može ljubavi odoljeti, imat dušu,a ljepotu njenu ne zavoljeti....to je tajna koju čuvam, koja me je vodila, da je ljubav moja NEPOBJEDIVA..."   Gibonni
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #24 poslato: April 19, 2007, 05:17:39 »

Bolje ceo život bogat, nego jedan dan siromašan

Nisam ja veslo sise

Lupa ko Maksim po diviziji

guzicom nikada ne zatvaraj vrata

Haha ovo sam tek sad procitao serdar... Umro sam od smeha...

Posto stalno cepam offtopic evo i ovaj put cu... Nisu citati al su cinjenice o svima nama poznatom glumcu...

Evo par cinjenica o Cak Norisu...

Ne postoji teorija evolucije, nego samo zivotinje kojima je Cak dozvolio da zive...

Kada baba roga ide u krevet, prvo pogleda ispod kreveta da se uveri da tu nije Cak...

Dok sva deca "piske" svoje ime u snegu, Cak pisa svoje ime u beton...

Cak Noris je jedini covek koji moze da pretrci celu zemaljsku kuglu i udari sebe u potiljak...

Cak Noris nema vilicu nego mesto nje josh jednu pesnicu...

Ako na googlu pogresno upisete Chuck Norris, ne pise "Did you mean Chuck Norris" nego trci koliko te noge nose...

Cak Noris ne cita knjige, nego pilji u njih dok ne dobije odgovor...

Cak noris nije jak ko vo, vec je vo jak ko Cak Noris...

Cak Noris nema dlacice na testisima jer dlacice ne rastu na celiku...

Cak Noris igra ruski rulet sa punim revolverom i pobedi...

1 kg Cak Norisa je teze od 10 kilograma bilo cega drugog...

Razlog zbog cega novorodjencad placu je zato sto znaju da su dosle na svet gde zivi Cak Noris...

Kada Cak Noris udje u sobu, on ne pali svetlo vec gasi tamu...

Jednom su protiv Caka podnete tri krivicne prijave za pokusaje ubistva, ali ih je sudija brzo odbacio, jer Cak Noris ne "pokusava" da ubije...

Znak za hendikepirane na parking prostoru zapravo ne znaci da je to parking prostor za hendikepirana lica, nego da to parking za Caka i da cete biti hendikepirani ukoliko tu parkirate...

Cak Noris moze da obrise Recycle Bin...

U Cakovom kalendaru ne postoji 1 april, jer se niko ne zajebava sa Cak Norisom...

Cak Noris je brojao do beskonacnosti, i to dvaput...

Suze Cak Norisa mogu da izlece rak. Steta sto nikada nije plakao...

Hemijska sredstva ubijaju 99.9% bakterija, Cak Noris ubija 100% cega god hoce...

Cak Noris spava sa upaljenim svetlom, ne zato sto se boji mraka vec zato sto se mrak boji njega...

Cak Noris jedini na svetu moze da udari kiklopa medju oci...

Kada Cak Noris stane ispred ogledala, ogledalo puca, jer ni ono nije toliko ludo da stane izmedju dva Cak Norisa...

Cak Noris je jednom udario coveka u dušu...

Cak Noris moze da udavi i ribu...

Cak Noris moze da sebi veze pertle svojim nogama...

Cak Norisu nije potrebno cudo da bi razdvojio okean, on jednostavno hoda a voda "bega" od njega...

Poslednja cifra "Pi" broja je Cak Noris, ustvari on je na kraju svega...

Metak se saginje od Cak Norisa...

Neko je nekad pokusao da objasni Caku da udarci iz okreta nisu bas najbolji. Istoricari su zabelezili da je ovo najveca greska koju je neko ikada napravio...

Cak Noris je jednom ispizdio svoju senku zato sto ga je stalno uz stopu pratila... Sada ga prati na 30m razdaljine...

Jedini put kada je Cak Noris pogresio jeste kada je pomistio da je ucinio gresku...

Cak Noris je trebao da glumi u 24h, ali su ga zemenili jer je uspeo da pobije sve teroriste za 12 sati i 37 sec...

Cak Noris je trebao da glumi Frodoa u LOTR, ali nije pristao jer samo pic**ci treba 3 filma da unisti nekakav prsten...

Cak Noris nijedanput nije osvojio oskara, jer nijedan clan zirija se nije usudio da mu da metalni predmet u ruke...
Sačuvana

Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #25 poslato: Maj 06, 2007, 19:41:52 »

jooj, nemam ja svog citata tako  dobrog....
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #26 poslato: Maj 06, 2007, 21:06:46 »

PAOLO KOELJO - malo vise citata...he...

“ 11 minuta”
- ‘Zivot je vrtoglavo brz; moze u delicu sekunde da nas baci s nebeskih visina u najdublje dubine pakla…’
 - ‘Ljubav je nepresusni izvor patnje…’
- ‘Ko je makar jednom izgubio nesto sto je imao a smatrao svojim neotudjivim posedom, shvata da mu zaprvo nista ne pripada…’
- ‘Sanjati je vrlo ugodno, jer nismo obavezni da cinimo nista od onoga sto zamisljamo. Na taj nacin ne izlazemo se nikakvoj opasnosti, ne dozivljavamo poraze, teske trenutke, a kad jednom ostarimo, uvek mozemo optuzivati druge – sto nikada nisu dopustili da ostvarimo svoje zelje’
- ‘…Pre nego sto umrem, hocu da se borim za zivot. Ako budem mogla da svoj put sledim sama, ici cu dokle hocu!’
- ‘Ljubav je jedna od retkih stvari na svetu koje mogu iz korena da promene zivot nekog coveka, i to u delicu sekunde. Ali postoji i druga strana medalje, sila koja je mogla da navede svako ljudsko bice da krene u suprotnom smeru od ocekivanog : ocajanje. Da, mozda je ljubav imala moc da preobrazava ljude, ali ocajanje cini isto to, samo mnogo brze…’
- ‘Takav je svet : svi govore kao da sve znaju, a ako se neko usudi da pita, ispostavi se da ne znaju nista!’ - ‘Istinsko iskustvo slobode : imati najvazniju stvar na svetu a ne posedovati je…’
- ‘Da bi savladao dusu, moras da naucis da savladas telo…’
- ‘Zivot je kratak – ili isuvise dug – da bi sebi mogla da dozvolim taj luksuz da zivim lose’
- ‘Neke stvari se ne dele. Ne treba da se bojimo okeana u koji uranjamo slobodnom voljom; strah zbunjuje sve ljude. I covek prolazi kroz pakao da bi to razumeo. Volimo jedni druge, ali ne pokusavamo da jedni druge posedujemo.’

“ Alhemicar “
- ‘Sve se palca, sve se vraca.’
- ‘Jednostavne stvari su i najneobicnije, i samo mudraci uspevaju da ih sagledaju’
- ‘Covek stalno stice nove prijatelje, a nije prinudjen da bude sa njima iz dana u dan. Kada vidjamo uvek ista lica, na kraju, ona postaju deo naseg zivota. A kada postanu deo naseg zivota, onda zele id a nam ga izmene. I ako ne bude po njihovom, nije im pravo. Jer svaki covek ima tacnu predstavu kako bi trebalo da zivimo svoj zivot. A nikad nemaju pojma kako treba da prozive svoj sopstveni zivot!’
- ‘Ljudi uvek imaju uslova da urade ono o cemu sanjaju.’
- ‘Ako krenes obecavsi ono sto jos nemas, izgubices volju da ga steknes.’
- ‘Ponekad treba pustiti da voda sama tece…’
- ‘Tajna srece sastoji se u tome da posmatras sva cuda ovog sveta, ali da nikad ne zaboravis ni na one 2 kapi ulja u kasicici.’
 - ‘Ja sam kao i svi ljudi : gledam na svet onako kako bih zelo da se stvari odvijaju, a ne onako kako se one stvarno desavaju.’
- ‘Ne odustaj nikad od svojih snova’
- ‘Niti zivim u proslosti, niti u buducnosti. Imam samo sadasnjost i jedino me ona interesuje. Ako uspes da ostanes u sadasnjosti, bices srecan covek.’
- ‘Svaki dan je stvoren da se prozivi ili da se napusti ovaj svet.’
- ‘Ne misli na ono sto je ostalo za tobom’ - ‘Oci pokazuju snagu duse’
- ‘Snovi postaju neostvarivi samo zbog jedne stvari : straha od neuspeha.’
- ‘Kada nastojimo da budemo bolji nego sto smo, sve oko nas takodje postaje bolje.’
- ‘Jedno delo je potpuno samo onda kada se dostigen cilj.’

“Veronika je odlucila da umre”
- ‘Kad mladost jednom prodje, nastupa dekadencija, starost koja ostavlja neizbrisive tragove, dolaze bolesti, a prijatelji odlaze…’
- ‘Covek treba da se bori za opstanak, a ne da se preda!’
 - ‘Sta zanci biti lud? Ludilo je nesposobnost da iskazes svoje misli. Kao kad se nadjes u nekoj stranoj zemlji – vidis sve, shvatas sve sto se oko tebe desava, a ne umes da se izrazis id a zatrazis pomoc, jer ne razumes jezik koji se tamo govori.’ Svi smo mi to vec iskusli. Svi smo mi, na ovaj ili onaj nacin ludi.’
 - ‘Svarnost je ono sto se podudara sa misljenjem vecine’
- ‘Polozili ste 2 najveca testa na putu duhovnosti : strpljenje da sacekate pravi trenutak, i hrabrost da se ne razocarate onim na sta naidjete.’
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
*marina*
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 367


:) ;)


Pogledaj profil
« Odgovor #27 poslato: Maj 06, 2007, 21:28:22 »

Obožavam Koelja...Smiley
Sačuvana

"...i ne znam kako razum može ljubavi odoljeti, imat dušu,a ljepotu njenu ne zavoljeti....to je tajna koju čuvam, koja me je vodila, da je ljubav moja NEPOBJEDIVA..."   Gibonni
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #28 poslato: Maj 06, 2007, 21:30:38 »

I ja...sem one njegove sektaske knjige... Wink
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
*marina*
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 367


:) ;)


Pogledaj profil
« Odgovor #29 poslato: Maj 06, 2007, 21:32:16 »

Koje?
Sačuvana

"...i ne znam kako razum može ljubavi odoljeti, imat dušu,a ljepotu njenu ne zavoljeti....to je tajna koju čuvam, koja me je vodila, da je ljubav moja NEPOBJEDIVA..."   Gibonni
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 15   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM