Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 02, 2024, 11:52:20

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 510
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 475
Ukupno: 475
Prijatelji
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 21   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Da li je homoseksualnost bolest?  (Pročitano 95096 puta)
0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Mister No
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 84



Pogledaj profil
« Odgovor #90 poslato: April 14, 2007, 11:41:48 »

sve ih treba po kratkom postupku...
Sačuvana
*marina*
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 367


:) ;)


Pogledaj profil
« Odgovor #91 poslato: April 14, 2007, 11:50:31 »

Nije to nikakva bolest.... Kao sto je nama gadno da imamo bilo kakve veze u seks. smislu sa osobom naseg pola, tako je njima sa suprotnim... Upoznala sam takvu osobu, ali to je bio muškarac pa mi zato nije bilo nista cudno....da je bila devojka.... Smiley To je nama neshvatljivo, ali ih ne treba osuđivati zbog toga...nisu oni krivi...ljudi rade mnoooooooooooooooooooooooooogo gore stvari kojih bi trebalo da se gadimo, plašimo i da ih osuđujemo...
Sačuvana

"...i ne znam kako razum može ljubavi odoljeti, imat dušu,a ljepotu njenu ne zavoljeti....to je tajna koju čuvam, koja me je vodila, da je ljubav moja NEPOBJEDIVA..."   Gibonni
Mushmula
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 479



Pogledaj profil
« Odgovor #92 poslato: April 14, 2007, 15:57:46 »

Ma,nego sta je nego bolest.Po interakciji prirode,trebalo bi da se suprotni polovi privlace,sve sem toga je van mozga.
Sačuvana
*marina*
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 367


:) ;)


Pogledaj profil
« Odgovor #93 poslato: April 14, 2007, 18:38:50 »

Hajde, uzmimo da je to bolest, mada recimo da bi pravilnije bilo poremećaj - bez prava ih opet  ljudi toliko osuđuju i ugnjetavaju....
Sačuvana

"...i ne znam kako razum može ljubavi odoljeti, imat dušu,a ljepotu njenu ne zavoljeti....to je tajna koju čuvam, koja me je vodila, da je ljubav moja NEPOBJEDIVA..."   Gibonni
Mister No
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 84



Pogledaj profil
« Odgovor #94 poslato: April 14, 2007, 21:35:32 »

Svako ima pravo na svoj izbor ako je poremećen,ali ja sam protiv bilo kakvog exponiranja pedera u javnosti.Dozvoliti brakove pederima ravno je smoubistvu,zamislite jadno dete koje bi dva pedera usvojila...

Svaka vrsta gej parada mora biti zabranjena
Sačuvana
Mushmula
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 479



Pogledaj profil
« Odgovor #95 poslato: April 15, 2007, 00:19:48 »

To jes.Ne znam nijednog gej para,cak ni geja. Cheesy Kazu da su extra drugovi.(nemas da se bojis... Wink
Sačuvana
Mister No
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 84



Pogledaj profil
« Odgovor #96 poslato: April 15, 2007, 16:08:29 »

xaxa da se bojiš xaxa Cheesy
Sačuvana
puma
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1


Pogledaj profil
« Odgovor #97 poslato: April 15, 2007, 16:29:48 »

A ako je bolest kako je leciti?  Huh?
Sačuvana
Mushmula
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 479



Pogledaj profil
« Odgovor #98 poslato: April 15, 2007, 16:50:56 »

Samo udri. Grin
Sačuvana
123987
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3


Pogledaj profil
« Odgovor #99 poslato: April 15, 2007, 17:34:21 »

Ne slazem se da je klasicna bolest u pitanju. U pitanju modifikacija gena koja se NE MOZE IZMIJENITI. Sto znaci da taj gen necete vratiti na staro tako sto cete istuci nekog. To postoji od vajkada, samo sto se takvi ljudi obicno kriju, u ruralnim sredinama, gdje su podlozni progonu, odbacivanja od porodica, batinanju od strane onih (koji ih se u sustini boje) dok se u vecim gradovima deklarisu jer je tamo njihova zajednica veca. Cak kazu za Cajkovskog da je bio gay. Mislim da je bolje takve ljude pustiti da budu slobodni i da se intergrisu sa svojima, umjesto sto zavaravaju i sebe i zenu/muskarca sa kojim su! Ja ne bi u sustini htio ni slucajno biti ozenjen zenom koja ce umjesto mene cijeli mastat o drugoj zeni, biste li vi? A oni to upravo rade kako bi drustvu pokazali, kako su normalni.
Znaci to nije stvar izbora, nego je urodjeno! Stvar izbora je jedino da li ce glumiti do kraja zivota kako im se svidja suprotni pol ili ce se deklarisati i traziti sebi partnera istog pola!
Sačuvana
Mushmula
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 479



Pogledaj profil
« Odgovor #100 poslato: April 15, 2007, 17:45:22 »

Pa normalno da nisam mislila bukvalno da ih treba tuci.To je sto je.Sve zavisi od sredine,u Evropi ih je veriovatno manje stid da se pokazu,jer je to tamo "normalno" a ovde za sada veoma vrlo nije.Kolko god se borili protiv toga uvek ce se naci neki.
Ovo moram da vam pokazem!!!!!!
« Poslednja izmena: April 15, 2007, 17:49:23 Mushmula » Sačuvana
Mushmula
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 479



Pogledaj profil
« Odgovor #101 poslato: April 15, 2007, 17:57:34 »

10 razloga protiv gay-brakova

01) Biti gay nije prirodno. Pravi amerikanci uvek odbacuju neprirodne stvari kako sto su na pr. naochare, poliester, klima-uredjaji.

02) Gay brakovi ce podsticati ljude da budu gay, isto kao sto ce te druzenje sa visokim ljudima nachiniti visljim.

03) Legalizacija gay brakova ce raskrchiti put svakakvom nenormalnom ponasanju. Ljudi chak mogu pozeleti da se venchaju sa svojim kucnim ljubimcima jer pas ima pravnu osnovu i moze da potpise bracni ugovor.

04) Heteroseksualni brak postoji veoma dugo i nije se uopste promenio; zene su i dalje vlasnistvo, crnci i dalje ne mogu da se venchavaju sa belcima, a razvod je i dalje nelegalan.

05) Heteroseksualni brak ce izgubiti na vrednosti ako homoseksualni brakovi budu dozvoljeni;

06) Heteroseksualni brakovi su ispravni jer proizvode decu. Gay parovima, neplodnim parovima, i starim ljudima ne bi thebalo biti dozvoljeno da se venchavaju jer i dalje ima mesta u nashim sirotishtima a svetu treba josh dece.

07) Ochigledno je da ce gay roditelji odgajiti gay decu, jer straight roditelji podizu iskljucivo straight decu.

08) Gay brak nije podrzan od strane ni jedne religije. U drzavi kojom vlada religiozni vladar kao sto je nasha, vrednosti jedne religije su nametnute chitavoj zemlji. Upravo zbog toga u Americi postoji samo jedna religija.

09) Deca nikada nece biti uspeshna ako odrastaju u odsustvu muske ili zenske figure u domu. To je razlog zasto drustvo eksplicitno brani samohranim roditeljima da podizu decu.

10) Gay brak ce promeniti osnove drustva; nikada se necemo moci prilagoditi novim socijalnim normama. Isto kao sto se nismo prilagodili automobilima, usluznim delatnostima, i duzem zivotnom veku.
« Poslednja izmena: April 15, 2007, 18:00:38 Mushmula » Sačuvana
morsel
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


Pogledaj profil
« Odgovor #102 poslato: April 19, 2007, 16:01:33 »

stani pitanje otkud uopste gey-evi ako straight roditelji gaje iskljucivo straight decu???
starijim ljudima treba biti zabranjeno da se vencavaju Huh?
neplodnim ljudima treba biti zabranjeno da se vjencavaju???
u Americi jedna religija?Huh?
Crnci ne mogu da se vencavaju sa bjelcima(navedi gde je to zabranjeno)??
da ne navodim vise gluposti sto si pisala....ccc.
ako si ovo pisala u pijanom stanju oprosteno ti je..
Sačuvana
Mushmula
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 479



Pogledaj profil
« Odgovor #103 poslato: April 19, 2007, 19:54:40 »

Decko,ovo sam copy paste sa gay serbia sajta,izvoli pa se istresi tamo.Ovo sam stavila da vidite kako oni na to sve gledaju a ti izvoli pa tamo prosipaj misli.
Sačuvana
DioniS
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


comfortably numb


Pogledaj profil
« Odgovor #104 poslato: April 19, 2007, 22:19:56 »

Ja znam jednog iz mog grada, zaks...
Savata tako neke klince shto igraju fudbal pa ih malo u svlachionici dira...

 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy gde ti on pade na pamet  Grin Grin Grin Grin
Sačuvana

welcome to the machine

Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 21   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM