Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 01, 2024, 14:00:36

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 96
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 79
Ukupno: 79
Prijatelji
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 21   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Da li je homoseksualnost bolest?  (Pročitano 95031 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
PureLife
Gost
« Odgovor #30 poslato: Mart 02, 2007, 08:46:45 »

E, zaista me nasmejali  Cheesy
Najpre bi trebalo da definisete normalnost, da bi argumentovano diskutovali o tome sta je normalno a sta nenormalno. Elem, pojam "normalno" u psihologiji nije definisan. Najcesci kriterijum koji se uzima da je nesto normalno je odstupanje od vecine, od proseka. Npr, poznato je da je najveci broj ljudi prosecne inteligencije, vrlo mali broj (oko 5%) je mentalno zaostalo - naravno to se smatra poremecajem jer takve osobe ne mogu funkcionisati u socijalnoj sredini prosecne inteligencije. S druge strane, oko 5% ljudi u svetu cine genijalci. Da li cemo reci da su oni nenormalni jer odstupaju od proseka??? U neku ruku jesu, jer ne mogu funkcionisati sa prosecnima!
Jos jedan primer... Ajd majke vam, zasto svi vi koristite parfeme?! Zar prirodan coveciji miris NIJE NORMALAN, pa je potrebno da pozajmljujemo mirise raznoraznih biljaka i zivotinja (mosus, npr) da bi smo prikrili sopstveni PRIRODNI NORMALNI miris tela.
Bar razmislite o ovome pre nego sto krenete da sudite i osudjujete, drvlje i kamenje zasnovano na neznanju, Sramota.
Homoseksualnost NIJE bolest!
Sačuvana
gremlin
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 184


Čovjek je sretaniji kad moze da usreci i druge


Pogledaj profil
« Odgovor #31 poslato: Mart 02, 2007, 15:56:46 »

Uzevši u obzir definiciju jedinog cilja postojanja ljudskog bića - da produži svoju vrstu, držim da nemaš pojma o čemu govoriš. Cenim što postoje suprotna mišljenja, ali mi trebaju dobri argumenti da ih prihvatim.
Sigurno ne ova tvoja teorija o mirisima. Po njoj ne bi trebalo ni da se kupamo, idemo kod lekara...Da se lepo vratimo na drvo? Mozda je homoseksualnost kod babuna prihvaćena?
Sačuvana
PureLife
Gost
« Odgovor #32 poslato: Mart 02, 2007, 18:51:05 »

Uzevši u obzir definiciju jedinog cilja postojanja ljudskog bića - da produži svoju vrstu, držim da nemaš pojma o čemu govoriš. Cenim što postoje suprotna mišljenja, ali mi trebaju dobri argumenti da ih prihvatim.
Sigurno ne ova tvoja teorija o mirisima. Po njoj ne bi trebalo ni da se kupamo, idemo kod lekara...Da se lepo vratimo na drvo? Mozda je homoseksualnost kod babuna prihvaćena?

"Definicija jedinog cilja postojanja ljudskog bica"  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Pa mogu ti reci da se bas uklapas - ti jesi babun. Biloska definicija egzistencije jeste produzenje vrste, i svojstvena je zivotinjama jer NE poseduju svest!! Znas, ljudski mozak se od zivotinjskog razlikuje po jednoj strukuturi zvanoj NEOCORTEX. Ti ocigledno nisi evoluirao od babuna dalje - tobom jos uvek upravlja limbicki sistem, te svet vidis crno-belo. Kad budes razvio svoj mozgic i sidjes s drveta - ucenjem i prihvatanjem drugih, kad shvatis da ima i onih koji nisu kopija kopijine kopije!!! i da nismo svi isti - videces da je u koloru.
I jako zelim da cujem argumente za taj JEDINI CILJ POSTOJANJA LJUDSKOG BICA, tu DEFINICIJU, nesto mi je zaista nepoznata, da nisi ti mozda neprihvaceni i neshvaceni autor u strucnoj psiholoskoj populaciji Grin
Sačuvana
gremlin
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 184


Čovjek je sretaniji kad moze da usreci i druge


Pogledaj profil
« Odgovor #33 poslato: Mart 02, 2007, 21:07:02 »

AKO ĆU NEMINOVNO DA EVOLUIRAM U STRUČNJAKA HOMOSEKSUALCA POPUT TEBE, ŽAO MI JE ŠTO JE ČOVEK IKAD SIŠAO SA DRVETA. A AKO NE MOŽETE DA ISPUNITE OSNOVNU BIOLOŠKU FUNKCIJU, VEROVATNO JE GREŠKA I SAMO VAŠE RODJENJE.
OSIM TOGA, SA "ŽENAMA" NE DISKUTUJEM. I NE ZNAM ZASTO MENI RUZNE REČI AKO TE JE DEČKO OSTAVIO.
Sačuvana
yu-generation-89
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1390



Pogledaj profil
« Odgovor #34 poslato: Mart 02, 2007, 22:47:18 »

Jel ste videli mozda na tv-u sta ima u americi...
Jao, vencaju se ljudi sa kucnim ljubimcima. Jedna zena sa njenom kucom, i jedan covek sa njegovom kornjacom... gospode boze Roll Eyes
Ajd majke ti, prosvetli me i reci mi gde si to videla ili cula?? Takav zakon u US ne postoji, ni na nivou bilo koje US drzave a kamo li na federalnom nivou! Kad to vec tvrdis, izazivam te javno da to i DOKAZES.

Videla sam na Tv-u i nisam rekla da je zakon, vec da su ljudi blesavi.
Bilo je toga u Las Vegas-u i a pop je rekao da je imao vec vise takvih slucaja, ali da su ti ljudi definitivno blesavi Smiley
Sačuvana

PureLife
Gost
« Odgovor #35 poslato: Mart 03, 2007, 00:53:24 »

AKO ĆU NEMINOVNO DA EVOLUIRAM U STRUČNJAKA HOMOSEKSUALCA POPUT TEBE, ŽAO MI JE ŠTO JE ČOVEK IKAD SIŠAO SA DRVETA. A AKO NE MOŽETE DA ISPUNITE OSNOVNU BIOLOŠKU FUNKCIJU, VEROVATNO JE GREŠKA I SAMO VAŠE RODJENJE.
OSIM TOGA, SA "ŽENAMA" NE DISKUTUJEM. I NE ZNAM ZASTO MENI RUZNE REČI AKO TE JE DEČKO OSTAVIO.

Postovana gospodjo, zelim ti da se ceo tvoj zivot svede na radjanje dece da bi ispunila smisao svog zivota. Ili... jos bolje bi bilo da se uopste ne mnozis Grin Takvi kao ti svetu ne trebaju. Neminovno je da NECES evoluirati... a kamo li u strucnjaka  Shocked I nije covek sisao sa drveta, vec majmun, da bi postao covek. Na zalost, zbog takvih kao sto si ti, iako Srbija na geografskoj dimenziji egzistira kao deo sveta, kroz vremensku dimenziju kasni za ostalima bar 100 godina. Da je to fakat, potvrdjuje i ova tema zaceta na forumu "da li je homoseksualnost bolest", raspravlja se o necemu sto je jos davne 1973 godine reseno - HOMOSEKSUALNOST NIJE BOLEST.
Za kraj, obzirom da je forum potpuno siv, evo malo carolije da zacinim  Smiley : jako su zanimljivi tvoji stavovi kao i izbor reci. Obzirom da si zenskog pola a stavovi (npr "sa zenama ne diskutujem") odslikavaju strukturu jednog tipicnog macho-muskarca (macho strukture su tipicne za socijalno nerazvijene i ekonomski siromasne slojeve drustva), u dilemi sam: 1) da nemas mozda krizu polnog identiteta, koju maskiras mehanizmima odbrane (najvise reaktivnom formacijom), 2) ili si latentna homoseksualna licnost?
Vidis, od svih na forumu, jedino se GREMLIN nasao/nasla uvredejenim... da li to nesto govori? Moje reci nisu ni ruzne ni vulgarne, moje reci su cinjenice - da li ce ih neko apsorbovati u svoj intelektualni sistem - ne zavisi od cinjenica samih. Poenta mog ogorcenog reagovanja je to sto ljudi ne razmisljaju pre nego sto prozbore, ne daju sansu razlicitom od sebe iz sopstvenog straha od neznanja, vec automatski  delaju "ako cinjenice nisu u skladu sa mojim sistemom - tim gore po cinjenice". Svako ima pravo na svoje misljenje, kao i sto svako ima pravo na svoj izbor. Nuzan uslov proakcije je sloboda. Ko si ti - mene nije briga, kako zivis i s kim zivis - takodje me nije briga. Odkud onda pravo drugima da zaviruju u tudju postelju i tudj zivot? Odkud nekome pravo da sudi drugome o tome sta je ispravno a sta nije..?
I jos nesto... za razmisljanje: ako su heteroseksualci gnevni na homoseksualce jedino zbog zabrinutosti oko potomstva, pa zar vam zaboga nije veci problem abortus i majke koje svoju decu ostavljaju na ulicama? Zar nije veca zabrinutost rat i medjusobno istrebljenje - u takvoj buducnosti, deca nam nece ni trebati. Zar je bolje da dete odrasta u porodici alkoholicara, narkomana, nasilnika... nego u porodici gde ima ljubavi i razumevanja za dete (sanse da deca u porodicama homoseksualaca izrastu sa homoseksualnom orijentacijom su manje od 30%).
P.S. nije mene niko ostavio, cemu projekcija Cheesy? Ja imam devojku sa kojom cu ostati do kraja zivota - moj izbor je konacan.
Pozdrav, draga nacijo.
Sačuvana
PureLife
Gost
« Odgovor #36 poslato: Mart 03, 2007, 00:57:15 »

Jel ste videli mozda na tv-u sta ima u americi...
Jao, vencaju se ljudi sa kucnim ljubimcima. Jedna zena sa njenom kucom, i jedan covek sa njegovom kornjacom... gospode boze Roll Eyes
Ajd majke ti, prosvetli me i reci mi gde si to videla ili cula?? Takav zakon u US ne postoji, ni na nivou bilo koje US drzave a kamo li na federalnom nivou! Kad to vec tvrdis, izazivam te javno da to i DOKAZES.

Videla sam na Tv-u i nisam rekla da je zakon, vec da su ljudi blesavi.
Bilo je toga u Las Vegas-u i a pop je rekao da je imao vec vise takvih slucaja, ali da su ti ljudi definitivno blesavi Smiley
Da su ameri blesavi - slaba je rec Cheesy Samo me zacudilo to sto se u US sve radi strogo po zakonu, a znam da takav zakon ne postoji...
Hvala na odgovoru, Las Vegas puno toga objasnjava Wink
Sačuvana
yu-generation-89
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1390



Pogledaj profil
« Odgovor #37 poslato: Mart 03, 2007, 00:59:55 »

Da, a jesi cujo za onaj zakon u kaliforniji, da muskarac sme zenu sa kajsem da tuce, ako kajs nije deblji od 2 inch-a Cheesy boze, boze...
Sačuvana

PureLife
Gost
« Odgovor #38 poslato: Mart 03, 2007, 01:24:37 »

Da, a jesi cujo za onaj zakon u kaliforniji, da muskarac sme zenu sa kajsem da tuce, ako kajs nije deblji od 2 inch-a Cheesy boze, boze...
U US je zaista sve propisano zakonom, do detalja, tako da nema zabune, zakoni su pisani da ih i retard razume. Za sta se ljudi sve ovde tuze.. bogu je za plakati, meni licno je smesno i zabavno Grin kakve reality shows imaju... to treba doziveti Cheesy Cheesy
Pozdrav
Sačuvana
yu-generation-89
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1390



Pogledaj profil
« Odgovor #39 poslato: Mart 03, 2007, 01:40:59 »

A tek talk-show Cheesy
Jao, boze...  ona je njega ostavila, zato sto je sada sa njegovim bratom a u medjuvremenu on je nju prevario sa njenim najboljim drugom, koji je ustvari njen rodjeni brat, kojeg je majka ostavila u domu, zato sto je sa 14 godina odtala u drugom stanju...

Super za nocnu lektiru Cheesy Tako nes pustaju kod nas samo uvece, kad mala deca spavaju Smiley
Sačuvana

PureLife
Gost
« Odgovor #40 poslato: Mart 03, 2007, 04:02:25 »


Talk shows in US su najpopularnije emisije, zasto - pojma nemam Huh? Valjda zato sto amerima nije vazno koliko se blamiraju, vazno je da budu na TV...
"cu izadjem na televizor, majke mi"
"a kako te vi"  Grin
Cini mi se da je ova tema mozda zanimljivija... o popularnosti emisija i temama u njima, nego homoseksualizam... sta mislis o new topic Cool da ovde ne bude "promasena tema"
Sačuvana
serdar vukoje
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 199


NAORUZAJMO SE I BJEZMO


Pogledaj profil
« Odgovor #41 poslato: Mart 03, 2007, 10:21:01 »

Citat
PURE LIFE:  ti jesi babun

Citat
PURE LIFE:  Moje reci nisu ni ruzne ni vulgarne, moje reci su cinjenice

Ne znam za Gremlina, ali bih voleo da mene, negde na ulici, probaš ovako da ubediš!!!

Psihoanalitičari objašnjavaju homoseksualnost kao posljedicu nepravilno razrešenog Edipovog kompleksa, kada se kod deteta javi strah prema suprotnom polu. Roditelji mogu također biti krivi; strogim zabranama heteroseksualnih odnosa mogu svoje dete "oterati" u homoseksualnost.

Homoseksualnost kod žena može biti izazvana strahom od silovanja, a kod muškaraca se može javiti kao posledica silovanja.

O udelu homoseksualaca u ukupnoj ljudskoj populaciji ne postoje pouzdani statistički podaci, ali je većina istraživanja navodila brojke od 1-5 %, dok se u poslednje vrijeme spominju nešto veće brojke - 10-30 %, iako uglavnom od strane pripadnika i simpatizera pokreta za prava homoseksualaca. U svim istraživanjima je vidljivo da je homoseksualnost daleko više rasprostranjen među muškom, nego ženskom populacijom.
« Poslednja izmena: Mart 03, 2007, 11:39:15 serdar vukoje » Sačuvana

There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't
yu-generation-89
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1390



Pogledaj profil
« Odgovor #42 poslato: Mart 03, 2007, 13:49:56 »


Talk shows in US su najpopularnije emisije, zasto - pojma nemam Huh? Valjda zato sto amerima nije vazno koliko se blamiraju, vazno je da budu na TV...
"cu izadjem na televizor, majke mi"
"a kako te vi"  Grin
Cini mi se da je ova tema mozda zanimljivija... o popularnosti emisija i temama u njima, nego homoseksualizam... sta mislis o new topic Cool da ovde ne bude "promasena tema"

Slobodno, ima board za "film" i tamo mozes napraviti topic sa najludjim temama u emisijama Wink
Sačuvana

G@rf!3ld
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2072


Voleo bih jutra kada bi počinjala kasnije..


Pogledaj profil
« Odgovor #43 poslato: Mart 03, 2007, 16:54:43 »

Nemam komentara Smiley
Svi oni koji vole isti spol ja bih rekao za njih da im fali jedna daska u glavi
A danas sam citao na internetu tamo na novostima iz holivuda....slikali su ricky martina i njegovog "prijatelja" kako se kupaju na plazi

Pogledajte ovdje http://www.hollywoodgrind.com/  nacete ga pri kraju  stranice
« Poslednja izmena: Mart 03, 2007, 16:56:58 Stef@n » Sačuvana



~Stvarnost je stanje prouzrokovano nedostatkom alkohola.


"Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome..."
Maharishi Mahesh Yogi   Smiley Smiley
PureLife
Gost
« Odgovor #44 poslato: Mart 03, 2007, 17:25:33 »

Jel zavidis Rikijevom "prijatelju"..? Grin
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 21   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM