Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 01, 2024, 00:19:25

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 71
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 80
Ukupno: 80
Prijatelji
Stranice: 1 [2] 3   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Poginuo Tose Proeski  (Pročitano 11850 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Милан Бандић
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 18, 2007, 21:29:55 »

- Toše, ti si meni dao život. Šta sada ja da uradim da pomognem tebi?! - neprekidno je danas kraj Tošetovog groba ponavljao Toše Ilijev, petnaestogodišnji dečak iz Kočana kome je poznati pevač pre sedam godina dao novac za operaciju tumora na mozgu u Hanoveru.

- Spasao je život mom sinu i to dobročinstvo mu nikada neću zaboraviti - kroz plač govori za „Blic“ dečakova majka Evgenija. Oni su zajedno sa Tošetovom porodicom i prijateljima izašli danas ujutru da upale sveću na grobu Tošeta Proeskog.
- Toše je jedan od najhumanijih ljudi u Makedoniji. Nema kome nije pomogao - dodaje dečakov otac Mile Ilijev: - Pomogao nam je kada nam je bilo najtaže i spasao život mom sinu.
Kada smo skupljali pare za operaciju, mnogi ljudi su nam dali koliko su mogli. Rekli su mi: „Zovi i Tošeta, on je mnogo dobar čovek“. Nisam ga ni poznavao, ali čim je čuo o čemu je reč, odmah je pristao. Održao je humanitarni koncert u Kočanima i sav prihod dao za lečenje mog sina. Veliki je čovek bio - zaključuje Ilijev.
Nevenka, baka dečaka, prislanja na grudi sliku Tošeta Proeskog, i briše suze. - Moj Mile je nudio Proeskom da uzme deo para od prodatih ulaznica da bi pokrio troškove koncerta, ali on nije hteo ni da čuje za tako nešto. Pred koncert je došao u našu kuću. Igrao se sa našim Tošetom i njegovim mlađim bratom Simeonom. Posle operacije u Hanoveru, Proeski je stalno zvao da pita kako je njegov imenjak iz Kočana - priča baka i dodaje da je tragedija zadesila ne samo kuću Proeskih, već i kuće svih onih kojima je poznati pevač pomagao.
Toše je bio poznat po humanitarnom radu, a o nekim detaljima, i brojnim ljudskim podvizima, iz skromnosti čak nije hteo ni da govori. U mestu Negotino živela je devojčica Milena kojoj je Toše bio život, njen princ iz bajke.

Na koncert, pa mogu da umrem
Njeni roditelji Svetlana i Branko Dimov pričaju za „Blic“ o tome kako se čuveni muzičar pojavio u njihov život i ulepšao ga.
Mala Milena bila je teško bolesna. Kao beba je imala karcinom na karlici, a onda su joj od citostatika otkazali bubrezi. Tako je ostala stalno vezana za krevet i bocu kiseonika.
- Jednom prilikom, imala je samo tri godine tada, gledala je televiziju kao i obično jer nije ništa drugo ni mogla iz kreveta i ugledala je Tošeta. Pevao je na koncertu. Tužno je zaplakala i rekla: „Jedina mi je želja da jednom i ja odem na njegov koncert, pa posle mogu da umrem“. Mnogo smo se rastužili. Nismo znali šta da kažemo. Za roditelja je to strašna rečenica, a ona tako mala... - i sada, mnogo godina posle tog događaja, tužno priča otac Branko.
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
Beki70
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 192



Pogledaj profil
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 19, 2007, 03:42:59 »

Naka mu je vecna slava!

http://www.youtube.com/watch?v=soHS-Lq1i7I
Sačuvana

Samo je jedan kutak svemira koji sigurno mozete popraviti, a to ste vi sami.
*Anja 37*
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 296



Pogledaj profil
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 19, 2007, 15:29:08 »

Plačem...
Ne zato što je on umro,
znam da će otići na bolji svijet. Bez nepravde...
Plačem zato što je najveća zvijezda
ovog svijeta otišla...
Otišla da sja na nebo...

Anđeo ovog svijeta,
otišao je na nebo...

Hvala Toše, što si živio na ovom svijetu,
takav anđeo JEDNOM SE RAĐA!!!
Sačuvana
suzymak
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1


Pogledaj profil
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 19, 2007, 17:00:06 »

Tose je bio moj ponos.
Zivot u dijaspori je tezak zato sto neprestano moramo dokazivati da imamo i mi kvaliteta, da smo posteni, prije svega da smo normalni ljudi, vrijedni poverenja, da nismo balkanski kriminalci i jos puno toga da bi nas domacini mogli prihvatiti. Od 2003 kad je Tose probio svoju popularnost i na Balkanu sve nam je bilo lakse jer dovoljno je bilo reci samo TOSE PROESKI i bili smo pozitivno ocjenjeni. Zahvaljujem se nasem nacionalnem ponosu, heroju, angelu i neznam kako bih ga jos nazvala jer su rijeci premalo da bih ga ovjekovjecila. Zelela bi da ga niko i nikad ne zaboravi jer danas je tesko biti covjek narocito u ovim teskim vremenima u kojima zivimo jer skoro svih nas je finansijska kriza naterala da budemo sve samo ne ljudi. Tose nek nam bude uzor jer je pokazao svima da se putem skromnosti dolazi do idealnosti.
Nek ti vecna slava! 
Sačuvana
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 19, 2007, 18:28:42 »

R. I. P.
ANDJELE!!!
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
Милан Бандић
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 19, 2007, 20:20:12 »

Vele Georgijevski, otac čoveka koji je upravljao vozilom u kom je Toše Proeski poginuo, još uvek je u strašnom šoku. Voleo je, kaže, Tošeta kao svog rođenog sina. „Moj Georgi i Toše bili su najbolji prijatelji. Nije on bio njegov vozač kako se sada priča. Bio mu je drug. Ne znam kako sam preživeo vest da je Toše poginuo u kolima koja je moj sin vozio. Ne mogu ni da zamislim kako je sada mom detetu“, kaže Vele kroz suze.

- Toše mi je bio kao sin, a moj Georgije je to isto bio za Tošetove roditelje. Poslednjih pet-šest godina, otkad se njih dvojica druže, Toše je često bio u našoj kući. Svi smo ga mnogo voleli, a isto tako su i Tošetovi roditelji voleli mog sina. Njih dvojica su stalno bili zajedno: išli su na letovanje, zimovanje, koncerte, putovanja... Veliki su prijatelji bili, a preko njih sprijateljile su se i naše dve porodice - priča nesrećni čovek i dodaje da niko iz porodice Proeski ne krivi njegovog Georgija.
- Čim sam čuo za strašnu tragediju, otišao sam u Kruševo da izjavim saučešće. Zagrlio sam Tošetovog oca Nikolu. Zajedno smo plakali. Obojica smo unesrećeni. Otvorili su mi, kao da sam najbliža rodbina, i sanduk da poslednji put vidim svog drugog sina Tošeta. Strašno je izgledao. Neprepoznatljivo - govori Vele i dodaje da se sa sinom još nije čuo. Kaže da je iz novina saznao da je u teškoj depresiji pokušao i samoubistvo.
- Mnogo se sekiram zbog sina. Ne znam šta će se desiti s njim. Ali, kakvu god kaznu da dobije, gde ćeš veće kazne od ove koja ga je zadesila?! - pita se čovek.
- Kuku meni dok sam živ! - kaže Vele.
Danas je razloga za novi šok imala i Andrijana Budimir.
Skrhana bolom zbog gubitka svog voljenog Tošeta uzdrmana je dodatno ponašanjem Slaveta, zeta pokojnog pevača. Naime, on joj je zabranio da uđe u stan u Skoplju u kome je ona devet meseci živela sa Tošetom, otkriva za „Blic“ njihov komšija.
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
miliza
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 780


Pogledaj profil
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 20, 2007, 03:01:07 »

...nemam reci zaista,prosto nisam mogla da poverujem kad mi je drugarica javila,zanemela sam,zalosno,kao da mi je umrla neka bliska osoba...
Sačuvana
yoxi
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 98



Pogledaj profil
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 20, 2007, 23:58:20 »

Tose,mogu samo da kazem da si bio andjeo bez greske i da jos ne mogu da poverujem da si nas napustio,ali uvijek ces biti u mom srcu i tvoje pjesme ce i dalje zivjeti...
Sačuvana

Милан Бандић
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 24, 2007, 17:05:30 »

Dan nakon sahrane makedonske zvezde Toše Proeskog, u njegovoj porodičnoj kući u Kruševu novinari hrvatskog magazina „Ekstra“ razgovarali su sa njegovom devojkom Andrijanom Budimir, koja im je ispričala romantične trenutke njihove veze koja je pomno skrivana od očiju javnosti.

„Princezo moja jedina, lepo mi pajki, pa ću da te čuvam u snu. Sve ima smisla otkad si ponovo u mom životu. Volim te, lepo mi pajki“, sadržaj je jedne od poslednjih poruka koje je rukometašica Andrijana Budimir dobila od svog dečka, tragično preminulog 26-godišnjeg makedonskog pevača Tošeta Proeskog, koji je prošlog utorka poginuo u stravičnoj saobraćajnoj nesreći kod Nove Gradiške. Toše Proeski vozio je automobil na putu prema Zagrebu, a nakon što je prošao granicu na Bajakovu, seo je na suvozačevo mesto, spustio ga i pre nego što je zaspao, nazvao je svoju devojku Andrijanu. Poželeo joj je laku noć i utonuo u san iz kojeg se više nije probudio.
Za makedonskim slavujem, kako su ga od milošte nazvali mediji, tuguje neutešna porodica, prijatelji, publika, ali i devojka o kojoj je javnost jako malo znala. Jedini i glavni razlog bila je odluka Tošine menadžerke Ljiljane Petrović, koja se tog kobnog dana takođe nalazila u smrskanom „tuaregu“. Ona je smatrala da je za njegovu karijeru bolje u javnosti stvoriti imidž slobodnog pevača.
U poslednjem intervjuu popularnoj makedonskoj televizijskoj novinarki Vesni Petruševskoj, samo nekoliko sati pre pogibije, na pitanje o privatnom životu odgovorio je: „Ja sam sam, usamljen. Plašim se, može biti zbog posla. Najgora fobija mi je da bi devojka bila sa mnom samo zato što sam Toše, a ne ono što jesam. Cenim prave vrednosti u životu. I moja bi devojka trebalo da ceni prave vrednosti, bilo to devojka s kojom sam u vezi ili prijateljica. U poslednje vreme puno se nagađanja o mom životu, ali odlučio sam da ne diskutujem o njemu. Andrijana Budimir se nije vratila u Makedoniju zbog mene, ona ima neke druge planove, ali smo u poslednje vreme puno zajedno kao prijatelji.“
Slika za javnost i prava realnost u ovom slučaju su potpuno različite. Andrijana Budimir bila je ljubav njegovog života, a ranije ove godine zbog Tošeta je prekinula ugovor sa španskim rukometnim klubom i preselila se u Skoplje, gde su živeli u njegovoj vili u naselju Zlokuće.
Godinu dana starija Andrijana rođena je u Osijeku, a za vreme rata preselila se u Beograd, gde je igrala u Crvenoj zvezdi, a kasnije u RK Napredak u Kruševcu. Početkom 2001. godine potpisala je ugovor s makedonskim Kometalom. Andrijana i Toše upoznali su se na velikoj proslavi u Skoplju kad je Komet osvojio Ligu šampiona 2001. Nakon tri godine veze, ponajviše zbog razdvojenosti i karijere jednog i drugog, Toše i Andrijana su prekinuli. Ona je otišla u Valensiju gde je sledeće dve godine igrala za spomenuti klub. Njen povratak u Skoplje nastavak je njihove velike ljubavi koja je igrom sudbine opet prekinuta.
Intervju je urađen dan nakon sahrane u porodičnoj kući u Kruševu, tačnije u pevačevoj sobi koja je bila pretrpana pristiglim telegramima i porodičnim slikama. Razgovor je tekao vrlo teško jer je Andrijana sve vreme plakala, bila je potpuno odsutna i vrlo je teško sklapala rečenice. Na razgovor je pristala jer, kako kaže, ionako nema više šta da izgubi: „Izgubila sam sve što sam imala. Sad je ionako sve svejedno.“
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
mstani
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1


Pogledaj profil
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 25, 2007, 12:29:21 »

Mislim da se samo jednom u životu čovjeku dogodi istinska ljubav, a sve takve su tragične pa tako i ova
Sačuvana
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 25, 2007, 20:50:25 »

Forum o Toshi (NISAM GA JA PRAWILA):
http://music.unforo.org

hmmm...
Tu možete nachi swe informacije,,,
izmedju ostalog i o HUMANITARNOM koncertu
za Toshu... HitRecords organizuje...
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
Milan Beskrajno Snazan
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 876


Nekad sam ne odlucan-a mozda i nisam?


Pogledaj profil
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 26, 2007, 20:45:59 »

Znaci ja sam jako drven,ali mi je zao coveka,uvek je biio nasmejan i  veseo,posle nek mi neko kaze da ima boga
Sačuvana

People see like, a rail,a gap or like a wall,normal stuff...we see more than that...
Милан Бандић
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 26, 2007, 21:31:21 »

Britanski “Gardijan” objavio je tekst o Tošetu Proeskom u kojem se navodi da se za njim na prostorima bivše Jugoslavije tuguje kao nekada za Titom.

“Smrt mlade pop zvezde Tošeta Proeskog rastužila je ljude širom Balkana – ne samo u njegovoj rodnoj Makedoniji, već i u Bosni i Hercegovini, Hrvatskoj, Crnoj Gori, Srbiji i Sloveniji. Proeski je bio jedinstven pevač i umeo je da gradi mostove između različitih nacija i etničkih grupa. Nije bilo osobe za kojom se toliko žalilo od smrti Maršala Tita 1980. godine”, navodi “Gardijan”. Proeski je često bio nazivan balkanskim Elvisom Prislijem, mada je po muzičkom stilu najbliži Klifu Ričardu.
“Gardijan” opisuje razvoj Tošetove karijere naglašavajući da je postigao veliki uspeh duetom snimljenim sa kraljicom romske muzike Esmom Redžepovom.
U tekstu se navodi da se Tošetova muzika širila Balkanom piratskim kopijama, ali da on nije imao ništa protiv, jer je poznavao finansijsku situaciju društva u kojem živi.
“Bio je veliki dobrotvor i svetionik optimizma tamo gde su loše vesti uobičajena stvar. Tošinom smrću Balkan je ostao bez svoje jedinstvene internacionalne zvezde”, zaključuje “Gardijan”.
"Tajms" o Tošetu Proeskom
Današnji londonski Tajms je četvrtinu strane u rubrici u kojoj se, obično, osvrće na život i rad poznatih britanskih i svetskih naučnika, političara ili umetnika posvetio nedavno tragično preminulom makedonskom pevaču Tošetu Proeskom, prenosi BBC.
Najpopularniji pevač na Balkanu, piše Tajms, tokom svog kratkog života, koji je 16. oktobra naglo prekinula teška saobraćajna nesreća kod Nove Gradiške, uspeo je da kao niko pre njega premosti razlike između naroda i kultura na uzavrelom prostoru na jugu Evrope kojim su poslednjih deceniju i po harali ratovi i krize.
Reakcija na vest o smrti Proeskog u bivšim jugoslovenskim republikama primljena je sa šokom sličnim onom koji su svojevremeno doživeli obožavaoci Elvisa Prislija ili Džona Lenona, piše Tajms, navodeći da je Proeski, pored toga što je izgradio uspešnu karijeru kao muzičar (predstavljao je svoju zemlju na Evroviziji 2004. godine) bio i ambasador dobre volje Unicefa. Štaviše, na humanitarnim koncertima širom Balkana on je neumorno prikupljao pomoć za siročad i decu ometenu u razvoju, a novac je ulagao u izgradnju škola u svojoj rodnoj Makedoniji.
Poslednji koncert, 5. oktobra u Skoplju, pred 30.000 razdraganih posetilaca iz svih republika bivše Jugoslavije, piše Tajms, Toše Proeski je, po svom običaju, završio rečima "Ve sakam site" - "Sve vas volim".
 
Predlog da skopski aerodrom nosi ime Proeskog
U sredu,  devetog dana od tragične pogibije Tošeta Proeskog, u crkvi Uznesenja Presvete Bogorodice u Kruševu održana je komemoracija. Kako javljaju makedonski mediji “u bolnoj tišini ispred njegovog groba, osim porodice i prijatelja, komemoraciji su prisustvovali i mnogi građani Kruševa”.
Komemoraciji su prisustvovali članovi benda s kojima je pokojni pevač sarađivao poslednjih šest godina, kao i menadžerka Ljiljana Petrović. Mediji javljaju da Petrovićeva nije mogla da podnese pogled na grob Proeskog, pa su okupljeni pozvali Hitnu pomoć. Član benda Predrag Ikonomov, izjavio je kako još uvek ne veruje da Toše više nije među njima, a da su u danima pred nesreću radili na materijalima sa poslednjeg koncerta. Mediji javljaju i kako porodica Tošeta Proeskog neće tražiti privatnu istragu o okolnostima pogibije, jer, kako se navodi, ne sumnjaju u zvaničnu istragu. U Kruševu će biti podignut spomenik Proeskom, a u najužem izboru za vajara koji će ga izraditi su makedonski umetnik Ilija Adžiovski i Boris Staparac iz Hrvatske.
Uz to, među predloženim novim imenima za skopski aerodrom “Aleksandar Veliki“, pored imena Goce Delčeva, Borisa Trajkovskog i Nikole Kareva, našlo se i ime poginulog pevača.
 
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
Милан Бандић
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 26, 2007, 21:32:43 »

Prevelika brzina vozila u kome je bio jedan od najpoznatijijh pop pevača Balkana Toše Proeski (26) od 171 kilometar na sat i malo rastojanje od kamiona, koji je bio ispred, glavni su razlozi za nesreću na autoputu kod Nove Gradiške u Hrvatskoj, utvrdio je saobraćajni veštak inženjer Darko Konjević, koga je angažovalo hrvatsko pravosuđe.

Hrvatski veštak utvrdio je da se „folksvagen tuareg“, u kojoj je bio Proeski, kretao čak 41 kilometar na sat više od dozvoljene brzine, dok je kamion išao 85 kilometara na sat, neznatno brže od dozvoljene brzine za teretna vozila, prenosi hrvatski list „24 sata“.
Veštačenjem je utvrđeno da je „tuareg“ prvo udario u branik kamiona ispred sebe. Vozilo sa mladim makedonskim pevačem se zatim podvuklo pod kamion i udario u levu gumu. Tada je krov džipa u kojem je bio Toše Proeski udario u sanduk ispod kamiona. Upravo tada je Proeski, kako je utvrdio veštak Konjević, glavom udario u prednji deo krova i na mestu poginuo.
Konjević navodi u nalazu da su i vozač „tuarega“ Georgi Georgijeski i Proeski, koji je bio na mesu suvozača, bili vezani pojasevima. Prema njegovom veštačenju „tuareg“ ima čak sedam senzora koji aktiviraju vazdušne jastuke, i oni su bili potpuno ispravni, ali se jastuci u trenutku nesreće, ipak, nisu otvorili.
Konjević objašnjava da se vazdušni jastuci nisu otvorili, jer „tuareg“ nije udario u kamion i bankinu „podužnim nosačem“.
Hrvatski tužilac Stjepan Haramustek, međutim, izjavio je pre ovog nalaza veštaka da niko od putnika u džipu nije bio vezan sigurnosnim pojasevima i da se zato nisu otvorili vazdušni jastuci. Tužilac je naveo da je uslov da se jastuci otvore da putnici budu vezani i da se pritisne kočnica. Prema rečima Haramusteka makedonski pevač poginuo je kada su mu pukli vratni pršljenovi.
- Svi u vozilu su spavali (Georgijeski, Proeski, i na zadnjem sedištu Ljiljana Petrović, menažer mladog pevača). Najverovatnije niko od nije ni primetio kamion ispred. U trenutku udara, pri kojem je suvozačeva strana završila pod prikolicom kamiona, vozač se trgnuo, naglo skrenuo ulevo i udario u zaštitnu ogradu - kazao je Haramustek. On je naveo da je sedište na kome je sedeo Proeski bilo u uspravnom položaju, ali je usled udara puklo, prenosi „Jutarnji list“.
Rodbina vozača Georgijeskog, kako je najavljeno u Makedoniji, podneće zahtev za dodatnim veštačenjem da se ispita jesu li zadnja svetla na levoj strani kamiona, u trenutku nesreće, bila ispravna.
Inače, hrvtsko pravosuđe je ustupilo istragu Makedoniji. Vozač Georgijeski je pre četiri dana iz Hrvatske prebačen u Opštu bolnicu u Skoplju. Kako „Blic“ saznaje, makedonsko pravosuđe čeka da zvanično dobije nalaz hrvatskog veštaka da bi odlučilo koje će korake dalje preuzeti i da li će goniti vozača Georgijeskog. Najbliža rodbina poginulog pevača je još u šoku i za sada nisu izjašnjavali da li će pokretatai sudske postupke.
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 29, 2007, 19:42:58 »

Znaci ja sam jako drven,ali mi je zao coveka,uvek je biio nasmejan i  veseo,posle nek mi neko kaze da ima boga

IMA BOGA!!!
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
Stranice: 1 [2] 3   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM