Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 02, 2024, 01:10:59

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 210
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 219
Ukupno: 219
Prijatelji
Stranice: 1 2 3 [4] 5   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Šta kada izgubite najboljeg prijatelja??  (Pročitano 15808 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #45 poslato: Septembar 20, 2007, 15:35:12 »

hehe...
Ma, nije ona takva... Da ti samo nju znaš...
Jest malo izgledom čudna,,, ali u brain-u...
tabla - raza...
hihihihiih...
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
~Avax~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3763



Pogledaj profil
« Odgovor #46 poslato: Novembar 22, 2007, 00:38:33 »

ne bi bas razumeo pitanje(da li se misli,ako ne daj Boze,umre ili pogine,ili kad se posvadjate),ali ovako...ako dodje do neceg,pa ode na onaj svet,zaista je tuga ogromna,naravno,pre svega ako ste bili ko braca/sestre,cuvas uspomenu na njega/nju,ali mora se dalje...a ako dodje do neke bas zesce svadje(sto kod bas extra drugova ne dolazi),u tom slucaju se razgovorom sve resava,hm,mnogo "prijatelja" sam izgubio,jer se ispostavilo da mi i nisu bili prijatelji(zato pod navodnike)...al sam veceras raspolozen za pricu,ali ovog kazem iz srca Travka   
Sačuvana

lejenica
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3280


Ministar za kulturu


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #47 poslato: Novembar 24, 2007, 10:36:40 »

coolerkaaaa, za mjesec ćeš opet da kukaš zbog nje. 


Zašto??
Kako to misliš??

Ne mislim nego znam..


Evo, mjesec je prošao... sve je u redu Wink...
NaDAM Se da će tako i ostati...
kuc -  kuc...

hehehehe...
kucaj,kucaj... te se stvari uvijek dešavaju..
jednom kad se nešto prekine pa nastavi nikad više nije isto..
nisam zlobna,samo imam malo više godina....
ili dosta više..
Sačuvana

lejenica
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3280


Ministar za kulturu


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #48 poslato: Novembar 24, 2007, 10:57:31 »

lele kakav joj je blog!!!!
crnjak!!
Sačuvana

Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #49 poslato: Novembar 24, 2007, 11:21:22 »

ccc...=)...
Ma, nije baš ona takva...ona je super=)
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
issy-the-Genius
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1377


Ministarka za dijasporu :)


Pogledaj profil
« Odgovor #50 poslato: Novembar 24, 2007, 12:18:23 »

zivot ide dalje... hohoh..
Sačuvana

The DJ is my bodyguard ! Cool Mp3
-intro-
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 5977


BRM-BRM


Pogledaj profil
« Odgovor #51 poslato: Februar 06, 2008, 01:24:45 »

Ako mi je neko najbolji prijatelj,necu ga nikada izgubiti.
Sačuvana

You called and so I came
To turn the night on
So turn the lights off
My work is never done
It's the story of my life
I've been turning the night on
You'll never forget me
When the morning comes...
fedman kasad
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1858


СЛОГА БИЋЕ ПОРАЗ ВРАГУ !!!


Pogledaj profil
« Odgovor #52 poslato: Februar 06, 2008, 01:27:10 »

ja sam isto tako govorio pa se ipak desilo ..... i naj bolji prijatelji mogu da te razocaraju do te mere da ne pozelish da ih ikada vishe u zivotu vidish .... na zalost je tako .... barem u mom slucaju bilo ....
Sačuvana


                                               

.... француској , са којом смо крв лили и у молитвама је спомињали , а које више нема!!
mrkva
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8958


Nekada sam imao zivot, a sada adsl.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #53 poslato: Februar 06, 2008, 02:02:17 »

nista, kreces dalje,ako ti je najbolji prijatelj neces ga izgubiti...tolko...
Sačuvana

Daraaa :)
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2591



Pogledaj profil
« Odgovor #54 poslato: Februar 06, 2008, 10:58:34 »

nista, kreces dalje,ako ti je najbolji prijatelj neces ga izgubiti...tolko...
Sačuvana


Veseo covek je kao sunce,gde god ide on osvetljava...Wink
spartacus
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2677


djole je moj drug! XD


Pogledaj profil
« Odgovor #55 poslato: Februar 06, 2008, 13:17:16 »

"najbolji prijatelji" ne postoje!
postoje samo dobri,manje dobri i oni koji to nisu.
Ali cim pocnu da vam se razilaze stavovi i da interesi jednog narusavaju interese drugog (danas je,na zalost,tako),ovi prvi postaju drugi...posle izvesnog vremena dodju do treceg mesta.
Sačuvana

Daraaa :)
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2591



Pogledaj profil
« Odgovor #56 poslato: Februar 06, 2008, 20:56:09 »

danas sam shvatila neke stvari...ne mogu da verujem Cry Cry Cry :'(danas sam je izgubila,a bila mi je "najbolja dugarica"sad se tako osecam usamljeno i sje***...kao da mi se sve srusilo...a znala sam da ne treba svakom da verujem,al ona mi se nekako zavukla pod kozu...i svi su mi govorili,nemoj previse da budes bliska sa njom,zaj***ce te,ne...ja sam mislila da ona takvo nesto nikad ne bi uradila makar meni...i nije imala nikog sve je ljude terala od sebe,a meni je jednostavno bilo zao,takva sam osoba da svima pomazem...koliko sam samo puta presla preko svega,cak sam i pola stvari sta je radila saznavala slucajno na ulici...ali ja opet guska jedna presla preko toga...i jako sam povodljiva sto je njoj to dobro doslo...bila sam joj jedina,ja sam je cak i vaspitavala...i znala sam da takva osoba ne moze da bude najbolji prijatelj,ali neznam kako postala mi je...non stop smo izlazile zajedno,provodile se...bas mi se uvukla pod kozu...i mislila sam da se popravlja obecala mi je,al za mene je obecanje nesto jako sveto...ipak ako obecas nekom pa makar jednu zvaku,da si covek ispunio bi,ili ne bi obecavao...neznam...ona je obecala  ja poverovala....i danas ko da mi je neko iscupao srce...toliko boli...placem ko debil,al znam da nije vredna toga...dara,uvek bila nasjmejana kez od uva do uva,a sad suze do kolena.... Cry Cry Cry Cry Baj Baj Baj Baj Baj Baj
Sačuvana


Veseo covek je kao sunce,gde god ide on osvetljava...Wink
Daraaa :)
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2591



Pogledaj profil
« Odgovor #57 poslato: Februar 06, 2008, 21:05:50 »

a koliko samo ne prespavanih noci zbog nje,koliko suza,truda...nerviranja...zbog koga???zbog jedne bezdusne osobe...
Sačuvana


Veseo covek je kao sunce,gde god ide on osvetljava...Wink
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #58 poslato: Februar 06, 2008, 21:08:08 »

ja sam isto tako govorio pa se ipak desilo ..... i naj bolji prijatelji mogu da te razocaraju do te mere da ne pozelish da ih ikada vishe u zivotu vidish .... na zalost je tako .... barem u mom slucaju bilo ....
Moram da se slozim sa Acom... i meni se to desilo... i to previse puta... ljudi su ljudi... skoloni menjanju... a mnogo se lakse menjaju na gore nego na bolje... niko nije isti danas kakav je bio juce... ma sta i mislili...
Ovo sto se desilo Dari... duso, saosecam se sa tobom... ti si jos mlada... tek ces da se razocaravas u ljude ( nazalost ) ja sam do sad... nebrojeno puta... ali svaki put se iscupam... mozda i ponovim neku glupu gresku... ali uglavnom ne...
E, sad nije ni resenje da se zavuces u sebe i nikome ne verujes, da postanes paranoik...jednostavno rascistis sa sobom neke stvari, dobro se pazis, i pola zadrzis za sebe a pola kazes... e sad naravno postoje izuzetci... a dok se nadje takav izuzetak da je zaista vredan da ga zoves prijateljem, prodje tu dosta razocarenja...
Ja bolje da ne pocinjem da vam pricam sta su mi najbolji prijatelji i prijateljice radile, pricale... uh... zato sad svaciji savet cujem...ali i ne koristim...
Mislim dobro svojom glavom...i radim onako kako MENI odgovara i onako kako JA zelim... Normalno nije da sad ni sa kim necu da se druzim... I dalje imam najbolje durgove i drugaice ( jbga kad nepopravljivo i vecito verujem u ljude... ) i razocaravam se i dalje... ali naucila sam kako to da podnesem... naucila sam da su takvi ljudi... i da ja to ne mogu da izmenim... jedino sto mogu da uradim je da se maksimalno trudim da ja ne budem takva...
I stvarno... svi koji su me upoznali, rekli mi neku tajnu ili vec sta... znaju da to u grob samnom odlazi... i nikad prijatelju nisam rekla ne kad treba da se deli sreca ili nesreca... ponekad sebe uhvatim kako sam srecnija zbog negove ili njene srece nego zbog svoje... ali i to me raduje... i volim da ja usrecujem ljude...
I zakljucak je... imaj poverenja u ljude, sa dozom predostroznosti... a za prijatelja mozes da kazes za nekog ko ostari sa tobom...
Videces Daro ti si sad, sta druga godina... eh... dok prodjes srednju skolu... pa kad se svi rastikate, svako ode na svoju stranu... tad se vide ko je ko i ko je sta... A i upoznaces zilion drugih raznih ljudi, mozda i gorih od te tvoje drugarice... a mozda se ona promeni pa se i pokaje... ma ko zna sta sve moze da se desi...
Imaj vere u dobro...imaj vere u lepo...u ljude i u ljubav...
I nauci da se boris...jer danas, nista ti drugo ne preostaje...ili da pustis da te zgaze ili ne da gazis, nego da letis iznad njih...
Au al' se raspisah... Roll Eyes Undecided
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Daraaa :)
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2591



Pogledaj profil
« Odgovor #59 poslato: Februar 06, 2008, 21:19:29 »

sve ja to znam...ali sad sam toliko povredjena....nije mi jedina hvala bogu,imam jos njih....ali nikad ne bi bila u stanju da nesto uradim nekom a da me to nimalo ne boli...evo ja sad placem ko kreten i jedem se ziva...a ona???boli je uvo,otisla kod decka...mene to uzasno povredjuje pa zar nema nimalo srca...???kako neko ima uopste hrabrosti i duse da te izda...ja sam jako komukativna osoba i imam bas puno prijatelja,ali sam jako emotivna,i tome ubija.....sad sam toliko sje***...neznam samo sta da radim kad je budem videla......jos sad gledam nase slike,njene poruke...neznam,neznam,....... Sad Sad Sad
Sačuvana


Veseo covek je kao sunce,gde god ide on osvetljava...Wink
Stranice: 1 2 3 [4] 5   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM