Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 18, 2024, 05:53:03

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 85
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 62
Ukupno: 62
Prijatelji
Stranice: 1 2 [3] 4   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Roland Garos  (Pročitano 15856 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
MajaSM91
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 721



Pogledaj profil
« Odgovor #30 poslato: Jun 08, 2007, 19:50:45 »

Jelena: NISAM OBESHRABRENA
Nisam obeshrabrena, iako sam razočarana porazom, izjavila je danas, na konferenciji za štampu u Parizu, Jelena Janković neposredno posle ubedljivog poraza od Belgijanke Žistin Enan sa 2:6, 2:6 u polufinalu Otvorenog prvenstva Francuske u tenisu.

„Žistin je danas bila bolja. Žao mi je što sam izgubila na ovakav način. Nisam bila na svom nivou. No, to me ne obeshrabruje, želim da nastavim da radim i postanem prva teniserka sveta“, rekla je Jankovićeva.

Uprkos porazu u polufinalu, Jankovićeva je ostvarila značajan napredak na listi WTA pa će od ponedeljka biti rangirana kao treća igračica sveta.

„Nije lako kad izgubite meč, ali sam na Rolan Garosu dokazala da je moje mesto u samom vrhu svetskog tenisa“, rekla je Jankovićeva.

Ona se osvrnula i na neočekivani uspeh srpskih tenisera na najvažnijem svetskom turniru na šljaci, uspeh koji su francuski mediji nazvali „srpski talas“.

"Ovo što smo Ana (Ivanović), Novak (Đoković) i ja postigli na Rolan Garosu, to je veliki uspeh za srpski tenis. Postali smo teniska velesila“, rekla je Jankovićeva o generaciji srpskih tenisera koja je prvi put u istoriji ušla u svetski vrh.

O mentalitetu srpskih tenisera i borbenom duhu koji je zablistao na ovom turniru, Jankovićeva kaže: "Veoma smo jaki, na teren izlazimo pobedničkog mentaliteta... Poštujem sve igračice, ali kad mi se nađu preko puta mreže, nemam strah ni od koga", rekla je najbolja srpska teniserka, koja je, kao i Janko Tipsarević i Ana Ivanović, počela da trenira u - bazenu "11. april" u Beogradu.

O finalnom meču Rolan Garosa, u kojem će protiv njene današnje protivnice igrati Ana Ivanović, Jankovićeva kaže: "Predstoji joj težak meč. Ako se bude dobro kretala i ako bude u top formi, ima šansi. Enan je favorit, ali Ana nema šta da izgubi."

"Ovo je Anino prvo finale i sigurna sam da će dati sve od sebe. Želim joj sve najbolje", poručila je na kraju Jelena Janković, koja nakon Rolan Garosa odmah odlazi za Englesku, na pripreme za Vimbldon.
Sačuvana

...svaki tvoj poljubac jos uvek osecam na kozi, pamtim svaki tvoj dodir...zelim te celom dusom i telom...a ti si tako daleko...volim te Aleksa...
MajaSM91
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 721



Pogledaj profil
« Odgovor #31 poslato: Jun 08, 2007, 19:53:48 »

Ana u finalu Rolan Garosa!
Ana Ivanović je prva učesnica finala Otvorenog prvenstva Francuske u tenisu. Srpska teniserka ubedljivo je pobedila Ruskinju Mariju Šarapovu, rezultatom 6:2, 6:1, za 65 minuta. U drugom polufinalnom meču, Jelena Janković sastaje se sa prvom teniserkom sveta Žistin Enan.

Od samog početka srpska teniserka dominirala je na terenu "Filip Šatrije", a prvi brejk načinila je u drugom gemu meča. Šarapova je uspela da uzvrati jedan brejk u prvom setu, ali je Ivanovićeva dva puta oduzimala servis protivnici i lako stigla do seta prednosti posle 32 minuta.

U drugom setu očekivao se jači otpor Ruskinje, ali je Ana igrala izvanredno i dobila pet uzastopnih gemova. Devojka iz Sibira uspela je konačno da dođe do počasnog gema za 1:5, ali više od toga nije mogla. Drugi set trajao je minut duže nego prvi.

Dve predstavnice bivše SFRJ osvajale su Rolan Garos - Hrvatica Mima Jaušovec 1977. i Novosađanka Monika Seleš u tri navrata, od 1990. do 1992. godine.


Finalni meč ženskog singla igra se u subotu.
Sačuvana

...svaki tvoj poljubac jos uvek osecam na kozi, pamtim svaki tvoj dodir...zelim te celom dusom i telom...a ti si tako daleko...volim te Aleksa...
MajaSM91
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 721



Pogledaj profil
« Odgovor #32 poslato: Jun 08, 2007, 19:58:53 »

Ana: "Bez emocija u finalu"
Ana Ivanović izrazila je danas zadovoljstvo zbog pobede nad Ruskinjom Marijom Šarapovom i plasmana u finale Rolan Garosa i ocenila da ne treba da se previše uzbuđuje zbog mogućnosti osvajanja turnira u Parizu.

"Odigrala sam dosta dobro, jer sam očekivala vrlo težak meč. Znala sam da ću morati da budem agresivna od početka, i to sam i činila. Nisam pravila mnogo grešaka, a i servis me je dobro služio", rekla je Ivanovićeva, sedmi nosilac u Parizu.

"Znala sam i da se Šarapova slabije kreće na šljaci, pa sam pokušala da je pritisnem dubokim loptama", dodala je srpska teniserka, koju je na stadionu "Šatrije" gledao i polufinalista Rolan Garosa u muškoj konkurenciji Novak Đoković.

Ana Ivanović je ocenila da je najvažnije da u finalu koje, prema sopstvenom priznanju, nije ni očekivala, a u kojem će se sastati sa najboljom teniserkom sveta Žistin Enan, ne bude previše uzbuđena i da pokuša da igra svoju igru.

"To će, ipak, biti vrlo teško, pošto je ovo moje prvo finale na nekom grend slem turniru. Vrlo sam uzbuđena, ali ne smem da preteram. Mnogo je bitno da pažnju posvetim svojim udarcima, kretanju, a da ne razmišljam o osvajanju poena ili gema", istakla je ona.

Rekla je i da je vrlo srećna što je jedna od tri predstavnika Srbije u polufinalu Rolan Garosa u singl konkurenciji.

"Tenis je u poslednje vreme sve popularniji u Srbiji i nadam se da će se sada izgraditi objekti na kojima bismo mogli da treniramo, sa čim trenutno imamo velikih problema", navela je devetnaestogodišnja teniserka.

Ivanovićeva je, ipak, priznala da nema osećaj koliko ljudima u Srbiji znače njene i pobede njenih zemljaka u Parizu.

"Ne provodim mnogo vremena kod kuće, tako da se iznenadim kad god se vratim u Srbiju. Iznenadim se reakcijama ljudi i tek tada shvatim koliko zaista navijaju za nas. Radujem se povratku u Srbiju", kazala je.

Nastup tri tenisera iz Srbije u polufinalima singla na Rolan Garosu ni danas nije prestao da interesuje novinare stranih medija, koje je Ana Ivanović dodatno iznenadila izjavom da je, kao mala, zimi trenirala igrajući u ispražnjenom bazenu.

"Istina je!", rekla je nasmejana Ana Ivanović.

"Leti je bilo bolje, pošto smo imali dosta terena sa šljakom. I danas, međutim, imamo vrlo malo terena sa tvrdom podlogom", dodala je teniserka.

Zamoljena da otkrije svoje teniske uzore, Ana Ivanović je izdvojila Moniku Seleš i Rodžera Federera.

"Tenis sam i počela da igram zbog Monike Seleš, na koju sam se uvek ugledala. Kasnije, kada sam počela da se takmičim, počela sam da se divim Federeru, koji je sjajan sportista i sjajna osoba. Svi možemo mnogo da naučimo od njega", navela je.

Ivanovićeva je rekla i da joj prisustvo trenera Svena Grenefelda mnogo pomaže, ali je dodala da je problem što on radi za "Adidas", tako da ne može da je savetuje kada igra protiv drugih teniserki koje reklamiraju tog nemačkog proizvođača sportske opreme.

Ana Ivanović je obelodanila i da će sutrašnji slobodan dan iskoristiti da se opusti gledajući filmove i slušajući muziku.

"Treniraću samo jednom. Šoping i razgledanje grada ću ostaviti za posle turnira. Samo malo ću razmišljati o finalu", rekla je Ana Ivanović.
Sačuvana

...svaki tvoj poljubac jos uvek osecam na kozi, pamtim svaki tvoj dodir...zelim te celom dusom i telom...a ti si tako daleko...volim te Aleksa...
MajaSM91
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 721



Pogledaj profil
« Odgovor #33 poslato: Jun 08, 2007, 20:01:36 »

Poraz Zimonjića i Santoroa
Najbolji srpski dubl igrač, Nenad Zimonjić, nije uspeo da se plasira u finale Rolan Garosa u konkurenciji muških parova. Zimonjić i Francuz Fabris Santoro poraženi su u polufinalu od češke kombinacije Martin Dam – Luboš Dlouhi u tri seta - 6:1, 1:6, 6:4. Zimonjića kasnije u toku dana očekuje i finale u konkurenciji mešovitih parova, u kojem se on i Slovenka Katarina Srebotnik bore sa Francuskinjom Natali Deši i Izraelcem Andijem Ramom.

Prva dva seta donela su neočekivano malo neizvesnosti, s obzirom na to da su u prvom Česi, a u drugom srpsko-francuski par lako stigli do velike prednosti.

U odlučujućem setu igralo se veoma izjednačeno,a  set je potrajao 40 minuta, skoro kao prva dva zajedno (po 23 minuta).

Santoro i Zimonjić su servirali u neparnim gemovima, a poraz su doživeli zbog velikog broja propuštenih brejk-šansi. Kada oni iz 4 pokušaja nisu uspeli da ostvare brejk, Česi su to ostvarili prilično lako u devetom gemu, na servis Zimonjića, posle čega su sačuvali servis i izborili mesto u finalu.

Njihovi rivali u borbi za plasman biće poznati posle duela u kojem se Mark Noulz (Bahami) i Danijel Nestor (Kanada) sastaju sa Mahešom Bupatijem (Indija) i Radekom Stepanekom (Češka).
Sačuvana

...svaki tvoj poljubac jos uvek osecam na kozi, pamtim svaki tvoj dodir...zelim te celom dusom i telom...a ti si tako daleko...volim te Aleksa...
MajaSM91
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 721



Pogledaj profil
« Odgovor #34 poslato: Jun 08, 2007, 20:03:17 »

Zimonjić poražen u finalu miksa
Nenad Zimonjić i Slovenka Katarina Srebotnik poraženi su u finalu miks dubla na Rolan Garosu. Bolji od njih u borbi za titulu bili su Izraelac Endi Ram i Francuskinja Natali Deši sa 2:0, po setovima 7:5, 6:3, u meču koji je trajao 75 minuta.

Zimonjić i Srebotnikova, koji su na ovom meču bili postavljeni za 6. nosioce, nisu uspeli da odbrane trofej osvojen prošle godine, a Zimonjiću je ovo bio i drugi poraz u jednom danu, pošto je u kombinaciji sa Francuzom Fabrisom Santoroom poražen i u polufinalu dubla.
Sačuvana

...svaki tvoj poljubac jos uvek osecam na kozi, pamtim svaki tvoj dodir...zelim te celom dusom i telom...a ti si tako daleko...volim te Aleksa...
MajaSM91
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 721



Pogledaj profil
« Odgovor #35 poslato: Jun 08, 2007, 20:05:53 »

Đoković poražen od Nadala

Najbolji teniser Srbije Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale Otvorenog prvenstva Francuske. Đoković je u polufinalu poražen od branioca trofeja Španca Rafaela Nadala u tri seta – 7:5, 6:4, 6:2. Nadal će se u finalu, koje je na programu u nedelju, boriti sa Rodžerom Federerom. Na kraju fantastičnog Rolan Garosa za srpski tenis jedini naš preostali predstavnik je Ana Ivanović, koja u subotu igra finale ženskog singla sa Žistin Enan.

Učinak ostatka srpske "velike četvorke" je – jedno finale (Zimonjić u miksu) i tri polufinala, uspeh bez presedana na nekom od gren slem turnira.

Od samog starta polufinalnog duela Nadal je pokazao da nije spreman dase odrekne pariske titule koju je osvajao u prethodne dve godine.

Španac je pokazao kvalitete koji su ga izdvojili kao najboljeg svetskog tenisera na zemljanoj podlozi, a Đokoviću je trebalo mnogo truda za svaki poen.

Nadal je napravio brejk već na drugom Novakovom servisu, stigao do 5:2, ali se naš teniser vratio do 5:5.

Međutim, tada je momak sa Maljorke ponovo pojačao i došao do prvog seta rezultatom 7:5.

U drugom setu Đoković se držao do samog finiša, ali je ponovo Nadal imao koncentraciju i posle 3:3 uspeo da napravi jedini brejk u tom setu, posle čega je rutinski sačuvao prednost.

Tada je naš teniser psihološki pao, naprvio nekoliko nekarakterističnih grešaka i dozvolio rivalu da treći set otvori prednošću 4:0. Novak je osvojio svoja dva sledeća servis-gema, ali je ostao bez brejka posle prvog seta. Nadal je iskoristio prvu meč loptu i posle 2 sata i 27 minuta izborio novo finale sa Federerom.

Ključ pobede Nadala je veoma mali broj neiznuđenih grešaka - 13, naspram 37 Đokovićevih.
Sačuvana

...svaki tvoj poljubac jos uvek osecam na kozi, pamtim svaki tvoj dodir...zelim te celom dusom i telom...a ti si tako daleko...volim te Aleksa...
MajaSM91
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 721



Pogledaj profil
« Odgovor #36 poslato: Jun 08, 2007, 20:07:51 »

"Srpski heroji sa Rolan Garosa"

„Srpski heroji sa Rolan Garosa“, „Mlade srpske zvezde“, „Srpski talas zapljusnuo Rolan Garos“ - to su samo neki od naslova kojima francuska štampa ispoljava divljenje prema impresivnim uspesima Ane Ivanović, Novaka Đokovića i Jelene Janković na Otvorenom prvenstvu Francuske u tenisu.

„Ivanovićeva, kraljica Srbije“, kaže u velikom naslovu Figaro, koji tekst posvećuje 19-godišnjoj srpskoj teniserki nakon plasmana u finale Rolan Garosa.

„Uprkos prilično velikom iskustvu na velikim takmičenjima i dvema titulama na gren slem turnirima, Marija Šarapova nije ni u jednom trenutku ugrozila Anu Ivanović... Srpska teniserka je od početka preuzela stvari u svoje ruke i tako je ostalo do kraja“, komentariše francuski dnevnik, navodeći da su je u publici bodrili i njeni sunarodnici Emir Kusturica i Novak Đoković.

„Ako prisustvo u finalu lepe Srpkinje, sedme igračice sveta, predstavlja malo iznenađenje, njen uspon je već neko vreme nagovešten“, piše Figaro, citirajući trenera koji joj pomaže na turnirima, Holanđanina Svena Grunefelda: „Kao i Rodžeru Federeru, i Ani je trebalo malo vremena.“

Besplatni list Metro piše da „smeđokosa srpska teniserka zapaljivog osmeha... ne dotiče zemlju dok igra“.

„Šarapova je pored nje bila kao ‘krava na ledu’“, komentariše taj list.

Liberasion piše da je „skupina mladih srpskih zvezda, koja izaziva zavist najvećih teniskih nacija, čudo za zemlju od 10 miliona stanovnika koja je uvek bila uspešna u kolektivnim sportovima, ali nema tenisku tradiciju”.

Priča o “srpskim herojima sa Rolan Garosa pokazuje", piše taj dnevnik, kako se stvaraju šampioni, naročito u brojnim zemaljama Istočne Evrope: iseljavanje iz zemlje, velika odgovornost koja pada na tinejdžere, odricanje od porodice, privatizacija teniskih struktura...”

Na francuske medije je najveći utisak ostavilo svedočanstvo srpskih tenisera o uslovima u kojima su stasali u tenisere.

„Ana Ivanović je odrasla u ratnoj zemlji, kao i Novak Đoković“, piše Figaro, objašnjavajući kako je srpska teniserka bila na pragu odluke da prekine da igra tenis usred najjačeg bombardovanja, kao i da je morala da se suoči s brojnim problemima oko dobijanja viza i prevoza do turnira u zemlji pod sankcijama.

Uprkos teškoćama, „ona je sačuvala radost života i jednostavnost“, divi se novinar francuskog lista, citirajući Grunefelda: „Ona je potpuno normalna devojka, nogama čvrsto na zemlji. Smirena je, veoma dobro kontroliše emocije i poseduje prave ljudske kvalitete.“

Liberasion konstatuje da je, pored nepostojanja teniske strukture u zemlji, sudbina srpskih tenisera bila još teža zbog ratnog iskustva, navodeći reči Ane Ivanović: “Iz tog iskustva smo izašli zreliji i jači.”

„Nova zvezda svetskog tenisa rođena je u Beogradu“, zaključuje Figaro.
Sačuvana

...svaki tvoj poljubac jos uvek osecam na kozi, pamtim svaki tvoj dodir...zelim te celom dusom i telom...a ti si tako daleko...volim te Aleksa...
MajaSM91
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 721



Pogledaj profil
« Odgovor #37 poslato: Jun 08, 2007, 20:09:52 »

Đoković otkriće godine
Najbolji srpski teniser, Novak Đoković, dobitnik je nagrade "Pri Burgon", priznanja koje se na Otvorenom prvenstvu Francuske u Parizu dodeljuje igraču koji je "otkriće godine". Organizatori Rolan Garosa dodelili su priznanje za fer-plej "Pri Oranž" najboljem teniseru sveta Rodžeru Federeru.

Nagradu za borbenost "Pri Sitron" organizatori su dodeleli domaćem takmičaru Pol-Anriju Matijeu.

Novak Đoković je ove godine u Parizu ostvario do sada najbolji rezultat, plasmanom u polufinale
Sačuvana

...svaki tvoj poljubac jos uvek osecam na kozi, pamtim svaki tvoj dodir...zelim te celom dusom i telom...a ti si tako daleko...volim te Aleksa...
MajaSM91
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 721



Pogledaj profil
« Odgovor #38 poslato: Jun 08, 2007, 20:18:00 »



NENAD ZIMONJIC I FABRIS SONTORO   NENAD ZIMONJIC I FABRIS SONTORO
« Poslednja izmena: Jun 08, 2007, 20:26:33 MajaSM91 » Sačuvana

...svaki tvoj poljubac jos uvek osecam na kozi, pamtim svaki tvoj dodir...zelim te celom dusom i telom...a ti si tako daleko...volim te Aleksa...
G@rf!3ld
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2072


Voleo bih jutra kada bi počinjala kasnije..


Pogledaj profil
« Odgovor #39 poslato: Jun 08, 2007, 22:08:12 »

Ana Ivanovic je u finalu
nadam se da ce pobijediti Wink
Sačuvana



~Stvarnost je stanje prouzrokovano nedostatkom alkohola.


"Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome..."
Maharishi Mahesh Yogi   Smiley Smiley
MajaSM91
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 721



Pogledaj profil
« Odgovor #40 poslato: Jun 09, 2007, 08:40:35 »

I ja se nadam tome Grin
Danas se igra mec...

ANA SVI SMO UZ TEBE
Sačuvana

...svaki tvoj poljubac jos uvek osecam na kozi, pamtim svaki tvoj dodir...zelim te celom dusom i telom...a ti si tako daleko...volim te Aleksa...
MajaSM91
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 721



Pogledaj profil
« Odgovor #41 poslato: Jun 09, 2007, 21:04:26 »

Poraz Ane Ivanović u finalu RG

Srpska teniserka Ana Ivanović izgubila je u finalu Rolan Garosa od Belgijanke Žistin Enen sa 2:0, po setovima 6:1, 6:2. Meč je trajao samo 65 minuta, i bio je identičan onom koji je naša teniserka odigrala u polufinalu protiv Šarapove, ali su uloge bile izmenjene.

Prepoznatljivi snažni i precizni forhendi Ane, ovoga puta uglavnom su bili za malo neprecizni, dok je Enan igrala sigurno i koristila sve šanse koje su joj se ukazivale.

Enan je osvojila treći RG uzastopno, a četvrti u karijeri.

Ivanovićevoj je ovo prvo grend slem finale u karijeri, a od ponedeljka biti šesta igračica na WTA listi. Jelena Janković će od ponedeljka biti treća na WTA listi.

Srbija je tako najuspešnije učešče na Otvorenom prvenstvu Francuske završila sa 5 polufinala, dva finala, ali najavila da na "teniskoj mapi" postoji nova sila...

Belgijanka je bila potpuno dominantna u  finalu. Ivanovićeva je uspela da napravi brejk i dobije prvi gem, ali je Enen posle toga osvojila 10 uzastopnih gemova, ne ostavivši protivnici ni malo nade u pobedu.

Osim vrhunske igre najbolje igračice sveta na svojoj omiljenoj podlozi, konačnom rezultatu doprinela je i slaba igra Ivanovićeve, koja je pravila mnogo grešaka. Srpkinja je imala velikih problema sa servisom.

Publika na terenu "Filip Šartije" nije gledala uzbudljiv meč, a neizvesnost praktično da nije ni postojala. Ivanovićeva je posle prvog gema imala 40:0 u drugom, ali se Enen tada "probudila" i pokazala zašto je trenutno najbolja na svetu.

Belgijanka je bila precizna iz prvog servisa, imala je više nego duplo manje neiznudjenih grešaka od rivalke (14:31) i iskoristila je pet od sedam prilika za brejk.

Enen je pobedom na Rolan Garosu osvojila milion evra, dok je Ivanovićeva dobila 500.000.

Srpska teniserka priznala je odmah posle meča da je bila nervozna i da je zato grešila.




"Bila sam nervozna, a Enen je odigrala odličan meč. Možda bi bilo drugačije da sam odigrala malo bolje u drugom gemu, ali sam se unervozila i nisam mogla da kontrolišem svoj servis. Ona je to koristila, a ja nisam mogla ništa da uradim", rekla je Ivanovićeva.

"Radujem se što sam ovde, a bila bih još više da sam osvojila trofej, ali to je bilo nemoguće. Ovo su bile dve jako zanimljive nedelje za mene i hvala svim koji su bili uz mene, a hvala i navijačima na velikoj podršci kod kuće", rekla je Ivanovićeva prilikom dodele priznanja.

Ivanovićeva je postigla najveći uspeh na Rolan Garosu od srpskih tenisera. Jelena Janković stigla je do polufinala, baš kao i Novak Djoković. Nenad Zimonjić igrao je u finalu mešovitog dubla i polufinalu dubla.

Skupština Beograda prirediće sutra doček svim predstavnicima Srbije na Rolan Garosu u 20.30.
Sačuvana

...svaki tvoj poljubac jos uvek osecam na kozi, pamtim svaki tvoj dodir...zelim te celom dusom i telom...a ti si tako daleko...volim te Aleksa...
MajaSM91
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 721



Pogledaj profil
« Odgovor #42 poslato: Jun 09, 2007, 21:06:31 »

smrc, smrc Cry Cry Cry

zasto je izgubila...
Sačuvana

...svaki tvoj poljubac jos uvek osecam na kozi, pamtim svaki tvoj dodir...zelim te celom dusom i telom...a ti si tako daleko...volim te Aleksa...
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #43 poslato: Jun 11, 2007, 04:51:32 »

Al je ruzna ova Justin Henin...
Sačuvana

tonka_001
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


Pogledaj profil
« Odgovor #44 poslato: Jun 14, 2007, 14:42:04 »

šteta šta je đoković ispao,, mislim da će on biti najbolji na svijetu skljedećih godina...
Pa poglećite samo kako sada igra,, a mlad je ...život je pred njim.. Studenjak
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM