Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 24, 2024, 04:07:22

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 82
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 235
Ukupno: 235
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Gobac: Hrvatski navijači bi izginuli da su stigli u Srbiju  (Pročitano 6864 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Милан Бандић
Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« poslato: Februar 03, 2012, 12:28:33 »

Potpredsednik Rukometnog saveza Hrvatske Zoran Gobac izjavio je da bi hrvatski navijači izginuli da su došli na polufinalnu utakmicu Evropskog prvenstva sa Srbijom u Beogradu.

"Imali smo sastanak s EHF-om i Rukometnim savezom Srbije i dogovoreno je da svi koji imaju ulaznice moraju da uđu u dvoranu. Žao nam je što naši navijači nisu mogli da prođu preko granice, ali mi nismo državna bezbednost ili policija. Uostalom, meni je drago što naša deca nisu prešla granicu, jer bi neki i izginuli tamo", rekao je Gobac na konferenciji za novinare.


On je dodao da je zadovoljan učinkom hrvatske reprezentacije na nedavno završenom EP, gde su "kauboji" osvojili bronzanu medalju.


"Radije bih pobedio Srbiju u onoj utakmici, nego da sam u finalu osvojio medalju protiv bilo koje reprezentacije. Na neutralnom terenu ne bismo izgubili, nažalost, ne pobeđuje uvek bolji", rekao je Gobac.


On je dodao da bi hrvatski rukometaši sigurno napustili teren da je umesto Žarka Šešuma sa tribina pogođen Ivano Balić i da bi to bio "kraj najružnijeg šampionata na kojem su svi poklekli pred rezultatom".


Gobac je optužio hrvatske novinare da su remetili idilične odnose u ekipi i pokušali da posvađaju savez sa navijačima.


"Zašto Slavenu Biliću ne sastavljate tim?! Zato što tamo menadžeri plaćaju novinare. Toga ovde nema. Imate dosta vremena da izabarete sastav za London, ali ne zaboravite da tamo može da se prijavi 14, a ne 16 igrača", poručio je novinarima Gobac i dodao da će im Savez omogućiti da upišu školu za trenere.
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #1 poslato: Februar 05, 2012, 04:47:34 »

Bando, ovo si trebao da staviš u "Dobre vesti"! Grin hahahaha... Tongue Victory Kolo he he he Travka bla bla Studenjak Tucha
Sačuvana

Милан Бандић
Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Februar 06, 2012, 10:49:51 »

Ma nema veze. Video je ko je trebao videti. Roll Eyes
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #3 poslato: Februar 06, 2012, 19:34:22 »

Ma šalim se, ja sam već pročitao kad je vest izašla... Zato i kažem da je u domenu dobrih vesti, jer kad te neki takvi nikogovići prozivaju, to samo može da znači da si nešto dobro uradio. Grin
Sačuvana

Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM