Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 20, 2024, 22:08:34

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 137
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 34
Ukupno: 34
Prijatelji
Stranice: 1 ... 4 5 [6]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: KAKO SPRECITI PEDOFILIJU  (Pročitano 24862 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« Odgovor #75 poslato: Januar 14, 2010, 13:41:11 »

Povešati te ludomane i to javno kao u Saudiskoj Arabiji ili metak u potiljak kao u Kini.
To bi bilo resenje posledica pedofilije ali ne verujem da bi i tako drakonska kazna uplasila buduce pedofile.
Kastrakcija,sterilizacija i dozivoti boravak u ustanovama zatvorenog tipa,strucnjaci nek procene jesu li za zatvor ili psihijatriju.
Pre par godina sam gledao emisiju o ,,maloj mis amerike'' gde decu od 5~6 godina roditelji vode na takmicenja.Decu oblace i sminkaju da izgledaju kao mini vamp merlin monro...mrezaste carape,bele mini suknjice,cipelice s visokim stiklama...e,onda je neki pedofil oteo tu malu mis i ne bih o tome sta je dalje bilo...Nema olaksavajucih okolnosti za otmicara,ali i njeni roditelji snose veliki deo krivice,da su pustili dete da igra skolice s drugaricama iz vrtica ne bi postala ,,bolesni san'' hiljade americkih pedofila koji su je merkali a jedan od njih i oteo...
Sačuvana

:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #76 poslato: Januar 14, 2010, 16:12:43 »

 Smiley ajme koliko ima mazohista i ovdje koji s užitkom pišu šta bi im radili... ma ja isto mislin da bi tako samo na papiru  Roll Eyes jel se možete zamislit da bi mu to stvarno radile  Huh?
- da ne ispadne da branim pedofile, ali mislim da su to uglavnom bolesno poremećeni umovi koji mogu tako nešto činiti djeci. Iako uloga roditelja tu ima glavnu ulogu glede obrane djeteta od takvih (odgoj, povjerenje), ali je strašno ako se takav bolesnik nađe u ulozi roditelja što isto nije rijedak slučaj.
Pedofile bih prvenstevno stavila u bolnice i pokušala objasnit kakve traume time ostavljaju na djecu sve dok i sami ne osjete kajanje odnosno bol za ono što su činili.
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
JWH1947
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 178


Pogledaj profil
« Odgovor #77 poslato: Januar 14, 2010, 19:37:46 »

Serious response to a serious issue. I was face to face with pedophiliacs in a clinical environment before I retired. Best I can tell you from my database, pedophilia very similar to alcoholism. It can never be truly "cured" but, in a best case scenario, only controlled, and then only in a patient who wishes to cooperate. One of our patients reported getting an erection while passing the schoolyard each time he came in for scheduled reprogramming. He was one of the successes, as he learned to realize the deleterious effects on children and put this before his Urges.

Also, a sensitive sub-point. In USA we have a horrible situation with pedophiles in the priesthood. A Clergyman has four times the statistical probability of being identified as a pedophile than does a member of the population at large. To compound this, the church expects to be left alone by secular courts and be allowed to handle the problem alone. Their method, separate the offending priest from the specific problem, let things Simmer down, pay off the complaintant, and then transfer the priest to a new parish and allow him to continue spreading hell on earth. Sorry, but you can document all this for yourselves.
« Poslednja izmena: Januar 14, 2010, 19:40:55 JWH1947 » Sačuvana
BOY NAMED SANDOZ
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 720



Pogledaj profil
« Odgovor #78 poslato: Januar 14, 2010, 21:33:21 »

@Hope skroz se slazem sa tobom. Jos ako se doda da je od 150 osudjenika na smrt u Teksasu samo jedne godine 30 je dokazano da su nevini nakon egzekucije (mislim osudjenici na smrt uopste). Znaci 30 ljudi, potpuno nevinih ljudi je ubijeno greskom.

Po meni sterilizacija injekcijom je najbolje resenje, a posle sterilizacije u zatvor na neko vreme.

@Wayne Pedophiles in the priesthood are serious issue everywhere. Last year, in our country, some high ranking bishop was accused of raping boys in his clergy. The case was droped because it was obsolate. He was rapist and pedophile for fucking sake! Later he got promotion and two priests that testified against him were demoted by him. Can u imagine worse bigotry? Not to mention what those boys that said what he did to themm went through.
Sačuvana

Ja sam uvek u pravu. To realnost gresi Wink.

I want something good to die for,
to make it beautiful to live.
Skorpija
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2791



Pogledaj profil
« Odgovor #79 poslato: Januar 14, 2010, 23:30:46 »

Smiley ajme koliko ima mazohista i ovdje koji s užitkom pišu šta bi im radili... ma ja isto mislin da bi tako samo na papiru  Roll Eyes jel se možete zamislit da bi mu to stvarno radile  Huh?
- da ne ispadne da branim pedofile, ali mislim da su to uglavnom bolesno poremećeni umovi koji mogu tako nešto činiti djeci. Iako uloga roditelja tu ima glavnu ulogu glede obrane djeteta od takvih (odgoj, povjerenje), ali je strašno ako se takav bolesnik nađe u ulozi roditelja što isto nije rijedak slučaj.
Pedofile bih prvenstevno stavila u bolnice i pokušala objasnit kakve traume time ostavljaju na djecu sve dok i sami ne osjete kajanje odnosno bol za ono što su činili.

To što su bolesno poremećeni umovi ne znači da treba slobodno da šetaju ulicama. U bolnice? Nema mesta, prepune su bolesnika opasnih koji su čak opasniji po okolinu.


Pedofile bih prvenstevno stavila u bolnice i pokušala objasnit kakve traume time ostavljaju na djecu sve dok i sami ne osjete kajanje odnosno bol za ono što su činili.

Pokušala objasniti?!  Izvini, Nado... ali samo mogu cinično da se nasmejem... pokušaji objašnjavanja ne pomažu ni kod manje poremećenih slučajeva, na žalost. Objašnjavanja i ukazivanja na traume žrtve ne pomažu čak ni kod potpuno zravih i stabilnih osoba koje vrše neke druge zločine. Veruj mi, jaaaako mali procenat zločinaca se iskreno pokaje i ne vreba sledeću priliku da ponovi zločin (to se dešava SAMO kod tzv.situacionih zločinaca), i to je dokazala i nauka, pa ne bih sad ja previše raspredala o tome, da mi se odgovor ne bi pretvorio u skicu magistarske teze  Grin

Najbolji i najefikasniji način jeste, po meni, upravo smrtna kazna - naravno, injekcija ili el.stolica, jer gore nabrojani oblici mučenja bi zahtevali neke, na drugi način poremećene ljude, da ta mučenja izvrše... Ali, problem je upravo u tome što postoji mogućnost da nevin čovek bude osuđen, i upravo zato jeste najbolje rešenje sterilizacija, u kombinaciji sa kaznama u vidu dugotrajnog zatvora, elektronskog nadzora, ograničenja kretanja i sl.



Sačuvana

BOY NAMED SANDOZ
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 720



Pogledaj profil
« Odgovor #80 poslato: Januar 15, 2010, 10:43:37 »


Najbolji i najefikasniji način jeste, po meni, upravo smrtna kazna - naravno, injekcija ili el.stolica, jer gore nabrojani oblici mučenja bi zahtevali neke, na drugi način poremećene ljude, da ta mučenja izvrše... Ali, problem je upravo u tome što postoji mogućnost da nevin čovek bude osuđen, i upravo zato jeste najbolje rešenje sterilizacija, u kombinaciji sa kaznama u vidu dugotrajnog zatvora, elektronskog nadzora, ograničenja kretanja i sl.


Jel se to meni cini ili se Skorpija slozila sa mnom Shocked Shocked Shocked?
Sačuvana

Ja sam uvek u pravu. To realnost gresi Wink.

I want something good to die for,
to make it beautiful to live.
Skorpija
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2791



Pogledaj profil
« Odgovor #81 poslato: Januar 16, 2010, 02:28:47 »


Najbolji i najefikasniji način jeste, po meni, upravo smrtna kazna - naravno, injekcija ili el.stolica, jer gore nabrojani oblici mučenja bi zahtevali neke, na drugi način poremećene ljude, da ta mučenja izvrše... Ali, problem je upravo u tome što postoji mogućnost da nevin čovek bude osuđen, i upravo zato jeste najbolje rešenje sterilizacija, u kombinaciji sa kaznama u vidu dugotrajnog zatvora, elektronskog nadzora, ograničenja kretanja i sl.


Jel se to meni cini ili se Skorpija slozila sa mnom Shocked Shocked Shocked?

Da otvorimo temu "verovali ili ne" ?   laugh
Sačuvana

Somebody92Bg
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


Pogledaj profil
« Odgovor #82 poslato: Jun 08, 2010, 05:16:52 »

Najbolji i najefikasniji način jeste, po meni, upravo smrtna kazna - naravno, injekcija ili el.stolica, jer gore nabrojani oblici mučenja bi zahtevali neke, na drugi način poremećene ljude, da ta mučenja izvrše... Ali, problem je upravo u tome što postoji mogućnost da nevin čovek bude osuđen, i upravo zato jeste najbolje rešenje sterilizacija, u kombinaciji sa kaznama u vidu dugotrajnog zatvora, elektronskog nadzora, ograničenja kretanja i sl.

To nece resiti problem, jeste, simtome mozda bi smanjio... al ni u to bas ne verujem.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM