Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 24, 2024, 02:58:16

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 82
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 226
Ukupno: 226
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Smajliji  (Pročitano 4622 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« poslato: Jul 14, 2008, 23:47:06 »

Jedan od glavnih izvora mojih smajlija je sajt www.kolobok.us . Na forumu tog sajta na ovom linku http://www.kolobok.us/forums/index.php?showtopic=595 imate detaljna objasnjenja na engleskom i ruskom jeziku kao i linkove za download (na kraju posta).

Skinite plugin i raspakujte arhivu kolobok _toolbar i unutar raspakovanog foldera cete naci instalacione fajlove za sva tri browsera. Kliknite na folder Firefox i  otvorite ga, naici cete na  fajl ksmile-0.9.zip ; raspakujte ga, otvorite ga i imacete 4 fajla (CHANGELOG, gal_GreenSmilies, gals i ksmile.xpi). Podrazumeva se da imate otvoren Firefox, misem "prebacite" fajl ksmile.xpi u Firefox (drzanjem levog klika misem na doticni fajl pa ga prenesite u Firefox). Otvorice vam se prozor sa obavestenjem da je na pomolu instalacija novog plugina, prihvatite instalaciju. Zatim u opcijama Firefoxa kliknite na opciju View, Taskbar i personalised ; tu cete naci iconicu u vidu plavog smajlija, prebacite u glavni taskbar pored ikonice Home. Kliknite na nju i...otvara se bocni sidebar za smajlije. Kliknite na opciju Import gallery, pa Open i u pop-upu izaberite raspakovani folder ksmile-0.9, otvorite ga i izaberite fajl gals (gal_GreenSmilies vam ne savetujem, nisu lepi smajliji) pa njega otvorite.

U sidebaru u opciji Select a Gallery kliknite na Favourites, tu bi trebalo da imate spisak galerija smajlija sa njihovim nazivima i autorima. Kad otvorite galeriju nekog autora savetujem vam da kliknnete na opciju ispod i postavite je na All, da biste imali uvid u sve smajlije iz te galerije. Koriscenje smajlija je istovetno kao na forumu: pri pisanju posta je dovoljno dvaput kliknuti na zeljeni smajli i eto ga u postu (opcija u donjem delu sidebara Forum Code mora biti stiklirana) ! Nista lakse , mocnije i jednostavnije ne postoji !

Vezano za browser Operu, veoma je jednostavno dobiti smajlije i za njega. Koristeci gorenavedena uputstva (link za skidanje i način raspakovanja kompresovanog fajla kolobok_toolbars, dobijanje tri foldera firefox/opera/internet explorer) jednostavno prenesete drzeci levi klik misa neraspakovani folder ksmile-opera u otvoren prozor browsera Opera. Zatim kliknete u toolbar browsera na opciju Widgets i eto malog pop-up prozora sa smajlijima ! Razlika izmedju firefoxa i opere je taj da u operi widgetu ne dobijate direktno smajlije na forum ako dvaput kliknete na njih vec se dobija link u dnu widgeta koji treba copy/paste tehnikom prebaciti u vas post!



Hvala mojoj ekipi sa svrljig.net-a na ovome... Wink
« Poslednja izmena: Jul 14, 2008, 23:50:37 ღ ♥ Mickili ♥ ღ » Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #1 poslato: Jul 14, 2008, 23:49:32 »

Xaxa, jedan od omiljenih : i i xexe
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #2 poslato: Jul 16, 2008, 10:51:30 »

Mickiii!!! Ja ubacio ove smajliće u Operu! A prvi put vidim da se nešto ovako instalira.. Čudo Roll Eyes A "radi" supej, da znaš!
Sačuvana

honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #3 poslato: Jul 16, 2008, 10:55:30 »

Videjo sam da si ubacijo! Wink
Jel' da da su supej ?
I bas mi je dlago da ti se svidjaju! Smiley Smiley Smiley
Ja ih ubacila u Mozzilu samo... a u Operu jos nisam... Wink
Ja sam to nasla na jednom drugom forumu na kom od skoro poceh da piskaram... Wink
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #4 poslato: Jul 17, 2008, 18:18:43 »

Jesaaam! Mnogo mi se sviđaju.. One prve sam "mažnjavao" sa drugih foruma, u fazonu copy/paste, ali sa ovim je puno lakše. Ima još jedan forumčić na kome sam našao neke baš posebne, recimo: Lisicu ređe koristim, ali ću i tamo instalirati ako zatreba.. Videh da si se zahvalila ekipi sa www-svrljig, našim drugarima?!
« Poslednja izmena: Oktobar 19, 2008, 20:51:18 ZenTale » Sačuvana

mega games
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 19, 2008, 20:17:45 »

Zdravo ljudi !

Evo za moj prvi post kod vas da se javim ovde. Vidim da vam je Mickili prenela moj post sa www.svrljig.net -a i da vam se dopadaju widgeti za browsere kao i smajliji . Pošto sam tek sad stigao kod vas , prošetaću vašim forumom da vidim šta ste imate, a vam preporučujem uzvratnu posetu .

Sačuvana
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #6 poslato: Novembar 02, 2010, 01:34:02 »

Zdravo ljudi !

Evo za moj prvi post kod vas da se javim ovde. Vidim da vam je Mickili prenela moj post sa www.svrljig.net -a i da vam se dopadaju widgeti za browsere kao i smajliji . Pošto sam tek sad stigao kod vas , prošetaću vašim forumom da vidim šta ste imate, a vam preporučujem uzvratnu posetu .


Kad je ovo bilo... Al' nema veze, hvala za smajliće Cheesy
Sačuvana

mega games
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Novembar 04, 2010, 03:15:44 »

Sačuvana
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM