Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 17, 2024, 19:01:05

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 85
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 74
Ukupno: 74
Prijatelji
Stranice: [1] 2   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: "mali" problemi  (Pročitano 6018 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« poslato: Jun 20, 2008, 12:31:01 »

E ovako,sigurna sam da će me oni koji imaju mlađeg brata ili sestru vrlo dobro razumeti,a ovi ostali neka bar pokušaju Travka da li su vam poznate situacije da ste uvek vi za sve krivi,da niko u kući ne sluša vaše mišljenje kao da ste totalno nebitni,i onda vas ubeđuju da umišljate Huh? meni da,i to svakodnevno! Shocked Angry

evo baš sinoć npr.,žestoko sam se posvađala sa mlađom sestrom(13god.),čak smo se i potukle!ja sam bila za kompom kao i svako veče,bilo je nešto malo posle ponoći,i ona je počela da me smara da ugasim,kao smeta joj hoće da spava-a zapravo samo hoće da istera svoje jer je užasno razmažena i hirovita,a pritom i u pubertetu Shocked i,smara ona tako,a ja samo ignorišem,jer sam navikla već to radi svako veče Sad u jednom trenutku ustaje ona iz kreveta,dolazi do mene,OTIMA mi miša iz ruke i kao pokušava da ugasi komp! Shocked al ne dam se ja Cheesy otmem ja njoj miša,i tu ona kao nešto počne da me udara,grebe.....ja nju ne smem,jer bi me ubili moji ako samo pipnem njihovo dete Angry kao ona je mlađa,slabija,al nije više ni ona tako "nejaka"! Sad uglavnom,pošto više nije znala šta da radi,udari me pesnicom po sred lica,a ja dok sam pokušavala da se odbranim,nezgodno sam je uhvatila i ona mi slomi nokat na pola(ne na pola nokta nego onako,na pola mesa na prstu već)!u tom trenutku je i mama ustala i došla da nas razdvoji,i NARAVNO ja sam bila kriva za sve,kao i obično izderala se na mene Sad a i ja sam morala da popustim jer me je prst užasno boleo(i još uvek boli),i verovali ili ne krvario celu noć,a na licu imam modricu oko celog oka kao da sam ne znam šta radila,ali nebitno,važno da je ONA isterala svoje! Angry uhh,dosta mi je više toga da sam uvek ja kriva za sve,a kad nešto ona skrivi onda govore uvek u množini,kao "nemojTE to,budiTE dobrE..." itd. Sad

Da li vam se dešavalo nešto tako,imate li sličnih problema i kako izlazite na kraj sa njima Huh? Huh? Huh?
Sačuvana



...life is what you make of it...
Spayky
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4227



Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Jun 20, 2008, 12:59:36 »

hehe imam ja mladjeg brata ,ja postujem njega pa za uzvrat trazim isto ,cesto pokusava fizicki da se obracunava ali taj napad ugusim sa par zahvata i prodje bez tuce ,naravno koristi do maksimuma moje dobro raspolozenje ali kad vidi da nailaze sivi oblaci nema vise zezanja jednostavno se skloni, Kada vidim da je upravu naravno poslusam ga kao i on mene, mora da postoji uzajamno postovanje i tolerancija  i to maza nepali kod mene
Sačuvana

Osmeh je jedna kriva linija koja moze da ispravi mnoge stvari...
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Jun 20, 2008, 13:07:29 »

xex,da,ali kod nas to ne može,jer ona mene nimalo ne poštuje,obraća mi se tonom koji uopšte nije primeren detetu njenih godina,pred roditeljima se pravi fina a kad ostanemo nasamo likuje i podsmeva se,takva je jer zna da joj neće ništa,da može da radi šta hoće! Angry
Sačuvana



...life is what you make of it...
Spayky
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4227



Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Jun 20, 2008, 13:08:55 »

Cvrsta ruka sve resava
Sačuvana

Osmeh je jedna kriva linija koja moze da ispravi mnoge stvari...
Милан Бандић
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Jun 20, 2008, 13:09:47 »

E sad me Sale preduhitri sa rečima. Moraš da budeš fleksibilna jer ona je mlađa i uvek će biti mamina i tatina devojčica, a ti krivac za sve. Ja i moja sestra smo isto tako se "klali", ali znalo se "ko kosi, a ko vodu nosi i zašto". Znači, progutaj neke stvari, skloni se i popusti i nema problema. Wink
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Jun 20, 2008, 13:11:37 »

Cvrsta ruka sve resava
naravno,ali oni to neće,tj. oni uopšte ne vide da ima potrebe za tim,a meni nije dozvoljeno da JA budem ta "čvrsta ruka" Cry

a angel pa ne mogu ni ja više da popuštam,nije fer uopšte.........jednom ću je tako isprebijati pa kud puklo da puklo!!! Grin
Sačuvana



...life is what you make of it...
Милан Бандић
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Jun 20, 2008, 13:13:56 »

Svejedno, Tamara moraš da popuštaš, jer je tako. A šta ćeš dobiti ako je isprebijaš? Samo sankcije i mržnju od svojih roditelja.
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Jun 20, 2008, 13:15:31 »

i sopstveno zadovoljstvo Grin
ma,ne znam više kako da izađem na kraj sa njom..................loodilo.... Cry
Sačuvana



...life is what you make of it...
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Jun 20, 2008, 14:20:01 »

aaaaa,ljudi moji,ja ne verujem svojim ušima,jes' da je trajalo svega 2minuta ali izgrdili su je! Kolo  yesssss Grin mada o5 je bilo ono "nemojTE to raditi..." u množini Sad al bar su je izgrdili Kolo
Sačuvana



...life is what you make of it...
Krsto
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 365



Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Jun 20, 2008, 21:40:43 »

Lepa, ako ti je sestra lepa kao ti (tj kao Nikol Kidman Smiley ) preuzecu ja na sebe taj rizik da je prevaspitam ... hehe
Sačuvana
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #10 poslato: Jun 20, 2008, 21:55:48 »

Dva mladja brata i sestra sta da vam kazem.....
Sačuvana

honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #11 poslato: Jun 20, 2008, 22:09:58 »

Ha, a ja sam mladja... i uvek sam bila u pravu Grin
Ne znam... ja takvih problema nisam imala sa svojim bratom... i kad su i grdili njega bio je kriv ( verujte mi ne zelite da znate koliko me je maltretirao dok je bio u pubertetu ) ali volim ga najvise na svetu...
Kada sam se tek rodila on je imao 6 godina, i bas mu je bio prosao rodjendan ( a kao postrodjendanski poklon dobio: mene! Grin ) i doneo je cokoladu i novac koji je dobio za rodjus u porodiliste i pola stavio meni u kolevku... Uvek smo sve delili... Zrtvovala se ja za njega... zrtvovao se on za mene...
I prema njemu su uvek bili popustljiviji... ja sam bila ta koja je slusala...
Ako mu kazu da nema auta veceras on samo uzme kljuceve i ode... a ja moram da ih moljakam po pola sata da bih izasla iz kuce ako mi zabrane ( sto se samo 1 desilo Wink )
I sada se pokoljemo po nekad... ljudi smo Travka ... odrastamo u razlicite ljude... sa razlicitim shvatanjima... ponekad pozelim da ga nema... ali uglavnom ne znam sta bih bez njega... u nastupu besa svasta izgovorimo... ali jedino on ( i jos jedna osoba...) znaju da me nasmeju ako vide da placem i znam da bi zivot dali za mene...
Sve ce to proci... i ti si prosla kroz pubertet... znas kako to izgleda... a ta njena samovolja i likovanje... veruj mi - jednom ce joj doci glave i bice tako strasno da ce pamtiti to citav zivot... svojeglavost nikome dobra nije donela...
Smiri se... kontrolisi maksimalno sebe... i izbegavaj je... udovolji ponekad... i da... odrzavaj autoritet... porazgovaraj sa majkom i ocem o tome ali cisto onako - a ne samo kad se desi nesto... Wink
Ljubim te Kiss
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: Jun 20, 2008, 22:16:41 »

mici...imam mladju sestru isto tako voli iz cista mira da malo napakosti i dok sam bio malo mladji bogami leteli su samari i razni predmeti al sad sam uspeo napokon da "prosvetlim" roditelje naime instalirao sam programcic na telefon i postavio ga u uspravan polozaj pored kompa odatel se vidi cela moja soba i samo cekao da udje sestra i pocne sa smaranjem i podjebavanjem i ja se kao pravio fin i ona pocela da se samara ja nju samo gurnem na krevet i tako ona oce da napadne je nju oborim i posle sam pokazao video kevi i caletu sta radi mala kad nisu tu i sad imam relativan mir
Sačuvana

whoever does not try does not learn
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #13 poslato: Jun 20, 2008, 22:23:28 »

Ja svog brata nikada nisam provocirala... uvek je on mene... Wink
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Jun 20, 2008, 22:25:26 »

ma ove mladje generacije nisu normalne znaci ja sedim usobi kuckam se na netu ili citam i tako samo udje i pocne da pravi sranja a i ostali drugovi koji imaju mladje sestre isto imaju isti problem jbt sta je ovoj deci to nije normalno
Sačuvana

whoever does not try does not learn
Stranice: [1] 2   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM