Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 17, 2024, 08:24:10

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 68
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 80
Ukupno: 80
Prijatelji
Stranice: 1 2 3 [4] 5   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: IZBORI ZA PREDSEDNIKA 20.01.2008.  (Pročitano 15060 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
mrkva
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8958


Nekada sam imao zivot, a sada adsl.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #45 poslato: Decembar 27, 2007, 00:29:52 »

ja prestajem....DRP je zakon.....
Sačuvana

~Avax~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3763



Pogledaj profil
« Odgovor #46 poslato: Decembar 27, 2007, 00:30:55 »

ja prestajem....DRP je zakon.....

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

al mi je aktivna tema,bravo za mene Cheesy
Sačuvana

***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #47 poslato: Decembar 27, 2007, 00:31:54 »

ja prestajem....DRP je zakon.....
mislila sam na onu dvojicu Cheesy Cheesy Cheesy
Sačuvana



...life is what you make of it...
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #48 poslato: Decembar 27, 2007, 00:59:54 »

Anonimni... Bezimeni... Jel znaš koga zovu Bezimeni? Neznaš? Raspitaj se, biće ti jasnije, pa se javi... Možda dobiješ poriv da dobiješ ime, napokon. Ili možda i ne?

Ovu tvoju političku platformu o "sravnjavanju šiptara" ostavi za neke zatvorske hodnike, ovde ti nije mesto sa takvim pričama... To nas je skupo koštalo..

Ovde se javljaju ljudi koji poštuju i svoje i tuđe. Ne daju svoje a ne oduzimaju ni tuđe. Ali svakako neće "sravnjivati" nekoga zato što je različit... Ja sam već "vodio" bitke ovde na forumu oko Kosova i mogao bi da pročitaš..

I šta ti to nudiš, da vidimo? Nudiš PREGOVORE? Jel? Pa to već imamo i radimo. Dalje? Šalješ dobrovoljce, umesto obučene i profesionalne vojnike? Pa i to smo već videli, taj scenario nas je koštao zemalja i teritorija, i par stotina hiljada izbeglica.

Ti si možda bio mali, ali ja sam osetio tu radikalsku vlast, i ne bih se sad vraćao u inflaciju, kriminal, šverc, platu od 1€ i ostale pojave koje su se dešavale u njihovo vreme, pa makar i oni nisu bili najodgovorniji za to... Bilo je i odgovornijih.

Ali primetio sam jednu stvar kod tebe. Ti zaista svakim svojim postom pokušavaš da isprovociraš i da nateraš ljude da pokažu neko svoje drugo lice, kao da hoćeš da vidiš da li su ti ljudi koje prozivaš baš takvi kakvi izgleda da jesu. Neznam šta te na to tera, jel ti dosadno, ili imaš previše pozera, foliranata i lažnjaka oko sebe, pa ti treba takva neka provera, da bi znao sa kim imaš posla?
Jel ti to ne veruješ ljudima sa kojima se družiš, na ovaj ili onaj način?
Pa što ih ne izbegavaš? Što ne nađeš neke koji zaslužuju tvoje poverenje i poštovanje? Siguran sam da ih ima. Ove druge izbegavaj, jer ćeš postati jedan od njih..

Ja sam takav kakav jesam, i u svemu pronalazim ono što u sebi imam, a to je težnja ka miru, poštenju, slobodi u svim dozvoljenim oblicima, harmoniji i skladu u odnosima sa ljudima, i izbegavanju svih extremnih filozofija, pa i političkih, nebitno od koga dolaze i u čije babe zdravlja se one plasiraju. I od mene nećeš čuti nikad ništa drugačije od ovoga. Tražim balans, shvatanje i razumevanje u svemu. Shvatam čak i potrebu za extremima razne vrste, ali naravno nikada neću dati svoj pristanak za takvo ponašanje niti ću to podržati.

Počeo si priču o stvarima koje nismo ni dotakli u razgovoru, odmah si se prebacio na nešto drugo, kao da su ti tu nestali argumenti. Pričaš o tzv.demokratiji, a opet se zalažeš za jednu stranu, što je na kraju krajeva i produkt te demokratije! Demokratija i traži različitost mišljenja i gledanja, i vladavinu većinskog mišljenja. I kako ćeš ti pobediti tu "demokratiju" ako joj svojim navijanjem daješ krila? Ako želiš da svi ili makar veoma velika većina misle isto, ili kao ti, onda moraš da se vladaš toliko univerzalnim i opšte prihvatljivim principima, da ti niko neće moći prigovoriti. E onda će svi misliti kao ti i pričati ono što ti želiš da čuješ. I neće biti tzv.demokratije, jer nećeš imati koga da "pobeđuješ" u njoj, osim samog sebe...

Mogao bih puno da ti pričam o politici i mislim da bi ti se dlake na glavi podigle, kad bih sve počeo da ti pričam što znam. I uveren sam da bi se zamislio, ili makar pogledao malo dalje...
U suštini svodi se na ono što je moj deda, koji je prošao tri rata, rekao: Sine, politika je qrva..

Moje stavove o svemu i svačemu, Americi, EU, različitim kulturama, nacionalnostima, i uopšte različitosti, si mogao da vidiš u mojim postovima, (mada ih ima 1340 pa je jasno da ne možeš sve da pročitaš, iako ima nekih koji su ih pročitali) ne bih se sada ponavljao, ali bilo bi ti jasno moje mišljenje ili makar jasnije. Ne bih da vređam, ali nekako sumnjam da bi ti iz svog ugla posmatranja, uspeo da ukapiraš šta ja mislim...

Sve mi se nešto čini, da je tebi malo dosadno... Kolo
Sačuvana

***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #49 poslato: Decembar 27, 2007, 13:30:38 »

Zen,nemam reči,svaka čast Wink
Wink
Sačuvana



...life is what you make of it...
Mister No
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 84



Pogledaj profil
« Odgovor #50 poslato: Decembar 27, 2007, 15:08:29 »

Ма глупо питање,20 јануара председник Србије биће Тома Николић!!!

На овим изборима Тадић ће пући највише због свог млакуњавог става око Косова
Sačuvana
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #51 poslato: Decembar 27, 2007, 15:16:28 »

Rechi chu samo - onaj kome su favoriti radikali nema pojma o svetu i zhivotu.... Jbg, povukli ste me za jezik...  I vishe se nechu uplitati u diskusije o politici.  Embarrassed
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #52 poslato: Decembar 27, 2007, 15:49:52 »

znaš,ivaccc,sve više mi se dopadaš...... Wink
Sačuvana



...life is what you make of it...
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #53 poslato: Decembar 27, 2007, 15:51:23 »

Grin
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #54 poslato: Decembar 27, 2007, 15:53:28 »

Wink
Sačuvana



...life is what you make of it...
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #55 poslato: Decembar 27, 2007, 19:10:29 »

Eh, kao prvo, svim snagama sam se trudila da se ne umesam, da vas pustim, jer mene politika sada u ovom dobu ponajmanje interesuje. Vaznije su mi mnoge druge stvari, a o ovome se trudim da ne razmisljam!  Wink
Kao drugo: Zeeeeen, hvala ti do Neba na onim prelepim recima sa prve strane. Zaista hvala ti sto me toliko cenis!  Kiss Kiss Kiss
Kao trece, ufff... sta htedoh... a da... u sustini ne slazem se ni sa jednim programom od ovih nasih politckih stranka, svaka ima svoje dobre i lose strane. I svaka ima neki cilj koji je malo dobar malo los. Svi se u sustini bore za Srbiju. E, sad neki to cine na dobar, neki na manje dobar, a neki na veoma los nacin. Iskreno mislim da su izbori prodati i da su ovi Tamarini ljubljeni - prsli...
I oni se nisu bas mnogo pokazali na vlasti... isli protiv nekih sopstvenih principa... zamerili sa malo narodu Srbije... Ali pa i mi Srbi, hocemo sve neka instant resenja! Sve bi da dobijemo odmah. Ljudi ne shvataju da je svakoj rani potrebno vreme za zaceljenje. Jos pogotovu Srbija mnoogoo ranjena! Znaci treba mnogo vremena. I zato se i desava sve ovo... Zato sada ljudi mozda malo manje postuju DS - razocarali su se, a ustvari nisu dovoljno strpljivi... A i nama brate niko ne valja! Ovi su onakvi, oni onakvi... Ni ( moj ljubljeni ) Djiki im nije valjao dok ga nisu ubili. A posle su ga svi dizali u Nebesa. A pre drvlje i kamenje na njega. I sad ima jedan sto ima viziju a niko ga ne voli... ali shvatice ljudi... samo da ne bude kasno...
Necu da vam kazem za koga cu da glasam ( cek' zar nije tajno Roll Eyes ?) ali znam da 100% necu za radikale - NISTA NIKADA SILOM NIJE DOBRO POSTIGNUTO! Oni jednostavno nemaju takta - kako bih ja to rekla, i mozda i imaju neke dobre ciljeve ali pojma nemaju na pravi nacin da ih ostvare...
Uh al' se ja raspisah a rekla sam sebi da cu samo par reci... he he...
I ne zelim da se ovde svadjate jer cu zakljucati temu! Svacije misljenje MORA da se postuje, pa precutite ako vam nesto smeta - ljudi pa DEMOKRATIJA na prvom mestu Cheesy
I tako... i toliko od mene... !
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #56 poslato: Decembar 28, 2007, 03:28:07 »

Da Mickili, ja te MNOGO CENIM. I zbog ovakvih mišljenja koja si malopre iznela. Čovek bi rekao da se radi o osobi sa VELIKIM životnim iskustvom i znanjem, ako nezna da ti imaš ... godina!!!
Svako bi trebao da ima pravo na svoje mišljenje, i da ne bude optuživan što se izjasnio. A i komentari su sasvim normalna stvar i u tom smislu i ja sam morao da prokomentarišem, kao što su i mene komentarisali. Glupo bi bilo da svi mislimo isto. I u tom smislu, ja ne bih ni reagovao - ipak granice moraju da postoje. To su granice, morala i poštovanja svačijeg života. Sve ostalo je ok, ko god da dođe, svejedno je - ionako niko od njih nije u poziciji da odlučuje... Niko od njih nema PRAVU moć! Svi imaju samo Privid Moći i uticaja... Njima upravljaju nevidljive niti koje se prave od misli i želja, htenja, i zasluga, svakog člana ove zemlje, a oni su mi više kao Lutke u Pozorištu Lutaka... I mi aplaudiramo svom vlastitom izboru,i kritikujemo da istovrmeno... A spoljni uticaji, njih i da ne spominjem...Iako i oni zavise od nas samih. A ta unutrašnja snaga i jedinstvo su ona 'čvrstoća oraha' od koga zavisi da li će nas 'slomiti', ili će sami 'polomiti zube'... I zato, bolje nam je da se ne svađamo, jer će nas sve 'polomiti'.
Sačuvana

~Avax~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3763



Pogledaj profil
« Odgovor #57 poslato: Decembar 28, 2007, 03:35:59 »

bila sam luuuuuda,bila sam mladaaaaa,mislila sam svi su kao ti,a prosao me smor...SVIM SRCEM!!! Cheesy Cheesy Cheesy
Sačuvana

Homer Simpson
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 384



Pogledaj profil
« Odgovor #58 poslato: Decembar 28, 2007, 19:42:09 »

Ja sam lepo rekao da ovo treba pod lock!
Ma i da je majmun Sami predsednik i to me zabole KUfer, samo da nebude rata i mrznje!
Da imamo normalne skole i ustanove i normalnu pravnu drzavu!
Pokretaca teme cu morati da pitam jedno pitianje?
Alo bre, dali ti mislis sta ce o nama i ovom forumu misliti drugi ljudi sa nekih drugih strana sveta koji posecuju ovaj forum?
Mislite da svedjani i norvezani znaju ko im je predsednik drzave ili kraljevine? A svajcarska je napunila preko 700 godina neratovanja!
Namerno sam napisao svedska i norveska (malim slovima) zato jer smatram da srbija nije nista manja ljudskija zemlja nego cela evropa, i svet na kraju krajeva!
To sto je nebeski narod ((srbija (trade mark)) jeo pre amera ESCAJGOM (gle srpska rec) to ne znaci da treba ziveti od istorije
Kad se ostali narodi na ili u Balkanu pohvale (time da 700 godina ne pipnu oruzje, a moze i oko 100) onda mozemo pricati o ovoj temi, dotle mora pod LOCK
Sačuvana

Nasmesi se, to je druga najlepsa stvar koju mozes da uradis sa svojim usnama!!
Moderator nije privilegija vec obaveza!
mrkva
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8958


Nekada sam imao zivot, a sada adsl.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #59 poslato: Decembar 28, 2007, 20:24:14 »

I svaka ima neki cilj koji je malo dobar malo los. Svi se u sustini bore za Srbiju. E, sad neki to cine na dobar, neki na manje dobar, a neki na veoma los nacin.


 Svacije misljenje MORA da se postuje, pa precutite ako vam nesto smeta - ljudi pa DEMOKRATIJA na prvom mestu Cheesy
I tako... i toliko od mene... !

ko nas se niko ne bori za srbiju vec se svi bore za pare i moc....opste je poznato da funkcioneri stranke koja je na vlasti dobijaju povlastice i odjenaput postaju direktori nekih tamo firmi... sve se vrti oko para i moci..
demokratije je uslov za priblizavanje evropskoj uniji, al necu sad o tome.... na vlasti ce biti onaj za koga kaze svet da je dobar...tako je bilo i tak oce biti....


nego da vas napomene m da glasate za DRP, najbolji su....
Sačuvana

Stranice: 1 2 3 [4] 5   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM