Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 01, 2024, 18:15:13

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 96
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 81
Ukupno: 81
Prijatelji
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Snovi...  (Pročitano 29007 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #120 poslato: Jun 06, 2008, 15:06:07 »

Joooooj ala sam sanjala gadne snove nocas... Cry
Ja kao u gradu i setam, i neki psi oko mene, i ja sedam na neku stolicu i dizem noge gore kao da se zastitim i jedan od njih me ugriza za nogu, bas, bas jako... Cry i onda hocu da vristim a ne mogu ni glasa da pustim, i hocu da zovem u pomoc ali samo muk... Sad i jeeedva sam pocela da se dernjam i vristim i kao neko mi je pritekao u pomoc! Samo caka je u tome sto sam i kad sam se probudila vristala, i bio mi je otvoren prozor i cula sam kako kucici zavijaju i laju... i bas sam se uplasijo... Undecided a ne volim pse lutalice... Sad
I onda je dosla moja mama i rekla kako to znaci da ce neki verni prijatelj da me izda... Sad
A da i kad sam se probudila noga mi je trnula... Undecided
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
~~MRVICA~~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3345


LOVE IS IN THE AIR...


Pogledaj profil
« Odgovor #121 poslato: Jun 08, 2008, 21:13:44 »

Interesantan ti je san! Moguce je i za prijatelje i izdaju, ali je moguce da se radi i o necemu sto te muci, ali toga nisi svesna kada si budna, a taj bol tj utrnutost koju si osecala je kako da kazem kao neki znak ili neko upozorenje da otvoris oci i posmatras oko sebe, jedino tako ces shvatiti o cemu se radi. Posmatraj ljude oko sebe, sta govore, kako se ponasaju, sve je to bitno. Psi, bez obzira kako ih sanjas, ne moraju da budu lose stvari i lose znacenje, mogu da znace i vernost, odanost, mozda si ti nekoga povredila, svesno ili nesvesno, razmisli... Smiley
Sačuvana

******HAJDE DA SE DRUZIMO******
:-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #122 poslato: Jun 09, 2008, 00:48:27 »

Hvala na savetu... i sad otprilike kontam svoj san... Wink Kiss
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
G@rf!3ld
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2072


Voleo bih jutra kada bi počinjala kasnije..


Pogledaj profil
« Odgovor #123 poslato: Jun 09, 2008, 14:30:03 »

sanjao sam kako mi je grizli usao u stan i tako smo se ja i on cijelu noc ganjali po kuci a ja bjezao xD
i tako smo se ja i medo na kraju sprijateljili iako me htio pojest  Grin...hahaha
Sačuvana



~Stvarnost je stanje prouzrokovano nedostatkom alkohola.


"Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome..."
Maharishi Mahesh Yogi   Smiley Smiley
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #124 poslato: Jun 20, 2008, 12:12:12 »

uhh,ja u poslednje vreme sanjam mnogo čudne snove...... Roll Eyes ovo što sam sinoć sanjala "nastavak" je jednog od prethodnih snova Travka
u gradu su se pojavili vampiri,ali ne oni koji piju krv Grin već neki koji te samo malo ogrebu i postaješ njihov Shocked uglavnom,kao ja i još par drugarica otišle u stan kod moje babe,i sve bilo super,kad u jednom trenutku mi shvatimo da je ona vampir Shocked i šta ćemo,morali smo da je ubijemo WoW bože gluposti Pop i sad kao gledamo mi TV,i 1 voditeljka sa pinka(ne znam kako se zove)kao izveštava o tim događajima u gradu,pošto je prethodno veče bila na licu mesta Shocked i mi iz snimka koji je ona snimila shvatimo da je sigurno i ona vampir,i da je moramo ubiti dok još nekog ne zarazi Shocked i taman mi krenemo,kad ona došla kod nas WoW i tu se mi kao borili,i ubijemo je Travka onda su dolazili još neki ljudi,i mi se tako sa svima borimo,i ubijamo ih,a uglavnom su to bili ljudi koje mi volimo,naši rođaci,porodica....ma strašno,kakve ja gluposti sanjam,bože....... Cheesy Pop Pop Pop a kako je strašno i realno bilo,probudila sam se malopre sva preznojana i uplašena Shocked Shocked Shocked Cry
Sačuvana



...life is what you make of it...
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #125 poslato: Jul 25, 2008, 13:49:51 »

xa xa,evo jos malo mojih snova (jbt mogla bih knjigu napisati Cheesy )

-ja kao izasla sa jednom drugaricom iz osnovne koju inace nisam videla jako dugo...i kao mi se dogovaramo da slavimo novu godinu kod nje ( Huh? ).izasle mi kao u neki klub,gde je inace bilo neko "stranacko" slavlje,i mene kao prozovu na binu da odrzim neki govor WoW i ja padnem sa te bine Cheesy koja je inace bila visoka oko 10m Grin strasno,i posle toga krenemo mi kuci,a ja sam kao mogla da letim,pa sam tako letela pored njih Cheesy Cheesy Cheesy i8sli smo pored Save,i tu ja vidim nekog dedu kako ulazi u camac sa nekom bebom Roll Eyes mi zastanemo,i dok sam se ja okrenula deda nestao,a camac na pola u vodi,i beba se davi Shocked i tu ja kao poletim do bebe i spasem je Grin i dok sam razmisljala sta cu snjom probudila sam se Grin Grin Grin
Sačuvana



...life is what you make of it...
Ahimsa
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 226



Pogledaj profil
« Odgovor #126 poslato: Jul 25, 2008, 14:16:54 »

Heheh, imaš jaku podsvijest, što bi se reklo. Smiley
Nije to loše, znaš Smiley
A snovi koji ti se čine stvarnima mogu se nazvati i astralni snovi. Mada, i onaj osjećaj kad znaš da sanjaš i želiš da se probudiš, ali ne možeš...i to je isto neka vrsta astralnih snova, mada ja o tome ne znam puno.

Prije par dana sam imala takav san, da sam i par sati pošto sam se probudila mislila da sam još u tom snu Grin tj. da je realno ono što se 'tamo' desilo... Onda sam pošla da se umijem i sjetim se da sam sanjala... Roll Eyes

Tvoji snovi Galebice, sigurno imaju neku pouku Smiley a na tebi je da je izvučeš odatle Wink Smiley

E, da, sigurno se nekome od vas dešava da sanja da pada i onda se odjednom trgne iz sna? Meni se to stalno dešava, a neću vam reći što znači... Grin
« Poslednja izmena: Jul 25, 2008, 14:18:36 Ahimsa » Sačuvana
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #127 poslato: Jul 25, 2008, 14:22:46 »

meni se to desava....... Grin Grin Grin
moji snovi su uvek tako "zivi",realni,i uvek ih se secam........ Wink
a,znam pomalo i da tumacim snove Wink volela bih da naucim vise o tome naravno....
Sačuvana



...life is what you make of it...
Ahimsa
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 226



Pogledaj profil
« Odgovor #128 poslato: Jul 25, 2008, 14:57:10 »

Heh, onda znaš o čemu pričam Grin

Prije otprilike godinu i po, počela sam da sanjam te 'čudne' snove...  Huh?
Kad god bih sanjala nešto 'čudno' Grin pronašla bih detaljno tumačenje i obično mi se nije dešavalo ono što bi trebalo da se desi. Tako da sad sama tumačim svoje snove Grin bravo ja Tongue
Ima tu nešto... Smiley
Sačuvana
-intro-
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 5977


BRM-BRM


Pogledaj profil
« Odgovor #129 poslato: Jul 25, 2008, 15:51:41 »

Ja bas cesto sanjam...
Cas se kupam u nekoj mutnoj,pa u nekoj bistroj vodi... pa zatim setam neke kucice,bas sam malopre sanjala kako mi je mama umrla i plakala sam kao kisa,ustala sam sa krvavim ocima Sad i odmah sam je zvala da vidim gde je... sto mrzim te tripove... e da,jednom sam cak sanjala kako me neki lik sa nozem juri po kuci,i nije me stigao....
Sačuvana

You called and so I came
To turn the night on
So turn the lights off
My work is never done
It's the story of my life
I've been turning the night on
You'll never forget me
When the morning comes...
alice in velvet
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2503


mrzim senke naših godina


Pogledaj profil
« Odgovor #130 poslato: Jul 25, 2008, 17:36:56 »

 Sad ja nikada ne sanjam (mislim, jaaakoo rjetko sanjam)  Undecided
Sačuvana

Na jedno uvo ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo ako mi priđu sa prave strane
  
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #131 poslato: Jul 25, 2008, 18:07:00 »

Sad ja nikada ne sanjam (mislim, jaaakoo rjetko sanjam)  Undecided
sanjas uvek,samo se ne secas svojih snova........ Wink

u toku spavanja postoji takozvana REM faza(rapid eye movement-brzi ocni pokreti),u kojoj su fizioloske promene u organizmu neravnomerne,cas intenzivne cas slabije.ti periodi traju 20% vremena spavanja,i tada se najvise i najzivlje sanja...
snovi su inace rezultat aktivnosti mozga,posebno mozdane kore,psihicka aktivnost se manifestuje u snovima....dakle Alice,uvek sanjas,samo se ponekad ne secas svojih snova,ili oni mozda nisu bili dovoljno "zivi" da bi ih zapamtila..... Wink
Sačuvana



...life is what you make of it...
tasak
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33


Pogledaj profil
« Odgovor #132 poslato: Avgust 04, 2008, 15:24:09 »

Au ja sanjam cuda Bozja......ludilo.......vodu,brodove koji jure a ja ne mogu da pobegnem,pa hodam po vodi,pa padam niz neko brdo........ma joj!
Sačuvana
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #133 poslato: Novembar 12, 2008, 17:46:42 »

 Smiley ja se sna obično sjetim kad mi se to isto desi tog dana il narednog  Shocked nešto kao deja-vu
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
svetlost
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1380


Tragedija svake ljubavi je ravnodusnost...


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #134 poslato: Novembar 14, 2008, 01:17:43 »

Ah, ti snovi...ima ih svakakvih...od onih gde sam u celoj zbrci svesna da sanjam(pa ako je potrebno nateram sebe da se probudim) do onih kada ne znam ni gde sam ni sa kim....
Sačuvana

Ako si licem okrenut prema suncu sve će senke biti iza tebe.
Stranice: 1 ... 7 8 [9] 10   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM