Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 19, 2024, 08:46:17

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 121
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 105
Ukupno: 105
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Gušter preživeo pranje u vešmašini  (Pročitano 2696 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Милан Бандић
Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« poslato: Februar 09, 2012, 12:37:13 »

Su Banvel-Mur iz Čerčinforda u Samersetu bila je šokirana kada je po povratku sa godišnjeg odmora na Zelenoortskim Ostrvima u svom stanu ugledala smeđeg guštera dugačkog 15 centimetara.

Gušter, koji pripada retkoj vrsti Chioninia, zavukao se u njen kofer i preživeo je let od 3.000 milja u hladnom prtljažniku aviona.

Da stvar bude još čudnija, Su je slepog putnika otkrila tek narednog dana, nakon što ga je oprala u mašini zajedno sa prljavim vešom.

“Izvadila sam prvu količinu veša, a kada sam i ostatak okačila na stalak da se suši, spazila sam guštera na podu”, ispričala je ona. “Vrisnula sam, bila sam šokirana, nisam mogla da shvatim kako se našao na mom podu, i bojala sam se da ne počne da trči po sobi.”

Kada se malo pribrala, pipnula ga je i videla da je potpuno hladan. “Nije se pomerao i pomislila sam da je možda uginuo”, kaže ona. Poklopila ga je činijom za sos kako bi ga njen sin kasnije odneo, ali kada je gvirnula ispod činije, primetila je da se pomerio.

U međuvremenu je okončana i poslednja etapa Larijevog putovanja. Ostatak života, koji je do sada bio prilično uzbudljiv, provešće u parku za divlje životinje “Tropikarija” u Vočetu, 40 kilometara od Čerčinforda.
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM