World Cup 2010

(1/5) > >>

issy-the-Genius:
Da li je moguce da nema ove teme, i da ja, kao osoba zenskog pola, otvaram ovo?  ;D
Uglavnom, pratite li? Za koga navijate?  :)
Otkad je poceo raspust ne znam sta cu od sebe pa sam pocela da gledam:)
Uglavnom, navijam za Njemacku i Argentinu (super sto ce da se sretnu sad  :-\, ali nema veze ;) ). Vi?

ZenTale:
Čuj, ima dosta toga i mislim da su svi već zatrpani informacijama o tome, ali dobro je da si se setila i da i mi prokomentarišemo...

Naravno navijao sam za naše, ali pošto ih više nema, ostaje mi da navijam za tim koji skoro nikad ne izneveri, a igra najlepšu igru na svetu, mislim da oni najviše vole fudbal od svih, ali ne toliko kao neki koji ratuju zbog njega...
Naravno pretpostavljate, to je Brazil! Mislim da će oni osvojiti ovo prvenstvo.. Mislim da oni jedini to i mogu i da su najbolji.
;) :rock: :yupi:

BOY NAMED SANDOZ:
Otkada su ispali nasi ja navijam za Ganu. Iz vise razloga, vodi ih nas covek, jedna su od slabijih reprezentacija od ovih sto su prosle grupnu fazu, ako prodju dalje bice to najveci uspeh jedne africke zemlje i bice mi zaista da odu sto dalje :).

Go Ghana, GO!

A pored njih simpatisem i Holandiju iz nekog razloga ali ne verujem da ce oni proci Brazilce :(.

ZenTale:
Citat: BOY NAMED SANDOZ  Jun 29, 2010, 23:39:10

A pored njih simpatisem i Holandiju iz nekog razloga ali ne verujem da ce oni proci Brazilce :(.

I ja ne verujem... ;) ;D :rock:

BOY NAMED SANDOZ:
Citat: ZenTale  Jun 30, 2010, 01:31:08

Citat: BOY NAMED SANDOZ  Jun 29, 2010, 23:39:10

A pored njih simpatisem i Holandiju iz nekog razloga ali ne verujem da ce oni proci Brazilce :(.

I ja ne verujem... ;) ;D :rock:

Pa zar se nisu Brazilci dovoljno radovali? Pet puta osvajase, dosta bre vise :P. U svakom slucaju jedan od nas dvojice ce da se raduje :D.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana