Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 20, 2024, 08:40:31

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 133
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 143
Ukupno: 143
Prijatelji
Stranice: 1 [2]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Zasto se sve vise ljudi podvrgava plasticnim operacijama?  (Pročitano 15937 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
yu-generation-89
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1390



Pogledaj profil
« Odgovor #15 poslato: Mart 18, 2007, 21:01:32 »

Ajd kazi da nije istina Smiley Vi jeste jaki i to sve, normalno muskarci ste, ali ipak... u dubini ste mali, osetljivi i bojite se da ce vas neko uvrediti... mozda vam je zato tako tesko da kazete  osobi da je volite Smiley

Zezam se  Wink
...mada ipak mislim da muskarci vise pate nego mi Smiley
Sačuvana

djtufna
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1116



Pogledaj profil
« Odgovor #16 poslato: Mart 19, 2007, 18:18:01 »

Ja nemam nista protiv operacija, ali mislim da bi trebali da uvedu neki psihicki test za to. Postoji gomila zena koje idu pod noz 500 puta a i onda nisu zadovoljne, to su mentalni slucajevi! Nisu mi jasne zene tj. devojke koju idu na to a nista im ne fali. Gledala sam neku emisiju o tome i postoji psihicki poremecaj u kom se stalno misli da si ruzan i ide se na operacije a nikad nisi zadovoljan... Ako bih ikada osecala da mi treba otisla bih, sigurno bih se osecala bolje posle toga. A zasto sve vise ljudi ide na to, zato sto imaju sliku nekog savrsenstva koje promovisu mediji a ne shvataju da postoji fotomontaza i bilion drugih gluposti koje srede te poznate licnosti da izgledaju tako kako izgledaju.
Sačuvana

Spider pig, spider pig does whatever a spider pig  does. Can it swing from a web? No he can't he's a pig LOOK OUT HERE COMES THE SPIDER PIG!!!!
gremlin
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 184


Čovjek je sretaniji kad moze da usreci i druge


Pogledaj profil
« Odgovor #17 poslato: Mart 20, 2007, 08:08:37 »

komples-bolest novog doba
Sačuvana
djakamaister
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


Revenge is mine and I shall return it!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #18 poslato: Mart 26, 2007, 23:41:10 »

Budale se podvrgavaju jer su ružni k'o.... ma nemam riječi za to... ogavno... umijesto da budu zadovoljni oni se unakaze botoxom ili onim tekućim silikonima...  Cry
Sačuvana

Revenge is mine and I shall return it!!!
kikiriki
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


Pogledaj profil
« Odgovor #19 poslato: April 11, 2007, 09:12:56 »

ne volim nista sto je vestacko
Sačuvana
serdar vukoje
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 199


NAORUZAJMO SE I BJEZMO


Pogledaj profil
« Odgovor #20 poslato: April 11, 2007, 12:36:18 »

ne volim nista sto je vestacko
stvarno poznajem ljude kojima je plastika neophodna
Sačuvana

There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't
vesna70
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22



Pogledaj profil
« Odgovor #21 poslato: April 11, 2007, 17:38:57 »

novac je moćan, možete mnoggo toga da priuštite sebi od materijalnih stvari pa do " večne mladosti "
zar to nisu želeli i za time tragale hiljade generacija pre nas.
Sačuvana
gremlin
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 184


Čovjek je sretaniji kad moze da usreci i druge


Pogledaj profil
« Odgovor #22 poslato: April 27, 2007, 11:17:22 »

NOVAC JE MOCAN - mozes na mesec
Sačuvana
yu-generation-89
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1390



Pogledaj profil
« Odgovor #23 poslato: April 27, 2007, 17:46:15 »

Pare nisu sve, ali bez para je sve nista...

Jeste, ako imas pare onda drugacije razmisljas. Sad zavisi od coveka, ali mnogo vise ljudi iz High-Society idu na plasticne operacije nego mi jednostavni...

Ih kad bih imala pare bilo bi mi nesto drugo vaznije a ne moj izgled Grin
Sačuvana

~Avax~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3763



Pogledaj profil
« Odgovor #24 poslato: Avgust 15, 2009, 05:06:02 »

eeee,pa danas je takva situacija da moras da imas pare i da budes plasticna da bi bila "riba"...takve su danas na ceni,ali bukvalno Wink 30,40 jura najpre pice,pa onda po dogovoru Wink

podvrgavanje plastikariji je cisto lecenje komplexa i uticaj ovog drustva,previse mediokriteta ima medju nama,nazalost...bre,budi prirodan,pa kud puklo da puklo,ako se Bog zeznuo,sta sad,budi srecan sto postojis uopste Wink naravno,ok je sminkeraj i to,ne preterano naravno,ali sam strogo protiv bilo kakvih plasticnih operacija...
Sačuvana

B.Love
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2027


Pomoci ne trazeci nista zauzvrat mogu samo poneki


Pogledaj profil
« Odgovor #25 poslato: Avgust 15, 2009, 12:58:45 »

Mp3 Zecja usna,klempave usi,preveliki nos,ili ne daj boze neki jos gori urodjeni deformitet lica - opravdavam. Ruganje Niko ne zeli da bude rugoba,klemponja ili nosonja ceo zivot,i koliko znam to se svrstava u korektivne operacije i ne placa se do 25 godine zivota... Zakljucano Sve ostalo ne opravdavam,ako nemas nesto u sebi sto vredi voleti,dzaba ti usne Angeline Jolli i grudi br.6...mislim ovde na lepsi pol jer one to vise praktikuju... he he he
Sačuvana

Branka87
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 145



Pogledaj profil
« Odgovor #26 poslato: Februar 23, 2011, 23:15:55 »

Mnoge devojke se podvrgavaju plastičnim operacijama zbog muškaraca, jer osećaju da im je to prosto nametnuto. Mnogo njih radi to zbog komentara tipa: "e, full si riba ali samo kad bi imala veće grudi.. male su ti" i sl. Više mojih drugarica je otišlo pod nož samo zbog toga što im je bilo muka više od takvih komentara. Prosto i iz nekog inata "aj sad mi kaži da ne valja nešto".
Sačuvana
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #27 poslato: Februar 24, 2011, 02:21:36 »

To je zbog onog - može se! Pošto se može, onda daj, dal' treba ili ne.. i šta to još znači nije bitno. Uostalom, vekovno traganje za lepotom našlo je svoju prečicu.. dobro ili loše to je pitanje. Za mene je uglavnom loše. Za druge je super dobro. Razumem i to, teško je miriti se sa vlastitim nesavršenstvom, sa starenjem, sa drugim ljudima - ženama.. A tek ako vam i posao zavisi od toga! Onda je nož rešenje.
Lično znam da puno toga može da se reši bez noža, i put je mnogo bezazleniji, ali zahteva veću predanost i vreme. Mnogo je lakše za dan ili par dana srediti nešto za šta bi trebali meseci ili godine.

Na sreću, trend se menja. Sve više se traži "prirodno". I mnogi koji su se podvrgavali operacijama sada vraćaju svoje pređašnje stanje, ili makar "smanjuju".. Videćemo dokle će to ići u budućnosti.
Sačuvana

Stranice: 1 [2]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM