Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 16, 2024, 21:43:49

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 16
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 72
Ukupno: 72
Prijatelji
Stranice: 1 [2]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Kako gledate na prevaru i da li varate svog partnera-ku?  (Pročitano 13076 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Њавица
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8925


Look at the stars...look how they shine for you. ♥


Pogledaj profil
« Odgovor #15 poslato: Avgust 17, 2010, 02:34:40 »

ne znam..ali imam zakljucak da smo mi muskarci skloniji prevarama..kazu da zena vara kada ne voli a muskarac kad god mu se ukaze prilika do nekle se slazem...Cheesy

nije istina da zhena wara kad ne woli ... Iz iskustwa ... Cheesy zhena wara kad joj se neko swidi ... bez obzira wolela swog partnera ili ne ... Tongue


То је само знак да га не воли искрено  Wink Уколико волиш, трудиш се да то успе, не примећујеш друге момке. Апсолутно се не слажем са тим да жене више варају...  Wink
Јбг, кад се све сабере некако дође на исто, и мушкарци и жене подједнако варају, а битно је наћи ту неку особу којој ћеш нешто значити, иако је у скорије време то јако тешко, јер сви гледају да задовоље своје потребе, без икаквих осећања...
Sačuvana

BOY NAMED SANDOZ
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 720



Pogledaj profil
« Odgovor #16 poslato: Avgust 18, 2010, 22:18:36 »

ne znam..ali imam zakljucak da smo mi muskarci skloniji prevarama..kazu da zena vara kada ne voli a muskarac kad god mu se ukaze prilika do nekle se slazem...Cheesy
nije istina da zhena wara kad ne woli ... Iz iskustwa ... Cheesy zhena wara kad joj se neko swidi ... bez obzira wolela swog partnera ili ne ... Tongue


То је само знак да га не воли искрено  Wink Уколико волиш, трудиш се да то успе, не примећујеш друге момке. Апсолутно се не слажем са тим да жене више варају...  Wink
Јбг, кад се све сабере некако дође на исто, и мушкарци и жене подједнако варају, а битно је наћи ту неку особу којој ћеш нешто значити, иако је у скорије време то јако тешко, јер сви гледају да задовоље своје потребе, без икаквих осећања...
Vidi vidi. Skroz se slazem sa Njavce. Ko bi rekao Cheesy.
P.S. Annahater ja koliko primecujem nije tacno da ga ti volis (ili si volela tu osobu) vec da ne volis da budes sama, to nije isto. Kada volis nekoga definitivno ga ne varas sa random osobom koja ti se svidi.
« Poslednja izmena: Avgust 18, 2010, 22:20:52 BOY NAMED SANDOZ » Sačuvana

Ja sam uvek u pravu. To realnost gresi Wink.

I want something good to die for,
to make it beautiful to live.
lejenica
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3280


Ministar za kulturu


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #17 poslato: Avgust 27, 2010, 08:53:35 »

Žene varaju iz radoznalosti.  Tongue
Prvo da vidimo šta je prevara?
Meni ne smeta  ako je samo tjelesna u pitanju.. Mislim da je to isto kao kad ode na ručak ili večeru bez mene  i utoli glad sa nekim drugim.. Sve neka bezvezna zadovoljstva... Hm.. Možda sam u krivu, ali...
Da znam da se budi u mislima sa nekom drugom to bi me povrijedilo... E to je za mene prevara i to ne radim i ne bih voljela da mi to uradi..
Sačuvana

♠jeckitj♠
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 195



Pogledaj profil
« Odgovor #18 poslato: Septembar 01, 2010, 21:37:55 »

pa kod mene shto se radoznalosti tiche nisam bash sigurna u to dodushe ljudi (zene i mushkarci) se razlikuju...
Mislim da je u potsvesti potreba za prevarom iskaz dosade i nezadovoljstva kod nekog pa samo prati trenutni osetjaj hemije...  Bar je to tako kod mene...
Sačuvana

Drugi!... Al’ ne, ja nikom ne bih
Na svetu dala srce svoje!
Oduvek tako pisano je…
Nebo je mene dalo tebi;
Moj zivot sav je jemstvo bio
Da cu te sresti izmedj’ ljudi;
Znam, bog je tebe uputio,
Moj zastitnik do groba budi…
Cheesy:D:D:D
Marko Z
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #19 poslato: Decembar 16, 2010, 11:08:59 »

Što kaže lejenica, prvo da definišemo šta je prevara. Za nekoga je to svaki seks sa strane, a za druge osobe je to nešto drugo.
Sačuvana
lejenica
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3280


Ministar za kulturu


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #20 poslato: Decembar 16, 2010, 12:26:38 »

Lejenica je tolerantna kad je fizička prevara u pitanju.. Smiley
Sačuvana

Stranice: 1 [2]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM