Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 24, 2024, 23:37:23

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 224
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 310
Ukupno: 310
Prijatelji
Stranice: 1 2 [3]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Kaže "zvaću te" a ne zove?!  (Pročitano 15021 puta)
0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Milan Beskrajno Snazan
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 876


Nekad sam ne odlucan-a mozda i nisam?


Pogledaj profil
« Odgovor #30 poslato: Novembar 08, 2007, 23:52:05 »

evo i moj doprinos...

nikad u zivotu nisam pozvao devojku,ona me pozove ja lepo teleefon na uvo i sednem za komp i pikam anarchy online,vec sam se isprogramirao da:

cim cujes da se malo nasmesila onda znaci da je to bilo nesto kao smesno a? i malo se i ti nasmejes pa onda nastavi da melje dalje

ako osetis da vise ne prica,tj istekle baterije onda kazes ''jaooo znam to...'' i onda se pokrece ponovo...

ako se nekad izgubis i ne odgovoris joj a ona popizdi onda bolje da cutis samo i cekas da spusti slusalicu,onda ide poziv na mob da pita sta bi?kazes jbg nestalo baterije na bezicnom aj uzo sam drugi,eto nje odma i onda opet sve ispocetka...



sad ce neko napisati ono ma ne padam ja na to,nisam ovca,ja to praktikujem vec 2 godine i to uspesno,ona zadovoljna sto je neko "slusao" ti nabacio par nivoa u igrici...odlicno...

pogotovo kad je neka nova devoka i onako ne skroz opustena pa malcice stidljiva ta moze da melje do sutra i toga bude svesna ali sve jedno ne satje pa moras da je zamolis da prekines i odes da spavas
Sačuvana

People see like, a rail,a gap or like a wall,normal stuff...we see more than that...
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #31 poslato: Novembar 09, 2007, 11:13:33 »

OMG...
To nije u redu.
Misliš da cure nemaju osjećaje,
da su tzv. potrošne...
Hmmm...
Ja znam da ja ne bi takwog muškarca.
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
Milan Beskrajno Snazan
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 876


Nekad sam ne odlucan-a mozda i nisam?


Pogledaj profil
« Odgovor #32 poslato: Novembar 09, 2007, 12:15:22 »

heh a ja znam da ti to nebi ni provalila kod decka
Sačuvana

People see like, a rail,a gap or like a wall,normal stuff...we see more than that...
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #33 poslato: Novembar 09, 2007, 12:42:09 »

Nekad bi.
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
Jelena
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1696


Suck my lolly :)


Pogledaj profil
« Odgovor #34 poslato: April 10, 2008, 16:26:31 »

Nije za poverovati,ali nikad ,bas NIKAD ,mi se to nije desilo ....dok nisam pocela sa Jagodic Marinkom da se druzim  ,xaxaxaxxaxaxaxxaxxxaxx!!!!!!!!!!!!!!

Mene uvek svi zovu,ja ne stizem da se javljam toliko Smiley
Sačuvana

ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #35 poslato: April 10, 2008, 18:49:42 »

Moj problem sa mojim sadashnjim dechkom je u tome shto nas dvoje sve vishe lichimo na kres varijantu... Ma, ja netju da imam dechka kog tju videti (pojebati) jednom nedeljno, i onda se netjemo chuti izmedju dva susreta uopshte, jer ja njega netju namerno da zovem, jer mislim da sam ga dovoljno zvala, a njemu sigurno ne bi palo napamet da me nazove chisto da me pita kako sam i shta radim... Razlika izmedju dechka i kres varijante bi trebalo da je u tome shto kres varijantu boli dupe gde si, kako si, shta ima novo, dok bi dechku trebalo da bude stalo do toga... Mene to recimo nervira, jer ja svog dechka volim i stalo mi je do njega, a njemu izgleda  nimalo nije stalo, a i da mu jeste stalo na chudne nachine to (ne) pokazuje... Izgleda da tjemo imati josh jednu raspravu u nedelju... Grrrrr.....
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #36 poslato: April 10, 2008, 19:39:26 »

ivaccc vidis malko gresis
gle:
upoznam neku ribu smuvam je zjbavamo se i posle prvog sastanka otpratim je kuci okrenem se i ODEM
i ako je bilo dobro ona ce hteti jos jel tako? e i onda ce poceti da zivka a ja se necu javiti u prvih 24sata recimo, a vi devojke ste mnogo cudna bica i pocinje da vas jede to sto se lik nejavlja i pocinjete da prosto da zudite za tim nekim. i posle nekog vremena recimo dan dva vidimo se ponovo i opet sve super ona zadovoljna ja zadovoljan i ako upita sto se nejavljam brate izmislim nesto, i tako pustis je da nasrce i svaki put ce hteti sve vise (princip zabranjenog voca) i tako posle riba poludi za nama mozda bude malko ljuta al je prodje i posle postepeno se "otvaras" ribi....
ivaccc kako bi reagovala da ti zapadne neki teski emotivac?
jbg mi muskarci ne pokazujemo emocije tek tako i na nacin koji bi prizeljkivale......
e ivacc tako ti slicno i na duze staze, ma sigurno te voli samo je...musko

monk to super fora
Sačuvana

whoever does not try does not learn
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #37 poslato: April 11, 2008, 09:52:40 »

Felixe, sve bi to bilo sjajno da smo mi zajedno tri i po nedelje, ali mi smo zajedno tri i po meseca... Ja sam prva devojka s kojom je spavao, a on je jednostavno mlad, lud i nejeban, i uhvatile su ga neke bubice, pa glumi ludilo... I sve to zato shto je iskompleksiran, jer nije imao puno riba, a ne zna kako se osetja osoba koja je izjebana i odbachena, a ja to vrlo dobro znam... Malo je falilo da opet to dozhivim... Malo je on ipak stariji od tebe da bi se ponashao kako se ti ponashash... To je u principu i normalno ponashanje za nekog ko ima petnaest godina, i za momke i za devojke, a za nekog ko ima dvadeset vetj nije... Neko ko ima dvadeset bi vetj trebalo da je prizemniji... Da meni neko tako neshto radi na pochetku veze, oterala bih ga u tri lepe shargarepe (da sad ne psujem), jer, ko je on da me zajebava i ne shvata ozbiljno... Chim tako pochne, tu nema stabilne veze, a nisam ga zavolela, nisam se vezala, tako da mogu da mu kazhem zdravo bez problema... Ponovitju da meni ne treba dechko kog tju videti (pojebati) jednom nedeljno, i nishta vishe... Meni treba sigurnost i treba mi i prijatelj u dechku...
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
Mushmula
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 479



Pogledaj profil
« Odgovor #38 poslato: April 11, 2008, 10:38:17 »

Ne kontam u proslom postu si rekla da ga volis,a posle da ga nisi zavolela. Huh??
Pa pricaj sa njim,ovde na forumu ti mogu reci svi o sebi i da ti daju savet al ti si sa njim,i to 3,5 meseca valjda ce te saslusati.A u pocetku jel bilo isto ovako?Nemoj se nervirati samo ,muskarci nisu toga vredni. Wink
Sačuvana
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #39 poslato: April 11, 2008, 10:54:22 »

Da meni neko tako neshto radi na pochetku veze, oterala bih ga u tri lepe shargarepe (da sad ne psujem), jer, ko je on da me zajebava i ne shvata ozbiljno... Chim tako pochne, tu nema stabilne veze, a nisam ga zavolela, nisam se vezala, tako da mogu da mu kazhem zdravo bez problema... Ponovitju da meni ne treba dechko kog tju videti (pojebati) jednom nedeljno, i nishta vishe... Meni treba sigurnost i treba mi i prijatelj u dechku...

Mush, nisi razumela, nije on to meni radio, nego, kad bi meni neko priredjivao to shto Felix priredjuje svojim ribama, ne bi mi bilo zhao da mu kazhem zdravo, iz razloga shto smo kratko zajedno i shto me boli uvo za njega...

A shto se tiche mog dechka, sve je to pod kontrolom... Smiritje se on... Wink
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #40 poslato: April 11, 2008, 11:11:32 »

hehehe nema sa ivaccc cile mile Cheesy Cheesy
tvoj decko mora da je sretjan jer je ulovio premiju ili je premija ulovila njega svejedno Grin
da je vise devojaka kao ivaccc, a manje sponzorusa i raznih fuxi police....
Sačuvana

whoever does not try does not learn
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #41 poslato: April 11, 2008, 11:30:46 »

Hvala, Felixe, na komplimentima.... Smiley

Ma imam ja razumevanja i za to shto je on mushko i shto je iskompleksiran, pa chak i to shto ima obaveze, pa se malo redje vidjamo, jer veoma dobro znam kako je to imati obaveze... Ali ne mozhe da ne poshtuje moj trud oko nashe veze... Da odvoji deset minuta u nedelju dana da me nazove chisto da me pita shta radim i kako sam, to ne bi trebalo da mu je teshko...
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
Daca 94
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


Pogledaj profil
« Odgovor #42 poslato: April 12, 2008, 14:52:15 »

evo ,upravo mi se to desava znaci i kad idem u wc ja nosim mobilni za svaki slucaj!cim cujem da zvoni skacem i molim se da je ,,on,, a ustvari bas bude drugarica!
to je jednostavno tako kod mene kada ga ja jurim on nista, a kada on mene ja opet nista!naravno kada mi se desavalo da ga na fonu nema ja njega prva pozovem ali ako opet posle toga ne odgovori kazem zdravo dovidjenja,obicno je izgovor nisam imao kredita!
jednom smo se sreli i dala sam mu broj i reko je zvacu te veceras ali pozvao me je posle mesec dana!da li je to normalno,zbog toga ludim i vise ne zovem prva cekacu 10 godina ali vise necu prva!
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM