Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 01, 2024, 02:37:56

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 71
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 76
Ukupno: 76
Prijatelji
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Da li je ljubav preko interneta "prava" ?  (Pročitano 27277 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Skorpija
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2791



Pogledaj profil
« Odgovor #75 poslato: Oktobar 12, 2007, 22:01:25 »

Ljubav preko neta može biti prava... hoću reći, možeš i preko neta upoznati ljubav, isto kao što tako možeš sresti i pravog prijatelja. Naravno, sve pod pretpostavkom da su ljudi iskreni, da se ne pretvaraju i ne predstavljaju boljim nego što jesu... Ali toliko je pretvaranja i foliranja i u stvarnom životu, zar ne?

E, sad... kao što možeš upoznati prijatelja koji je toliko daleko da su net i telefon jedini, ili najčešći oblik komunikacije... tako se može desiti da je ta Ljubav došla s drugog kraja kontinenta, ili čak drugog kraja sveta... da vas dele mora i okeani koje je nemoguće preplivati, pa ostaje samo ili da probaš da zaboraviš i veruješ da vreme leči sve... ili da živiš za sledeće leto, za neki sledeći avgust... ako imaš toliko vremena pred sobom, i ako si baš toliko siguran/a da je u pitanju baš ona Prava Ljubav... A opet, šta je u životu sigurno?  Roll Eyes

Sačuvana

djole29
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44



Pogledaj profil
« Odgovor #76 poslato: Oktobar 15, 2007, 03:14:27 »

Slazem se sa tobom Skorpijice,ako bih dodao nesto pokvario bih divnu misao koju si napisala.
Sačuvana
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #77 poslato: Oktobar 15, 2007, 05:15:58 »

Pridružujem se kolegi na forumu i još čestitam Škorpijici na lepom, iskrenom i izbalansiranom postu..
Sačuvana

***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #78 poslato: Decembar 03, 2007, 20:53:41 »

Pa dobro prvo preko zice,a onda uzivo-ukoliko to pretenduje da bude ozbiljno!Malo po malo,................
[/quote]
slažem se Wink
Sačuvana



...life is what you make of it...
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #79 poslato: Decembar 15, 2007, 09:16:54 »

Smiley eo vam najbolji primjer, ako ga niste dosad čuli...

Supruzi iz Zenice rastaju se nakon što su se, chatajući pod pseudonimom na internetskom portalu zaljubili jedno u drugo i odlučili "ostatak života provesti zajedno".
---
No, kad je Slatkica doznala da je Princ radosti u stvarnosti njezin muž Adnan, a Adnan pak doznao da je Slatkica njegova zakonita supruga Sana Klarić, razočarani se par odlučio rastati međusobno se optužujući za nevjeru.

- Zaljubila sam se, bilo je prekrasno. Mislila sam da sam napokon pronašla nekoga tko me razumije, a nalazi se u istoj situaciji kao i ja, odnosno da je zaglavio u lošem braku kazala je 27-godišnja Sana za bosanski tabloid As. Nakon svega, dodala je, osjeća se "izdanom i povrijeđenom".

- Još ne mogu povjerovati da je Slatkica, koja mi je uputila toliko prekrasnih riječi i razumjela me, zapravo žena s kojom sam u braku i koja mi godinama nije rekla nijednu lijepu riječ potužio se 32-godišnji Adnan.

Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #80 poslato: Decembar 15, 2007, 09:20:44 »

Smiley oću reć da je puno lakše napisat nego reć neke stvari koje bismo tili izrazit; zato obavezno trebate imati dva računala doma Wink he he
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #81 poslato: Decembar 16, 2007, 05:11:49 »

Zaista neobična priča, gotovo neverovatna slučajnost, ako to postoji.
Već vidim da nam je Vila mudra i da nam je 'otkrovenje' na forumu.. Kao što je nešto malo pre nje i Tamara.. A vidim i druge nove članove, što mi je drago. Očekujem ih i na ovoj, kao i ostalim temama...
Sačuvana

:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #82 poslato: Decembar 16, 2007, 10:07:03 »

Smiley asti!, još ću se upuvat hmmm hmm... fala ZenTale na komplimentu.
E, to gori san navela iz jednih novina iako i meni izgleda nestvarno al ja iman u obitelji dva slučaja i to, koje li slučajnosti - obe sestre su našle muža na netu, pa vi vidite! Eh, da,  i žive u sretnom braku već više godin.
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #83 poslato: Decembar 17, 2007, 22:07:28 »

Da.. sve neverovatnije od neverovatnjeg... Mislim, sve je to moguće, ali opet neobično retko..
Sačuvana

~Avax~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3763



Pogledaj profil
« Odgovor #84 poslato: Decembar 25, 2007, 23:15:35 »

NEMA LJUBAVI PREKO NETA,osim ako osobe nisu iz istog grada,VERUJTE,hmmm...ukupno 5 devojaka sam imao iz razlicitih gradova,a pukle su usled nedostatka vremena i para,jbg...a virtualna ljubav je za ALI BUKVALNO DEBILE,jer moze biti tu ono kao "sladak si",ali ljubavi NIKAKO!!!(ne zelim nikog da uvredim,samo cinjenice iznosim)... Travka Kolo Studenjak
« Poslednja izmena: Decembar 25, 2007, 23:17:42 anonimus88 » Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #85 poslato: Decembar 26, 2007, 05:55:04 »

Svi se ovde manje više slažemo sa ovim gore napisanim. I puno smo pisali o različitim aspektima koji se odnose na ovu temu. Veoma detaljno, rekao bih. Iskustveno, takođe.
Ljudi imaju različita iskustva, dobra ili loša. Svako naiđe na ono iskustvo koje mu je potrebno u životu, kako bi shvatio neke stvari, koje do tada nije znao.. Tako se i mi 'učimo' na ovim greškama ili čemu već... Roll Eyes Geek Streber
Sačuvana

daca33
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2


Pogledaj profil
« Odgovor #86 poslato: Januar 03, 2008, 12:37:25 »

prava ljubav preko interneta moze da bude itekako prava, mislim da se tako ljudi bolje upoznaju, mnogo je teze nekome reci u lice sta mislis u odredjenom trenutku lakse je kad ne vidis i ne poznajes osobu sa kojom pricas nekako je opustenije, a kad se razvije komunikacija i sve to legne na svoje moze da bude itekako zanimljivo i lepo.... nekad jedva cekas da se taj neko pojavi na netu pa da se nastavi zapoceta komunikacija....posle uslede telefonski razogovori, porukice, vidjenje.....nista nije toliko daleko i toliko nemoguce ako se nesto stvarno zeli.....ja sam na netu nasla svoju srodnu dusu.....i mnogo nam je lepo.....previse lepo da ponekad pomislim da je to samo san.....sto znaci da ja verujem da ljubav preko neta moze itekako da bude prava
Sačuvana
Skorpija
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2791



Pogledaj profil
« Odgovor #87 poslato: Januar 05, 2008, 01:16:21 »

NEMA LJUBAVI PREKO NETA,osim ako osobe nisu iz istog grada,VERUJTE,hmmm...ukupno 5 devojaka sam imao iz razlicitih gradova,a pukle su usled nedostatka vremena i para,jbg...a virtualna ljubav je za ALI BUKVALNO DEBILE,jer moze biti tu ono kao "sladak si",ali ljubavi NIKAKO!!!(ne zelim nikog da uvredim,samo cinjenice iznosim)... Travka Kolo Studenjak

Hmm... Roll Eyes Hajde da razgraničimo ljubav od "odličnih uslova za vezu".

Ljubav se desi ili ne desi... A ako se desi, sigurno te neće pitati iz kog je grada ta osoba u koju ćeš se zaljubiti.  Uostalom, možeš se zaljubiti u osobu iz drugog grada, koja u životu nije otišla na net  Cheesy

Jesam već pisala na ovoj temi, mada davno (i ako pogledam najnovije postove na ovoj temi mogu se složiti sa Dacom33)... Ali pošto Zen reče "Iskustveno"... ne mogu da odolim (Zen rek`o  Wink)

Ljubav... i prijateljstvo je "vrsta ljubavi" ( "Prijatelj je osoba koja poznaje sve tvoje mane, ali te uprkos tome voli" ). Sad, ako počnem da vam pričam da sam preko neta upoznala pravog prijatelja, možda bi mnogi pomislili "ma, ima tu nešto..." (neko se prepoznaje  Grin)... Ali, upoznala sam drugaricu preko neta. Baš tako nekako kako opisuje Daca... najpre ćaskanje preko neta, pa telefon, pa susret uživo... I, da skratim... Kad govorim o njoj nekome ko je ne poznaje (onima koji je poznaju dovoljno je samo pomenuti njeno ime, pa da im se lice ozari), kažem "moja drugarica", ali mi je ta reč nekako suviše slaba da opiše naše drugarstvo... Prijatelj je prava reč. Prijatelj kog stvarno poštujem i mnogo volim.

A sve je počelo preko neta (ako se neko seća početka, koliko sam se raspričala  Grin). Pa ako je moguće pravo prijateljstvo preko neta, zašto ne bi bila moguća i ljubav (u onom "uobičajenom" smislu te reči).

Pa šta sad ako nekog upoznaš preko neta? (a i gde drugde da ga/je upoznaš, kad stalno visiš za kompom  Geek) Huh? laugh Net je, uostalom, oblik komunikacije...

Ne bih da pretvorim temu u anketu - glasajte da ili ne  Cheesy Samo sam iznela svoje iskustvo... možda malo preopširno, ali ono što sam htela da kažem je da ljubav ne bira vreme, mesto i način... i ne pita ništa. A ako pita, onda to nije ljubav... (nastavak na nekoj drugoj temi) angel









Sačuvana

issy-the-Genius
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1377


Ministarka za dijasporu :)


Pogledaj profil
« Odgovor #88 poslato: Januar 07, 2008, 05:44:20 »

I ja sam upoznala preko net-a nekoliko prijatelja koji mi sada mnogo znache.
Kao sto kaze Skorpija, ljubav ne bira vrijeme, mjesto i nacin...
Sačuvana

The DJ is my bodyguard ! Cool Mp3
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #89 poslato: Januar 12, 2008, 14:14:33 »

takođe,i ne bih imala ništa protiv da budem sa nekim koga sam upoznala na netu....što da ne,nikad se ne zna šta može da bude Wink
jel još uvek stojiš iza ovog što si rekao srce? Grin Cheesy Kiss
NEMA LJUBAVI PREKO NETA,osim ako osobe nisu iz istog grada,VERUJTE,hmmm...ukupno 5 devojaka sam imao iz razlicitih gradova,a pukle su usled nedostatka vremena i para,jbg...a virtualna ljubav je za ALI BUKVALNO DEBILE,jer moze biti tu ono kao "sladak si",ali ljubavi NIKAKO!!!(ne zelim nikog da uvredim,samo cinjenice iznosim)... Travka Kolo Studenjak
Sačuvana



...life is what you make of it...
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM