Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 30, 2024, 17:13:38

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 71
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 106
Ukupno: 106
Prijatelji
Stranice: 1 [2]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Sta uraditi kada...  (Pročitano 6179 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
AnDjElA_9o
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


Pogledaj profil
« Odgovor #15 poslato: Jul 20, 2008, 17:56:41 »

pa da... dobro si skontala  Smiley ufffff znam da bi trebala da odustanem od njega ali nekako nemogu tako lako...  Undecided  duuuuugo ga poznajem i volim ga i jos uvek se nadam da cemo biti zajedno, iako mi svi govore suprotno  Roll Eyes da nije on vredan moje paznje i mog truda...

Ja sam uvek za to da treba stititi porodicu! Daklem sestru!
Ali ako se i on i ona zezaju, imaju sa strane jos devojaka/momaka i sve to, onda opusteno...
Mada je malo trulo sve to taj tougao...
Kao prijatelj budi otvorena i iskrena i prema jednom i prema drugom...
Znaci njemu reci da je ok sto zeli da se zeza i sve, ali da ti je ona sestra i da ti je krvio sto je bas sa njom ( kad vec nije sa tobom ) i da ti to smeta, i da ti je i onako dovoljno tesko da budes prijatelj sa njim - jos ti to fali...
A njoj reci da nije lepo sto muva decka ( za kojeg sam ja skontala da zna da ti se svidja ) i da ako ti je sestra ( kakav god ) ne sme to da radi !
A i ako ispadne da si ljubomorna - sta te briga - najbitnija u citavoj toj zbrci si ti !


edit: A i moj ti je savet : nadji drugog! Wink
Mlada si, imas citav zivot pred sobom, a on je po svemu sudeci sasvim iskren ispao prema tebi i rekao da zeli da se zeza i nije te zavlacio! A mozda ako pocnes da se interesujes za nekog drugog ( a sa njim ostanes dooobra prijateljica ) mozda tad shvati sta gubi... jos ako pocnes malo ( ali sasvim malo ) da ga zapostavljas zbog drugog muskarca... svasta tu moze bit' Wink


rekla sam mu jedom prilikom da mi je malo krivo sto je s njom jer mi je ipak sestra ma kakva ona da je, i pitam se cesto:"STO bAS OnA OD TOLIKO DEVOJAKA" i "STO bAS JA"

HVALA VAM SVIMA ZA SAVET  Baj Baj  Wink
Sačuvana
alice in velvet
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2503


mrzim senke naših godina


Pogledaj profil
« Odgovor #16 poslato: Jul 20, 2008, 18:31:35 »

Slažem se sa Mickili po pitanju toga da trebaš malo "ohladiti" ili neka barem on misli da si ohladila od njega...
To je dobro iz više razloga:
1. bićeš mu zanimljivija ako si mu nepristupačnija,
2. možda stvarno i ohladiš pa si onda rješila problem,
3. manje ćeš se nervirati u ovo divno ljeto,
4. lakše ćeš sagledati situaciju u kojoj se nalaziš...

Ali mi nije jasno to što si rekla da nije znao da ti je sestra, a kasnije si napisala da si mu rekla...a pazi, to je jako važna "caka"...
Ako momak ne zna da ste sestre kaži mu, a ako zna i nije mu to mnogo bitno onda i nema baš mnogo respekta niti prema jednoj od vas...
Zato zaključujem da TI treba da razmisliš o sebi, i pogotovo o njemu (njegovoj personi i ponašanju, o njegovom poimanju ljubavi, i djevojaka- u ovom slučaju vas dvije), i ako shvatiš da on i nije baš neki pozitivan lik, ma koliko teško i gorko bilo to, probaj da ga zaboraviš...
Nađi nekog ko te zaslužuje...
Sa druge strane treba da se malo promisli i o njegvom odnosu sa sestrom dali je zamajava ili su stvarno zaljubljeni- ako je zamajava onda ga obje trebate poslati u tri lijepe....međutim, ako je ovo drugo u pitanju onda mislim da je ispravno da se makneš ljudima sa puta...jer je ljubav obostrana...I jedino to je prirodno....
Ako ne bude ni sa jednom- sve troje ćete patiti,
Ako bude s tobom- to neće dugo potrajati, ipak je ona tvoja krv...

I za kraj: probaj ne shvatati to kao kraj svijeta, kraj tvog ljubavnog života, kraj svega....
Hoću da kažem- probaj manje oko toga dramiti, i 100% biće ti lakše, a to značii da ćeš razboritije pristupiti problemu, te pronaći najadekvatnije rješenje...
Sačuvana

Na jedno uvo ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo ako mi priđu sa prave strane
  
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #17 poslato: Jul 21, 2008, 19:01:08 »

Kreteni... Oboje... Smejem se kao pomahnitala... Suze mi idu koliko se smejem... Sita sam se ismejala... I taj lik i ta tvoja sestra se ponashaju jako jako loshe, zato, jednostavno, mani ih se , zaobidji ih i ostani chista u svemu tome... Jao, zabij se u neko tjoshe i smej im se od srca... Kakvi moroni... Jao, kako ne volim bedne ljudske igre... Treba nauchiti ostati izvan njih... A to shto ti se svidja... Nije ni prvi ni poslednji... Ima riba u moru.... Iiiiiiii..... Znash koliko... Smiley Wink
« Poslednja izmena: Jul 21, 2008, 19:07:51 ivaccc » Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #18 poslato: Jul 22, 2008, 16:36:28 »

Xexe, ima somova sto rece Ivce... ihaha...
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Tanja 92
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25



Pogledaj profil
« Odgovor #19 poslato: Jul 23, 2008, 00:32:52 »

Pa zna li tvoja sestra to?Pa nista, preboli ga.Valjda ti je vaznija sestra od njega?!
Sačuvana

*ZatO stO si ywek ty, zatO stO i bez mnOgO reci swe razymes, zatO stO si OgrOmnO xOdajyce srce, zatO stO zaslyzujes diwljenje i ljubaw.E zATO TE WOLIM!*
-intro-
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 5977


BRM-BRM


Pogledaj profil
« Odgovor #20 poslato: Jul 23, 2008, 02:03:15 »

Pokusaj da nadjes neko resenje,kako bi sacuvala i nju i njega...
Sačuvana

You called and so I came
To turn the night on
So turn the lights off
My work is never done
It's the story of my life
I've been turning the night on
You'll never forget me
When the morning comes...
LidijaVuk
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


Nema komentara


Pogledaj profil
« Odgovor #21 poslato: Jul 24, 2008, 12:05:04 »

Rekla bih mu: "Svaka ti čast i molim te skloni mi se s očiju dok još ne mogu od šoka da reagujem". Okrenula bih mu leđa i ne bih mu se nikad više javila i da ga sretnem na ulici. Ukratko ne bi postojao više za mene.
Sačuvana

Lidija...
Tanja 92
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25



Pogledaj profil
« Odgovor #22 poslato: Avgust 06, 2008, 23:51:51 »

Slazem se sa Lidijom!Ma isamaraj ga i gotov posao!Kreten mali!
Sačuvana

*ZatO stO si ywek ty, zatO stO i bez mnOgO reci swe razymes, zatO stO si OgrOmnO xOdajyce srce, zatO stO zaslyzujes diwljenje i ljubaw.E zATO TE WOLIM!*
Stranice: 1 [2]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM