Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 01, 2024, 07:38:28

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 96
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 96
Ukupno: 96
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Licimerje  (Pročitano 2676 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« poslato: Jun 22, 2008, 22:10:42 »

Nisam znala gde da postavim ovu temu... ali ovo pitanje je postavila jedna moja drugarica na jednom drugom mestu zbog dogadjanja koja su zadesila to net mesto ovih dana...
Pa se i ja pitam... Zasto se postenje uvek povlaci pred licemerjem?
Bilo je i ovde licimera, kod nas... O, da... nisu svi to prepoznali... ja koja jesam sam to javno i iskazala, i ne necu reci za koga ja smatram da je licimer - jer takvih osoba vise na nasem forumu nema Wink
Pametniji popusta - koliko su nas samo tome ucili - ali da li je pametno popustiti takvim ljudima...
Evo mog skromnog odgovora na ovo pitanje... a volela bih i vase da cujem... Smiley

Svi ljudi oko mene, meni dragi, i oni kojima mozda vise nisam draga znaju koliko ja ne podnosim licimerje... trudim se da ne zabadam nos u tudje stvari, i ja nisam stvorena za ovaj svet da bih ispravljala krive drine ili da bih svakome solila pamet. svako radi po savesti... ali veruj mi licimeri nikada dobro ne zavrse... sve stigne, kad tad, i sve se otkrije.
za mene kazu da sam luda, otvorena, bez dlake na jeziku... i mozda me mnogi mrze iz razloga sto se ne stidim da kazem sta imam i sta mislim, iz razloga sto me zabole d**e sta ko tamo misli ako je meni lepo, ali ja se ne pretvaram. kad te ne volim ja te ne volim i to je kraj. kod mene nema onoga moze da prodje. nista ne moze da prodje. i ne kazem da sam postena. sto rece hyper NIKO nije dovoljno bezgresan da baci kamen - tjah pa svi smo mi ljudi, ali licimer nikada nisam bila, niti cu! Gnusam se dvolicja i licimerstva. I mozda jesam glupa, i ne otrkijem sve na pocetku ( neiskustvo... ) ali kada shvatim... mnoge sam prijatelje(ako uopste mogu tako da ih nazovem) izgubila tako, ali nije mi zao. takvi ljudi ne zasluzuju moje poverenje. niti mi treba njihovo sazaljenje - jer to je jedino sto su znali da mi pruze. ostali su oko mene oni ljudi koji znaju da me cene po onome sto jesam. brutalna, perverzna, otvorena, luda, realna, koji znaju da gledam sad a ne proslost i koji znaju da nikome ne sudim... cemu zivot ako ne znamo da oprostimo, i sve i neka sam najgora, ali licimer - nikada!
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Spayky
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4227



Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Jun 22, 2008, 22:33:11 »

Po meni nema nista gore kad za prijatelja imas takvog .Moja mozda najveca mana je sto ulazem u prijateljstvo 100% sebe i kad neletim na nekog idiota pocnu da padaju crne misli hvala Bogu zivci me jos sluze pa se iskontrolisem jednom sam preterao i rekao ne vise .Kada u nekog verujes i on ispadne go..o prema meni  bude tesko par dana i vise nepostoji ta osoba za mene, jednostavno pustim vodu da g...a odu . Gnusam se licemernih i prosto nemogu da verujem da postoje takvi zar je toliko tesko biti iskren !!! Smatram da su to bolesni ljudi jer kad neko preteruje to vise nije namerno ili slucajno to je bolest... 
« Poslednja izmena: Jul 10, 2008, 21:38:10 Spayky » Sačuvana

Osmeh je jedna kriva linija koja moze da ispravi mnoge stvari...
-intro-
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 5977


BRM-BRM


Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Jul 10, 2008, 17:35:36 »

Ha....tek sad videh ovu temu....
S'obzirom na to sta sam juce "provalila"-najgora,najsebicnija,najodvratnija osobina je licemerje...Najgori osecaj je kada covek shvati da je ispao magarac-ali bukvalno (kao ja na primer juce)...kada misli da ti je neko stvarno prijatelj,i da mu je stvarno stalo...a ono klinac prijatelj (ili bilo sta drugo)...Takve osobe koje koriste lazno umiljavanje treba spaliti na lomaci za primer...
Sačuvana

You called and so I came
To turn the night on
So turn the lights off
My work is never done
It's the story of my life
I've been turning the night on
You'll never forget me
When the morning comes...
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #3 poslato: Septembar 04, 2008, 00:37:34 »

Citat
. Gnusam se licemernih i prosto nemogu da verujem da postoje takvi zar je toliko tesko biti iskren !!!

E izgleda da je to mnogo tesko...
A svi se nesto cimaju na tu foru kao uvek iskrenost ovo ono.... kad mucak...

Citat
.Takve osobe koje koriste lazno umiljavanje treba spaliti na lomaci za primer...

Ja zalim te osobe... jer one nazalost na kraju ostanu same... skoro uvek... jer niko na ovom svetu nije tako vest glumac da glumi citav zivot... Zato... zalim ih...
« Poslednja izmena: Septembar 04, 2008, 00:39:05 ღ ♥ Mickili ♥ ღ » Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
CrazYCoook
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 618


It only hurts when your eyes are open....


Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Septembar 04, 2008, 01:05:43 »

nema problema sa licemerjem...Swi koji su me upoznali znaju da sam ja Ja i takaw sam kakaw jesam... Grin
Cheesy
a ko ima neka ide da se lechi...nije skupo...chasti drzawa Grin...
Sačuvana

He who makes a beast out of himself
Gets rid of the pain of being a man
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Septembar 04, 2008, 09:25:01 »

Klonim se istih... I ne dozvolim da me pogode bilo chim... Znam kako biram sebi prijatelje.... Prema tome - dabome...
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #6 poslato: Septembar 04, 2008, 12:08:22 »

Iva, slazem se sa tobom.. mislim sada sam i ja takva... ali kada si mlad & glup & lakoveran...
Ili kada se neko previse pretvara...
Ali uglavnom, sada olicno znam da procenjujem ljude... Smiley
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
issy-the-Genius
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1377


Ministarka za dijasporu :)


Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Septembar 21, 2008, 03:47:59 »

Uh, kako mrzim licemjerne osobe.. Mada sam ih upoznala dosta :/
I mene mnogi tako da kazem mrze zbog prevelike iskrenosti, mada mene je briga jer ja imam svoje misljenje, i ne znam zasto bih to krila Grin
A sto se drustva tiche, drzim se par osoba koje znam od 'malih nogu' ostali samo da su zdravo:)
Sačuvana

The DJ is my bodyguard ! Cool Mp3
ViTeZ_KoJa :)
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1524


Svako je kovach svoje srece. :)


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #8 poslato: Mart 18, 2009, 01:30:22 »

mrzim licemerje uh i osobe koje igraju prljavu igru i gledaju samo sebe aaaaaaaaaaaaaaaaaa.... Ode kosa.. SOS Angry
Sačuvana


One Stone is Enough to break a Glass..... One sentence is Enough to break a heart....... One Second is Enough to fall In Love ... and .... One Love is Enough to make worse a whole Life!
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM