Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 19, 2024, 02:48:41

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 90
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 112
Ukupno: 112
Prijatelji
Stranice: [1] 2 3 4   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Zašto želite zauzetog?  (Pročitano 14779 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Sa*ki
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 294


"Ljubav, siromaštvo i kašalj se ne mogu sakriti"


Pogledaj profil
« poslato: Februar 20, 2007, 14:21:43 »


Veliki broj žena je bar u nekom trenutku poželeo muškarca koji je već u vezi, bilo da je u pitanju bračna ili vanbračna veza. Nije svaka od tih žena nešto s takvim muškarcem i pokušala, ali poželela jeste. Postavlja se pitanje šta je to toliko privlačno u "zauzetima".

U ljudskoj je prirodi da teži onome do čega je teže doći - izazov je veći, a negde postoji i uverenje da je ono što je manje dostupno verovatno i bolje (to uverenje nije uvek tačno, ali je uvreženo većini). Recimo, vidite skupe farmerke koje super izgledaju i rešite da se potrudite da baš do njih dođete. Skupite potreban novac, a onda saznate da je malopre prodat poslednji par. Neki bi na to slegnuli ramenima i samo se osećali malčice razočarano - a neki drugi bi tada još više poželeli baš te farmerke i obišli ceo grad u pokušaju da ih nađu.

Pitanje koje bi se tu sasvim razumno moglo postaviti jeste da li su te farmerke zaista toliko dobre, toliko bolje od svih ostalih i toliko neophodne za život - ili je njihova glavna privlačnost bila u relativno teškoj dostupnosti (zbog visoke cene), a onda i u još težoj dostupnosti (jer ih više nema u toj radnji). Drugim rečima, da li bi te farmerke delovale toliko fenomenalno da im je cena pristupačnija i da su lako dostupne?

Slična pitanja dobro je postaviti sebi i kada se radi o želji za vezom sa "zauzetim" muškarcem (ili sa "zauzetom" ženom, što se toga tiče). Da li zaista verujete da je ta osoba prava za vas, ili vas privlači zato što je tuđa, pa samim tim i teže dostupna?

Ukoliko zaključite da bi vam se ta osoba veoma dopala i da je singl, upitajte se šta vam se na njoj toliko dopada. Koje su to osobine, fizičke i/ili psihičke. A onda - verovatno pretpostavljate šta ćemo reći - potražite neku drugu osobu koja ima te osobine, osobu koja je slobodna i koju ne morate nikome da otimate niti da vezom s njom dovodite do nečije nesreće.

Sačuvana
Mushmula
Gost
« Odgovor #1 poslato: Februar 21, 2007, 09:10:00 »

zato sto je zabranjeno voce.tudje sladje. Wink
Sačuvana
gremlin
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 184


Čovjek je sretaniji kad moze da usreci i druge


Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Februar 21, 2007, 09:22:06 »

mene licno ne zanimaju "zauzete" osobe
ali tudje nisu nisu nicije no svoje
i samo je volja necija da li želi ili ne želi da malo sebe da i tebi na neodredjeno vreme
što ne znaci da je tvoja svoina
Sačuvana
*Brainiac*
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 83


Rodjen sam u Srbiji, od toga ću i da umrem!


Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Februar 22, 2007, 21:55:39 »

ajd gremline da se slozim sa tobom, pristalica sam onoga "svoje cuvaj a tudje NE diraj", ma koliko mi se svidela devojka ako saznam da je zauzeta, jednostavno zaboravljam sve sto sam joj hteo reci (ili uraditi svejedno).jednostavno smatram da to nije posteno ni prema tom nekom njenom decku (muzu) a ni prema meni jer iako nesto bude izmedju nas, u momentu kada ode, znam gde i kome ide tako da mi to ne odgovara bas.....
Sačuvana
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #4 poslato: Februar 23, 2007, 19:52:02 »

Možda baš zato što je tuđe slađe,
a i svi dobri su uvijek zauzeti............
A možda i zbog drugih razloga:)
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
Jelena
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1696


Suck my lolly :)


Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Februar 24, 2007, 16:33:59 »

Nikad mi se nije svidjao zauzet tip.....Valjda podsvijest...
Sačuvana

gremlin
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 184


Čovjek je sretaniji kad moze da usreci i druge


Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Februar 24, 2007, 17:01:25 »

mada,ako mi se bas neko svidja toliko,a da naravno nije bracno vezan,vec u nekoj vezici,ne bih mogla da budem surova i da rasturim vezu,ali bih davala signale recimo pogledom,pa ako upali...
niko nije nicija svojina i zasto ne gajiti potajna osecanja.
ako odluci da bih ja bila ta,ne vidim razlog zasto ne,ali nikada ne bih otimala i po svaku cenu rusila neciju sracu,isto tako ne bih nikad dozvolila nekom da srusi moju.
Sačuvana
nisamja
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Maj 13, 2007, 17:28:47 »

ko te pita ako se zacoris u nekoga da li je zauzet ili nije ne pise mu na celu. A onaj ko svesno juri zauzete e to vec nije normalno...
Sačuvana
LiDiJa83
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 229



Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Maj 14, 2007, 10:41:51 »

Svi prichaju o tome kako nikad ne bi bili sa zauzetim mushkarcem (devojkom). A josh se niko ne bi zapitao da li bi ta "zauzeta" osoba bila sa tobom? Odluka o tome shta ce biti i da li ce biti je upravo na dotichnoj osobi. Pa i ako se odluchi da bude sa tobom, uprkos svemu, znachi da svesno ide u kidanje prethodne veze i u neki pokushaj sa tobom.
Sačuvana
natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Maj 14, 2007, 16:34:14 »

Lidija ne kenjaj.
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #10 poslato: Maj 15, 2007, 01:21:45 »

Svi prichaju o tome kako nikad ne bi bili sa zauzetim mushkarcem (devojkom). A josh se niko ne bi zapitao da li bi ta "zauzeta" osoba bila sa tobom? Odluka o tome shta ce biti i da li ce biti je upravo na dotichnoj osobi. Pa i ako se odluchi da bude sa tobom, uprkos svemu, znachi da svesno ide u kidanje prethodne veze i u neki pokushaj sa tobom.

Boze svasta...
Sačuvana

Nina92
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #11 poslato: Maj 16, 2007, 19:23:40 »

To se zove sujeta...Takve stvari se desavaju osobama koje nemaju dovoljno samopouzdanja,a koje misle da steknu tako sto ce dokazati da su bolje od njegovog/njenog partnera.Jedna od najgorih osobina...
Sačuvana

If You Love Me,Than-THANK YOU!
If You Hate Me,Than- FUCK YOU!!!
LiDiJa83
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 229



Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: Maj 16, 2007, 23:56:40 »

Ne razumem shta vam nije jasno? Pa za vezu je potrebno dvoje. I uvek oboje odluchuju o tome... Ti mozesh imati svoje mishljenje i stav, al za konachan ishod se pitaju oboje. Htela tu vezu ili ne, ko te bre uopshte pita? hahhaa... I njegov je problem da li on zeli da upropasti sadashnju vezu (ili brak). To ne ide tebi na savest. Ako zelish tu vezu i ako on raskine sa dotichnom, to nije tvoja krivica, nego njegova odluka. Shta je tu u celoj prichi nejasno i shta ja to lupetam?
 
Sačuvana
yu-generation-89
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1390



Pogledaj profil
« Odgovor #13 poslato: Maj 17, 2007, 12:06:07 »

Lidija ne kenjaj.
Please, bez vredjanja Smiley
Sačuvana

natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Maj 17, 2007, 19:14:13 »

a sto pa da ne
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
Stranice: [1] 2 3 4   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM