Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 02, 2024, 00:38:26

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 96
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 184
Ukupno: 184
Prijatelji
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Pirsinge i tetovaze :)  (Pročitano 93557 puta)
0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
SBgirl07
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1832



Pogledaj profil
« Odgovor #60 poslato: Jun 12, 2007, 13:15:25 »

ja bi pirsing na nosu! i mozad neku malu tetovazicu,nesto sitno..mali detalj!
Sačuvana

DRAQLA
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 191


Punk's not dead!


Pogledaj profil
« Odgovor #61 poslato: Jun 16, 2007, 16:51:01 »

Ja imam delfina na stomaku,a htjela bih uraditi i pirsing na obrvi ili na nosu,ali onu malu mindjusu sto izgleda kao tackica na nosu,to mi je bas simpaticno..tatoo kineskih simbola nisu losi,jos ako nadjes neko dobro znacenje,sta kazes na to,Mrkva?
kineska slova su skroz izfurana, bash su truba fazon. zeleo bi neshto novo, ekstravagantno al i da bude cooool! pa sam zato razmisljao neku sargarepicu poshto mi je to nadimak uopshte!!!pa predlozite, please...

Ha,ha,ha...Ma super ti je to, sa takvom tetovayom bi bas bio ono jedini. Mada, ja licno takvu tetovayu nikad ne bi stavio!
Sačuvana

...evo ja ću biti tvoj najbolji drug, pa svrati na kafu ili na fuk...
imbica34
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


Pogledaj profil
« Odgovor #62 poslato: Jun 16, 2007, 21:08:05 »

Aaa...ja sam konacno uradila piercing na obrvi. Ljudi, boli koliko i kad te neko malo ustine, nikakva infekcija se nije pojavila nit crvenilo. A radio mi je doktor, neurolog.
Sačuvana
daxi
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 724


U raju je do jaja, ali u paklu je ekipa!


Pogledaj profil
« Odgovor #63 poslato: Jun 17, 2007, 00:52:29 »

Aaa...ja sam konacno uradila piercing na obrvi. Ljudi, boli koliko i kad te neko malo ustine, nikakva infekcija se nije pojavila nit crvenilo. A radio mi je doktor, neurolog.

JAO ja hocu isto na obrvi ali su mi rekli da to uzasno boli i da moze da ti ostane oziljak. jedna drugarica mi je cak rekla da mogu kada ti buse obrvu da pogode neki zivac i da mozes da oslepis??? da li je to istina??? e i da li daju maloletnima? ja sam mislila da probusim za more, al opet mi kazu da ce da se inficira od slane vode? AJ POMOZI MI MALO PLEASE JA SAM SE SKROZ ZABAGOVALA...
Sačuvana
yu-generation-89
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1390



Pogledaj profil
« Odgovor #64 poslato: Jun 17, 2007, 21:48:03 »

Pa koliko ja znam, slana voda je bas dobra, samo kada prodje mesec dana posle busenja.
Mene nije ni malo bolelo na obrvi u ne moze puno da se pogresi, ako neko radi ko zna. Ja sam sa 16 god busila i keva je morala neko sranje da potpise da mi dozvoli.
Oziljak se nevidi, mislim to su samo dve mali rupice, ako skines, vide se samo rupice, ali one se bas skupe. Dobro je isto prvih 7 dana da stavljas svaku noc cist peskir na jastuk, i mesec dana da ga cistis i da stavljas nocu jednu kremu za otvorene rane, da ne bude nekih komplikacija, ali u sustini ne boli ni malo niti je tako opasno kao npr gore na uvetu gde imas tacke za akupunkturu, tu stvarno mozes neke zivce da sjebes.
Samo eto, ne moj odmah na more da ides sa otvorenom ranom. Jes da je ne vidis ranu, ali iznutra sa mora nova koza stvoriti okolo pirsinga a to traje u glavnom mesec dana. Ja licno ne bih isla na more ili kasnije bih probusila Smiley
« Poslednja izmena: Jun 19, 2007, 20:28:06 yu-generation-89 » Sačuvana

daxi
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 724


U raju je do jaja, ali u paklu je ekipa!


Pogledaj profil
« Odgovor #65 poslato: Jun 18, 2007, 15:18:15 »

kod koga si ti isla da busis obrvu?
Sačuvana
yu-generation-89
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1390



Pogledaj profil
« Odgovor #66 poslato: Jun 19, 2007, 20:35:12 »

Pa ja sam u nemackoj busila, ali sigurna sam da i u Srbiji ima dobrih i losih.
Ako te on ne informise o mogucim komplikacijama, o opsnosti i kako treba da negujes, koju kremu da stavis itd, onda mozes odmah da se okrenes i izadjes.
Mozes ti njega da pitas, mozda ce covek stvarno da zaboravi da te informise, mada to ne bi trebalo da se desi,ali ako ne zna kako da negujes i ako ne zna tacno da objasni sta se desava kada busis obrvu, onda barem po meni ne vredi taj pirsing studio.
Mozda je ovo preterano, ali ja ne bih nista rizikuvala, eto nije opasno, ali ko zna kakvih budala ima koji ne koriste ciste igle nemaju spray za desinfekciju itd.

Ne cu da te plasim, samo ti kazem da se dobro raspitas i onda da odlucis kod koga ces a ne kod onog gde je najjeftinije Wink
Sačuvana

daxi
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 724


U raju je do jaja, ali u paklu je ekipa!


Pogledaj profil
« Odgovor #67 poslato: Jun 19, 2007, 20:40:14 »

mislim da necu da busim obrvu... bolje bez mindjuse nego da oslepim, danas su me jos dodatno isprepadali u skoli... mozda neki drugi put. u svakom slucaju hvala ti
Sačuvana
dalmatinka
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


Pogledaj profil
« Odgovor #68 poslato: Jun 19, 2007, 20:44:22 »

volim vidjeti na osobama tetovaže,a ja imav veliku ružu u boji sa lijeve strane leđa i zmajevu glavu crne boje na donjoj desnoj strani trbuha,planiram za ljeto još 2 tetovaže i piercing na pupku
Sačuvana
yu-generation-89
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1390



Pogledaj profil
« Odgovor #69 poslato: Jun 19, 2007, 20:51:06 »

mislim da necu da busim obrvu... bolje bez mindjuse nego da oslepim, danas su me jos dodatno isprepadali u skoli... mozda neki drugi put. u svakom slucaju hvala ti
Cheesy Cheesy Cheesy pa neces oko da izgubis, kako ja nisam izgubila. Kazem ti, nije opasno, samo probaj sama obrvu izmedju dva prsta da uhvatis, malo da povuces i da pritisnes. Eto, tako boli, samo sto kad busis, boli jedno 2 sec a ti mozes i celu noc da pritiskas prstima Cheesy
Imam jako puno drugarica u Srbiji, sto su busile obrve u beogradu i bio je jako dobar studio Smiley
Kako hoces, ja sam u svakom slucaju zadovoljna sa mojim pirsingom i za nikog ne bih skinula.
Sačuvana

daxi
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 724


U raju je do jaja, ali u paklu je ekipa!


Pogledaj profil
« Odgovor #70 poslato: Jun 19, 2007, 20:54:44 »

joj ne znammmmmmmmm
Sačuvana
issy-the-Genius
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1377


Ministarka za dijasporu :)


Pogledaj profil
« Odgovor #71 poslato: Jun 25, 2007, 23:04:39 »

Ja bih pirsing na obrvuuuuuuuu Sad (e strasno bi mi stojao Cheesy )
a tetovazhe ne preferiram nesto Wink
Sačuvana

The DJ is my bodyguard ! Cool Mp3
Stela-Angel
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19



Pogledaj profil
« Odgovor #72 poslato: Jun 26, 2007, 01:02:09 »

Pirsing kao i tetovaza je meni skroz ok,imam i jedan sama...stomak je u ppitanju,ali nista lepse nego mera u svemu tome!Nissta losije nego kad se pretera pa izgleda bezukusno....Podrzavam svaciji nacin izrazavanja samoga sebe Svakako je bolje nego sklanjati se i cutati Smiley pozdrav!
Sačuvana
mallena
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


Pogledaj profil
« Odgovor #73 poslato: Jun 26, 2007, 23:14:16 »

extra mi je pirsing na pupak!! to je najbolje
Sačuvana
mrkva
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8958


Nekada sam imao zivot, a sada adsl.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #74 poslato: Jul 05, 2007, 01:30:06 »

ovo chudo, tj. skorpiona na slici tju da istetovitam al samo neznam gde..

dajte predlog!! Streber Streber
Sačuvana

Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM