Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 01, 2024, 07:12:34

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 96
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 79
Ukupno: 79
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Zapaljen džip fudbaleru Crvene zvezde  (Pročitano 1410 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Милан Бандић
Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« poslato: April 11, 2008, 11:01:35 »

Na džip „tojota“, koji je dat na korišćenje Pavlu Ninkovu (23), fudbaleru Crvene zvezde, dvojica za sada neidentifikovanih mladića, juče oko 2.15 sati, na parkingu u Ulici Danila Lekića na Bežanijskoj kosi, bacila su „Molotovljev“ koktel. Džip je izgoreo, a u požaru su oštećeni i „opel vektra“ i „sitroen“, koji su bili parkirani do „tojote“.

- Džip sam preksinoć oko 21 sat parkirao ispred zgrade, gde obično i ostavljam vozilo. U to vreme nije bilo nikog sumnjivog na parkingu. Oko 2.15, komšija me je zvao na fiksni telefon i rekao da je zapaljen moj automobil. Istračao sam iz stana i na parkingu ugledao buktinju. Džip je goreo s prednje i sa zadnje strane, ali ne i unutra - priča za „Blic“ Ninkov.
Na parkingu su u to vreme već stigle i patrole policije i vatrogasci koji su razbili staklo na džipu, da bi ugasili vatru koja je zahvatila prednji i zadnji deo vozila.
- Komšije su mi kazale da su videle dva momka kako nešto bacaju na džip, vozilo počinje da gori, a oni beže. Zaista ne znam ni ko su oni ni zašto su to uradili. Od trenutka kada sam video zapaljeni džip, razmišljao sam da li sam se s nekim sukobio. Nisam, međutim, mogao da se setim nijedne osobe s kojom imam neke razmirice ili sam u svađi - kaže Ninkov.
Desni bek Zvezde naglašava da je „uvek bio fer prema ljudima, bilo da je s njima u privatnim ili komšijskim odnosima“.
- I u fudbalu sam uvek bio i sada sam korektan. Ne zameram se ni ne svađam, ne zatvaram vrata. Nisam se promenio od kada igram u Zvezdi, da bi neko na mene bio ljubomoran. A živim u kraju gde me svi znaju, i navijači Zvezde i Partizana, i sa svima sam u dobrim odnosima - objašnjava fudbaler crveno-belih.
Ninkov juče nije išao ni na prepodnevni trening Zvezde jer je u to vreme razgovarao s operativcima PU za grad Beograd, koji pokušavaju da otkriju „bombaše“. I njima je, kako saznajemo, ispričao da ne sumnja ni na koga i da ne zna razlog zbog kojeg bi neko njemu zapalio džip.
- Taj džip sam vozio tek nešto više od mesec dana. Klub, koji ima ugovor s „Tojotom“, dao mi ga je na korišćenje - kaže Ninkov.
Pavle Ninkov je početkom ove godine iz Čukaričkog prešao u Crvenu zvezdu za 600.000 evra, a potpisao je ugovor do 2012. godine. Prethodno je igrao u Radu i Radničkom iz Novog Beograda. U Zvezdi igra na poziciji desnog beka, a nedavno na utakmici protiv Makedonije u Skoplju debitovao je i za reprezentaciju Srbije.

U Zvezdi bez komentara

Goran Bunjevčević, direktor Crvene zvezde, rekao je za „Blic“ da je čuo za eksploziju, ali da ne zna pojedinosti.
- Policija radi svoj posao. Za sada ne znamo detalje, pa se još nećemo oglašavati tim povodom - rekao je Bunjevčević, posle sastanka u FSS.
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM