Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 18, 2024, 18:12:55

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 105
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 86
Ukupno: 86
Prijatelji
Stranice: 1 ... 10 11 [12]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: F-1  (Pročitano 50301 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
BOY NAMED SANDOZ
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 720



Pogledaj profil
« Odgovor #165 poslato: Decembar 01, 2009, 19:20:30 »

NE VERUJEM!  Studenjak Studenjak Studenjak Yupiii Yupiii Yupiii Yupiii Yupiii respekt respekt respekt Rock Rock Studenjak Studenjak Nice one Pljuga

Stvarno ce biti lepo videti, nadam se, srpski tim u formuli 1 Smiley.
Sačuvana

Ja sam uvek u pravu. To realnost gresi Wink.

I want something good to die for,
to make it beautiful to live.
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #166 poslato: Decembar 01, 2009, 20:01:07 »

Koje je to iznenađenje!!! Nemam pojma ko je taj čovek... Al' dobro, mene osim F1, u automobilizmu, ništa nije ni zanimalo...
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #167 poslato: Decembar 02, 2009, 02:03:28 »

Sad naiđoh na ovo..


"STEFAN GP": Sve je dogovoreno
Utorak, 1. decembar 2009. 13:05      


Nova sezona Formule 1 počinje trkom za Veliku nagradu Bahreina, 14. marta naredne godine. Na pisti Šakir, okupiće se "najbrži crikus", a među zastavama učesnika, vioriće se i srpska trobojka, tvrdi vlasnik "Stefan GP" Zoran Stefanović.

"Sve je već dogovoreno, ceo posao sa Tojotom F1, koja je odustala od učešća u Formuli 1, je završen", potvrdio je za "Večernje novosti" beogradski biznismen.

Engleski „Indipedent“ u tekstu pod naslovom "Postaje li Tojota srpska?“, navodi da je "Stefan GP“ već angažovao šefa Tojotinog tehničkog odeljenja Paskala Veselona i vozač Kamuji Kobajašija.

Nemački vodeći automobilski magazin "Auto motor und sport“, saznaje iz izvora bliskim japanskoj kompaniji da su Tojotini pregovarači posetili Srbiju i da su "impresionirani visokim tehničkim standardima lokalnih pogona".

Prema navodima magazina, Tojota je spreman da 40 svojih bolida proda "Stefan GP" po znatno nižoj ceni, kao i to da bi sedište novog tima u prelaznom periodu bilo u Kelnu, a potom bi se preselilo u Beograd.

" Sve je 'procurilo' iz štaba Tojote u Kelnu. Mi se držimo dogovora i nećemo obelodaniti preciznije informacije pre konferencije za novinare predviđene za ovu nedelju ili početak sledeće", komentariše pisanje navedenih listova Stefanović.

"Kupili smo tehniku TF1 tima. Naš tim će se zvati „Stefan GP“, bićemo locirani u Beogradu i vozićemo pod srpskom trobojkom. Ostalo je da se pripreme samo još neki papiri za potpis i da se sve zvanično obnaroduje", kaže Stefanović i dodaje da ima maksimalnu podršku čelnika Formule 1.

"Važno je da imamo maksimalnu podršku Bernija Eklestona i ser Frenka Vilijamsa i, naravno, da smo mi spremni za ceo posao. Ipak, dok sve ne bude potpuno završeno, ne želim da otkrivam pojedinosti...", zaključio je Stefanović.

Svetska automobilska federacija u ponedeljak je objavila spisak sa imenima 12 timova za sledeću sezonu, među kojima nema "Stefan GP". FIA je istakla da će ime 13. tima biti uskoro poznato.

(MONDO)
Sačuvana

Moca
Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #168 poslato: Decembar 02, 2009, 14:58:50 »

Au svaka cast ako je zaista tako, valjda ce i Milos poceti da vozi u Formuli 1 konacno
Sačuvana

strateg3
Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


Šansa se ukaže onog časa kad odlučiš da se boriš


Pogledaj profil
« Odgovor #169 poslato: Decembar 02, 2009, 17:50:30 »

Znaci sledi ovo  Band Yupiii Kolo


Pa i red je vec bio,ali neverujem da ce angazovati Pavlovica Huh?

Sačuvana


Proći će sve ali duša,obraz i ono što je dobro ostaju zauvek
Teško je biti sam. Od toga je jedino teže kada su dvoje sami.
Moca
Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #170 poslato: Decembar 02, 2009, 22:55:30 »

Ja bih voleo da pocne al jbg Smiley
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #171 poslato: Decembar 03, 2009, 18:10:05 »

I ja čisto sumnjam... On je solidan koliko vidim po rezultatima, ali F1 voze samo najjbolji... Ali naravno da bih voleo da vidim Pavlovića u srpskom Stefan GP-j! Kolo. I ovako gledamo F1 kad god je moguće, a tek bi sad gledali. WoW Yupiii Kolo Siguran sam da nećemo biti poslednji, a za više... ko će to znati... Roll Eyes Ipak je tu iskustvo preko potrebno, a mi ga još nemamo, pa će sigurno u timu biti angažovani iskusni stručnjaci i vozači.
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #172 poslato: Decembar 15, 2009, 05:06:08 »

Schumacher 'agrees' F1 return

Eurosport - Sat, 12 Dec 12:55:00 2009

Michael Schumacher is close to making a sensational return to Formula One after agreeing a one-year contract with Mercedes, according to reports in Germany.


Bild and Focus magazine reported on Saturday that the seven-times world champion will compete for the new Mercedes team - formerly Brawn - next season if he passes a mandatory medical.

FORMULA 1 Schumacher Mercedes Picasso

Schumacher had planned to return to F1 with Ferrari in the summer after Felipe Massa was sidelined following a crash, but due to neck injuries suffered in a motorcycle crash, his return was put on hold.

The magazine also said that Mercedes wanted Schumacher to act as a team ambassador on a long-term basis, though that would involve him cutting ties with Ferrari who he still advises.

Schumacher's spokeswoman Sabine Kehm refused to comment on whether the winner of 91 grands prix would compete for one final year when questioned by Deutsche Press Agency.

A source close to Schumacher's management team told Eurosport that reports were "more than just rumours."
« Poslednja izmena: Decembar 15, 2009, 05:12:26 ZenTale » Sačuvana

Stranice: 1 ... 10 11 [12]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM