Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 22, 2024, 21:47:30

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 113
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 129
Ukupno: 129
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Opelom podleteli pod autobus  (Pročitano 1245 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Милан Бандић
Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« poslato: Mart 11, 2008, 09:50:37 »



BEOGRAD - Goran Vujanović (27) i Anita Krička (26) poginuli su juče oko 11 sati u saobraćajnoj nesreći na autoputu Beograd-Niš, nedaleko od Plavog mosta, kada su „opel kalibrom“ podleteli pod autobus GSP Beograd, kojim je upravljao Toplica Andreić (40).

Do nesreće je došlo kad je Vujanović, koji je upravljao „opelom“ užičke registracije, izgubio kontrolu nad vozilom i prešao iz leve u desnu traku. Vujanović je udario u zadnji deo autobusa na liniji 79, koji je nekoliko minuta ranije izašao iz garaže „Kosmaj“. Vujanović i Krička ostali su na mestu mrtvi. Vozač autobusa nije povređen.
- Čuo sam strahovit prasak i prvo sam pomislio da je nekom pukla guma. Kad sam prišao autoputu, video sam uništen automobil i nepomična tela muškarca i žene. Odmah sam pozvao policiju, koja je stigla za nekoliko minuta - kaže Mire Dimitrov, stanar jedne od obližnjih kuća.
Na mestu nesreće ostao je jeziv prizor. „Opel“ je više od jednog metra bio podvučen pod autobus, a po putu razbacani lim, plastika i ulje. Ekipa Hitne pomoći, koja je ubrzo stigla, mogla je jedino da konstatuje smrt, a morali su da intervenišu i vatrogasci. Više od pola sata pokušavali su da odvoje smrskani automobil od autobusa kako bi izvadili nastradale.
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM