Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 17, 2024, 10:51:00

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 68
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 81
Ukupno: 81
Prijatelji
Stranice: [1] 2   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Aj, malo sami sebe predstavite...  (Pročitano 7346 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« poslato: Decembar 31, 2007, 15:55:15 »

 Smiley 
Novi ste na forumu... napišite par crta o sebi...
A mogli bi i starosjedioci napisat ponešto o sebi  Wink ...općenito?
     :geek:aj napišite malo - jel idete u srednju, na faks, jel netko radi, jel neko mete ulice....
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Decembar 31, 2007, 16:13:12 »

Smiley hmm.. eo ja ću prva... iman puno godina i puno ćeriju... ha ha -četiri...
neman nikakvih obveza pa zato stalno visin na ovome forumu.... završila turističku i puuno radila prije, al sad samo priko lita... volin slušat muziku, volin sport, kartanje i sve vrste nadmetanja kao i hmmm  filozofirat ponekad... - eto za početak.
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Decembar 31, 2007, 17:10:45 »

evo i mene...... Wink dakle,imam 18 godina,završavam gimnaziju(odličan đak Cheesy ),a šta ću dalje ne znam....bavim se gimnastikom...što dalje implicira da volim sport Smiley volim da slušam muziku,ali pošto sam u sobi sa mlađom sestrom koja je strašno razmažena i sve joj smeta,često moram da upotrebljavam slušalice.....xe xe.ne znam šta bih još rekla,to bi bilo to,ukratko Wink
Sačuvana



...life is what you make of it...
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Decembar 31, 2007, 17:27:15 »

Smiley gimnastičarka Shocked  olla... hehe... eo još jedne bivše gimnastičarke i trenerice.... Wink
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Decembar 31, 2007, 19:38:05 »

xe xe,super Smiley danas se malo ko interesuje za gimnastiku...... Sad
Sačuvana



...life is what you make of it...
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #5 poslato: Januar 01, 2008, 07:48:19 »

Postoji verovanje da se trećeg dana po rođenju, određuje šta će čovek raditi, šta će znati, šta će ga interesovati...
Moja puno starija sestra je tog dana u moju sobu donela sve stvari kojima je želela da 'ovladam'... Tu je bilo svega: gitare, knjiga raznih, alata, bojica i četkica za slikanje, svega i svačega, čak i male igračke-šivaće mašine! He he...
I tako je Zen postao enciklopedija različitih veština, znanja, interesovanja, i sposobnosti... Muzika, kompjuteri, ritam mašine, sintisajzeri-programiranje zvukova, stilova i semplova, MIDI rekording, audio rekording i obrada zvuka, komponovanje, sviranje više žičanih instrumenata i par malih duvačkih, Meditacija, Yoga, Vedska znanja i tehnike, horoskop, sanskrit, vedske recitacije, Makrobiotika i kuvanje kao i podučavanje, vegeterijanstvo (naravno kao interesovanje i način ishrane ne kao posao, hehe), psihologija, ekonomija, kompjuteri, slepo kucanje i obrada texta i priprema za štampu, sve kućne popravke, čak sam i sam sebi tesnio farmerice kao klinac Wink i pravio futrole za sintisajzere i gitare, profesionalno (to mi je od one šivaće mašine Wink )... Nešto sam zaboravio, garant, ali eto...
Možda će ovo nekome da zvuči kao hvalisanje, ali verujte nije. Teška je to sudbina, kad znate tako puno i teško Vam je opredeliti se za jedno... Nisam neodlučan, naprotiv, ali zato uvek tragam za najboljim, vrhunskim, i ne zadovoljavam se ničim nekompletnim i ne-celim (ja mu dođem kao lečeni perfekcionista Wink ). Kada kažem nešto uvek razmišljam kako će to zvučati za najmanje 100 godina, toliko mi je bitna reč i odluka...
Dugo mi je trebalo da se odlučim, ali napokon jesam. Sveo bih sve to na dve reči:
ja to zovem Dva EM* - Muzika i Meditacija...
Sve ostalo, ide onako usput... U mnogim stvarima sam došao do vrhunskih stvari. U nekima još uvek nisam...
Da stvari budu još čudnije, ja gotovo da mogu bez svega, askeza mi tako lako pada, da se nekima to čini kao samokažnjavanje, ali nije, meni je to tako spontano, jednostavno mogu gotovo bez bilo koje stvari, u tom smislu da ne osećam zavisnost... Nekad i preteram..
Jedino bez čega ne mogu, u dužem vremenskom periodu, je meditacija (koja je i sama ljubav, u suštini) kao i ljubav u svom najosnovnijem obliku i svim oblicima, istovremeno, i kao poštovanje, predanost, posvećenost i težnja ka miru i skladu u svemu i svačemu, unutrašnjem miru, i miru u društvu... Mir je moje drugo ime. Ja tako osećam i sa time se poistovećujem.
Izbegavam upotrebu oštrog sečiva intelekta koji je sposoban da se rastoči na sastavne delove, jer ne volim nikakve podele, a to u stvari i jeste deljenje, rastavljanje...
Ja sam više sa sintezu, spajanje, povezivanje - pa i u prirodi fuzija jača od fisije. I ja se tako  povezivanjima i spajanjima osećam jači i više 'svoj'... Odatle i moja težnja da Vas objedinim i povežem i kao pojedince i kao zajednicu...

I ovo pišem samo zato da bi me bolje upoznali ovi dragi ljudi koji dolaze 'ovde' i čitaju ove retke, jer oni to zaslužuju..      *S V V Z*
Sačuvana

***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: Januar 01, 2008, 16:25:45 »

Zen,pa ti si zaista........svestran!to je lepo Wink interesuje te horoskop?i mene,ali nažalost ne znam mnogo......moram da priznam da me svakim svojim postom sve više iznenađuješ,sve pohvale za tebe! Kolo
Sačuvana



...life is what you make of it...
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #7 poslato: Januar 02, 2008, 06:11:12 »

Zen,pa ti si zaista........svestran!to je lepo Wink interesuje te horoskop?i mene,ali nažalost ne znam mnogo......moram da priznam da me svakim svojim postom sve više iznenađuješ,sve pohvale za tebe! Kolo
Thank's Tamara! I meni se dopadaju tvoja interesovanja, gimnastika razvija celog čoveka, rekao bih da je to univerzalan sport, kao i atletika, pa otuda znam da su tvoja razmišljanja vrlo 'zdrava' i pozitivna i ja sam takođe oduševljen tvojim pojavljivanjem na forumu...
Što se horoskopa tiče, to je jedno od prvih intelektualnih celovitih znanja - Vedskih znanja, koja sam imao prilike da izučavam. Bilo je to još davne 90'! Eto ti si imala godinu dana.. Wink Završio sam jedan kurs, a kasnije i drugi, i neke seminare. Imao bih puno da ti pričam...  U svakom slučaju, to je Vrhunsko Znanje, ako neko može da pretpostavi šta je to i kako izgleda...
Osnovni cilj Đotiša (kako se zove na sanskritu-vedska astrologija-Đoti znači SVETLO, dakle svetlo koje osvetljava naš životni put i usmerava...) je dostizanje ĐOTI-MATIPRAGJE, ili ti, Praga Sveznanja - dakle dostizanje sveznanja. I tako učenjem i bavljenjem počinješ da shvataš neke stvari i da ZNAŠ. Čudno je to nekome objasniti, zaista...
Sačuvana

issy-the-Genius
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1377


Ministarka za dijasporu :)


Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Januar 02, 2008, 16:02:56 »

Ja sam djak pLvak Gimnazije.. Prije sam se bavila karateom, sad ne (mora da se uchi Wink ) volim da sviram (gitaru), kad zavrsim gimn. upisacu etf, OBOZHAVAM da shetam i zezam se sa drustvom, i svaki slobodan trenutak iskoristim da budem sa njima...
eto:)
« Poslednja izmena: Januar 03, 2008, 01:15:58 issy » Sačuvana

The DJ is my bodyguard ! Cool Mp3
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #9 poslato: Januar 10, 2008, 12:50:44 »

Hmm...ja baš i ne znam šta da kažem o sebi...Ništa zanimljivo=)
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: Januar 10, 2008, 15:27:28 »

Smiley a kako nemaš ništa zanimljivo, eno san ti pogledala blog i vidila puno lipih stvari o tebi.
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #11 poslato: Januar 10, 2008, 15:32:02 »

hihihihihihi...

HvaLa...Wink
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: Januar 10, 2008, 17:48:38 »

evo za promenu jednog novajlije
rodjen sam na isti dan kad i Sumaher samo malo kasnije
volim jednostavne stvari bez komplikacija
u kuci se odazivam na crnogorcino opet spavas a u skoli na djeneral(jedino me loodack i par osoba lepseg pola zovu imenom)
hobi mi je plivanje, jahanje i gledanje skupstine
moj san je da postanem politicar(jbg svako je rodjen za nesto)
ja sam djak ekonomske skole 1razred Sluzbenik Osiguranja
volem da pisem po forumu(aktivan na BGDcafe-u oko 1 500postova)
vatreni navijac FC Intera
organski nepodnosim fuxe i ljude kojima je ispran mozak
mrzim dodjose
ne pijem(mnogo)
ne pusim jer kazu nepusaci umiru zdravije
po nacionalnosti sam Vojvodjanin(bas tako)
tolko je dovoljno za prvi put
Sačuvana

whoever does not try does not learn
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #13 poslato: Januar 10, 2008, 19:45:44 »

hah...
Jako interesantno...Ali sad trenutačno ne mogu da komentiram
jer se smijem tvom potpisu!
Dobrodošao!! Cheesy Cheesy
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Januar 10, 2008, 20:44:37 »

evo za promenu jednog novajlije
rodjen sam na isti dan kad i Sumaher samo malo kasnije
volim jednostavne stvari bez komplikacija
u kuci se odazivam na crnogorcino opet spavas a u skoli na djeneral(jedino me loodack i par osoba lepseg pola zovu imenom)
hobi mi je plivanje, jahanje i gledanje skupstine
moj san je da postanem politicar(jbg svako je rodjen za nesto)
ja sam djak ekonomske skole 1razred Sluzbenik Osiguranja
volem da pisem po forumu(aktivan na BGDcafe-u oko 1 500postova)
vatreni navijac FC Intera
organski nepodnosim fuxe i ljude kojima je ispran mozak
mrzim dodjose
ne pijem(mnogo)
ne pusim jer kazu nepusaci umiru zdravije
po nacionalnosti sam Vojvodjanin(bas tako)
tolko je dovoljno za prvi put
hey,ja te znam sa bgdcafe-a,ja sam tamo _taca_.... Wink takođe,primetila sam koliko voliš Vojvodinu(i ja sam iz Vojvodine Wink ) Cheesy i moj san je da postanem političar Grin ako si ozbiljan u vezi toga,ja prosto ne mogu da verujem da postoji još neko ko toliko voli politiku kao ja!poZzdrav Kolo
Sačuvana



...life is what you make of it...
Stranice: [1] 2   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM