Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 22, 2024, 19:02:10

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 893
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 855
Ukupno: 855
Prijatelji
Stranice: [1] 2   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: HOROSKOP LJUBOMORE  (Pročitano 6471 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
lejenica
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3280


Ministar za kulturu


Pogledaj profil WWW
« poslato: Avgust 23, 2007, 09:38:15 »

HOROSKOP LJUBOMORE
SNAGA LJUBOMORE U VAŠEM HOROSKOPSKOM ZNAKU

   
 
   
     
     Veoma često, htjeli - ne htjeli, postajete ljubomorni na svoje voljeno biće. A kolika je snaga ljubomore, pokazuje primjer Šekspirove tragedije, u kojoj glavni junak Otelo ubija svoju nevinu ljubav Dezdemonu. Ako pročitate koliko je naglašena ljubomora u sunčanim znacima Zodijaka, odmah ćete saznati da li u vama „živi” Otelo.


OVAN

Vaši sentimentalni odnosi su jasni i tačni. Stalno se osjećate sigurnim. Kada vas obuzme talas strasti, postajete veoma osjećajni. Vi ste „materinski tip”, koji čvrsto i sigurno drži svoju djecu u svom naručju. Zbog toga isto tako ljubomorno držite i pazite svoje voljeno biće.   

BIK
Ko odluči da bude sa vama, prihvata veliki rizik zato što ste veoma ljubomorno biće. Položaj je tragičan ako vaš partner ne želi da bude vaš rob. Ako izaberete Vodoliju ili Škorpiju za svoju ljubav, biće vam mnogo lakše. Oni imaju toliko licemjerja u sebi da će vam stalno govoriti ono što vi u tom trenutku želite da čujete. 

BLIZANCI
Stvarate utisak neutralne i ravnodušne osobe a, u suštini, vi ste odličan glumac, koji odlično igra svaku ulogu koju mu daju. A da ste biće od materije i duha, pokazuje činjenica da volite da budete gospodar voljene osobe i da upravljate ne samo njenom ljubavlju već i njenim materijalnim blagom.   

RAK
Vi ste nježno i osjećajno biće koje duboko poklanja svoju ljubav, a od svog partnera traži duplo više poštovanja i osjećanja. Zbog svega ovog, vama nijesu tuđe teške scene ljubomore, kojima, veoma često, i nepotrebno, narušavate harmoniju uzajamnih odnosa sa voljenom osobom. Puno analizirate postupke svog partnera, a pri tome zaboravljate šta vi činite njemu. 

LAV
Stalno ističete da je ljubomora glupost, ali nijeste sigurni u sebe i stalno pratite pogledom svoje voljeno biće, gdje šta radi i s kim razgovara. Duboko ste ljubomorni, ali skrivate to osjećanje, ne želeći da krnjite svoj ponos i dostojanstvo. Ali, kada svi odu i ostanete sami sa svojim partnerom, iz vaših riječi izbija prava rijeka ljubomore, ako ste uhvatili barem jedan njen pogled i osmijeh poklonjen nekom drugom, a ne vama.   

DJEVICA
Stalno se osjećate razočarani u ljubav i uvijek uzubuđujete sebe da je za to kriv partner. Kada vaše voljeno biće pogleda nekog drugog, odmah gubite tlo pod nogama. Pogledajte sebe dobro i vidjećete da ima puno lijepog u vama i da ne treba toliko da uzdižete druge, a sebe kritikujete. 

VAGA
Vama su neophodne zaštita i sigurnost. Plaši vas misao da ćete izgubiti voljenu osobu. Ali, kada se to desi, veoma brzo se oporavljate. U suštini, vi stalno koketujete sa osjećanjem ljubomore i to vam se veoma sviđa. 
 
ŠKORPIJA
Nikada se ne stidite svoje ljubomore. Volite da priređujete ljubomorne scene, i to javno. A, gledajući u cjelini, vi nijeste ljubomorno biće. Samo ste nadareni velikom samouvjerenošću i lukavstvom. 

STRIJELAC
Uvijek pobjeđujete u ljbavnim sporovima i konfliktima. Vaš moto je: „Imam povjerenje u sebe!” i veoma dobro živite i slažete se sa svojim partnerom. Ljubav je za vas veoma lijepa stvar, ali obuzima vas povremeno. Zbog toga ne patite ni od ljubomore. 
 

JARAC

Previše ste ponosni i zbog toga ne podliježete ljubomori. Čak i kada vas obuhvati neki njen „talas”, ona je veoma slabo izražena. Vi ste jedan veoma izrazit materijalni tip koji smatra sljedeće: „Ako sam već izabrao svog partenera, on mora biti moj zauvijek!” 

VODOLIJA
Ljubav zamjenjujete seksom i zbog toga veoma rijetko patite od ljubomore. Vaš princip je: „Svako od nas mora da ima svoj život, ali dobro nam je udvoje.” Ipak, često vam se događa da postajete žrtva ljubomore i u tim trenucima ne možete da shvatite šta je to što izaziva nesporazume u ljubavi.
 
RIBE
Romantična ste osoba koja često plače zbog neuzvraćene ljubavi. Mislite da možete otrovati svog nevjernika, ali to su samo vaši pusti snovi. A u životu ste toliko primjereni i smireni da i ne znate šta je to ljubomora. 

 
 
Sačuvana

lejenica
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3280


Ministar za kulturu


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #1 poslato: Avgust 23, 2007, 09:45:02 »

Ako ovo nije tačno nije ništa.
Sačuvana

mrkva
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8958


Nekada sam imao zivot, a sada adsl.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #2 poslato: Avgust 23, 2007, 10:09:16 »

hm?
Sačuvana

SBgirl07
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1832



Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Avgust 23, 2007, 13:15:05 »

mozda... hehehehe
Sačuvana

mladi-ljubavnik
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 124



Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Avgust 23, 2007, 15:00:03 »

trebalo bi da jeste......
Sačuvana

" Noćas sam ti opet sam..... Da me barem nešto udari... Biće rata kažu svi... A ja ću umreti od ljubavi.... "
m@rij@
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1154



Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Avgust 23, 2007, 17:29:58 »

HMMMM..... HMMMM.... HMMMM....
Sačuvana

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #6 poslato: Avgust 23, 2007, 19:25:16 »

uuuuuuuuu... pa dobro je ovo...
Mislim da bi moglo biti istina;)
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #7 poslato: Avgust 23, 2007, 22:06:27 »

Hahah... nije lose...
Sačuvana

marsovche
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1028



Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Avgust 24, 2007, 01:23:25 »

opa... Cheesy...polaskana sam...ima istine...ili bi ja volela da je ima...hmmm... Grin
Sačuvana
miliza
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 780


Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Avgust 24, 2007, 09:29:38 »

ajoj,ispadoh bolesno posesivna...nish nje tachno dechice moja,ljubi vas mama i drzi u naruchju......
Sačuvana
ChEtNiK
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2808


Guns don't kill people. - I kill people


Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: Avgust 24, 2007, 23:22:07 »

ajoj,ispadoh bolesno posesivna...nish nje tachno dechice moja,ljubi vas mama i drzi u naruchju......

QQ


Za mene nije tachno...
Sačuvana

__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
LiDiJa83
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 229



Pogledaj profil
« Odgovor #11 poslato: Avgust 25, 2007, 03:29:58 »

E, svidja mi se ovo za Vagu...
Smiley
Sačuvana
miliza
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 780


Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: Avgust 25, 2007, 03:45:35 »

ajoj,ispadoh bolesno posesivna...nish nje tachno dechice moja,ljubi vas mama i drzi u naruchju......
xixixi,mojne kukash tu vojniche!

QQ


Za mene nije tachno...
Sačuvana
ChEtNiK
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2808


Guns don't kill people. - I kill people


Pogledaj profil
« Odgovor #13 poslato: Avgust 25, 2007, 12:32:57 »

ajoj,ispadoh bolesno posesivna...nish nje tachno dechice moja,ljubi vas mama i drzi u naruchju......

QQ

Za mene nije tachno...
xixixi,mojne kukash tu vojniche!

RAZUMEM GOSPODINE, pardon GOSPODJICE!
Sačuvana

__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
m@rij@
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1154



Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Avgust 25, 2007, 15:51:05 »

Ma necu ni da postavljam pitanje o tacnosti.
Za blizance DEFINITIVNO nije tacno. Ovo je smislio neko ko ne voli blizance Sad
Sačuvana

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Stranice: [1] 2   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM
  2: fopen(/mnt/volume-cache/kovach/9b68899ebaa940c00a3ce7e18f3c15fb.cache): failed to open stream: No space left on device
Datoteka: /home/kovach/sites/kovach.rs/current/index.php
Linija: 992