Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 18, 2024, 18:47:52

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 105
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 81
Ukupno: 81
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Srbija prvak sveta  (Pročitano 5786 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« poslato: Avgust 01, 2009, 23:21:39 »

Ватерполисти Србије, после продужетатка и две серије петераца, савладали су репрезентацију Шпанију у финалу Светског првенства у Риму резултатом 14:13. Утакмица је у регуларном делу игре завршена нерешено 6:6, а након одиграна два продужетка резултат је поново био изједначен, 7:7.

Српски ватерполисти само на корак од освајања светског злата и то против Шпаније, чији су ватерполисти у досадашњем току такмичења једини успели да савладају репрезентацију Србије, 11:9 на отварању првенства у Риму.

За Србију наступају: Соро, Аврамовић, Гоцић, Удовичић, Гак, Душко Пијетловић, Никић, Алексић, Рађен, Филиповић, Прлаиновић и Гојко Пијетловић. Тренер Дејан Удовићић.

Шпанија игра у саставу: Гарсија, Мартин, Маларах, Молина, Гаљего, Еспањол, Ваљес, Пероне, Перез, Гарсија и Лопез.

Последњи пут ватерполисти Србије и Шпанија састале су се у четвртфиналу Олимпијских игара прошле године у Пекингу, када су победили изабраници Дејана Удовичића са 9:5.

На претходном Светском првенству, одржаном пре две године у Мелбурну, Шпанија је у утакмици за треће место савладала Србију 18:17, после извођења петераца,

"Знамо се одлично. Шпанија је екипа искусних играча. Ми смо желели ову утакмицу, не треба да говорим о мотиву. Урадили смо већ доста, знам да то многи у Србији цене, али покушаћемо да пронађемо снаге и да стигнемо до још једне победе", рекао је селектор репрезентације Србије Дејан Удовичић.

Селектор Шпаније Рафа Агилар рекао је да се његова екипа не боји Србије, иако је признао да противник има веома добар тим. "Знам да имају огромну жељу за победом, али верујем у наше искуство. Не бојим се противника, мада је заиста изванредан".

Нема филозофије, победа доноси злато


Андрија Прлаиновић изјавио је да је веома задовољан досадашњим учинком екипе на Светском првенству, али да ће играчи сутра заборавити на све претходне утакмице. "И када многи нису веровали у нас, сматрао сам да ова екипа може много. Презадовољан сам урађеним, али све је то за нама. Сада играмо финале и ту нема никакве филозофије. Победа доноси злато, учинићемо све да још једном обрадујемо нацију".

Најискуснији шпански ватерполиста, 38-годишњи Иван Перез очекује да у финалу добије већу минутажу него у досадашњем току првенства. "До сада нисам много играо. По договору са селектором Агиларом, чувао сам се за завршне мечеве. Сада је прави тренутак".

"Једва чекам меч, енергија је велика, показаћемо карактер, учинићемо све да будемо победници", најавио је капитен српске репрезентације Вања Удовичић.
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Avgust 01, 2009, 23:51:50 »

 Smiley Kolo Victory Kolo Victory Kolo Kolo
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
~Avax~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3763



Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Avgust 02, 2009, 14:50:42 »

kako je juce bilo ludo u gradu...isao sam u klub,pa sam isao kroz centar...SVAKA CAST VATERPOLISTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kolo Kolo Kolo Kolo Kolo
Sačuvana

Милан Бандић
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 7954


Mинистар за верска и Национална питања


Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Avgust 02, 2009, 17:27:21 »

Najjači smo najjači!!!
Sačuvana

" ... Нисам знао да љубав дубока, зараза је, да је куга, стријела. Пришла је и заклопљена ока, Бандићу је памет одузела ... "
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM