Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 16, 2024, 21:15:39

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 16
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 45
Ukupno: 45
Prijatelji
Stranice: 1 [2]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: REIKI  (Pročitano 6497 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #15 poslato: Avgust 04, 2007, 08:15:58 »

Da.. Vrlo važno Vam nisam rekao.. Pre petnaestak godina, mog brata je izlečila je žena koja se bavila Reikijem ili nečim što je gotovo isto, koliko se sećam njegovih priča o terapijama.. Ja o tome tada ništa nisam znao, a nisam se ni raspitivao u detalje. Da kasnije sam sabrao 2 i 2 i shvatio da je to to.
Lekari su bili digli ruke od njega, do te mere da čak i nisu imali tačnu dijagnozu.. Ali njoj to nije bila nepoznanica, i on se sasvim oporavio, vratio na posao i otišao kasnije u penziju, nešto pre roka.. Čitavu deceniju posle toga nije imao zdravstvenih problema. Nakon toga je počeo da poboljeva, sasvim drugi zdravstveni problem, lekari su sad znali šta je, ali nisu mogli puno da urade, i on je otišao.. Možda i ne bi da ju je opet potražio.. Ali dobio je 10 i više godina života, zahvaljujući tome.. Zahvalan sam joj, iako je nisam nikada upoznao. Ko zna možda i hoću. I ne zanima me koje je nacije i vere, nebitno. Bitno da sam još dugo posle toga mogao da odem kod mog brata u Beograd.

Da li bi Vi to poštovali da ste bili u sličnoj situaciji?
Sačuvana

Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #16 poslato: Avgust 04, 2007, 12:05:23 »

da, naravno da bih...
To je baš krasno...
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
ChEtNiK
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2808


Guns don't kill people. - I kill people


Pogledaj profil
« Odgovor #17 poslato: Avgust 04, 2007, 13:35:09 »

Ima to i kod nashih narodnih lekara i travara.
Sačuvana

__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
djtufna
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1116



Pogledaj profil
« Odgovor #18 poslato: Avgust 04, 2007, 13:38:10 »

Ima to i kod nashih narodnih lekara i travara.

TO JE TACNO! Meni je mama bila bolesna i otisla je kod nekog lika posle kog joj je bilo super, a rekali nisu znali sta joj je bilo... I ona je sama lekar, a i cale mi je lekar pa mozete da zamislite njihov sok kada ju je izlecio neki lik koji ni FAX nije zavrsio... U svakom slucaju ja verujem i postujem sve sto pomaze ljudima...
Sačuvana

Spider pig, spider pig does whatever a spider pig  does. Can it swing from a web? No he can't he's a pig LOOK OUT HERE COMES THE SPIDER PIG!!!!
mrkva
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8958


Nekada sam imao zivot, a sada adsl.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #19 poslato: Avgust 04, 2007, 14:50:43 »

takvi ljudi se jednostavno radjaju sa sposobnoshcu da leche druge osobe...
njih ima u svim drushtvima, svako od nas je imao nekakvih iskustava sa njima, ako ne direktno onda iz pricha prijatelja i ostalih...
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #20 poslato: Avgust 04, 2007, 15:00:55 »

Ima to i kod nashih narodnih lekara i travara.
Ima, kad znaju o čemu se radi. Ali nisu znali šta treba da leče. A i niko nije bio spreman da se prihvati posla. Možda i nije naišao na prave. Znam da je pio neke čajeve od travara i da nije bilo rezultata.. A u pravu ste i za to da lečenje ne ide uvek uz diplomu, jer je u medicini mnogo što šta još uvek nepoznanica. Pa samim tim i oni koji uče, nemaju šta da primene u ovakvim i sličnim slučajevima. Mogao bih o tome puno da Vam pričam, al neću sad da otvaram diskusiju.

Nakon stotina pacijenata koje sam lično posetio i bio upućen u njihove bolesti (obično su bile najteže) i izlečenja, jer sam i sam na neki posredan način bio deo tog sistema "zdravstvene zaštite", verujem da nam je način kojim se izlečimo, dat zbog nekog specifičnog saznanja. I da na različite načine možemo da se izlečimo, ali da nam se uvek nametne onaj koji u nama ostavlja neki trag.

takvi ljudi se jednostavno radjaju sa sposobnoshcu da leche druge osobe...
njih ima u svim drushtvima, svako od nas je imao nekakvih iskustava sa njima, ako ne direktno onda iz pricha prijatelja i ostalih...


Baš tako. Može i da se nauči, ali opet i među onima koji nauče iste stvari, postoje razlike, jer da ponovim mrkvine reči, neki se rađaju sa tim sposobnostima i predispozicijama da budu dobri ili bolji u tome.
Sačuvana

ChEtNiK
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2808


Guns don't kill people. - I kill people


Pogledaj profil
« Odgovor #21 poslato: Avgust 04, 2007, 17:07:59 »

Moguce da travari nisu znali shta mu je... A lekari vrlo chesto ne znaju shta da rade...
Sačuvana

__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_________§§§§_________
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
_________§§§§_________
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
_____§§__§§§§__§§_____
_____§§__§§§§__§§_____
__§§§§§__§§§§__§§§§§__
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #22 poslato: Avgust 05, 2007, 04:57:42 »

Golema priča to o travarima. Počećemo je neki drugi put, zahteva bash puno priče, objašnjavanja i razmene informacija.. A nisam bash specijalista za trave, iako znam dosta o tome.
O lekarima i zapadnoj medicini, neću ni da počinjem. Gubljenje vremena.
Sačuvana

miliza
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 780


Pogledaj profil
« Odgovor #23 poslato: Avgust 07, 2007, 17:10:22 »

Da.. Vrlo važno Vam nisam rekao.. Pre petnaestak godina, mog brata je izlečila je žena koja se bavila Reikijem ili nečim što je gotovo isto, koliko se sećam njegovih priča o terapijama.. Ja o tome tada ništa nisam znao, a nisam se ni raspitivao u detalje. Da kasnije sam sabrao 2 i 2 i shvatio da je to to.
Lekari su bili digli ruke od njega, do te mere da čak i nisu imali tačnu dijagnozu.. Ali njoj to nije bila nepoznanica, i on se sasvim oporavio, vratio na posao i otišao kasnije u penziju, nešto pre roka.. Čitavu deceniju posle toga nije imao zdravstvenih problema. Nakon toga je počeo da poboljeva, sasvim drugi zdravstveni problem, lekari su sad znali šta je, ali nisu mogli puno da urade, i on je otišao.. Možda i ne bi da ju je opet potražio.. Ali dobio je 10 i više godina života, zahvaljujući tome.. Zahvalan sam joj, iako je nisam nikada upoznao. Ko zna možda i hoću. I ne zanima me koje je nacije i vere, nebitno. Bitno da sam još dugo posle toga mogao da odem kod mog brata u Beograd.

Da li bi Vi to poštovali da ste bili u sličnoj situaciji?
Bash interesantna pricha,iskreno,da je neko 2 isprichao ne bih verovala,ugl.ne verujem u takve stvari,chak sam i sama pomalo skeptik...ali poshto ti kazes ZenTale vewujem ti Smiley
Sačuvana
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #24 poslato: Avgust 07, 2007, 22:54:34 »

Hvala ti Milize, srce.  Smiley Pa jeste, to se tako dešavalo. Slušao sam pa čak i viđao puno takvih priča, tzv.alternativnih izlečenja, sličnih-tačnije, ali ovo je veoma lično jer se odnosi na člana moje porodice. Čovek lakše poveruje, kad se njemu ili nekom njegovom desi nešto slično.
Sačuvana

Stranice: 1 [2]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM