Kovach.rs
Vesti: Kovach.rs --> ANDROID aplikacija za horoskop.
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
April 20, 2024, 16:52:04

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 137
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 91
Ukupno: 91
Prijatelji
Stranice: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 328   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Slike clanova...  (Pročitano 885726 puta)
0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #1620 poslato: Februar 04, 2008, 20:11:04 »

nadam se da me nece obrisati al da se malo pohvalim pa da vam pokazem ucionicu specijalno pripremljenu za nas u skoli

inace ovo je samo moje mesto nisam uspeo da slikam celu ucionicu jer nas je prof terala napolje al cela je takva sa koznim foteljama i kompovima
i jos u polutrku slikao apa je malo mutno
« Poslednja izmena: Februar 04, 2008, 20:17:14 felixiveca » Sačuvana

whoever does not try does not learn
fedman kasad
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1858


СЛОГА БИЋЕ ПОРАЗ ВРАГУ !!!


Pogledaj profil
« Odgovor #1621 poslato: Februar 04, 2008, 20:17:28 »

opa !!! lepo , lepo .... ima se moze se ....  Grin Grin kada sam ja bio u srednjoj mogli smo samo da mastamo o ovome ....  Grin Grin
Sačuvana


                                               

.... француској , са којом смо крв лили и у молитвама је спомињали , а које више нема!!
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #1622 poslato: Februar 04, 2008, 20:18:20 »

ko da si bio pre 20godina... Cheesy Cheesy Cheesy
joj kod nas i sad možemo samo da maštamo o tome Sad
Sačuvana



...life is what you make of it...
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #1623 poslato: Februar 04, 2008, 20:20:45 »

ova ucionica kostala oko 20 000evra(poklon od EU)
i samo mi imamo tu cas i ima klima ima sve milina je jedini u gradu mozda i u srbiji
Sačuvana

whoever does not try does not learn
fedman kasad
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1858


СЛОГА БИЋЕ ПОРАЗ ВРАГУ !!!


Pogledaj profil
« Odgovor #1624 poslato: Februar 04, 2008, 20:22:03 »

ko da si bio pre 20godina... Cheesy Cheesy Cheesy
joj kod nas i sad možemo samo da maštamo o tome Sad

haha , pa nisam bash toliko mator ....  Grin Grin mada me ledja neshto bole  Grin Grin Grin Grin
Sačuvana


                                               

.... француској , са којом смо крв лили и у молитвама је спомињали , а које више нема!!
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #1625 poslato: Februar 04, 2008, 20:25:16 »

E Iva bash ti je gotivna slika... ali ono skroz... i sta ima veze momci kako se se nasminkala ili obukla zar samo to gledate... ccc... Roll Eyes
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
fedman kasad
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1858


СЛОГА БИЋЕ ПОРАЗ ВРАГУ !!!


Pogledaj profil
« Odgovor #1626 poslato: Februar 04, 2008, 20:31:15 »

A shta drugo da gledamo ??  Grin Grin Ivaccc je slatkish nevidjeni , nama (momci nadam se da se ne ljutite ako reknem u ime svih Travka) se samo ova slika nije svidela .... mozda ona i tako nasminkana izgleda dobro uzivo !!! predlazem da se josh jednom tako slika i da postavi !!  Grin Grin
Sačuvana


                                               

.... француској , са којом смо крв лили и у молитвама је спомињали , а које више нема!!
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #1627 poslato: Februar 04, 2008, 20:57:02 »

predlazem da se josh jednom tako slika i da postavi !!  Grin Grin
Sačuvana

ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #1628 poslato: Februar 04, 2008, 22:11:07 »



Xexexexexe, to vam je ta slika, nema shta da se postavlja vishe.... To je goth metal fazon, to je vash problem shto volite fenserke... Slika sluzhi i da vam priblizhi moju lichnost, a ponekad se osecham pomalo dark, da ne kazhem vampirski.... Grin Ja sam ona vrsta osobe koja nema stalan fazon, nego trchi kroz njih, stalno menjam, u zavisnosti od raspolozhenja... I znam da takve uglavnom svi koji su pristalice jednog odredjenog fazona mrze i misle da su pozeri, ali za sebe ne mogu rechi da sam pozer...  Grin Anonimusa & co razumem, jer je najverovatnije fenser... Htedoh da proverim koliko ste tolerantni... Smiley Postavila bih vam josh jednu s ochnjacima, ali.... Grin
« Poslednja izmena: Februar 04, 2008, 22:40:50 ivaccc » Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
Maletzka x)
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 407



Pogledaj profil
« Odgovor #1629 poslato: Februar 05, 2008, 00:06:01 »



Xexexexexe, to vam je ta slika, nema shta da se postavlja vishe.... To je goth metal fazon, to je vash problem shto volite fenserke... Slika sluzhi i da vam priblizhi moju lichnost, a ponekad se osecham pomalo dark, da ne kazhem vampirski.... Grin Ja sam ona vrsta osobe koja nema stalan fazon, nego trchi kroz njih, stalno menjam, u zavisnosti od raspolozhenja... I znam da takve uglavnom svi koji su pristalice jednog odredjenog fazona mrze i misle da su pozeri, ali za sebe ne mogu rechi da sam pozer...  Grin Anonimusa & co razumem, jer je najverovatnije fenser... Htedoh da proverim koliko ste tolerantni... Smiley Postavila bih vam josh jednu s ochnjacima, ali.... Grin
uh pa ivaccc slika je prelepa i u potpunosti se slazhem sa tobom...owi mushkarci wole samo fancy plawushe itd...samo ih neslushaj i bice okkk...ma mushkarci su ti... Sick Grin Grin Grin Kiss
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #1630 poslato: Februar 05, 2008, 02:20:29 »

Evo objašnjenja iz ugla Makrobiotike:

Žene su nosioci JIN  Kiss energije u prirodi. Muškarci su JANG Travka faktor. Oni se prirodno privlače, u zavisnosti od udaljenosti od Centra - raste potencijal... i raste privlačnost...
E sada, Rock, Hard, Heavy, Dark, muzika i stil su u suštini JANG energija Travka , koja smanjuje JIN kod žene Baj Baj... Ako je JIN prvobitno bio umeren, onda se dodavanjem JANGA, stvara stanje JINA koje ide ka centru angel, u kome je manjak potencijala privlačenja od strane muškog principa JANG-a. Studenjak
To je praktično objašnjenje zašto se ovaj Dark-Gothic fazon, nije previše dopao muškim JANG-ovima - nije im bio energetski privlačan... Roll Eyes
Istovremeno, se curama koje su JIN, dopao taj priliv muške JANG energije... jer je to njihova protivteža i u njoj je privlačnost prema kojoj cure JIN budu privučene - JANG-u, muškoj energiji...
Ja nisam rekao da mi se ne dopada, već sam mislio da treba da ima više slika koje bi prikazale Ivacc u pravom svetlu-tom dark-gothic fazonu.. Streber

Ima toga još... Morao bih i da objasnim odakle potrebe za tim i takvim energetskim stanjima i kakvo stanje, dark-gothic fazon, ima da 'izbalansira'... Ima mnogo da se priča...

Nije reč o toleranciji i fenseraju, uglavnom, već o prirodnim energijama, koje su sasvim jasne, ako ih se upozna malo bolje...

Sasvim je objašnjivo i koga privlače fancy plavušice, koje idu ka extremno JIN energiji...Dakle one takve, prirodno budu privučene suprotnom energijom-bliskom extremno JANG energijom, u nekoj osobi... Ex.JANG su vojnici, policija Baja Knindza, bogataši, kriminalci, agresivci, profesije bliske obradi zemlje-selo, poljoprivrednici Travka, seljaci Kolo, vozači, ali i neki sportisti...
Tako ljudi... Možda sam nejasan, ali ne mogu sad da pričam traktate da bi objasnio, ali ako Vas zainteresuje, ići ćemo dalje... angel

Toleranciju može da zameni, i trebalo bi da je dobrim delom zameni Razumevanje Osnovnih Zakona Prirode.. i tendencija u energiji... Onda se nećete mnogo uzbuđivati i sekirati i biće Vam jasno šta se dešava i zašto... Kolo


« Poslednja izmena: Februar 05, 2008, 02:42:54 ZenTale » Sačuvana

ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #1631 poslato: Februar 05, 2008, 07:42:24 »

Zen uvek ima objashnjenje za sve... Kiss  Wink Ali, verujem da ne mozhe to tako da se generalizuje, jer..... Dobar deo mog mushkog drushtva koji nisu darkeri se lozhi na darkerke... Cheesy Tako da ipak verujem da reakcija nema veze sa izgledom i polom, vech sa ponashanjem koje se povezuje sa nosiocima tog stila.... Mislim da nechu pogreshiti ako kazhem da mislim da im se ni ova slika neche svideti....



Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
Maletzka x)
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 407



Pogledaj profil
« Odgovor #1632 poslato: Februar 05, 2008, 11:00:19 »

pa jeste pa mi to iwaccc smo neshto ko jang onda? Grin Grin Grin
Sačuvana

***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #1633 poslato: Februar 05, 2008, 15:18:34 »

meni se sviđa ta slika! Kolo a ko je to? Smiley
Sačuvana



...life is what you make of it...
fedman kasad
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1858


СЛОГА БИЋЕ ПОРАЗ ВРАГУ !!!


Pogledaj profil
« Odgovor #1634 poslato: Februar 05, 2008, 15:20:34 »

meni se svidja majica  Grin Grin , frizura nikako ...  Shocked Shocked
Sačuvana


                                               

.... француској , са којом смо крв лили и у молитвама је спомињали , а које више нема!!
Stranice: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 328   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM