Kovach.rs

Info => Sport => Temu započeo: Милан Бандић Novembar 12, 2008, 11:55:42

Naslov: Treceligas izbacio Real Madrid iz Kupa kralja
Poruka od: Милан Бандић Novembar 12, 2008, 11:55:42
Duel dva kraljevska kluba u Kupu kralja pripao je trećeligaškom Real Unionu, koji je u utorak na stadionu „Santjago Bernabeu“ golom u poslednjem minutu revanš utakmice izbacio iz daljeg takmičenja Real Madrid.

Prvu utakmicu na svom stadionu Real Union je dobio sa 3:2, a da se ne šale pokazali su i u Madridu kada su protiv ekipe Bernda Šustera poveli već u 14. minutu. U utakmici sa puno obrta i čak tri gola kapitena Madriđana Raula Gonzalesa učinilo se da do senzacije neće doći kada su u 86. minutu trećim golom Raula domaći poveli sa 4:2. Madriđani, koji su ove jeseni veliki broj utakmica spasavali golovima u poslednjim minutima utakmica nisu odoleli u ovoj i golom Romoa u 90. minutu trećeligaš je otišao u osminu finala.