Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 21, 2024, 14:49:04

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 772
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 692
Ukupno: 692
Prijatelji
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Razlika u godinama!!!  (Pročitano 45264 puta)
0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #90 poslato: Januar 22, 2008, 14:53:41 »

E pa ljudi, kad nam se i anonimus počeo da menja... Stvarno se nešto dešava. Mislim ok je on uvek bio i biće, ali pogledajte samo ranije postove koje je ostavio na ovoj temi... Da ih ne citiram, lako ih je naći... Pa ćete videti da se on opasno promenio.. Dal je ljubav, šta li je? Neznam, ali je dobro...
što kaže moj Ivan(anonimus),vuče me za jezik da odgovorim na ovo Grin
Zen,ja se nadam da si upravu Wink ali Ivan će već odgovoriti Wink Kiss
Sačuvana



...life is what you make of it...
~Avax~
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3763



Pogledaj profil
« Odgovor #91 poslato: Januar 22, 2008, 17:01:28 »

E pa ljudi, kad nam se i anonimus počeo da menja... Stvarno se nešto dešava. Mislim ok je on uvek bio i biće, ali pogledajte samo ranije postove koje je ostavio na ovoj temi... Da ih ne citiram, lako ih je naći... Pa ćete videti da se on opasno promenio.. Dal je ljubav, šta li je? Neznam, ali je dobro...
Sad on će reći nije, ja sam takav oduvek... verovatno jeste, ali nije to pokazivao baš puno, a sad se vidi i neka zrelost u njegovim odgovorima...
Svaka čast majstore, tako se govori, iz ličnog iskustva i nepristrasno...
A šta drugo i reći za jednog Račića... Pa taj od emocija nezna kako se zove... I samo to skriva u naizgled gruboj ophođenju u prvom kontaktu... A u stvari se samo branio, kao i svaki račić, nekada i svojim klještima (čitaj: rukama) He he...

Ipak pravi uzrok je: transformacija ove planete, ovog ljudskog društva... angel Mislićete da sam prolupao, ali... Ja ZNAM zašto je to tako i kada i kako je počelo.. A i Vi ćete videti.. Pop Sigurno. Čak mislim da ste privilegovani i da ste među  Prvima, koji će to primetiti i kojima će neko ovo reći... angel Kolo

heh,hvala zen :angel hehehe

što kaže moj Ivan(anonimus),vuče me za jezik da odgovorim na ovo Grin
Zen,ja se nadam da si upravu Wink ali Ivan će već odgovoriti Wink Kiss

jeste,jeste,u pravu je on... Kiss Kiss Kiss a ti ces videti uostalom da li je u pravu ili ne,xexe Kiss Kiss Kiss
Sačuvana

***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #92 poslato: Januar 22, 2008, 17:02:21 »

Kiss Kiss Kiss
Sačuvana



...life is what you make of it...
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #93 poslato: Januar 22, 2008, 17:53:55 »

Ipak pravi uzrok je: transformacija ove planete, ovog ljudskog društva... angel

Eh, Zen secam se kada smo mi ovo zakljucili ( citaj: ja) davno to bese... Grin Secas li se... Huh? Smiley Smiley Smiley
A sta reci na sve ove vase postove ( ovako sanjiva angel ) covek i zena su stvoreni da bi bili jedno...
I na svetu za svaku osobu postoji "ona: druga polovina...
Postoji jedna legenda koja kaze da su u prastara vremena covek i zena bili jedno! I bili su savrseni, sve stari su radili duplo brze, bili su duplo jaci, i uvek su jedno drugom bili na dohvat ruke. To je veoma ljutilo Bogove, i oni su odlucila da bace munje na zemlju i da ih razdvoje. Tako su ljudi izgubili svoje savrsene polovine, i sada lutaju svetim dok ih ne pronadju. A kad se pronadju, nista drugo nema smisla, ni znacaja... ni godine... ni mesto... ni vreme... bitna je Ljubav... i samo to...
I kao sto rece anonimus ni 25 nije mnogo ako se ljudi razumeju i Vole... ma nista nije mnogo ( koliko puta sam samo do sad to rekla... angel )
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #94 poslato: Januar 23, 2008, 02:44:36 »

Vidiš Mickili, kako se taj scenario odvija... Ima možda tri meseca ili i više... I znam šta si ti meni rekla i šta sam ja tebi rekao. I sve što smo zaključili - dešava se.
Da znaš da nas je sve više - onih koji to shvataju...
Ipak pravi uzrok je: transformacija ove planete, ovog ljudskog društva... angel
... I mogu ti reći sada, a to još nisi čula od mene, da je taj proces postavljen i utemeljen i da se ljudsko društvo neće više vraćati unazad, kako je to činilo do sada. Ratovi i bolesti će postati prošlost. Nemaština i neduhovnost, manjak ljubavi će biti polagano ali sigurno, prošlost.. Ja ne pričam bajke, i znam tačno zašto i kako se to desilo...
Svet će postati Raj... Neminovno i definitivno. I zauvek... Nebo Na Zemlji..

Mislim da je to što si navela, neka indijanska legenda, mada ima nešto slično i u jevrejskoj tradiciji... Ali znaš sve te legende i bajke, u stvari, vrlo često imaju svoje realno pokriće. Ja sam puno takvih bajki čuo i objašnjene su mi iz sasvim drugog ugla, i shvatio sam da one nisu prazne priče, već da su na neki način, arhetipovi, stvarni događaji iz perioda nastanka i razvoja čovekovog bića. Ima i naučnih dokaza i artefakata za ove i slične tvrdnje... Poslaću ti, kad nađem konkretne knjige i tekstove, da vidiš koliko je to zanimljivo i koliko se život počne drugačije da posmatra... Ako to već i nije slučaj, kod tebe i ostalih...

A ja ti mogu navesti jedan primer: naime, smatra se da su nekada Jupiter i Venera bili jedna planeta, i da su se potom razdvojili. Kako Jupiter predstavlja muški, a Venera ženski princip, jasno može da se shvati ova tvoja priča... S druge strane, te dve planete kao i ti polovi se privlače, zato što su nekada bili jedno, i imaju tendenciju da se spoje. Brak je predstavljen planetom Jupiter, a ljubav i Lepota Venerom. Jupiter predstavlja dobro, a Venera lepo. Od kada su se oni odvojili, dobro i lepo ne idu uvek zajedno. Ali imaju tendenciju da se spoje, i da lepo bude dobro, a dobro lepo... Zbog te prirodne povezanosti, često imamo priliku da vidimo krupnog, tj. debelog muškarca, koji pored sebe ima vitku i lepu ženu.. Jupiter daje veliko telo, veliku masu, a Venera daje ženstvenost i lepotu. Eto još jednog primera.
Sve su ovo analogije iz ugla astrologa...
Sačuvana

ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #95 poslato: Januar 23, 2008, 14:15:24 »

Malo ste off topic... Ali samo malo. Smiley Mislim da je ova tema slabo diskutabilna. Svi se slazhemo da nema pravila, i da se razne stvari deshavaju. Tako da mozhemo samo da se ponavljamo, ako ne zhelimo da budemo off topic. Smiley
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
dragana93
Newbie
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2


Pogledaj profil
« Odgovor #96 poslato: Januar 26, 2008, 21:15:15 »

a kako da on primeti klinku kao sto sam ja?
pa stariji je od mene 9 godina, a ja sam ocarana njime.
nemam pojma sta sam na njemu videla.
jedino to sto se pozdravi sa mnom.
Sačuvana
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #97 poslato: Januar 27, 2008, 10:27:54 »

E, jbg, ne znam shta da ti kazhem, u gadnom si sosu.... Wink Nadji nekog mladjeg, shta che ti neki matorac? Zamisli se sa njim za 20 godina, i vishe ti sve to neche izgledati tako lepo.... Cheesy
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #98 poslato: Januar 28, 2008, 11:12:05 »

ne kontam ribe 93 94 92 da oce da budu sa momcima 84 87 i slicno jbt to po meni nije normalno....sta time postizete???
Sačuvana

whoever does not try does not learn
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #99 poslato: Januar 28, 2008, 14:29:54 »

Po mom mishljenju, sve to u manastir do osamnaeste... Cheesy E, Felixe, zrelije su od svojih vrshnjaka suprotnog pola, i to je ono shto ih muchi... Ali, opet, nisu dovoljno zrele da bi mogle biti s nekim ko ima 20 godina. mada, ne kazhem da nema izuzetaka... Izuzeci potvrdjuju pravilo...
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #100 poslato: Januar 28, 2008, 18:40:21 »

pa da,tačno je da devojke mnogo brže sazrevaju od muškaraca......ja imam jednog druga koji se ponaša kao pubertetlija od 12godina,i kako onda da on nađe stariju devojku od 12godina! Roll Eyes Tongue Tongue Tongue
Sačuvana



...life is what you make of it...
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #101 poslato: Januar 30, 2008, 09:38:21 »

ja mislim da to nije tacno, cist feminizam laugh laugh
mada ima izuzetaka naravno ka primer gore Grin
Sačuvana

whoever does not try does not learn
Daraaa :)
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2591



Pogledaj profil
« Odgovor #102 poslato: Februar 02, 2008, 01:57:23 »

OD MENE JE MOJ DECKO STARIJI 6 GODINA I KAD POGLEDAS PUNO JE,AL OVAKO SE NI NE OSETI RAZLIKA...IPAK JE TO LJUBAV A ONA GODINE NE BROJI Smiley
joooojjjjjjjjj kad se setim kako sam pisala gluposti...da da cist primer,eto sta sam pisala dok sam bila ''zaljubljena''a sad :(sad se oseti razlika...i to veelika Sad Sad :(koji je to seljak bio,pa vi nemate pojma Sad
Sačuvana


Veseo covek je kao sunce,gde god ide on osvetljava...Wink
Maletzka x)
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 407



Pogledaj profil
« Odgovor #103 poslato: Februar 02, 2008, 02:01:09 »

pa zato se nikad ne zaljubi u seljaka jer i ja sam tako proshla a u kowachici 99% seljaka!!!pa seljak do seljaka samo se nekad nadje neki extra lik!
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #104 poslato: Februar 02, 2008, 06:35:37 »

OD MENE JE MOJ DECKO STARIJI 6 GODINA I KAD POGLEDAS PUNO JE,AL OVAKO SE NI NE OSETI RAZLIKA...IPAK JE TO LJUBAV A ONA GODINE NE BROJI Smiley
joooojjjjjjjjj kad se setim kako sam pisala gluposti...da da cist primer,eto sta sam pisala dok sam bila ''zaljubljena''a sad :(sad se oseti razlika...i to veelika Sad Sad :(koji je to seljak bio,pa vi nemate pojma Sad

Darice, srce, pa kad je pre za 10 dana postao seljak? Travka Jesi ti sigurna da nešto nisi skapirala u startu? Ma ok.. Nema veze. Idemo dalje, kako kaže Ivan, pardon, anonimus...Wink
Sačuvana

Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM
  2: fopen(/mnt/volume-cache/kovach/440c9625172523c18cd7621161d4f769.cache): failed to open stream: No space left on device
Datoteka: /home/kovach/sites/kovach.rs/current/index.php
Linija: 992