Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 02, 2024, 22:44:56

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 510
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 497
Ukupno: 497
Prijatelji
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Gay test  (Pročitano 18876 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #60 poslato: Jun 29, 2007, 22:14:14 »

nemoj previse...
heheheheh....
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
to flat
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22


moj je zivot svicarska


Pogledaj profil
« Odgovor #61 poslato: Avgust 20, 2007, 01:44:33 »

60% ipak
naknadna ispravka
sad je vec realno
Sačuvana

moj je zivot svicarska,
skoro pa savrsen.
ko blistavi brilijant,
vjestom rukom izbrusen.
imam sve sto pozelim,
samo jedno ne.
da me neko bar na tren,
voli zbog MENE.
marsovche
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1028



Pogledaj profil
« Odgovor #62 poslato: Avgust 20, 2007, 02:59:16 »

hehehe...33%...vi ste heteroseksualno opredeljena devojka,koja se ponekad oblaci kao prava muskarcina... Cheesy
Sačuvana
miliza
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 780


Pogledaj profil
« Odgovor #63 poslato: Avgust 20, 2007, 05:43:52 »

u jbt...meni pise da sam ravnodusna prema oba pola...kuku lele!Na sredini,ni previse strejt,ni previse gay.
Sačuvana
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #64 poslato: Avgust 20, 2007, 10:25:20 »

uhhhh...
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
Maja84
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 386



Pogledaj profil
« Odgovor #65 poslato: Avgust 20, 2007, 14:55:27 »

40%
I kaze mi da se ponekad oblačim ko muškarača, što nikako nije tačno! Ja se uvek oblačim kao žensko i obožavam suknje!
Loše su uradili test!
Sačuvana
m@rij@
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1154



Pogledaj profil
« Odgovor #66 poslato: Avgust 20, 2007, 18:26:18 »

jaooo, rumenim  Embarrassed  Evil

E kako sam se ismejala na ovo!!!  Okreni se i iskljuci rernu.... xa xa xa
(joooooj sto je dobro)


Inace ovaj bla bla test kaze 50%...  Hmmm....znaci nisam vecinski vlasnik... Grin Grin
Sačuvana

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
zaljubljeni_narcis
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


Pogledaj profil
« Odgovor #67 poslato: Avgust 21, 2007, 01:08:43 »

hehehe...33%...vi ste heteroseksualno opredeljena devojka,koja se ponekad oblaci kao prava muskarcina... Cheesy
izgleda da smo slichne ;-)
Sačuvana
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #68 poslato: Avgust 23, 2007, 05:31:04 »

He he, mislim da će se neki koji me poznaju malo iznenaditi mojim postom ovde...Zen na gay testu? Pa to je da umreš od smeha... Travka

30% mislio sam biće manje.. al ok, dođe mu u sredini 'normalnih'. Kaže: Strejter.. smanji doživljaj, mnoge cure vole momke sa gay elementima? Čuj?!
Dvaput sam proverio, i imao sam par različitih odgovora, jednostavno nije bilo adekvatnog izbora, ali tu mi je malo nešto sumnjivo.. Oba puta isto 30%? Da se oni to nešto ne reklamiraju, a?
Bilo je tu nekih glupih pitanja tipa: Od koga tražiš novac, majke ili oca? Ni od koga, brate.. Traže od mene. I ono za krevete.. nisam ukapirao; Ko je glavni majka ili otac? Glupost. Otac je umro odavno.. i slično.
Mislim da sam mentalno totalno muškarac, to je jasno. Ne volim ni pomisao na homoseksualizam, jer znam da je to vrsta poremećaja (koja se može izbeći, a i prevazići, moj doktor i prijatelj je to već imao u praksi i dalo je rezultate, jer je taj poremećaj uzrokovan extremnim jin elementima u ishrani i okolini, koji u dve-3, generacije industrijske-veštačke i rafinirane hrane+narkotici i stimulansi, garantovano povećavaju broj 'destabilizovanih' jedinki). Ne volim ni reklamiranja i lobiranja koja rade osobe sa takvim afinitetom, jer mislim da to nije prirodno. Naravno, nikad ne bih bio grub, niti se fizički obračunavao sa njima, a ni kinjio ih - to mi je ispod časti. Mislim da su žene ukras Univerzuma, njen najlepši deo.. A muškarci su nužno zlo. Ružni, često kockasti, trapavi.. pih, neznam šta tu ima posebno lepo-dobro je što su žene slepe, pa im se sviđamo. E, dobri smo kao prijatelji i drugari i kad treba nešto da se seca, gura, cepa i popravlja-tu smo dobri.

Dok fizički sam.. tu i tamo. Duga kosa, umetničke sklonosti, visok, slim figura.. ne tripujem nešto na mišiće, tetovaže i slične gluposti, (osim na sport, to me zanima) pa eto odatle tih 30%..mada, čini mi se da je Zen sasvim iznad ravni u kojoj su ti polovi..

Još nešto, mislim da su oni koji su se ovde postovali, dovoljno načisto sa sobom ko su i 'šta' su i da im zbog toga i ne smeta da o tome pričaju, pa im svima čestitam.   angel  Cool
« Poslednja izmena: Avgust 23, 2007, 06:03:22 ZenTale » Sačuvana

mladi-ljubavnik
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 124



Pogledaj profil
« Odgovor #69 poslato: Avgust 23, 2007, 14:04:07 »

16%........
Vi ste sramezljiva, veoma pametna iskrena i inteligentna osoba, kojoj je sex non stop na pameti( za ovo se ne bih slozio), inace punokrvni hetroseksualac..........
Sačuvana

" Noćas sam ti opet sam..... Da me barem nešto udari... Biće rata kažu svi... A ja ću umreti od ljubavi.... "
djtufna
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1116



Pogledaj profil
« Odgovor #70 poslato: Avgust 23, 2007, 16:13:28 »


30% mislio sam biće manje.. al ok, dođe mu u sredini 'normalnih'. Kaže: Strejter.. smanji doživljaj, mnoge cure vole momke sa gay elementima? Čuj?!

xaxaxaxa ladno su napisali da devojke vole gejeve... XAXAXAXAXAXA
Sačuvana

Spider pig, spider pig does whatever a spider pig  does. Can it swing from a web? No he can't he's a pig LOOK OUT HERE COMES THE SPIDER PIG!!!!
m@rij@
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1154



Pogledaj profil
« Odgovor #71 poslato: Avgust 23, 2007, 17:18:22 »


30% mislio sam biće manje.. al ok, dođe mu u sredini 'normalnih'. Kaže: Strejter.. smanji doživljaj, mnoge cure vole momke sa gay elementima? Čuj?!

xaxaxaxa ladno su napisali da devojke vole gejeve... XAXAXAXAXAXA

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Hmmm,mozemo ovo povezati sa onom tezom da su muskarci bolji prijatelji od zena....
Dakle gay muskarac se vodi kao "muski prijatelj",s tim sto te u nijednoj varijanti ne zeli povaliti,a imate zajednicke "zenske" teme...     Grin Grin Grin
Sačuvana

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
djtufna
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1116



Pogledaj profil
« Odgovor #72 poslato: Avgust 23, 2007, 17:23:00 »


30% mislio sam biće manje.. al ok, dođe mu u sredini 'normalnih'. Kaže: Strejter.. smanji doživljaj, mnoge cure vole momke sa gay elementima? Čuj?!

xaxaxaxa ladno su napisali da devojke vole gejeve... XAXAXAXAXAXA

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Hmmm,mozemo ovo povezati sa onom tezom da su muskarci bolji prijatelji od zena....
Dakle gay muskarac se vodi kao "muski prijatelj",s tim sto te u nijednoj varijanti ne zeli povaliti,a imate zajednicke "zenske" teme...     Grin Grin Grin

Gejevi ti dodju kao drugarice... Posvadjas se sa njim oko decka ili odete na kafu i komentarisete likove koji prolaze... A i psiha gejeva je ista kao kod zena... Ma gluposti... Valjda ne bi ni bila drugarica sa likom koji ti se svidja, zar ne?! Ja barem ne bih mogla... A kao sto kazes muskarci su nolji prijatelji od zena, a gejevi su muskarci samo po fizickom izgledu...
Sačuvana

Spider pig, spider pig does whatever a spider pig  does. Can it swing from a web? No he can't he's a pig LOOK OUT HERE COMES THE SPIDER PIG!!!!
m@rij@
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1154



Pogledaj profil
« Odgovor #73 poslato: Avgust 23, 2007, 17:25:35 »

Ima neke logike,a?
Idem brzo da trazim nekog gay-a da se druzimo.... XA XA XA
Sačuvana

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
djtufna
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1116



Pogledaj profil
« Odgovor #74 poslato: Avgust 23, 2007, 17:29:16 »

^^^ xaxaxaxaxa
Sačuvana

Spider pig, spider pig does whatever a spider pig  does. Can it swing from a web? No he can't he's a pig LOOK OUT HERE COMES THE SPIDER PIG!!!!
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM