Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 18, 2024, 01:00:01

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 685
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 659
Ukupno: 659
Prijatelji
Stranice: 1 2 3 [4] 5   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Koje novine ili magazin najčešće kupujete?  (Pročitano 17344 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Maja84
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 386



Pogledaj profil
« Odgovor #45 poslato: Jul 13, 2007, 15:12:13 »

Uglavnom modne casopise,mada kod nas ni jedan nije tako dobar, sve isto pisu! Ali eto npr ELLE
GIOIA je ok
od dnevnih ponekad prelistam 24 casa ili kako se vec zove...
Sačuvana
Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #46 poslato: Jul 14, 2007, 11:48:41 »

HMMM...
od dnevnih DNEVNI AVAZ i AS, ali to zato što ih svaaki dan imam (stari donese), i , naravno BRAVO, OK, BRAVO GIRL....
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
MajaSM91
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 721



Pogledaj profil
« Odgovor #47 poslato: Jul 14, 2007, 18:42:48 »

BRAVO BRAVO BRAVO BRAVO BRAVO 
Sačuvana

...svaki tvoj poljubac jos uvek osecam na kozi, pamtim svaki tvoj dodir...zelim te celom dusom i telom...a ti si tako daleko...volim te Aleksa...
m@rij@
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1154



Pogledaj profil
« Odgovor #48 poslato: Jul 14, 2007, 18:55:13 »

Politikin zabavnik...  Smiley Smiley Smiley

Volim da uzmem od brata ili decka CKM , stvarno su likovi... Ima super stvarcica...
Sačuvana

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
MajaSM91
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 721



Pogledaj profil
« Odgovor #49 poslato: Jul 14, 2007, 18:56:28 »

Politikin zabavnik...  Smiley Smiley Smiley

Volim da uzmem od brata ili decka CKM , stvarno su likovi... Ima super stvarcica...

CKM ... super stvarcice ... Evil Evil Evil
Sačuvana

...svaki tvoj poljubac jos uvek osecam na kozi, pamtim svaki tvoj dodir...zelim te celom dusom i telom...a ti si tako daleko...volim te Aleksa...
Mushmula
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 479



Pogledaj profil
« Odgovor #50 poslato: Jul 15, 2007, 12:26:54 »

Hm pa to ide sa godinama.I ja sam kad sam imala 16,17 uzimala braaavo,girl,cool girl.al to sad ni ne lici na novine.I sto me jako nervira kod njih sto bodre sexualne odnose mladih ali bas mladih ljudi,ili ti decurlije.Od 13,14 godina.Savetuju ih koje kondome da uzimaju,koji vid kontracepcije da koriste,sta se desava sa penisom,a sta sa vaginom itd.A posle se svi zalimo kako je svaka treca svadbena mlada trudna.I sto ce ta deca,kao i  deca na primer nasih profana koja su sad rodjena moci da budu u istom razredu a kakva ce biti razlika u roditeljima tu.Zbog tih gadosti ne zelim da gledam uopste te debile,vec citam SKANDAL,i SVET.Radije cu da slusam ko je ugradio silikone i ko je koga varao nego one perverzije. WoW
« Poslednja izmena: Jul 15, 2007, 12:28:28 Mushmula » Sačuvana
spartacus
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2677


djole je moj drug! XD


Pogledaj profil
« Odgovor #51 poslato: Jul 15, 2007, 13:44:25 »

mushmula,pa ti bolje uzmi da "citas" smokvin list,da se ne mucis sa onim Grin
Sačuvana

m@rij@
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1154



Pogledaj profil
« Odgovor #52 poslato: Jul 15, 2007, 18:41:31 »

uhhh,ja se grozim na SVET i SKANDAL !!!
Sta me bole "moja donja ledja" ko ima celulit,ko s kim,sta s cim...
Pa kome je gde ispala sisa,pa ko je koga nalio i povalio,pa ko je koliko para potrosio na kola....

Ukusi se razlikuju. Ja sam nekada citala HUPER. XAXAXA
Ali nikad u zivotu nisam kupila svet,ne interesuje me sta radi takozvana elita!  BLJAK,FUJ!!!
Sačuvana

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
MajaSM91
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 721



Pogledaj profil
« Odgovor #53 poslato: Jul 16, 2007, 18:08:18 »

Hm pa to ide sa godinama.I ja sam kad sam imala 16,17 uzimala braaavo,girl,cool girl.al to sad ni ne lici na novine.I sto me jako nervira kod njih sto bodre sexualne odnose mladih ali bas mladih ljudi,ili ti decurlije.Od 13,14 godina.Savetuju ih koje kondome da uzimaju,koji vid kontracepcije da koriste,sta se desava sa penisom,a sta sa vaginom itd.A posle se svi zalimo kako je svaka treca svadbena mlada trudna.I sto ce ta deca,kao i  deca na primer nasih profana koja su sad rodjena moci da budu u istom razredu a kakva ce biti razlika u roditeljima tu.Zbog tih gadosti ne zelim da gledam uopste te debile,vec citam SKANDAL,i SVET.Radije cu da slusam ko je ugradio silikone i ko je koga varao nego one perverzije. WoW

Pa bolje i da ih savetuju nego da imaju odnose sa nekim a da pojma nemaju kakve to posledice ima ...
Sačuvana

...svaki tvoj poljubac jos uvek osecam na kozi, pamtim svaki tvoj dodir...zelim te celom dusom i telom...a ti si tako daleko...volim te Aleksa...
Mushmula
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 479



Pogledaj profil
« Odgovor #54 poslato: Jul 20, 2007, 10:05:32 »

Pa bolje i da ih savetuju nego da imaju odnose sa nekim a da pojma nemaju kakve to posledice ima ...
Pa dobro ako si ti 91 godiste,znaci nekih 16 godina,verujem da znas verovatno bolje od mene koja imam vise od 20.
P.S. svaka budala moze da pretpostavi kakve su posledice a ako vec i ne znaju neka se ne sexaju i posle nek ne kukaju mama ja sam trudna.
Sačuvana
Lexxxigon
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 121


No Comment


Pogledaj profil
« Odgovor #55 poslato: Jul 20, 2007, 15:02:01 »

Pa bolje i da ih savetuju nego da imaju odnose sa nekim a da pojma nemaju kakve to posledice ima ...
Pa dobro ako si ti 91 godiste,znaci nekih 16 godina,verujem da znas verovatno bolje od mene koja imam vise od 20.
P.S. svaka budala moze da pretpostavi kakve su posledice a ako vec i ne znaju neka se ne sexaju i posle nek ne kukaju mama ja sam trudna.

Bravo koleginice........konachno i ja da imam nekog istomishljenika ovdi.......i ja uvek kazhem(ne samo ovde) kuda ide ova Srpska omladina.......

Ja sa svojih 26 godina volim da prochitam od magazina TOTAL FILM(stvarno extra  uradjen)....jer govori bash sve o mojoj jedinoj slabosti filmovima......a od dnevnih naravno SPORTSKI ZHURNAL........
Sačuvana

Ponekad se pitam zashto bash ti
A onda shvatim da isti smo mi
Da istim zharom srce nam tuche
Da li me volish moje luche
Ti si mi zhelja zhivotni san
S tobom sam u mislima svaki dan
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #56 poslato: Jul 20, 2007, 22:27:54 »

Pa bolje i da ih savetuju nego da imaju odnose sa nekim a da pojma nemaju kakve to posledice ima ...
Pa dobro ako si ti 91 godiste,znaci nekih 16 godina,verujem da znas verovatno bolje od mene koja imam vise od 20.
P.S. svaka budala moze da pretpostavi kakve su posledice a ako vec i ne znaju neka se ne sexaju i posle nek ne kukaju mama ja sam trudna.
To jeste tacno! Ali ima nekih koje ne znaju bas sve... ja sam citala i Bravo, i BravoGirl, i Girl, i Cool Girl i ne znam sta jos - u njima se do detalja opisuje i sexualni odnos, i posledice, i bolesti i sve zivo... mozda preterano jer cure od 5. razreda pocinju da citaju to, ali bolje na vreme da se informisu... Mnoge devojke nemaju pravi odnos sa svojom majkom (sto je totalno pogresno) i nemaju  gde da saznaju sve. Mogu da kazem da sam dosta naucila iz casopisa, cak me neke drugarice "cudno" gledaju kad pocnemo neku od "tih" tema. Danas je sasvim normalno da cura od 13-14 godina razmislja o sexu i isti upraznjava (malo bolesno, ali ...) Tako da je bolje da se pise o tome... bar na neki nacin da se saznaju neke stvari! Mi vreme ne mozemo zaustaviti, i nisu iste cure sad sa svojih 14-15 godina i kada sam ja imala toliko( iako to nije bilo odavno)...
A inace sada kupujem L&Z , a od dnevnih prelistam Vecernje novosti ili Blic! Smiley Smiley Smiley
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
tifone
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 112


www.dosta.ba


Pogledaj profil
« Odgovor #57 poslato: Jul 29, 2007, 18:14:03 »

CKM CKM CKM CKM CKM CKM CKM CKM
Sačuvana

100% adrenalin mjesto krvi
sad necu bit ni drugi ni treci
sad bit cu prvi
sad sam u neletu jer sad je bog na moj strani
sad me sunce umiva ujutro pozitiva hrani
Mushmula
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 479



Pogledaj profil
« Odgovor #58 poslato: Avgust 05, 2007, 22:23:38 »

Bravo koleginice........konachno i ja da imam nekog istomishljenika ovdi.......i ja uvek kazhem(ne samo ovde) kuda ide ova Srpska omladina.......

Ja sa svojih 26 godina volim da prochitam od magazina TOTAL FILM(stvarno extra  uradjen)....jer govori bash sve o mojoj jedinoj slabosti filmovima......a od dnevnih naravno SPORTSKI ZHURNAL........
Hvala. Smiley ne znam meni se gadi kad pomislim na decu od 13,14 godina koje to rade.to nam je ovo drustvo krivo i tu nema leka.sestrina drugarica je rekla "kad ces ti da se j...s?(ima 13god).ja cu sled.godine,il one tamo.vreme nam je."
slazem se i sa mici da se vreme nece zaustaviti.jbg nek im je sa srecom.ja sam ponosna sto u tim godinama nisam se sexala .a znam da ce i one koje to sad rade u tim godinama da misle.ali ce biti kasno jer posle j.....a nema kajanja.
Smiley
Sačuvana
ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #59 poslato: Avgust 06, 2007, 15:44:23 »

Retko čitam novine. Često potražim članke na sajtovima nekih novina. Postoje regionalne dnevne novine koje se zovu NAŠE. E to pročitam pokatkada. Ali i neke druge, ako mi dođu do ruku, i ako imam vremena za to.
Sačuvana

Stranice: 1 2 3 [4] 5   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM
  2: fopen(/mnt/volume-cache/kovach/24648841bb275ed08bfe7f9ccf0d9f48.cache): failed to open stream: No space left on device
Datoteka: /home/kovach/sites/kovach.rs/current/index.php
Linija: 992