Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 22, 2024, 00:41:15

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 693
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 695
Ukupno: 695
Prijatelji
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Caffe "Student"  (Pročitano 58346 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
*marina*
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 367


:) ;)


Pogledaj profil
« Odgovor #90 poslato: Maj 23, 2007, 23:26:21 »

E, kakva tema...svaka cast! Smiley
Svaka cast i tebi Lidija!:)
Evo, ja sledece godine pokusavam da upiem molekulrnu biologiju... Je l' ima neko informacije  o tom faksu?


Moj drug je to upisao...

Zamoli Moco druga da ti nesto kaze oko upisa, i kako mu se svidja fax, ima li neki predlog, pa posalji za Marinu! Smiley

Tako je! Hvala pecinac.... Dakle, Moco...?Smiley
Sačuvana

"...i ne znam kako razum može ljubavi odoljeti, imat dušu,a ljepotu njenu ne zavoljeti....to je tajna koju čuvam, koja me je vodila, da je ljubav moja NEPOBJEDIVA..."   Gibonni
natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #91 poslato: Maj 24, 2007, 09:41:55 »

nema nista MOCA spava
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
Skorpija
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2791



Pogledaj profil
« Odgovor #92 poslato: Maj 24, 2007, 21:17:11 »

Kada smo kod gadjanja indexima...
Sada sam se setila kada sam prvi put bila gadjana...
Otisla sam u studentsku sluzbu...
Nisam imala jedan potpis,lepo platila overu semestra,i zena pocela da se dere na mene...

Dva dana me setaju po fakultetu zbog overe semestra. Imala sam strasnu zelju da gadjam one skotove iza saltera indeksom, ali - nije indeks dovoljno tezak
Sačuvana

djtufna
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1116



Pogledaj profil
« Odgovor #93 poslato: Maj 25, 2007, 10:23:45 »

Ja sam cula da je nase fakultetsko obrazovanje jedno od jacih u svetu narocito sada kada su uveli bolonju...
Sačuvana

Spider pig, spider pig does whatever a spider pig  does. Can it swing from a web? No he can't he's a pig LOOK OUT HERE COMES THE SPIDER PIG!!!!
pecinac
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 54



Pogledaj profil
« Odgovor #94 poslato: Maj 25, 2007, 10:46:00 »

Kada smo kod gadjanja indexima...
Sada sam se setila kada sam prvi put bila gadjana...
Otisla sam u studentsku sluzbu...
Nisam imala jedan potpis,lepo platila overu semestra,i zena pocela da se dere na mene...

Dva dana me setaju po fakultetu zbog overe semestra. Imala sam strasnu zelju da gadjam one skotove iza saltera indeksom, ali - nije indeks dovoljno tezak


Ja sam jutros bio do faksa i one žene iz studentske službe su mi baš izašle u susret. Jedna mi je rekla, počni ti da spremaš ispite, pa ako naučiš neki dođi u septembru da ti obnovimo godinu, ako ne naučiš nemoj bezveze da bacaš pare. Tako da sve zavisi od pristupa, jer prema nekima su stvarno neljubazne.
Sačuvana
Skorpija
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2791



Pogledaj profil
« Odgovor #95 poslato: Maj 25, 2007, 22:38:17 »

Zavisi od pristupa... slazem se. Ali, ima salterskih sluzbenika koji uzivaju u demonstraciji moci, zaklonjeni iza tog saltera. Moja drugarica je izgubila rok jer su izgubili njenu prijavu i nisu je ubacili na spisak za polaganje ispita, a kad je donela dokaz o prijavi covek iza saltera joj je rekao "necu da te ubacim na spisak".

Jednostavno - nece. Moze mu se! 
Sačuvana

Skorpija
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2791



Pogledaj profil
« Odgovor #96 poslato: Maj 27, 2007, 19:52:28 »

Ja sam cula da je nase fakultetsko obrazovanje jedno od jacih u svetu narocito sada kada su uveli bolonju...

Jeste, najbolje je, ali ako ne nameravaš u svet s njim
Sačuvana

pecinac
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 54



Pogledaj profil
« Odgovor #97 poslato: Maj 28, 2007, 14:43:22 »

Ja jedino znam da je Defektoloski veoma priznat u svetu, posebno oni strucniji smerovi, oligo - za redardirane, tiflo - slepi ... Dovoljna je diploma naseg fakulteta i znanje jezika. Do sada, znam od starijih koleginica koje su zavrsile, najveca je sansa za posao u Španiju i Francusku, tamo ima ustanova koje non-stop imaju otvoren konkurs za defektologe!

Pa ako neko zeli veliku platu, dobar al tezak i zahtevan posao a pre svega human, Defektoloski je pravi fakultet za to.
Sačuvana
Skorpija
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2791



Pogledaj profil
« Odgovor #98 poslato: Maj 28, 2007, 15:23:17 »

Ja jedino znam da je Defektoloski veoma priznat u svetu, posebno oni strucniji smerovi, oligo - za redardirane, tiflo - slepi ... Dovoljna je diploma naseg fakulteta i znanje jezika. Do sada, znam od starijih koleginica koje su zavrsile, najveca je sansa za posao u Španiju i Francusku, tamo ima ustanova koje non-stop imaju otvoren konkurs za defektologe!

Pa ako neko zeli veliku platu, dobar al tezak i zahtevan posao a pre svega human, Defektoloski je pravi fakultet za to.
Pećinac, izvinjavam ti se!
I izvinjavam se svima koji ne studiraju društvene nauke!
Znam da imamo fakultete koji se cene u svetu, i to s pravom, ali prosto sam odmah pomislila na svoj fakultet.. Svakom je svoja muka najteža!
Sačuvana

Smiley Face
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 3588



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #99 poslato: Maj 28, 2007, 21:21:05 »

da, svakom svoje, najbolje, najteže...
Sačuvana

http://www.zooreka.com/photo-398959.html
                 You can be my hero baby, you can kiss away the pain.
pecinac
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 54



Pogledaj profil
« Odgovor #100 poslato: Maj 30, 2007, 21:27:06 »

Šta je bre ljudi, nema vas odavno. Ima li kakvih dešavanja. Neka studenska žurka, neka dobra profesorka, asistentkinja, neki dobar profesor, asistent... Ima li kakvih bezobraznih ponuda od strane istih, ili hoće pare, ili još lepši vid mita, da bi poloćili ispit morate da kupite knjigu profesora!?!?!?!?!?
Sačuvana
natasa16
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1035


posetite www.karleusa.tk


Pogledaj profil
« Odgovor #101 poslato: Maj 30, 2007, 22:24:59 »

na osnovu vaseg iskustva ja kad budem posla na fax moracu da napunim novcanik zar ne
Sačuvana

Mozes me mrzeti i pljuvati moju temu ali ja sam za tebe kucko broj 1,ovde i u svemu!!!!!!!!!!
just_girl
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27



Pogledaj profil
« Odgovor #102 poslato: Maj 30, 2007, 23:39:43 »

Ja sam bas danas uplatila 500 dinara za 2 ispita u redovnom ispitnom roku u junu.
Sačuvana
Skorpija
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2791



Pogledaj profil
« Odgovor #103 poslato: Maj 31, 2007, 22:03:50 »

Šta je bre ljudi, nema vas odavno. Ima li kakvih dešavanja. Neka studenska žurka, neka dobra profesorka, asistentkinja, neki dobar profesor, asistent... Ima li kakvih bezobraznih ponuda od strane istih, ili hoće pare, ili još lepši vid mita, da bi poloćili ispit morate da kupite knjigu profesora!?!?!?!?!?
Meni ove obligacije prave žurku u glavi, a ima ih toliko da sumnjam da će ostati mesta za nešto drugo...
Sačuvana

Skorpija
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2791



Pogledaj profil
« Odgovor #104 poslato: Maj 31, 2007, 22:07:09 »

Da, ima i takvih profesora koji traže da kupiš njegovu knjigu da bi mogao uopšte da izadješ na ispit. E, sad, ako se zezneš pa kažeš nešto što si pročitao u knjizi nekog drugog profesora... to ti je siguran način da te ovaj profesor zapamti u narednih nekoliko ispitnih rokova!
Sačuvana

Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM
  2: fopen(/mnt/volume-cache/kovach/b3ea2a031df9f4044e742d8690b3d288.cache): failed to open stream: No space left on device
Datoteka: /home/kovach/sites/kovach.rs/current/index.php
Linija: 992