Kovach.rs
Vesti: Tekstovi pesama --> Lyrics
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 03, 2024, 01:58:54

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 512
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 503
Ukupno: 503
Prijatelji
Stranice: [1]   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Prepuni lokali-Za i protiv  (Pročitano 3231 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Crnokosa cg
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1514



Pogledaj profil
« poslato: Mart 31, 2008, 23:34:53 »

Ja relativno nova-a tema potpuno nova. Smiley Smiley Danas sam vodila opasan dijalog sa svojim prijateljima na ovu temu. Mozda ovdje nece biti interesovanja za istu-kako god,zelim da probam i da vidim da li se neko slaze sa mnom jer sam danas bila u manjini kada je moj stav na ovu temu u pitanju... Ja sam licno protiv preeeepunih lokala (mislim i na kafice i na diskoteke....) Ok je pun lokal,niko ne zeli da bude u polu-praznom lokalu ali kada se svi nafuraju,pa brate,osjecam se kao sardina. Borim se za vazduh,cekam kada ce necije pice zavrsiti u mom krilu a ono sto je naaaaaaaajgore,ne mogu da se pomjerim sa mjesta tako da mi ostaje samo da mastam o tome kako se ja i moji prijatelji provodimo i igramo.   Grin
« Poslednja izmena: Mart 31, 2008, 23:38:06 Crnokosa cg » Sačuvana

Smiley
Krsto
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 365



Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Mart 31, 2008, 23:41:16 »

To ti je večno pitanje. Da li sijalica u frižideru gori i kad zatvoriš vrata?

Ako odes u prazan lokal bude ti smor što nikog nisi video/la, ako odeš u pun lokal bude ti bedno što te vide svi živi i onda nišane prst kad te vide "po danu"

Ja lično volim da odem u prazan lokal, čekam dok se napuni (uživam u međuvremenu što sam zauzeo mesto), a onda čekam da se isprazni. Ja i par ortaka idemo petkom u jedan kafić, odemo u devet kad je prazno i ostanemo do zatvaranja negde oko 1. Bude nam super... ali ja bih s' mojim ortacima i u potok na cuganje ako treba...
Sačuvana
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #2 poslato: Mart 31, 2008, 23:47:05 »

To ti je večno pitanje. Da li sijalica u frižideru gori i kad zatvoriš vrata?

Ako odes u prazan lokal bude ti smor što nikog nisi video/la, ako odeš u pun lokal bude ti bedno što te vide svi živi i onda nišane prst kad te vide "po danu"

Ja lično volim da odem u prazan lokal, čekam dok se napuni (uživam u međuvremenu što sam zauzeo mesto), a onda čekam da se isprazni. Ja i par ortaka idemo petkom u jedan kafić, odemo u devet kad je prazno i ostanemo do zatvaranja negde oko 1. Bude nam super... ali ja bih s' mojim ortacima i u potok na cuganje ako treba...

Ja mogu da odgovrim na tvoje pitanje krle.... Ne gori sigurno jer postoji prekidac koji kad zatvoris vrata on otpusti strujno kolo a kad otovris on zatvori strujno kolo i sijalica sija jel dobije struju... Smiley
Sačuvana

Crnokosa cg
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1514



Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Mart 31, 2008, 23:48:22 »

 Smiley Smiley Slazem se sa tobom Krsto ali ako jedan lokal moze da primi u prosjeku (npr.) 100 ljudi a unutra ih je vise od 130 to je po meni nenormalno,kako mozes bilo koga da vidis ili obratno kada ne mozes da se pomjeris sa mjesta, na zalost vecine pa i na moju licnu zalost nekima je bitnije da zaradi jos maaalo para a pri tom zaboravlja na sva moguca pravila i propise.
Sačuvana

Smiley
Krsto
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 365



Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Mart 31, 2008, 23:50:39 »

E to je vec drugi padez...
Sačuvana
Crnokosa cg
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1514



Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Mart 31, 2008, 23:51:40 »

A ono je bio prvi  Smiley Smiley Smiley Da li se sada slazes sa mnom?
Sačuvana

Smiley
franko88
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 137



Pogledaj profil
« Odgovor #6 poslato: April 01, 2008, 01:12:53 »

ovisno o raspolozenju, al preferiram krcate lokale.. pogotovo ako si u pijanom elementu..Cheesy Studenjak
Sačuvana

ZenTale
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 8974


Maharishi Mahesh Yogi Vijayante ta Raam!


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #7 poslato: April 01, 2008, 04:58:36 »

Zgodna tema. Pa, ja volim pune lokale, ali ne vidim neke posebne koristi za vlasnike koji dozvole da se lokal prepuni i da niko ne može ni biti uslužen pićem i slično. Kako će recimo konobar uslužiti gosta? Bilo kog? Osim onog koji je već na šanku..
Stvarno mi nije jasno. Nema nikakve logike. To je samo glupost, možda neka vrsta dokazivanja među vlasnicima-da se hvale kako im je pun lokal, ili jednostavno nemanje sluha za biznis.
Ovde kod nas, kad se to desi, uglavnom kažu: Puno je, nema mesta.. Pa onda ako hoćeš baš tamo da izađeš, odeš ranije ili rezervišeš mesto i to je to.
Naravno da sam za puno lokal, ali ne za prepun - ne volim ni da se guram, a ni da me ne posluže sat vremena - čist smor.
Sačuvana

Crnokosa cg
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 1514



Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: April 01, 2008, 16:53:32 »

Naravno da sam i ja za pun ali nikako za prepun lokal. A kakvu korist gazde imaju:pa pored jadne finansijske imaju i tu "korist" da se kao sto ti kazes hvale,ali na njihovu zalost na taj nacin samo gube goste jer niko ne zeli da se gura i bori za vazduh.
Sačuvana

Smiley
:) hope
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 6817


Ministar za porodicna i socijalna pitanja


Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: April 01, 2008, 17:21:13 »

 Smiley ma kakvi prepuni! - ja nedavno bila u jednom kafiću nakon dugo vrimena i ka ono, da vidin usputno i raju.... eee nisan vidila dalje nekih leđa koja su bili pored stola, a i da ne spomenem da sam se s kolegicom mimoišla i kasnije jedna drugu pitale da šta nije bila tu...
Sačuvana



Ono što vidiš to imaš pred sobom.
daxi
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 724


U raju je do jaja, ali u paklu je ekipa!


Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: April 01, 2008, 19:07:20 »

ovisno o raspolozenju, al preferiram krcate lokale.. pogotovo ako si u pijanom elementu..Cheesy Studenjak

sto punije to bolje... ali ako imas sto ili separe... ako nemas tesko tebi...
Sačuvana
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #11 poslato: April 01, 2008, 19:09:46 »

e to ako imas sto ili separe onde je dobro ali inace qq tebi
jbg bolje puni kafici
Sačuvana

whoever does not try does not learn
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #12 poslato: April 02, 2008, 14:28:41 »

Ma, nemam pojma... Ja i nisam ljubitelj lokala... Ja uvek volim da se uvalim nekom na gajbu... To je najjachi provod. Truba je u diskoteci kad nema mase, ali, naravno, da to bude s merom... A to za sto ili separe je veoma tachno, nazhalost... ma, kod nekog na gajbi uvek imash sto, i to za dzh... Cheesy
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
Stranice: [1]   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM