Kovach.rs
Vesti: Igrice --> Arcade
 
*
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.




Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije


Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Maj 08, 2024, 12:41:42

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
članova
Ukupno članova: 185692
Najnoviji: Bobbohops
Statistika
Ukupno poruka: 185084
Ukupno tema: 4466
Prisutnih danas: 356
Najviše prisutnih: 1107
(Januar 12, 2020, 19:55:25)
Prisutni korisnici
Korisnika: 0
Gostiju: 223
Ukupno: 223
Prijatelji
Stranice: [1] 2   Idi dole
  Štampaj  123
Autor Tema: Ko je ko u skoli?  (Pročitano 5367 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« poslato: Jul 10, 2008, 20:10:00 »

Naidjoh na netu na ovo...
Interesanto... i mogu reci za mene bas tacno... Grin

Ovan - sportista

Uvek je učestvovao/la u raznim sportskim aktivnostima i predstavljao/la školu u raznim takmičenjima: bilo da se radi o sportu ili učenju. To je ona(j) što je često aktivan/a na času, a ponekad i podložan/a ulagivanju nastavnicima.

Bik - popularan dečko/devojka

Uvek u centru pažnje i okružen prijateljima, Bik je uvek bio tema dana. Pevao/la je u horu i vrlo često učestvovao/la u likovnim i literarnim konkursima. Nije bio/la baš opterećen/a učenjem. Torba mu/joj je bila ili poluprazna ili mala i natrpana svime i svačime, a najmanje knjigama.

Blizanac - uvek u toku

Pisao/la je za školske novine, uvek je znao/la šta se dešava u školi: ko je raskinuo, ko je novi nastavnik u trećem razredu, ko se potukao u dvorištu. Nastavnici su ga/je oduvek simpatisali. Zna sa svima lepo i veoma je komunikativan. Mnogi mu/joj se poveravaju, ali on/a nije baš pouzdan/a...

Rak - pažljivko

Ako nekom zatreba neko da mu pridrži ili otvori flašu vode - Rak je uvek tu da priskoči u pomoć. Ako nastavniku padne olovka sa stola, Rak će je podići. Nastavnici su ga/je voleli, iako nije bio/la baš neki učenik. Svako može da računa na njega, ali ga često i iskorišćavaju.

Lav - centar pažnje

Lavove/lavice su oduvek saletale osobe suprotnog pola. Imao/la je gomilu prijatelja. Uvek je tu za akciju, dok su mu osećanja često sporedna stvar. On uvek napravi najveći račun dok kupuje užinu i nije ga baš mnogo briga za kilograme. Uvek svojim osmehom šarmira nastavnike.

Devica - vukovac

Uvek je imao/la sve petice i urednije sveske od svih u učionici. Često je aktivna na času, a i na odmoru. Nikad ne sedi baš u prvoj klupi, već više voli da bude negde u sredini. To je i ostalima odgovaralo - imaju od koga da prepisuju. Često je simpatična i pomalo smotana. Na fizičkom ne postiže baš neki zavidni uspeh, ali kad nekom treba maramica ili voda - uvek je tu.

Vaga - srculence

Često zabavlja sve oko sebe. Na odmoru koristi svaki slobodan trenutak (kada završi domaći, naravno) da priča sa društvom iz razreda i sa svima se slaže. Ponekad se malo povuče u sebe, ali je uvek najglasnija u učionici i školskom dvorištu. Ume da nasmeje sve, pa čak i nastavnike.

Škorpija - trendseter

To je ona/j devojka/dečko što uvek nosi markiranu odeću po zadnjim trendovima. Uvek izgleda savršeno. Zna sve tračeve i ima gomilu ''obožavalaca''. Često je i grub/a i pomalo vulgaran/a, pa ga/je nastavnici baš i ne simpatišu, ali ume da ih zaslepi (kao i sve ostale), pa to baš i nije problem.

Strelac - cooler

Iako peva u horu i ima prilično dobre ocene, uspeh u muzičkoj školi ili na treninzima, njega kao da nije briga. Često upadne u loše društvo jer je prilično naivan/a. Iza te hladne fasade i mišićavog tela se krije ranjiva duša. Ima smisla za humor, ali nerazumljiv nastavnicima.

Jarac - umetnik

Uvek učetvuje u likovnim konkursima i veoma često osvaja nagrade. Ume da se šali, ali nikada na svoj račun. Ocene su mu OK. Veoma je kreativan/a, pa voli da ukrašava sveske, torbu... Nikada ga nećete videti tužnu/og ili neraspoloženu/og (osim kada dobije ili ima kontrolni, tada je jako živčan). Zrači pozitivnom energijom, što prolazi kod mnogih nastavnika.

Vodolija - zabavljač

Uvek ima neke otkačene ideje ili viceve koje je sam smislio. Na odmoru priča dogodovštine iz svog života sa preteranom dozom humora. Većinom je nasmejan/a. Koju god ocenu da dobije - sasvim je ravnodušan/a. Jedinica, pa šta? Petica? OK. Nije ga baš mnogo briga za budućnost. Ponekad je i drzak/a prema nastavnicima.

Ribe - draga Saveta

Kada neko ima problem, pravac kod Ribe. Neko se povredio? Riba uvek kod sebe ima nešto da pomogne - bilo da se radi o flasteru, maramici ili dobrom savetu. Ribe su često jedinice, pa su veoma razmažene i osetljive. Zato se neće baš uplitati u velike svaže i tuče. Podigne ruku samo kada je 100 % sigurna u svoj odgovor.
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
ivaccc
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2800


............................


Pogledaj profil
« Odgovor #1 poslato: Jul 10, 2008, 20:12:08 »

LOL... So not true... Ja sam uvek bila panker, kloshar, pobunjenik i chovek na koga su svi mogli da se oslone kad je neshto ozbiljno u pitanju... Voleli su me u srednjoj... A s profama sam uvek bila cool... A ja sam shkorpija.... Cheesy
Sačuvana

There is nothing you could do that I have not already done to myself... Grin
honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #2 poslato: Jul 10, 2008, 20:14:57 »

Xaxaxa, jos jedan dokaz da smo svi mi razliciti...
Mada... ja znam dve skorpije iz moje skole i bas su ovakve kako je opisano...
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
Zvonchitza
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 207


Tata,vodi me u Disneyland! xD


Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Jul 10, 2008, 22:59:17 »

HAHA za lavove ovo jeste poprilično tačno,mislim sve osim onoga da su osjećanja suprotna stvar... Grin
Sačuvana

Hvala,znam da sam lijepa...Tongue
partibrejker
Hero Member
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 645



Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: Jul 10, 2008, 23:02:43 »

Rak - pažljivko

Ako nekom zatreba neko da mu pridrži ili otvori flašu vode - Rak je uvek tu da priskoči u pomoć. Ako nastavniku padne olovka sa stola, Rak će je podići. Nastavnici su ga/je voleli, iako nije bio/la baš neki učenik. Svako može da računa na njega, ali ga često i iskorišćavaju.

laže ti horoskop ^^
u našoj školi 2 učenika generacije i oba su rak Sad
Sačuvana

Želim samo da sviram,da se otkačim i to je sve ,)
tik tak
Sr. Member
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 347



Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: Jul 11, 2008, 00:34:31 »

e pa ovo za jarca je tachno.... odprilike  Grin
nas je bilo dosta u mom razredu i svi smo bili neke umjetnichke dushe  Roll Eyes Grin
Sačuvana

Ljubomorna josh sam na svaki pogled tvoj,
i nesrechna jer sada ti pripadash njoj...
I dobro znam da sada kasno je za sve,
al' i dalje zhelim da je isto ko i pre....
Moca
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 4682


Queen


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #6 poslato: Jul 14, 2008, 17:30:27 »

Netacno.....
Sačuvana

***sReBrNa*GaLeBiCa***
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 12924


Ministarka za politička pitanja :)


Pogledaj profil
« Odgovor #7 poslato: Jul 14, 2008, 21:02:36 »

tacno........ Roll Eyes riba Travka
Sačuvana



...life is what you make of it...
sloba zmaj
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 195



Pogledaj profil
« Odgovor #8 poslato: Jul 14, 2008, 23:50:48 »

pa ja sam rak i jedino se neslazem sa tim za olovku,bas me briga da ja iz zadnje klupe idem da joj podignem olovku!!! Wink
Sačuvana
SilverGirl
Full Member
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 206



Pogledaj profil
« Odgovor #9 poslato: Jul 15, 2008, 00:48:55 »

ja sam devica....... i mogu reci-skoro da uopste nije tacno.
eh........ kad bi bilo......... lol.
Sačuvana

Ne Zelim Da Te Boli,
Al' Ja Ne Znam Drugacije,
Skrivena Iza Zidova,
Ne Pokusavsaj Naci Me,
A Da Me I Nadjes
Opet Ti Ne Mogu Pripasti,
Jer Ovi Zidovi Ne Dopustaju Da Budes Blizak Mi....
Razumem Kada Bezis Samo Da Te Ne Povredim....
soadrock
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36



Pogledaj profil
« Odgovor #10 poslato: Jul 15, 2008, 20:46:26 »

Ovan - sportista

Uvek je učestvovao/la u raznim sportskim aktivnostima i predstavljao/la školu u raznim takmičenjima: bilo da se radi o sportu ili učenju. To je ona(j) što je često aktivan/a na času, a ponekad i podložan/a ulagivanju nastavnicima.


ахахаах погоди све у боцу! :-)
Sačuvana
V-L-A-D-A
Jr. Member
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 62



Pogledaj profil WWW
« Odgovor #11 poslato: Jul 15, 2008, 22:39:39 »

Vaga - srculence

Često zabavlja sve oko sebe. Na odmoru koristi svaki slobodan trenutak (kada završi domaći, naravno) da priča sa društvom iz razreda i sa svima se slaže. Ponekad se malo povuče u sebe, ali je uvek najglasnija u učionici i školskom dvorištu. Ume da nasmeje sve, pa čak i nastavnike.

sve pogodi !!
Sačuvana

honey_mici Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
♥ shubidubidajzl ♥
Global Moderator
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 14765


Apri gli occhi e inizia a sognare.


Pogledaj profil WWW
« Odgovor #12 poslato: Jul 16, 2008, 20:24:52 »

Kako kome ide... Srpski jezik?
Ovan
Sastavi: Ovan ne unosi previše osećanje u svoje radove. Više voli da opisuje događaje, a ne predele ili ličnosti.
Gramatika: Iako mu ide malo bolje od literature, i u njoj je slabiji.

Bik
Sastavi: On ne piše opširno. Njegovi radovi su uglavnom sažeti, ali ne i prosti. On voli zaplet i rasplet. Često hiperboliše stvari. Talenat nije previše izražen.
Gramatika: Uči kampanjski.

Blizanci
Sastavi: Blizanci sastave shvataju kao reportaže. Unose samo jako izražena osećanja. Ponekad ne umeju da razlikuju uvod, razradu i zaključak. Naglašavaju boje i nijanse, a i onomatopeja im dobro ide.
Gramatika: Radoznao je i često otvoreno pita nastavnika ako mu nešto nije jasno.

Rak
Sastavi: Rakovi se saosećaju sa likovima iz svojih radova. Radnja se često svodi na harmoniju, ali postoji i mnogo zapleta u događajima.
Gramatika: Čist prosek.

Lav
Sastavi: Lav ima svoje periode. Njemu je potrebno dosta inspiracije, ali kada počne, ništa ga ne može zaustaviti. Dobro povezuje događaje.
Gramatika: Često je mrzovoljan i ne uči baš redovno, ali ima faze kad sija.

Devica
Sastavi: Devica mnogo filozofira. Ume da opisuje predele i dobro poredi, ali su njene rečenice često toliko duge, da se izgubiš u nima. Unosi burne emocije u svoje radove.
Gramatika: Devici nije teško da uči, jer je poštena i radna.

Vaga
Sastavi: Ume da poredi, ali i da opisuje. Često ima bogat rečnik, tako da koristi mnogo prideva, što čini radove dobrim i sadržajnim.
Gramatika: Lako uči i pamti, ali ga često mrzi da to radi i ne shvata to previše ozbiljno.

Škorpija
Sastavi: Iako sažeti, Škorpijini literarni radovi su nabijeni akcijom i osećanjima. Ako opisuje predeo, boje su jake i žive, a u prirodi se uvek nešto kreće.
Gramatika: Dobro joj ide, ali diže ruku samo kada je 100% sigurna.

Strelac
Sastavi: Strelci baš nemaju bogat rečnik i često ne umeju da se izraze, pa su im sastavi kratki i nedefinisani.
Gramatika: Solidno.

Jarac
Sastavi: Često koristi reči i rečenice koje je već negde čuo ili iskorostio tj. ide na ''proverenu foru''. Ne voli da piše sastave, ali kada mu ''dune'' ideja, roman bi mogao napisati.
Gramatika: Takođe uči kampanjski.

Vodolija

Sastavi: Vodolije su pravi pesnici. Radovi su im bogati, ali i komični. Pejzaži koje oni opisuju su uvek bogati životom i šarenilom, a likovi upečatljivi.
Gramatika: Ili im neverovatno dobro ide, ili im ne ide uopšte.

Ribe
Sastavi: U sastavima Riba sve je lepo i nežno. Ptice pevaju divne pesmice, voda polako žubori... Mada, njihovi sastavi su često i poučni.
Gramatika: Ribe su dosta dobre u gramatici.

I jopet... za mene poprilicno tacno Grin
Sačuvana



Of all the things I've lost, I miss my mind the most. Mark Twain
djeneral
Super Hero
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 2327


jaznamdanistaneznam


Pogledaj profil
« Odgovor #13 poslato: Jul 16, 2008, 20:32:12 »

ovo dole veoma blizu istine a ono prvo je bullshit jer ja nisam ni u od umetnika
Sačuvana

whoever does not try does not learn
^^Natasha_91^^
Member
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15


Learn from the past,live for the future :)


Pogledaj profil
« Odgovor #14 poslato: Jul 23, 2008, 11:38:16 »

hm....ja sam rak...za olovku nije tacnoooo (sedim u zadnjoj klupi:) )...a za uspeh..pa...ja sam jako vrlo dobra Smiley)))...jedino mozda to za flasu.... Smiley
Sačuvana

Say goodbye and close your eyes, lets drift away
Like a ship on the ocean, well set sail for a better day
Come live in a daydream, this is your wonderland
Lets swim in the deep sea, so jump in and take my hand... Smiley
Stranice: [1] 2   Idi gore
  Štampaj  123
 
Prebaci se na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP

Copyright © 2003-2013 by kovach
Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS! Dilber MC Theme by HarzeM
  2: fopen(/mnt/volume-cache/kovach/9fea9268a6320050003fb7d62ab5961f.cache): failed to open stream: No space left on device
Datoteka: /home/kovach/sites/kovach.rs/current/index.php
Linija: 992